1 |
Unia Susz |
10 - 0 |
LKS Różnowo |
+3 |
1 sierpnia 2020
1.08 - 18:00 (Sb) |
2 |
Start Nidzica |
3 - 3 |
Unia Susz |
+1 |
9 sierpnia 2020
9.08 - 16:00 (Nd) |
3 |
Unia Susz |
17 - 0 |
GKS Stawiguda |
+3 |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 (Sb) |
4 |
Kormoran Zwierzewo |
5 - 4 |
Unia Susz |
0 |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 (Sb) |
5 |
Unia Susz |
2 - 4 |
Polonia Iłowo |
0 |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 (Sb) |
6 |
Tęcza Miłomłyn |
2 - 3 |
Unia Susz |
+3 |
5 września 2020
5.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Unia Susz |
2 - 0 |
Płomień Turznica |
+3 |
12 września 2020
12.09 - 16:30 (Sb) |
8 |
Orzeł Janowiec Kościelny |
4 - 3 |
Unia Susz |
0 |
20 września 2020
20.09 - 15:00 (Nd) |
9 |
Unia Susz |
7 - 1 |
Grunwald Gierzwałd |
+3 |
26 września 2020
26.09 - 16:00 (Sb) |
10 |
Unia Susz |
6 - 2 |
Radomniak Radomno |
+3 |
3 października 2020
3.10 - 15:30 (Sb) |
11 |
Polonia Pasłęk |
3 - 0 |
Unia Susz |
0 |
10 października 2020
10.10 - 15:30 (Sb) |
12 |
Unia Susz |
7 - 0 |
Fortuna Dorotowo Gągławki |
+3 |
17 października 2020
17.10 - 15:00 (Sb) |
13 |
Ewingi Zalewo |
0 - 4 |
Unia Susz |
+3 |
24 października 2020
24.10 - 15:00 (Sb) |
14 |
Unia Susz |
3 - 1 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
+3 |
31 października 2020
31.10 - 13:30 (Sb) |
15 |
Barkas Tolkmicko |
1 - 0 |
Unia Susz |
0 |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 (Sb) |
16 |
LKS Różnowo |
0 - 1 |
Unia Susz |
+3 |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 (Nd) |
17 |
Unia Susz |
1 - 0 |
Start Nidzica |
+3 |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 (Sb) |
18 |
GKS Stawiguda |
0 - 1 |
Unia Susz |
+3 |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 (Sb) |
19 |
Unia Susz |
3 - 0 |
Kormoran Zwierzewo |
+3 |
3 kwietnia 2021
3.04 - 16:00 (Sb) |
20 |
Polonia Iłowo |
0 - 1 |
Unia Susz |
+3 |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 (Sb) |
21 |
Unia Susz |
1 - 0 |
Tęcza Miłomłyn |
+3 |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 (Sb) |
22 |
Płomień Turznica |
1 - 1 |
Unia Susz |
+1 |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 (Sb) |
23 |
Unia Susz |
3 - 1 |
Orzeł Janowiec Kościelny |
+3 |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 (Sb) |
24 |
Grunwald Gierzwałd |
1 - 3 |
Unia Susz |
+3 |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 (Nd) |
25 |
Radomniak Radomno |
0 - 4 |
Unia Susz |
+3 |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 (Sb) |
26 |
Unia Susz |
1 - 2 |
Polonia Pasłęk |
0 |
23 maja 2021
23.05 - 13:00 (Nd) |
27 |
Fortuna Dorotowo Gągławki |
2 - 2 |
Unia Susz |
+1 |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 (Sb) |
28 |
Unia Susz |
2 - 3 |
Ewingi Zalewo |
0 |
5 czerwca 2021
5.06 - 13:00 (Sb) |
29 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
0 - 6 |
Unia Susz |
+3 |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 (Sb) |
30 |
Unia Susz |
4 - 1 |
Barkas Tolkmicko |
+3 |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 (Sb) |