1 |
Inter Mechnica |
3 - 0 |
LZS II Walce |
0 |
23 sierpnia 2020
23.08 - 13:30 (Nd) |
vo, na boisku 2-8 |
2 |
LZS II Walce |
2 - 4 |
LZS Maciowakrze |
0 |
6 września 2020
6.09 - 15:00 (Nd) |
3 |
Partyzant Kazimierz |
3 - 2 |
LZS II Walce |
0 |
13 września 2020
13.09 - 16:30 (Nd) |
4 |
LZS II Walce |
3 - 1 |
LZS Pokrzywnica |
+3 |
20 września 2020
20.09 - 15:00 (Nd) |
5 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
3 - 3 |
LZS II Walce |
+1 |
27 września 2020
27.09 - 16:00 (Nd) |
6 |
LZS II Walce |
3 - 1 |
Ruch Steblów |
+3 |
4 października 2020
4.10 - 15:00 (Nd) |
7 |
LZS Stare Koźle |
0 - 4 |
LZS II Walce |
+3 |
11 października 2020
11.10 - 15:00 (Nd) |
8 |
LZS II Walce |
1 - 3 |
Polonia Gościęcin |
0 |
18 października 2020
18.10 - 14:30 (Nd) |
9 |
Rolnik Biedrzychowice |
2 - 6 |
LZS II Walce |
+3 |
25 października 2020
25.10 - 14:00 (Nd) |
10 |
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle |
13 - 0 |
LZS II Walce |
0 |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 (Nd) |
11 |
LZS II Walce |
1 - 8 |
LZS Łężce |
0 |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 (Nd) |
12 |
LZS II Walce |
2 - 2 |
Inter Mechnica |
+1 |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 (Nd) |
13 |
LZS Maciowakrze |
1 - 5 |
LZS II Walce |
+3 |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 (Nd) |
14 |
LZS II Walce |
3 - 3 |
Partyzant Kazimierz |
+1 |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 (Nd) |
15 |
LZS Pokrzywnica |
2 - 2 |
LZS II Walce |
+1 |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 (Nd) |
16 |
LZS II Walce |
4 - 2 |
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle |
+3 |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 (Nd) |
17 |
Ruch Steblów |
5 - 3 |
LZS II Walce |
0 |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 (Nd) |
18 |
LZS II Walce |
6 - 0 |
LZS Stare Koźle |
+3 |
2 maja 2021
2.05 - 15:00 (Nd) |
19 |
Polonia Gościęcin |
2 - 1 |
LZS II Walce |
0 |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 (Nd) |
20 |
LZS II Walce |
11 - 0 |
Rolnik Biedrzychowice |
+3 |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 (Cz) |
21 |
LZS II Walce |
4 - 4 |
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle |
+1 |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 (Nd) |
22 |
LZS Łężce |
2 - 6 |
LZS II Walce |
+3 |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 (Nd) |