Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
5 - 1 |
Odra Opole |
15 sierpnia 2020
15.08 - 12:00 |
Gwarek Zabrze |
2 - 4 |
Zagłębie Lubin |
15 sierpnia 2020
15.08 - 12:00 |
Ruch Chorzów |
2 - 2 |
Raków Częstochowa |
15 sierpnia 2020
15.08 - 12:00 |
Rozwój Katowice |
1 - 3 |
Śląsk Wrocław |
15 sierpnia 2020
15.08 - 13:30 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Odra Opole |
1 - 4 |
Śląsk Wrocław |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Raków Częstochowa |
3 - 1 |
Rozwój Katowice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Zagłębie Lubin |
4 - 0 |
Ruch Chorzów |
22 sierpnia 2020
22.08 - 13:30 |
Górnik Zabrze |
9 - 0 |
Gwarek Zabrze |
22 sierpnia 2020
22.08 - 12:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Gwarek Zabrze |
0 - 2 |
Odra Opole |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:30 |
Ruch Chorzów |
0 - 1 |
Górnik Zabrze |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Rozwój Katowice |
2 - 1 |
Zagłębie Lubin |
29 sierpnia 2020
29.08 - 13:30 |
Śląsk Wrocław |
0 - 4 |
Raków Częstochowa |
29 sierpnia 2020
29.08 - 12:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Odra Opole |
1 - 2 |
Raków Częstochowa |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 2 |
Śląsk Wrocław |
5 września 2020
5.09 - 12:30 |
Górnik Zabrze |
1 - 2 |
Rozwój Katowice |
3 września 2020
3.09 - 17:00 |
Gwarek Zabrze |
0 - 4 |
Ruch Chorzów |
5 września 2020
5.09 - 11:30 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Ruch Chorzów |
3 - 0 |
Odra Opole |
13 września 2020
13.09 - 11:30 |
Rozwój Katowice |
2 - 3 |
Gwarek Zabrze |
13 września 2020
13.09 - 12:45 |
Śląsk Wrocław |
1 - 3 |
Górnik Zabrze |
13 września 2020
13.09 - 12:00 |
Raków Częstochowa |
3 - 3 |
Zagłębie Lubin |
12 września 2020
12.09 - 12:00 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Odra Opole |
1 - 3 |
Zagłębie Lubin |
19 września 2020
19.09 - 12:00 |
Górnik Zabrze |
5 - 1 |
Raków Częstochowa |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Gwarek Zabrze |
1 - 3 |
Śląsk Wrocław |
19 września 2020
19.09 - 12:00 |
Ruch Chorzów |
0 - 3 |
Rozwój Katowice |
20 września 2020
20.09 - 12:00 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Rozwój Katowice |
1 - 0 |
Odra Opole |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Śląsk Wrocław |
2 - 0 |
Ruch Chorzów |
30 września 2020
30.09 - 14:00 |
Raków Częstochowa |
5 - 0 |
Gwarek Zabrze |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Górnik Zabrze |
26 września 2020
26.09 - 15:30 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Odra Opole |
0 - 4 |
Górnik Zabrze |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Zagłębie Lubin |
4 - 1 |
Gwarek Zabrze |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Raków Częstochowa |
3 - 1 |
Ruch Chorzów |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Śląsk Wrocław |
7 - 3 |
Rozwój Katowice |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Śląsk Wrocław |
2 - 2 |
Odra Opole |
8 października 2020
8.10 - 14:00 |
Rozwój Katowice |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
10 października 2020
10.10 - 13:30 |
Ruch Chorzów |
1 - 0 |
Zagłębie Lubin |
7 października 2020
7.10 - 15:00 |
Gwarek Zabrze |
1 - 2 |
Górnik Zabrze |
10 października 2020
10.10 - 11:30 |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Odra Opole |
1 - 2 |
Gwarek Zabrze |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Górnik Zabrze |
1 - 0 |
Ruch Chorzów |
17 października 2020
17.10 - 11:30 |
Zagłębie Lubin |
1 - 0 |
Rozwój Katowice |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
Raków Częstochowa |
0 - 5 |
Śląsk Wrocław |
17 października 2020
17.10 - 12:00 |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Raków Częstochowa |
3 - 0 |
Odra Opole |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Śląsk Wrocław |
2 - 4 |
Zagłębie Lubin |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
Rozwój Katowice |
3 - 3 |
Górnik Zabrze |
25 października 2020
25.10 - 13:30 |
Ruch Chorzów |
1 - 0 |
Gwarek Zabrze |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Odra Opole |
1 - 1 |
Ruch Chorzów |
30 października 2020
30.10 - 14:00 |
Gwarek Zabrze |
0 - 4 |
Rozwój Katowice |
31 października 2020
31.10 - 12:00 |
Górnik Zabrze |
1 - 1 |
Śląsk Wrocław |
29 października 2020
29.10 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Zagłębie Lubin |
5 - 2 |
Odra Opole |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Raków Częstochowa |
3 - 1 |
Górnik Zabrze |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Śląsk Wrocław |
7 - 0 |
Gwarek Zabrze |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
Rozwój Katowice |
1 - 2 |
Ruch Chorzów |
8 listopada 2020
8.11 - 15:30 |
Kolejka 14 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Odra Opole |
2 - 2 |
Rozwój Katowice |
14 listopada 2020
14.11 - 11:00 |
Ruch Chorzów |
2 - 6 |
Śląsk Wrocław |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Gwarek Zabrze |
3 - 4 |
Raków Częstochowa |
14 listopada 2020
14.11 - 11:30 |
Górnik Zabrze |
0 - 1 |
Zagłębie Lubin |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
|