1 |
Husaria Grzędy |
0 - 7 |
Orzeł II Lubawka |
+3 |
23 sierpnia 2020
23.08 - 12:00 (Nd) |
2 |
Orzeł II Lubawka |
3 - 1 |
Dragon Miszkowice |
+3 |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 (Nd) |
3 |
Bóbr Opawa |
4 - 1 |
Orzeł II Lubawka |
0 |
6 września 2020
6.09 - 11:00 (Nd) |
4 |
Orzeł II Lubawka |
4 - 3 |
LZS Janiszów |
+3 |
13 września 2020
13.09 - 11:00 (Nd) |
5 |
Victoria Czadrów |
1 - 2 |
Orzeł II Lubawka |
+3 |
20 września 2020
20.09 - 12:00 (Nd) |
6 |
Orzeł II Lubawka |
4 - 3 |
Huragan Olszany |
+3 |
26 września 2020
26.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Lesk Sędzisław |
6 - 3 |
Orzeł II Lubawka |
0 |
4 października 2020
4.10 - 11:00 (Nd) |
8 |
Orzeł II Lubawka |
5 - 0 |
KS 1946 II Chełmsko Śląskie |
+3 |
11 października 2020
11.10 - 11:00 (Nd) |
9 |
Uran Okrzeszyn |
1 - 4 |
Orzeł II Lubawka |
+3 |
18 października 2020
18.10 - 11:00 (Nd) |
10 |
Bolko Bolków |
4 - 0 |
Orzeł II Lubawka |
0 |
25 października 2020
25.10 - 11:00 (Nd) |
11 |
Orzeł II Lubawka |
1 - 3 |
Skalnik Czarny Bór |
0 |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 (Nd) |
12 |
Orły Lipienica |
2 - 1 |
Orzeł II Lubawka |
0 |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 (Śr) |
13 |
Orzeł II Lubawka |
0 - 4 |
Amfibolit Leszczyniec |
0 |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 (Nd) |
14 |
Orzeł II Lubawka |
2 - 2 |
Husaria Grzędy |
+1 |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 (Nd) |
15 |
Dragon Miszkowice |
1 - 11 |
Orzeł II Lubawka |
+3 |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 (Sb) |
16 |
Orzeł II Lubawka |
3 - 0 |
Bóbr Opawa |
+3 |
3 maja 2021
3.05 - 11:00 (Pn) |
17 |
LZS Janiszów |
1 - 2 |
Orzeł II Lubawka |
+3 |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 (Nd) |
18 |
Orzeł II Lubawka |
6 - 4 |
Victoria Czadrów |
+3 |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 (Nd) |
19 |
Huragan Olszany |
2 - 4 |
Orzeł II Lubawka |
+3 |
23 maja 2021
23.05 - 10:00 (Nd) |
20 |
Orzeł II Lubawka |
2 - 0 |
Lesk Sędzisław |
+3 |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 (Nd) |
21 |
KS 1946 II Chełmsko Śląskie |
1 - 4 |
Orzeł II Lubawka |
+3 |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 (Cz) |
22 |
Orzeł II Lubawka |
13 - 1 |
Uran Okrzeszyn |
+3 |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 (Nd) |
23 |
Orzeł II Lubawka |
1 - 1 |
Bolko Bolków |
+1 |
13 czerwca 2021
13.06 - 18:00 (Nd) |
24 |
Skalnik Czarny Bór |
0 - 0 |
Orzeł II Lubawka |
+1 |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 (Śr) |
25 |
Orzeł II Lubawka |
5 - 0 |
Orły Lipienica |
+3 |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 (Nd) |
26 |
Amfibolit Leszczyniec |
0 - 2 |
Orzeł II Lubawka |
+3 |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 (Nd) |