Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Pogoń Szczecin Akademia |
4 - 2 |
CWZS Bydgoszcz |
18 sierpnia 2019
18.08 - 15:30 |
FASE Szczecin |
2 - 1 |
Lotos Gdańsk |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 |
Warta Poznań |
4 - 2 |
Arka Gdynia SI |
18 sierpnia 2019
18.08 - 12:00 |
Lech Poznań |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
17 sierpnia 2019
17.08 - 13:30 |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
CWZS Bydgoszcz |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 12:00 |
Arka Gdynia SI |
0 - 6 |
Lech Poznań |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Lotos Gdańsk |
1 - 1 |
Warta Poznań |
25 sierpnia 2019
25.08 - 16:00 |
Pogoń Szczecin Akademia |
1 - 1 |
FASE Szczecin |
4 września 2019
4.09 - 13:00 |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
FASE Szczecin |
3 - 3 |
CWZS Bydgoszcz |
1 września 2019
1.09 - 12:00 |
Pogoń Szczecin Akademia |
1 - 0 |
Warta Poznań |
1 września 2019
1.09 - 12:00 |
Lech Poznań |
4 - 0 |
Lotos Gdańsk |
29 sierpnia 2019
29.08 - 14:30 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Arka Gdynia SI |
1 września 2019
1.09 - 15:00 |
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
CWZS Bydgoszcz |
1 - 1 |
Arka Gdynia SI |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
Lotos Gdańsk |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Lech Poznań |
4 - 0 |
Pogoń Szczecin Akademia |
7 września 2019
7.09 - 14:30 |
Warta Poznań |
0 - 1 |
FASE Szczecin |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
Warta Poznań |
1 - 1 |
CWZS Bydgoszcz |
14 września 2019
14.09 - 12:00 |
Lech Poznań |
5 - 0 |
FASE Szczecin |
14 września 2019
14.09 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
5 - 2 |
Pogoń Szczecin Akademia |
16 września 2019
16.09 - 14:00 |
Arka Gdynia SI |
0 - 4 |
Lotos Gdańsk |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
CWZS Bydgoszcz |
0 - 2 |
Lotos Gdańsk |
21 września 2019
21.09 - 12:00 |
Pogoń Szczecin Akademia |
4 - 0 |
Arka Gdynia SI |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
FASE Szczecin |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Lech Poznań |
6 - 1 |
Warta Poznań |
21 września 2019
21.09 - 10:00 |
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
Lech Poznań |
8 - 0 |
CWZS Bydgoszcz |
25 września 2019
25.09 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
4 - 0 |
Warta Poznań |
28 września 2019
28.09 - 12:00 |
Arka Gdynia SI |
0 - 2 |
FASE Szczecin |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Lotos Gdańsk |
2 - 0 |
Pogoń Szczecin Akademia |
28 września 2019
28.09 - 14:00 |
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
CWZS Bydgoszcz |
2 - 2 |
Pogoń Szczecin Akademia |
5 października 2019
5.10 - 12:00 |
Lotos Gdańsk |
0 - 1 |
FASE Szczecin |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Arka Gdynia SI |
0 - 2 |
Warta Poznań |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 2 |
Lech Poznań |
5 października 2019
5.10 - 12:00 |
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
CWZS Bydgoszcz |
13 października 2019
13.10 - 12:00 |
Lech Poznań |
6 - 1 |
Arka Gdynia SI |
12 października 2019
12.10 - 12:00 |
Warta Poznań |
1 - 1 |
Lotos Gdańsk |
13 października 2019
13.10 - 16:00 |
FASE Szczecin |
2 - 3 |
Pogoń Szczecin Akademia |
11 października 2019
11.10 - 10:30 |
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
CWZS Bydgoszcz |
0 - 2 |
FASE Szczecin |
19 października 2019
19.10 - 12:00 |
Warta Poznań |
1 - 1 |
Pogoń Szczecin Akademia |
19 października 2019
19.10 - 12:00 |
Lotos Gdańsk |
2 - 3 |
Lech Poznań |
13 listopada 2019
13.11 - 12:00 |
Arka Gdynia SI |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
Arka Gdynia SI |
0 - 3 |
CWZS Bydgoszcz |
26 października 2019
26.10 - 16:00 |
Lechia Gdańsk |
6 - 0 |
Lotos Gdańsk |
27 października 2019
27.10 - 12:00 |
Pogoń Szczecin Akademia |
0 - 1 |
Lech Poznań |
16 października 2019
16.10 - 12:00 |
FASE Szczecin |
2 - 0 |
Warta Poznań |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
CWZS Bydgoszcz |
1 - 1 |
Warta Poznań |
2 listopada 2019
2.11 - 12:00 |
FASE Szczecin |
1 - 2 |
Lech Poznań |
31 października 2019
31.10 - 12:00 |
Pogoń Szczecin Akademia |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
30 października 2019
30.10 - 11:00 |
Lotos Gdańsk |
4 - 1 |
Arka Gdynia SI |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
Lotos Gdańsk |
0 - 1 |
CWZS Bydgoszcz |
9 listopada 2019
9.11 - 12:00 |
Arka Gdynia SI |
0 - 3 |
Pogoń Szczecin Akademia |
9 listopada 2019
9.11 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
FASE Szczecin |
8 listopada 2019
8.11 - 12:00 |
Warta Poznań |
0 - 2 |
Lech Poznań |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | |
CWZS Bydgoszcz |
0 - 2 |
Lech Poznań |
16 listopada 2019
16.11 - 14:00 |
Warta Poznań |
2 - 3 |
Lechia Gdańsk |
16 listopada 2019
16.11 - 14:00 |
FASE Szczecin |
6 - 3 |
Arka Gdynia SI |
16 listopada 2019
16.11 - 15:00 |
Pogoń Szczecin Akademia |
2 - 1 |
Lotos Gdańsk |
16 listopada 2019
16.11 - 15:00 |
|