1 |
Vęgoria Węgorzewo |
1 - 2 |
Błękitni Pasym |
+3 |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 (Sb) |
2 |
Błękitni Pasym |
6 - 1 |
Łyna Sępopol |
+3 |
14 sierpnia 2019
14.08 - 17:00 (Śr) |
3 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
1 - 4 |
Błękitni Pasym |
+3 |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 (Nd) |
4 |
Błękitni Pasym |
1 - 2 |
Śniardwy Orzysz |
0 |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 (Sb) |
5 |
Victoria Bartoszyce |
1 - 3 |
Błękitni Pasym |
+3 |
31 sierpnia 2019
31.08 - 15:00 (Sb) |
6 |
Wilczek Wilkowo |
3 - 5 |
Błękitni Pasym |
+3 |
7 września 2019
7.09 - 17:00 (Sb) |
7 |
Błękitni Pasym |
3 - 0 |
Rominta Gołdap |
+3 |
14 września 2019
14.09 - 13:00 (Sb) |
8 |
Czarni Olecko |
0 - 1 |
Błękitni Pasym |
+3 |
21 września 2019
21.09 - 16:00 (Sb) |
9 |
Błękitni Pasym |
2 - 0 |
Omulew Wielbark |
+3 |
28 września 2019
28.09 - 13:00 (Sb) |
10 |
DKS Dobre Miasto |
1 - 3 |
Błękitni Pasym |
+3 |
5 października 2019
5.10 - 16:00 (Sb) |
11 |
Błękitni Pasym |
8 - 1 |
SKS Szczytno |
+3 |
12 października 2019
12.10 - 15:30 (Sb) |
12 |
Orlęta Reszel |
1 - 3 |
Błękitni Pasym |
+3 |
19 października 2019
19.10 - 15:00 (Sb) |
13 |
Błękitni Pasym |
6 - 1 |
LKS Różnowo |
+3 |
26 października 2019
26.10 - 15:00 (Sb) |
14 |
Żagiel Piecki |
2 - 3 |
Błękitni Pasym |
+3 |
3 listopada 2019
3.11 - 13:30 (Nd) |
15 |
Błękitni Pasym |
3 - 0 |
Kłobuk Mikołajki |
+3 |
9 listopada 2019
9.11 - 13:30 (Sb) |
16 |
Błękitni Pasym |
4 - 0 |
Vęgoria Węgorzewo |
+3 |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 (Sb) |
17 |
Łyna Sępopol |
4 - 3 |
Błękitni Pasym |
0 |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 (Sb) |
18 |
Błękitni Pasym |
- |
Cresovia Górowo Iławeckie |
|
28 marca 2020
28.03 - 16:00 (Sb) |
19 |
Śniardwy Orzysz |
- |
Błękitni Pasym |
|
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 (Sb) |
20 |
Błękitni Pasym |
- |
Victoria Bartoszyce |
|
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 (Sb) |
21 |
Błękitni Pasym |
- |
Wilczek Wilkowo |
|
18 kwietnia 2020
18.04 - 13:00 (Sb) |
22 |
Rominta Gołdap |
- |
Błękitni Pasym |
|
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 (Sb) |
23 |
Błękitni Pasym |
- |
Czarni Olecko |
|
1 maja 2020
1.05 - 14:00 (Pt) |
24 |
Omulew Wielbark |
- |
Błękitni Pasym |
|
6 maja 2020
6.05 - 17:00 (Śr) |
25 |
Błękitni Pasym |
- |
DKS Dobre Miasto |
|
9 maja 2020
9.05 - 16:00 (Sb) |
26 |
SKS Szczytno |
- |
Błękitni Pasym |
|
17 maja 2020
17.05 - 15:00 (Nd) |
27 |
Błękitni Pasym |
- |
Orlęta Reszel |
|
23 maja 2020
23.05 - 16:00 (Sb) |
28 |
LKS Różnowo |
- |
Błękitni Pasym |
|
31 maja 2020
31.05 - 14:00 (Nd) |
29 |
Błękitni Pasym |
- |
Żagiel Piecki |
|
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 (Sb) |
30 |
Kłobuk Mikołajki |
- |
Błękitni Pasym |
|
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 (Sb) |