1 |
Górnik Lubin |
7 - 1 |
Odra Chobienia |
0 |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 (Nd) |
2 |
Odra Chobienia |
1 - 3 |
Przyszłość Prusice |
0 |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 (Nd) |
3 |
Chojnowianka Chojnów |
4 - 0 |
Odra Chobienia |
0 |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 (Sb) |
4 |
Odra Chobienia |
1 - 4 |
Iskra Kochlice |
0 |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 (Nd) |
5 |
GKS Męcinka |
2 - 3 |
Odra Chobienia |
+3 |
5 września 2020
5.09 - 17:00 (Sb) |
6 |
Odra Chobienia |
1 - 8 |
Zawisza Serby |
0 |
13 września 2020
13.09 - 17:00 (Nd) |
7 |
Płomień Radwanice |
4 - 0 |
Odra Chobienia |
0 |
19 września 2020
19.09 - 16:00 (Sb) |
8 |
Odra Chobienia |
2 - 1 |
Zamet Przemków |
+3 |
27 września 2020
27.09 - 16:00 (Nd) |
9 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
1 - 2 |
Odra Chobienia |
+3 |
3 października 2020
3.10 - 15:00 (Sb) |
10 |
Odra Chobienia |
0 - 2 |
Zryw Kłębanowice |
0 |
11 października 2020
11.10 - 16:30 (Nd) |
11 |
Gwardia Białołęka |
3 - 2 |
Odra Chobienia |
0 |
17 października 2020
17.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Odra Chobienia |
1 - 1 |
Iskra Księginice |
+1 |
25 października 2020
25.10 - 15:00 (Nd) |
13 |
Kaczawa Bieniowice |
3 - 1 |
Odra Chobienia |
0 |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 (Nd) |
14 |
Odra Chobienia |
0 - 3 |
Pogoń Góra |
0 |
11 listopada 2020
11.11 - 14:30 (Śr) |
15 |
Sokół Jerzmanowa |
2 - 1 |
Odra Chobienia |
0 |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 (Nd) |
16 |
Odra Chobienia |
1 - 3 |
Górnik Lubin |
0 |
7 marca 2021
7.03 - 14:30 (Nd) |
17 |
Przyszłość Prusice |
2 - 1 |
Odra Chobienia |
0 |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 (Sb) |
18 |
Odra Chobienia |
2 - 2 |
Chojnowianka Chojnów |
+1 |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 (Nd) |
19 |
Iskra Kochlice |
6 - 0 |
Odra Chobienia |
0 |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 (Sb) |
20 |
Odra Chobienia |
2 - 7 |
GKS Męcinka |
0 |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 (Pn) |
21 |
Zawisza Serby |
3 - 2 |
Odra Chobienia |
0 |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 (Sb) |
22 |
Odra Chobienia |
0 - 2 |
Płomień Radwanice |
0 |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 (Sb) |
23 |
Zamet Przemków |
2 - 0 |
Odra Chobienia |
0 |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 (Sb) |
24 |
Odra Chobienia |
4 - 0 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
+3 |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 (Nd) |
25 |
Zryw Kłębanowice |
3 - 0 |
Odra Chobienia |
0 |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 (Cz) |
26 |
Odra Chobienia |
1 - 10 |
Gwardia Białołęka |
0 |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 (Nd) |
27 |
Iskra Księginice |
12 - 0 |
Odra Chobienia |
0 |
12 czerwca 2021
12.06 - 15:00 (Sb) |
28 |
Odra Chobienia |
0 - 16 |
Kaczawa Bieniowice |
0 |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 (Śr) |
29 |
Pogoń Góra |
7 - 1 |
Odra Chobienia |
0 |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 (Sb) |
30 |
Odra Chobienia |
0 - 16 |
Sokół Jerzmanowa |
0 |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 (Sb) |