1 |
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) |
1 - 1 |
Leśnik Rąpin |
+1 |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 (Nd) |
2 |
Leśnik Rąpin |
5 - 3 |
Noteć Stare Bielice |
+3 |
15 sierpnia 2020
15.08 - 13:00 (Sb) |
3 |
Noteć Górecko |
4 - 3 |
Leśnik Rąpin |
0 |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 (Nd) |
4 |
Muszelka Ogardy |
4 - 1 |
Leśnik Rąpin |
0 |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 (Sb) |
5 |
LZS Bobrówko |
4 - 0 |
Leśnik Rąpin |
0 |
6 września 2020
6.09 - 14:00 (Nd) |
6 | Leśnik Rąpin pauzuje | 12/13. września 2020 |
7 |
Leśnik Rąpin |
0 - 0 |
GKS Bledzew |
+1 |
20 września 2020
20.09 - 14:00 (Nd) |
8 |
Delta Stare Polichno |
0 - 4 |
Leśnik Rąpin |
+3 |
26 września 2020
26.09 - 13:00 (Sb) |
9 |
Leśnik Rąpin |
2 - 3 |
Błękitni Dobiegniew |
0 |
4 października 2020
4.10 - 14:00 (Nd) |
10 |
Zjednoczeni II Przytoczna |
2 - 4 |
Leśnik Rąpin |
+3 |
11 października 2020
11.10 - 14:00 (Nd) |
11 |
Leśnik Rąpin |
6 - 0 |
Warta Wawrów |
+3 |
17 października 2020
17.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Uran Trzebicz |
5 - 0 |
Leśnik Rąpin |
0 |
25 października 2020
25.10 - 12:00 (Nd) |
13 |
Leśnik Rąpin |
3 - 3 |
Sokół Gościm |
+1 |
31 października 2020
31.10 - 14:00 (Sb) |
14 |
Leśnik Rąpin |
3 - 2 |
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) |
+3 |
26 maja 2021
26.05 - 17:00 (Śr) |
15 |
Noteć Stare Bielice |
3 - 5 |
Leśnik Rąpin |
+3 |
3 maja 2021
3.05 - 18:00 (Pn) |
16 |
Leśnik Rąpin |
3 - 0 |
Noteć Górecko |
+3 |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 (Śr) |
17 |
Leśnik Rąpin |
8 - 1 |
Muszelka Ogardy |
+3 |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 (Nd) |
18 |
Leśnik Rąpin |
3 - 1 |
LZS Bobrówko |
+3 |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:30 (Sb) |
19 | Leśnik Rąpin pauzuje | 1/2. maja 2021 |
20 |
GKS Bledzew |
3 - 2 |
Leśnik Rąpin |
0 |
8 maja 2021
8.05 - 18:00 (Sb) |
21 |
Leśnik Rąpin |
1 - 0 |
Delta Stare Polichno |
+3 |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 (Sb) |
22 |
Błękitni Dobiegniew |
3 - 2 |
Leśnik Rąpin |
0 |
22 maja 2021
22.05 - 14:00 (Sb) |
23 |
Leśnik Rąpin |
7 - 1 |
Zjednoczeni II Przytoczna |
+3 |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 (Sb) |
24 |
Warta Wawrów |
2 - 2 |
Leśnik Rąpin |
+1 |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 (Sb) |
25 |
Leśnik Rąpin |
4 - 2 |
Uran Trzebicz |
+3 |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 (Nd) |
26 |
Sokół Gościm |
2 - 3 |
Leśnik Rąpin |
+3 |
26 czerwca 2021
26.06 - 14:00 (Sb) |