1 |
Świt Staroźreby |
2 - 1 |
Pogoń II Siedlce |
0 |
14 sierpnia 2019
14.08 - 17:30 (Śr) |
2 |
Pogoń II Siedlce |
5 - 2 |
Ząbkovia Ząbki |
+3 |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 (Nd) |
3 |
Makowianka Maków Mazowiecki |
1 - 3 |
Pogoń II Siedlce |
+3 |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 (Sb) |
4 |
Pogoń II Siedlce |
1 - 1 |
MKS Przasnysz |
+1 |
1 września 2019
1.09 - 11:00 (Nd) |
5 |
Wisła II Płock |
2 - 0 |
Pogoń II Siedlce |
0 |
8 września 2019
8.09 - 13:00 (Nd) |
6 |
Pogoń II Siedlce |
2 - 2 |
Huragan Wołomin |
+1 |
15 września 2019
15.09 - 16:00 (Nd) |
7 |
Wkra Żuromin |
0 - 1 |
Pogoń II Siedlce |
+3 |
21 września 2019
21.09 - 12:00 (Sb) |
8 |
Drukarz Warszawa |
2 - 0 |
Pogoń II Siedlce |
0 |
28 września 2019
28.09 - 11:00 (Sb) |
9 |
Pogoń II Siedlce |
2 - 2 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
+1 |
6 października 2019
6.10 - 11:00 (Nd) |
10 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
0 - 1 |
Pogoń II Siedlce |
+3 |
12 października 2019
12.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Pogoń II Siedlce |
1 - 2 |
KS Łomianki |
0 |
20 października 2019
20.10 - 16:30 (Nd) |
12 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
0 - 1 |
Pogoń II Siedlce |
+3 |
26 października 2019
26.10 - 13:00 (Sb) |
13 |
Pogoń II Siedlce |
4 - 2 |
Hutnik Warszawa |
+3 |
3 listopada 2019
3.11 - 16:00 (Nd) |
14 |
Nadnarwianka Pułtusk |
0 - 1 |
Pogoń II Siedlce |
+3 |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 (Sb) |
15 |
Pogoń II Siedlce |
0 - 1 |
Korona Ostrołęka |
0 |
17 listopada 2019
17.11 - 16:00 (Nd) |
16 |
Pogoń II Siedlce |
- |
Świt Staroźreby |
|
15 marca 2020
15.03 - 14:00 (Nd) |
17 |
Ząbkovia Ząbki |
- |
Pogoń II Siedlce |
|
21 marca 2020
21.03 - 18:00 (Sb) |
18 |
Pogoń II Siedlce |
- |
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
29 marca 2020
29.03 - 11:00 (Nd) |
19 |
MKS Przasnysz |
- |
Pogoń II Siedlce |
| 4/5. kwietnia 2020 |
20 |
Pogoń II Siedlce |
- |
Wisła II Płock |
|
10 kwietnia 2020
10.04 - 11:00 (Pt) |
21 |
Huragan Wołomin |
- |
Pogoń II Siedlce |
|
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 (Sb) |
22 |
Pogoń II Siedlce |
- |
Wkra Żuromin |
|
26 kwietnia 2020
26.04 - 17:00 (Nd) |
23 |
Pogoń II Siedlce |
- |
Drukarz Warszawa |
|
3 maja 2020
3.05 - 11:00 (Nd) |
24 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
- |
Pogoń II Siedlce |
|
9 maja 2020
9.05 - 17:00 (Sb) |
25 |
Pogoń II Siedlce |
- |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
17 maja 2020
17.05 - 11:00 (Nd) |
26 |
KS Łomianki |
- |
Pogoń II Siedlce |
|
23 maja 2020
23.05 - 11:00 (Sb) |
27 |
Pogoń II Siedlce |
- |
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
27 maja 2020
27.05 - 17:00 (Śr) |
28 |
Hutnik Warszawa |
- |
Pogoń II Siedlce |
|
29 maja 2020
29.05 - 18:30 (Pt) |
29 |
Pogoń II Siedlce |
- |
Nadnarwianka Pułtusk |
|
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 (Sb) |
30 |
Korona Ostrołęka |
- |
Pogoń II Siedlce |
| 13/14. czerwca 2020 |