1 |
Iskra Pszczyna |
1 - 3 |
Rekord II Bielsko-Biała |
+3 |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 (Sb) |
2 |
Piast Bieruń Nowy Bieruń |
1 - 2 |
Rekord II Bielsko-Biała |
+3 |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 (Nd) |
3 |
Rekord II Bielsko-Biała |
6 - 0 |
Pasjonat Dankowice |
+3 |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 (Śr) |
4 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
0 - 1 |
Rekord II Bielsko-Biała |
+3 |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 (Sb) |
5 |
Rekord II Bielsko-Biała |
0 - 0 |
ZET Tychy |
+1 |
5 września 2021
5.09 - 11:00 (Nd) |
6 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
0 - 4 |
Rekord II Bielsko-Biała |
+3 |
11 września 2021
11.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Rekord II Bielsko-Biała |
4 - 0 |
LKS Studzienice |
+3 |
19 września 2021
19.09 - 15:00 (Nd) |
8 |
LKS Łąka |
0 - 3 |
Rekord II Bielsko-Biała |
+3 |
25 września 2021
25.09 - 16:00 (Sb) |
9 |
Rekord II Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Czarni Jaworze |
+3 |
3 października 2021
3.10 - 14:00 (Nd) |
10 |
GLKS Wilkowice |
0 - 0 |
Rekord II Bielsko-Biała |
+1 |
9 października 2021
9.10 - 14:30 (Sb) |
11 |
Rekord II Bielsko-Biała |
0 - 0 |
LKS Wisła Wielka |
+1 |
17 października 2021
17.10 - 13:00 (Nd) |
12 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
0 - 5 |
Rekord II Bielsko-Biała |
+3 |
23 października 2021
23.10 - 15:00 (Sb) |
13 |
Rekord II Bielsko-Biała |
2 - 0 |
KS Bestwinka |
+3 |
31 października 2021
31.10 - 13:30 (Nd) |
14 |
MKS Lędziny |
4 - 0 |
Rekord II Bielsko-Biała |
0 |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 (Sb) |
15 |
Rekord II Bielsko-Biała |
6 - 0 |
GTS Bojszowy |
+3 |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 (Nd) |
16 |
Rekord II Bielsko-Biała |
4 - 1 |
Iskra Pszczyna |
+3 |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 (Nd) |
17 |
Rekord II Bielsko-Biała |
5 - 1 |
Piast Bieruń Nowy Bieruń |
+3 |
27 marca 2022
27.03 - 15:30 (Nd) |
18 |
Pasjonat Dankowice |
1 - 1 |
Rekord II Bielsko-Biała |
+1 |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 (Wt) |
19 |
Rekord II Bielsko-Biała |
9 - 0 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
+3 |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:30 (Nd) |
20 |
ZET Tychy |
2 - 5 |
Rekord II Bielsko-Biała |
+3 |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 (Sb) |
21 |
Rekord II Bielsko-Biała |
10 - 3 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
+3 |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 (Nd) |
22 |
LKS Studzienice |
1 - 3 |
Rekord II Bielsko-Biała |
+3 |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 (Sb) |
23 |
Rekord II Bielsko-Biała |
4 - 0 |
LKS Łąka |
+3 |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 (Sb) |
24 |
Czarni Jaworze |
1 - 4 |
Rekord II Bielsko-Biała |
+3 |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 (Sb) |
25 |
Rekord II Bielsko-Biała |
1 - 0 |
GLKS Wilkowice |
+3 |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 (Sb) |
26 |
LKS Wisła Wielka |
1 - 4 |
Rekord II Bielsko-Biała |
+3 |
25 maja 2022
25.05 - 17:00 (Śr) |
27 |
Rekord II Bielsko-Biała |
5 - 0 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
+3 |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 (Nd) |
28 |
KS Bestwinka |
0 - 2 |
Rekord II Bielsko-Biała |
+3 |
5 czerwca 2022
5.06 - 16:00 (Nd) |
29 |
Rekord II Bielsko-Biała |
0 - 3 |
MKS Lędziny |
0 |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 (Nd) |
vo, na boisku 1-1 |
30 |
GTS Bojszowy |
0 - 7 |
Rekord II Bielsko-Biała |
+3 |
18 czerwca 2022
18.06 - 11:00 (Sb) |