1 |
Polonia Pasłęk |
3 - 2 |
Zatoka Braniewo |
0 |
6 sierpnia 2022
6.08 - 17:00 (Sb) |
2 |
Zatoka Braniewo |
6 - 0 |
Kormoran Zwierzewo |
+3 |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 (Sb) |
3 |
Radomniak Radomno |
2 - 4 |
Zatoka Braniewo |
+3 |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 (Sb) |
4 |
Zatoka Braniewo |
1 - 1 |
Czarni Rudzienice |
+1 |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 (Sb) |
5 |
Constract Lubawa |
3 - 0 |
Zatoka Braniewo |
0 |
3 września 2022
3.09 - 17:00 (Sb) |
6 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
1 - 4 |
Zatoka Braniewo |
+3 |
10 września 2022
10.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Zatoka Braniewo |
5 - 2 |
Start Nidzica |
+3 |
17 września 2022
17.09 - 16:00 (Sb) |
8 |
Naki Olsztyn |
1 - 1 |
Zatoka Braniewo |
+1 |
24 września 2022
24.09 - 16:00 (Sb) |
9 |
Zatoka Braniewo |
4 - 0 |
Błękitni Orneta |
+3 |
1 października 2022
1.10 - 15:00 (Sb) |
10 |
GSZS Rybno |
1 - 4 |
Zatoka Braniewo |
+3 |
8 października 2022
8.10 - 15:30 (Sb) |
11 |
Zatoka Braniewo |
4 - 0 |
Barkas Tolkmicko |
+3 |
15 października 2022
15.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
2 - 1 |
Zatoka Braniewo |
0 |
22 października 2022
22.10 - 15:00 (Sb) |
13 |
Zatoka Braniewo |
2 - 1 |
Płomień Turznica |
+3 |
29 października 2022
29.10 - 13:00 (Sb) |
14 |
Unia Susz |
1 - 4 |
Zatoka Braniewo |
+3 |
5 listopada 2022
5.11 - 13:00 (Sb) |
15 |
Zatoka Braniewo |
2 - 3 |
Iskra Narzym |
0 |
12 listopada 2022
12.11 - 13:00 (Sb) |
16 |
Zatoka Braniewo |
4 - 0 |
Polonia Pasłęk |
+3 |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 (Śr) |
17 |
Kormoran Zwierzewo |
2 - 1 |
Zatoka Braniewo |
0 |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 (Sb) |
18 |
Zatoka Braniewo |
6 - 0 |
Radomniak Radomno |
+3 |
25 marca 2023
25.03 - 16:00 (Sb) |
19 |
Czarni Rudzienice |
1 - 0 |
Zatoka Braniewo |
0 |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 (Sb) |
20 |
Zatoka Braniewo |
1 - 1 |
Constract Lubawa |
+1 |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 (Sb) |
21 |
Zatoka Braniewo |
3 - 0 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
+3 |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:00 (Nd) |
22 |
Start Nidzica |
0 - 0 |
Zatoka Braniewo |
+1 |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 (Sb) |
23 |
Zatoka Braniewo |
5 - 0 |
Naki Olsztyn |
+3 |
30 kwietnia 2023
30.04 - 16:00 (Nd) |
24 |
Błękitni Orneta |
0 - 2 |
Zatoka Braniewo |
+3 |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 (Sb) |
25 |
Zatoka Braniewo |
5 - 0 |
GSZS Rybno |
+3 |
13 maja 2023
13.05 - 15:00 (Sb) |
26 |
Barkas Tolkmicko |
1 - 3 |
Zatoka Braniewo |
+3 |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 (Sb) |
27 |
Zatoka Braniewo |
3 - 1 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
+3 |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 (Sb) |
28 |
Płomień Turznica |
1 - 4 |
Zatoka Braniewo |
+3 |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 (Sb) |
29 |
Zatoka Braniewo |
3 - 0 |
Unia Susz |
+3 |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 (Sb) |
30 |
Iskra Narzym |
4 - 4 |
Zatoka Braniewo |
+1 |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 (Sb) |