1 |
Temida Złota |
0 - 6 |
Okocimski II Brzesko |
+3 |
14 sierpnia 2022
14.08 - 14:00 (Nd) |
2 |
Okocimski II Brzesko |
6 - 0 |
Victoria Bielcza |
+3 |
21 sierpnia 2022
21.08 - 11:00 (Nd) |
3 |
Okocimski II Brzesko |
3 - 2 |
Wiślanie Wola Przemykowska |
+3 |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 (Nd) |
4 |
Okocimski II Brzesko |
5 - 0 |
Olimpia Kąty |
+3 |
4 września 2022
4.09 - 11:00 (Nd) |
5 |
Iva Iwkowa |
3 - 3 |
Okocimski II Brzesko |
+1 |
11 września 2022
11.09 - 16:00 (Nd) |
6 |
Okocimski II Brzesko |
5 - 2 |
Spółdzielca Grabno |
+3 |
18 września 2022
18.09 - 11:00 (Nd) |
7 |
Kłos Łysa Góra |
0 - 6 |
Okocimski II Brzesko |
+3 |
24 września 2022
24.09 - 16:00 (Sb) |
8 |
Okocimski II Brzesko |
6 - 0 |
LKS Gnojnik |
+3 |
2 października 2022
2.10 - 16:00 (Nd) |
9 |
Jedność Paleśnica |
0 - 5 |
Okocimski II Brzesko |
+3 |
8 października 2022
8.10 - 13:30 (Sb) |
10 |
Okocimski II Brzesko |
4 - 1 |
Tymon Tymowa |
+3 |
16 października 2022
16.10 - 15:00 (Nd) |
11 |
LKS Uszew |
0 - 2 |
Okocimski II Brzesko |
+3 |
22 października 2022
22.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Pogórze Gwoździec |
0 - 4 |
Okocimski II Brzesko |
+3 |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 (Nd) |
13 |
Okocimski II Brzesko |
10 - 0 |
Olimpia Bucze |
+3 |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 (Nd) |
14 |
Okocimski II Brzesko |
2 - 0 |
Temida Złota |
+3 |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 (Nd) |
15 |
Victoria Bielcza |
1 - 6 |
Okocimski II Brzesko |
+3 |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 (Sb) |
16 |
Wiślanie Wola Przemykowska |
3 - 2 |
Okocimski II Brzesko |
0 |
1 kwietnia 2023
1.04 - 11:00 (Sb) |
17 |
Olimpia Kąty |
2 - 1 |
Okocimski II Brzesko |
0 |
3 maja 2023
3.05 - 11:00 (Śr) |
18 |
Okocimski II Brzesko |
4 - 0 |
Iva Iwkowa |
+3 |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 (Nd) |
19 |
Spółdzielca Grabno |
3 - 6 |
Okocimski II Brzesko |
+3 |
22 kwietnia 2023
22.04 - 11:00 (Sb) |
20 |
Okocimski II Brzesko |
10 - 0 |
Kłos Łysa Góra |
+3 |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 (Sb) |
21 |
LKS Gnojnik |
2 - 1 |
Okocimski II Brzesko |
0 |
6 maja 2023
6.05 - 17:30 (Sb) |
22 |
Okocimski II Brzesko |
2 - 1 |
Jedność Paleśnica |
+3 |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 (Sb) |
23 |
Tymon Tymowa |
0 - 2 |
Okocimski II Brzesko |
+3 |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 (Nd) |
24 |
Okocimski II Brzesko |
3 - 0 |
LKS Uszew |
+3 |
28 maja 2023
28.05 - 17:30 (Nd) |
25 |
Okocimski II Brzesko |
3 - 0 |
Pogórze Gwoździec |
+3 | 3/4. czerwca 2023 |
26 |
Olimpia Bucze |
0 - 8 |
Okocimski II Brzesko |
+3 |
31 maja 2023
31.05 - 18:30 (Śr) |