1 |
Radwan Skomielna Czarna |
2 - 2 |
Dukla Bysina |
+1 |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 (Sb) |
2 |
Cyrhla Krzczonów |
2 - 1 |
Radwan Skomielna Czarna |
0 |
12 sierpnia 2020
12.08 - 18:00 (Śr) |
3 |
Radwan Skomielna Czarna |
1 - 5 |
Wicher Stróża |
0 |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 (Nd) |
4 |
Szczebel Lubień |
4 - 2 |
Radwan Skomielna Czarna |
0 |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:30 (Sb) |
5 |
Radwan Skomielna Czarna |
2 - 5 |
Cisy Harbutowice |
0 |
6 września 2020
6.09 - 17:00 (Nd) |
6 |
Radwan Skomielna Czarna |
7 - 5 |
Raba II Dobczyce |
+3 |
13 września 2020
13.09 - 14:00 (Nd) |
7 |
Orzeł Nowa Wieś |
4 - 0 |
Radwan Skomielna Czarna |
0 |
20 września 2020
20.09 - 15:00 (Nd) |
8 |
Radwan Skomielna Czarna |
1 - 6 |
LKS Trzebunia |
0 |
26 września 2020
26.09 - 16:00 (Sb) |
9 |
Karpaty II Siepraw |
4 - 2 |
Radwan Skomielna Czarna |
0 |
4 października 2020
4.10 - 16:00 (Nd) |
10 |
Radwan Skomielna Czarna |
1 - 1 |
Jawor Jawornik |
+1 |
10 października 2020
10.10 - 16:00 (Sb) |
11 |
Iskra Głogoczów |
10 - 1 |
Radwan Skomielna Czarna |
0 |
18 października 2020
18.10 - 15:30 (Nd) |
12 |
Radwan Skomielna Czarna |
8 - 2 |
Grodzisko Raciechowice |
+3 |
24 października 2020
24.10 - 16:00 (Sb) |
13 |
Górki II Myślenice |
3 - 0 |
Radwan Skomielna Czarna |
0 |
31 października 2020
31.10 - 11:00 (Sb) |
vo, na boisku 0-3 |
14 |
Dukla Bysina |
4 - 5 |
Radwan Skomielna Czarna |
+3 |
13 maja 2021
13.05 - 18:00 (Cz) |
15 |
Radwan Skomielna Czarna |
3 - 1 |
Cyrhla Krzczonów |
+3 |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 (Cz) |
16 |
Wicher Stróża |
6 - 2 |
Radwan Skomielna Czarna |
0 |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 (Śr) |
17 |
Radwan Skomielna Czarna |
1 - 3 |
Szczebel Lubień |
0 |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 (Nd) |
18 |
Cisy Harbutowice |
5 - 2 |
Radwan Skomielna Czarna |
0 |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 (Nd) |
19 |
Raba II Dobczyce |
5 - 3 |
Radwan Skomielna Czarna |
0 |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 (Pn) |
20 |
Radwan Skomielna Czarna |
1 - 3 |
Orzeł Nowa Wieś |
0 |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 (Sb) |
21 |
LKS Trzebunia |
4 - 1 |
Radwan Skomielna Czarna |
0 |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 (Nd) |
22 |
Radwan Skomielna Czarna |
5 - 6 |
Karpaty II Siepraw |
0 |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 (Nd) |
23 |
Jawor Jawornik |
11 - 2 |
Radwan Skomielna Czarna |
0 |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 (Nd) |
24 |
Radwan Skomielna Czarna |
2 - 4 |
Iskra Głogoczów |
0 |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 (Sb) |
25 |
Grodzisko Raciechowice |
2 - 3 |
Radwan Skomielna Czarna |
+3 |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 (Nd) |
26 |
Radwan Skomielna Czarna |
1 - 5 |
Górki II Myślenice |
0 |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 (Nd) |