1 |
Sokół Gościm |
0 - 5 |
GKS Bledzew |
+3 |
8 sierpnia 2020
8.08 - 18:00 (Sb) |
2 |
GKS Bledzew |
2 - 0 |
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) |
+3 |
16 sierpnia 2020
16.08 - 12:00 (Nd) |
3 |
Noteć Stare Bielice |
1 - 3 |
GKS Bledzew |
+3 |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 (Nd) |
4 |
GKS Bledzew |
8 - 2 |
Noteć Górecko |
+3 |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 (Nd) |
5 |
GKS Bledzew |
6 - 0 |
Muszelka Ogardy |
+3 |
6 września 2020
6.09 - 17:00 (Nd) |
6 |
GKS Bledzew |
4 - 1 |
LZS Bobrówko |
+3 |
12 września 2020
12.09 - 17:00 (Sb) |
7 |
Leśnik Rąpin |
0 - 0 |
GKS Bledzew |
+1 |
20 września 2020
20.09 - 14:00 (Nd) |
8 | GKS Bledzew pauzuje | 26/27. września 2020 |
9 |
GKS Bledzew |
11 - 1 |
Delta Stare Polichno |
+3 |
3 października 2020
3.10 - 14:00 (Sb) |
10 |
Błękitni Dobiegniew |
2 - 6 |
GKS Bledzew |
+3 |
11 października 2020
11.10 - 13:00 (Nd) |
11 |
GKS Bledzew |
3 - 0 |
Zjednoczeni II Przytoczna |
+3 |
17 października 2020
17.10 - 12:00 (Sb) |
12 |
Warta Wawrów |
2 - 6 |
GKS Bledzew |
+3 |
24 października 2020
24.10 - 14:00 (Sb) |
13 |
GKS Bledzew |
2 - 0 |
Uran Trzebicz |
+3 |
31 października 2020
31.10 - 14:00 (Sb) |
14 |
GKS Bledzew |
3 - 0 |
Sokół Gościm |
+3 |
26 maja 2021
26.05 - 17:00 (Śr) |
15 |
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) |
0 - 0 |
GKS Bledzew |
+1 |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 (Śr) |
16 |
GKS Bledzew |
3 - 1 |
Noteć Stare Bielice |
+3 |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 (Śr) |
17 |
Noteć Górecko |
3 - 8 |
GKS Bledzew |
+3 |
12 czerwca 2021
12.06 - 15:00 (Sb) |
18 |
Muszelka Ogardy |
1 - 5 |
GKS Bledzew |
+3 |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 (Sb) |
19 |
LZS Bobrówko |
0 - 4 |
GKS Bledzew |
+3 |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 (Sb) |
20 |
GKS Bledzew |
3 - 2 |
Leśnik Rąpin |
+3 |
8 maja 2021
8.05 - 18:00 (Sb) |
21 | GKS Bledzew pauzuje | 15/16. maja 2021 |
22 |
Delta Stare Polichno |
3 - 2 |
GKS Bledzew |
0 |
22 maja 2021
22.05 - 14:00 (Sb) |
23 |
GKS Bledzew |
3 - 1 |
Błękitni Dobiegniew |
+3 |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 (Sb) |
24 |
Zjednoczeni II Przytoczna |
0 - 5 |
GKS Bledzew |
+3 |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 (Nd) |
25 |
GKS Bledzew |
3 - 0 |
Warta Wawrów |
+3 |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 (Nd) |
26 |
Uran Trzebicz |
1 - 2 |
GKS Bledzew |
+3 |
26 czerwca 2021
26.06 - 14:00 (Sb) |