1 |
Orzeł Nowa Wieś |
3 - 0 |
Grodzisko Raciechowice |
+3 |
8 sierpnia 2020
8.08 - 18:00 (Sb) |
2 |
Górki II Myślenice |
0 - 12 |
Orzeł Nowa Wieś |
+3 |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 (Nd) |
3 |
Orzeł Nowa Wieś |
6 - 2 |
Dukla Bysina |
+3 |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 (Nd) |
4 |
Cyrhla Krzczonów |
1 - 2 |
Orzeł Nowa Wieś |
+3 |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 (Nd) |
5 |
Orzeł Nowa Wieś |
2 - 1 |
Wicher Stróża |
+3 |
5 września 2020
5.09 - 15:00 (Sb) |
6 |
Szczebel Lubień |
0 - 4 |
Orzeł Nowa Wieś |
+3 |
12 września 2020
12.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Orzeł Nowa Wieś |
4 - 0 |
Radwan Skomielna Czarna |
+3 |
20 września 2020
20.09 - 15:00 (Nd) |
8 |
Raba II Dobczyce |
0 - 3 |
Orzeł Nowa Wieś |
+3 |
26 września 2020
26.09 - 16:00 (Sb) |
9 |
Orzeł Nowa Wieś |
3 - 0 |
Cisy Harbutowice |
+3 |
4 października 2020
4.10 - 15:00 (Nd) |
10 |
Orzeł Nowa Wieś |
2 - 1 |
LKS Trzebunia |
+3 |
11 października 2020
11.10 - 15:00 (Nd) |
11 |
Karpaty II Siepraw |
1 - 3 |
Orzeł Nowa Wieś |
+3 |
18 października 2020
18.10 - 13:00 (Nd) |
12 |
Orzeł Nowa Wieś |
4 - 1 |
Jawor Jawornik |
+3 |
25 października 2020
25.10 - 15:00 (Nd) |
13 |
Iskra Głogoczów |
1 - 1 |
Orzeł Nowa Wieś |
+1 |
6 listopada 2020
6.11 - 20:00 (Pt) |
14 |
Grodzisko Raciechowice |
1 - 2 |
Orzeł Nowa Wieś |
+3 |
13 maja 2021
13.05 - 18:00 (Cz) |
15 |
Orzeł Nowa Wieś |
6 - 0 |
Górki II Myślenice |
+3 |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 (Cz) |
16 |
Dukla Bysina |
1 - 6 |
Orzeł Nowa Wieś |
+3 |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 (Śr) |
17 |
Orzeł Nowa Wieś |
7 - 2 |
Cyrhla Krzczonów |
+3 |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 (Nd) |
18 |
Wicher Stróża |
1 - 8 |
Orzeł Nowa Wieś |
+3 |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 (Sb) |
19 |
Orzeł Nowa Wieś |
5 - 1 |
Szczebel Lubień |
+3 |
1 maja 2021
1.05 - 18:00 (Sb) |
20 |
Radwan Skomielna Czarna |
1 - 3 |
Orzeł Nowa Wieś |
+3 |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 (Sb) |
21 |
Orzeł Nowa Wieś |
8 - 1 |
Raba II Dobczyce |
+3 |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 (Nd) |
22 |
Cisy Harbutowice |
2 - 3 |
Orzeł Nowa Wieś |
+3 |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 (Sb) |
23 |
LKS Trzebunia |
2 - 3 |
Orzeł Nowa Wieś |
+3 |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 (Nd) |
24 |
Orzeł Nowa Wieś |
4 - 0 |
Karpaty II Siepraw |
+3 |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 (Sb) |
25 |
Jawor Jawornik |
0 - 1 |
Orzeł Nowa Wieś |
+3 |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 (Nd) |
26 |
Orzeł Nowa Wieś |
2 - 0 |
Iskra Głogoczów |
+3 |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 (Nd) |