1 |
Krypnianka Krypno |
1 - 3 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
+3 |
4 września 2019
4.09 - 17:00 (Śr) |
2 |
Sparta Augustów |
2 - 2 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
+1 |
28 sierpnia 2019
28.08 - 19:00 (Śr) |
3 |
Sparta 1951 Szepietowo |
1 - 1 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
+1 |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 (Nd) |
4 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
0 - 3 |
Warmia Grajewo |
0 |
1 września 2019
1.09 - 16:00 (Nd) |
5 |
Promień Mońki |
2 - 0 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
0 |
7 września 2019
7.09 - 16:00 (Sb) |
6 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
1 - 1 |
MOSP Białystok |
+1 |
15 września 2019
15.09 - 16:00 (Nd) |
7 |
ŁKS Łomża |
4 - 2 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
0 |
22 września 2019
22.09 - 16:00 (Nd) |
8 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
0 - 1 |
Wissa Szczuczyn |
0 |
29 września 2019
29.09 - 16:00 (Nd) |
9 |
Tur Bielsk Podlaski |
4 - 0 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
0 |
6 października 2019
6.10 - 13:00 (Nd) |
10 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
0 - 4 |
Jagiellonia II Białystok |
0 |
12 października 2019
12.10 - 11:00 (Sb) |
11 |
Hetman Białystok |
1 - 0 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
0 |
19 października 2019
19.10 - 11:00 (Sb) |
12 |
Biebrza Goniądz |
4 - 2 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
0 |
27 października 2019
27.10 - 14:00 (Nd) |
13 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
1 - 0 |
Cresovia Siemiatycze |
+3 |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 (Nd) |
14 |
KS Michałowo |
4 - 2 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
0 |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 (Nd) |
15 |
Sokół Sokółka |
2 - 4 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
+3 |
8 marca 2020
8.03 - 14:00 (Nd) |
16 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
- |
Krypnianka Krypno |
|
15 marca 2020
15.03 - 15:00 (Nd) |
17 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
- |
Sparta Augustów |
|
22 marca 2020
22.03 - 15:00 (Nd) |
18 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
- |
Sparta 1951 Szepietowo |
|
29 marca 2020
29.03 - 15:00 (Nd) |
19 |
Warmia Grajewo |
- |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
|
5 kwietnia 2020
5.04 - 15:00 (Nd) |
20 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
- |
Promień Mońki |
|
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 (Sb) |
21 |
MOSP Białystok |
- |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
| 18/19. kwietnia 2020 |
22 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
- |
ŁKS Łomża |
|
26 kwietnia 2020
26.04 - 15:00 (Nd) |
23 |
Wissa Szczuczyn |
- |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
| 2/3. maja 2020 |
24 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
- |
Tur Bielsk Podlaski |
|
10 maja 2020
10.05 - 16:00 (Nd) |
25 |
Jagiellonia II Białystok |
- |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
|
16 maja 2020
16.05 - 15:00 (Sb) |
26 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
- |
Hetman Białystok |
| 23/24. maja 2020 |
27 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
- |
Biebrza Goniądz |
|
31 maja 2020
31.05 - 16:00 (Nd) |
28 |
Cresovia Siemiatycze |
- |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
| 6/7. czerwca 2020 |
29 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
- |
KS Michałowo |
|
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 (Nd) |
30 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
- |
Sokół Sokółka |
|
20 czerwca 2020
20.06 - 17:00 (Sb) |