1 |
GKS Wikielec |
5 - 0 |
Warmia Olsztyn |
+3 |
9 sierpnia 2019
9.08 - 19:00 (Pt) |
2 |
GKS Wikielec |
3 - 1 |
Zatoka Braniewo |
+3 |
14 sierpnia 2019
14.08 - 18:00 (Śr) |
3 |
Tęcza Biskupiec |
1 - 3 |
GKS Wikielec |
+3 |
17 sierpnia 2019
17.08 - 16:00 (Sb) |
4 |
GKS Wikielec |
3 - 0 |
Olimpia II Elbląg |
+3 |
23 sierpnia 2019
23.08 - 18:00 (Pt) |
5 |
Mamry Giżycko |
1 - 3 |
GKS Wikielec |
+3 |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 (Sb) |
6 |
GKS Wikielec |
3 - 1 |
MKS Korsze |
+3 |
6 września 2019
6.09 - 18:00 (Pt) |
7 |
Jeziorak Iława |
1 - 2 |
GKS Wikielec |
+3 |
15 września 2019
15.09 - 16:00 (Nd) |
8 |
GKS Wikielec |
4 - 0 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
+3 |
21 września 2019
21.09 - 16:30 (Sb) |
9 |
Motor Lubawa |
2 - 3 |
GKS Wikielec |
+3 |
28 września 2019
28.09 - 16:00 (Sb) |
10 |
GKS Wikielec |
7 - 1 |
Mazur Ełk |
+3 |
5 października 2019
5.10 - 17:00 (Sb) |
11 |
Granica Kętrzyn |
1 - 9 |
GKS Wikielec |
+3 |
12 października 2019
12.10 - 15:30 (Sb) |
12 |
GKS Wikielec |
3 - 0 |
Mrągowia Mrągowo |
+3 |
18 października 2019
18.10 - 19:00 (Pt) |
13 |
Pisa Barczewo |
0 - 2 |
GKS Wikielec |
+3 |
26 października 2019
26.10 - 15:00 (Sb) |
14 |
Stomil II Olsztyn |
0 - 4 |
GKS Wikielec |
+3 |
2 listopada 2019
2.11 - 15:00 (Sb) |
15 |
GKS Wikielec |
5 - 0 |
Błękitni Orneta |
+3 |
9 listopada 2019
9.11 - 16:00 (Sb) |
16 |
Warmia Olsztyn |
0 - 3 |
GKS Wikielec |
+3 |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 (Sb) |
17 |
Zatoka Braniewo |
1 - 2 |
GKS Wikielec |
+3 |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 (Sb) |
18 |
GKS Wikielec |
- |
Tęcza Biskupiec |
|
28 marca 2020
28.03 - 15:00 (Sb) |
19 |
Olimpia II Elbląg |
- |
GKS Wikielec |
|
5 kwietnia 2020
5.04 - 15:00 (Nd) |
20 |
GKS Wikielec |
- |
Mamry Giżycko |
|
10 kwietnia 2020
10.04 - 18:00 (Pt) |
21 |
MKS Korsze |
- |
GKS Wikielec |
|
19 kwietnia 2020
19.04 - 17:00 (Nd) |
22 |
GKS Wikielec |
- |
Jeziorak Iława |
|
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 (Sb) |
23 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
- |
GKS Wikielec |
|
1 maja 2020
1.05 - 14:00 (Pt) |
24 |
GKS Wikielec |
- |
Motor Lubawa |
|
6 maja 2020
6.05 - 18:00 (Śr) |
25 |
Mazur Ełk |
- |
GKS Wikielec |
|
9 maja 2020
9.05 - 17:00 (Sb) |
26 |
GKS Wikielec |
- |
Granica Kętrzyn |
|
16 maja 2020
16.05 - 16:00 (Sb) |
27 |
Mrągowia Mrągowo |
- |
GKS Wikielec |
|
23 maja 2020
23.05 - 16:00 (Sb) |
28 |
GKS Wikielec |
- |
Pisa Barczewo |
|
30 maja 2020
30.05 - 17:00 (Sb) |
29 |
GKS Wikielec |
- |
Stomil II Olsztyn |
|
5 czerwca 2020
5.06 - 19:00 (Pt) |
30 |
Błękitni Orneta |
- |
GKS Wikielec |
|
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 (Sb) |