1 |
Młodość Rudno |
3 - 2 |
Wilki Wilcza |
+3 |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 (Sb) |
2 |
Młodość Rudno |
3 - 3 |
Sokół Łany Wielkie |
+1 |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 (Nd) |
3 |
Młodość Rudno |
0 - 4 |
Gwarek Zabrze |
0 |
19 sierpnia 2020
19.08 - 18:00 (Śr) |
4 |
Tempo Paniówki |
4 - 1 |
Młodość Rudno |
0 |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 (Nd) |
5 |
Młodość Rudno |
9 - 1 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
+3 |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 (Sb) |
6 |
Ruch Kozłów |
2 - 1 |
Młodość Rudno |
0 |
5 września 2020
5.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Młodość Rudno |
7 - 1 |
Olimpia Pławniowice |
+3 |
12 września 2020
12.09 - 16:00 (Sb) |
8 |
Orzeł Stanica |
3 - 7 |
Młodość Rudno |
+3 |
20 września 2020
20.09 - 16:00 (Nd) |
9 |
Młodość Rudno |
1 - 2 |
Zamkowiec Toszek |
0 |
27 września 2020
27.09 - 16:00 (Nd) |
10 |
KS Zabrze-Grzybowice |
3 - 3 |
Młodość Rudno |
+1 |
3 października 2020
3.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Młodość Rudno |
9 - 0 |
Zryw Radonia |
+3 |
11 października 2020
11.10 - 15:00 (Nd) |
12 |
Carbo Gliwice |
3 - 7 |
Młodość Rudno |
+3 |
17 października 2020
17.10 - 15:00 (Sb) |
13 |
Młodość Rudno |
1 - 2 |
Naprzód Żernica |
0 |
25 października 2020
25.10 - 14:00 (Nd) |
14 |
Młodość Rudno |
0 - 2 |
Zaborze Zabrze |
0 |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 (Nd) |
15 |
Walka Zabrze |
3 - 2 |
Młodość Rudno |
0 |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 (Nd) |
16 |
Młodość Rudno |
1 - 1 |
Start Sierakowice |
+1 |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 (Śr) |
17 | Młodość Rudno pauzuje | 14/15. listopada 2020 |
18 |
Wilki Wilcza |
2 - 2 |
Młodość Rudno |
+1 |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 (Sb) |
19 |
Sokół Łany Wielkie |
0 - 1 |
Młodość Rudno |
+3 |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 (Pn) |
20 |
Gwarek Zabrze |
4 - 0 |
Młodość Rudno |
0 |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 (Śr) |
21 |
Młodość Rudno |
2 - 3 |
Tempo Paniówki |
0 |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 (Śr) |
22 |
Quo Vadis Makoszowy Zabrze |
1 - 4 |
Młodość Rudno |
+3 |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 (Śr) |
23 |
Młodość Rudno |
6 - 3 |
Ruch Kozłów |
+3 |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 (Nd) |
24 |
Olimpia Pławniowice |
1 - 3 |
Młodość Rudno |
+3 |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 (Nd) |
25 |
Młodość Rudno |
5 - 0 |
Orzeł Stanica |
+3 |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:00 (Pt) |
26 |
Zamkowiec Toszek |
0 - 3 |
Młodość Rudno |
+3 |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 (Nd) |
27 |
Młodość Rudno |
6 - 0 |
KS Zabrze-Grzybowice |
+3 |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 (Śr) |
28 |
Zryw Radonia |
2 - 4 |
Młodość Rudno |
+3 |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 (Sb) |
29 |
Młodość Rudno |
3 - 2 |
Carbo Gliwice |
+3 |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 (Nd) |
30 |
Naprzód Żernica |
4 - 1 |
Młodość Rudno |
0 |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 (Sb) |
31 |
Zaborze Zabrze |
4 - 1 |
Młodość Rudno |
0 |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 (Śr) |
32 |
Młodość Rudno |
2 - 2 |
Walka Zabrze |
+1 |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 (Nd) |
33 |
Start Sierakowice |
8 - 1 |
Młodość Rudno |
0 |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 (Sb) |
34 | Młodość Rudno pauzuje | 26/27. czerwca 2021 |