1 |
Victoria II Sulejówek |
1 - 3 |
Wisła Dziecinów |
0 |
2 sierpnia 2020
2.08 - 11:00 (Nd) |
2 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
4 - 0 |
Victoria II Sulejówek |
0 |
9 sierpnia 2020
9.08 - 14:00 (Nd) |
3 |
Victoria II Sulejówek |
1 - 3 |
Sokół Serock |
0 |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 (Śr) |
4 |
Legionovia II Legionowo |
2 - 1 |
Victoria II Sulejówek |
0 |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 (Nd) |
5 |
Victoria II Sulejówek |
2 - 3 |
Dąb Wieliszew |
0 |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 (Nd) |
6 |
Wicher Kobyłka |
4 - 1 |
Victoria II Sulejówek |
0 |
29 sierpnia 2020
29.08 - 12:00 (Sb) |
7 |
Victoria II Sulejówek |
2 - 1 |
Olimpia Warszawa |
+3 |
6 września 2020
6.09 - 11:00 (Nd) |
8 |
KS Wesoła Warszawa |
3 - 0 |
Victoria II Sulejówek |
0 |
13 września 2020
13.09 - 16:30 (Nd) |
9 |
Victoria II Sulejówek |
0 - 1 |
Hutnik II Warszawa |
0 |
20 września 2020
20.09 - 15:45 (Nd) |
10 |
Mazur Radzymin |
3 - 1 |
Victoria II Sulejówek |
0 |
26 września 2020
26.09 - 16:00 (Sb) |
11 |
Victoria II Sulejówek |
1 - 1 |
Polonia II Warszawa |
+1 |
4 października 2020
4.10 - 15:30 (Nd) |
12 |
Start Otwock |
4 - 4 |
Victoria II Sulejówek |
+1 |
10 października 2020
10.10 - 15:00 (Sb) |
13 |
Victoria II Sulejówek |
2 - 2 |
Agape Białołęka Warszawa |
+1 |
18 października 2020
18.10 - 15:00 (Nd) |
14 |
Victoria II Sulejówek |
4 - 3 |
Naprzód Stare Babice |
+3 |
25 października 2020
25.10 - 13:30 (Nd) |
15 |
Bug Wyszków |
6 - 1 |
Victoria II Sulejówek |
0 |
7 listopada 2020
7.11 - 18:30 (Sb) |
16 |
Victoria II Sulejówek |
2 - 3 |
Wisła Jabłonna |
0 |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 (Nd) |
17 |
Mazur II Karczew |
2 - 0 |
Victoria II Sulejówek |
0 |
22 listopada 2020
22.11 - 11:00 (Nd) |
18 |
Wisła Dziecinów |
3 - 1 |
Victoria II Sulejówek |
0 |
13 marca 2021
13.03 - 15:30 (Sb) |
19 |
Victoria II Sulejówek |
3 - 1 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
+3 |
21 kwietnia 2021
21.04 - 15:00 (Śr) |
20 |
Sokół Serock |
10 - 3 |
Victoria II Sulejówek |
0 |
5 maja 2021
5.05 - 19:00 (Śr) |
21 |
Victoria II Sulejówek |
2 - 6 |
Legionovia II Legionowo |
0 |
2 czerwca 2021
2.06 - 15:00 (Śr) |
22 |
Dąb Wieliszew |
4 - 0 |
Victoria II Sulejówek |
0 |
16 czerwca 2021
16.06 - 19:00 (Śr) |
23 |
Victoria II Sulejówek |
2 - 4 |
Wicher Kobyłka |
0 |
26 czerwca 2021
26.06 - 11:00 (Sb) |
24 |
Olimpia Warszawa |
3 - 4 |
Victoria II Sulejówek |
+3 |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 (Sb) |
25 |
Victoria II Sulejówek |
1 - 3 |
KS Wesoła Warszawa |
0 |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 (Sb) |
26 |
Hutnik II Warszawa |
1 - 1 |
Victoria II Sulejówek |
+1 |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 (Nd) |
27 |
Victoria II Sulejówek |
4 - 2 |
Mazur Radzymin |
+3 |
12 maja 2021
12.05 - 15:00 (Śr) |
28 |
Polonia II Warszawa |
6 - 2 |
Victoria II Sulejówek |
0 |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 (Nd) |
29 |
Victoria II Sulejówek |
2 - 2 |
Start Otwock |
+1 |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 (Nd) |
30 |
Agape Białołęka Warszawa |
2 - 1 |
Victoria II Sulejówek |
0 |
26 maja 2021
26.05 - 19:00 (Śr) |
31 |
Naprzód Stare Babice |
4 - 1 |
Victoria II Sulejówek |
0 |
29 maja 2021
29.05 - 12:00 (Sb) |
32 |
Victoria II Sulejówek |
0 - 7 |
Bug Wyszków |
0 |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 (Nd) |
33 |
Wisła Jabłonna |
0 - 3 |
Victoria II Sulejówek |
+3 |
13 czerwca 2021
13.06 - 18:00 (Nd) |
34 |
Victoria II Sulejówek |
1 - 6 |
Mazur II Karczew |
0 |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 (Sb) |