Centralna Liga Juniorów U-17 - grupa I - wschodnia - sezon 2023/2024

lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Legia Warszawa 30 69 22 3 5 105 - 38
2. AKS SMS Łódź 30 64 20 4 6 60 - 27
3. MKS Polonia Warszawa 30 62 18 8 4 100 - 43
4. Wisła Kraków 30 58 18 4 8 80 - 46
5. Jagiellonia Białystok 30 57 18 3 9 85 - 51
6. Cracovia Kraków 30 54 17 3 10 69 - 52
7. Escola Varsovia Warszawa 30 52 15 7 8 72 - 62
8. Igloopol Dębica 30 42 12 6 12 48 - 61
9. Stal Rzeszów 30 40 12 4 14 49 - 48
10. Wisła Płock 30 38 10 8 12 50 - 62
11. Hutnik Kraków 30 36 10 6 14 58 - 65
12. Korona Kielce 30 35 9 8 13 58 - 64
13. Korona Kielce KKP 30 27 7 6 17 33 - 77
14. Motor Lublin 30 22 6 4 20 37 - 78
15. Sandecja Nowy Sącz 30 19 4 7 19 27 - 80
16. GKS Bełchatów 30 4 1 1 28 24 - 101


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Cracovia Kraków 3 - 2 Motor Lublin 12 sierpnia 2023 - 11:00
GKS Bełchatów 0 - 3 Hutnik Kraków 12 sierpnia 2023 - 14:00
vo, na boisku 0-2
MKS Polonia Warszawa 2 - 2 Wisła Kraków 12 sierpnia 2023 - 12:00
Igloopol Dębica 0 - 5 AKS SMS Łódź 13 sierpnia 2023 - 14:00
Korona Kielce KKP 1 - 7 Legia Warszawa 13 sierpnia 2023 - 14:00
Korona Kielce 4 - 1 Escola Varsovia Warszawa 12 sierpnia 2023 - 12:00
Jagiellonia Białystok 5 - 1 Sandecja Nowy Sącz 12 sierpnia 2023 - 11:00
Wisła Płock 1 - 1 Stal Rzeszów 11 sierpnia 2023 - 12:00
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Motor Lublin 2 - 0 Stal Rzeszów 19 sierpnia 2023 - 13:30
Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Wisła Płock 19 sierpnia 2023 - 14:00
Escola Varsovia Warszawa 4 - 4 Jagiellonia Białystok 20 sierpnia 2023 - 18:00
Legia Warszawa 2 - 0 Korona Kielce 23 sierpnia 2023 - 14:00
AKS SMS Łódź 0 - 1 Korona Kielce KKP 19 sierpnia 2023 - 12:00
Wisła Kraków 2 - 0 Igloopol Dębica 19 sierpnia 2023 - 12:00
Hutnik Kraków 2 - 8 MKS Polonia Warszawa 19 sierpnia 2023 - 15:00
Cracovia Kraków 5 - 0 GKS Bełchatów 19 sierpnia 2023 - 15:00
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
GKS Bełchatów 3 - 0 Motor Lublin 26 sierpnia 2023 - 12:00
MKS Polonia Warszawa 3 - 3 Cracovia Kraków 25 sierpnia 2023 - 12:00
Igloopol Dębica 2 - 0 Hutnik Kraków 27 sierpnia 2023 - 16:00
Korona Kielce KKP 0 - 6 Wisła Kraków 26 sierpnia 2023 - 12:30
Korona Kielce 0 - 3 AKS SMS Łódź 26 sierpnia 2023 - 12:00
Jagiellonia Białystok 2 - 3 Legia Warszawa 27 sierpnia 2023 - 14:30
Escola Varsovia Warszawa 4 - 2 Wisła Płock 27 sierpnia 2023 - 16:30
Stal Rzeszów 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz 26 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 4 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Motor Lublin 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz 2 września 2023 - 13:30
Escola Varsovia Warszawa 1 - 1 Stal Rzeszów 2 września 2023 - 12:00
Legia Warszawa 7 - 0 Wisła Płock 1 września 2023 - 12:00
AKS SMS Łódź 2 - 0 Jagiellonia Białystok 2 września 2023 - 15:00
Wisła Kraków 2 - 2 Korona Kielce 1 września 2023 - 13:00
Hutnik Kraków 1 - 1 Korona Kielce KKP 2 września 2023 - 12:00
Cracovia Kraków 0 - 1 Igloopol Dębica 2 września 2023 - 12:00
GKS Bełchatów 1 - 5 MKS Polonia Warszawa 2 września 2023 - 12:00
Kolejka 5 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
MKS Polonia Warszawa 2 - 0 Motor Lublin 9 września 2023 - 14:00
Igloopol Dębica 2 - 1 GKS Bełchatów 10 września 2023 - 16:00
Korona Kielce KKP 2 - 3 Cracovia Kraków 8 września 2023 - 12:00
Korona Kielce 1 - 3 Hutnik Kraków 9 września 2023 - 12:00
Jagiellonia Białystok 4 - 2 Wisła Kraków 10 września 2023 - 11:00
Wisła Płock 1 - 2 AKS SMS Łódź 9 września 2023 - 12:00
Stal Rzeszów 3 - 2 Legia Warszawa 9 września 2023 - 14:30
Sandecja Nowy Sącz 0 - 2 Escola Varsovia Warszawa 9 września 2023 - 16:30
Kolejka 6 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Motor Lublin 0 - 3 Escola Varsovia Warszawa 16 września 2023 - 13:30
Legia Warszawa 9 - 1 Sandecja Nowy Sącz 16 września 2023 - 14:00
AKS SMS Łódź 2 - 0 Stal Rzeszów 17 września 2023 - 15:45
Wisła Kraków 4 - 0 Wisła Płock 16 września 2023 - 12:00
Hutnik Kraków 0 - 2 Jagiellonia Białystok 16 września 2023 - 12:30
Cracovia Kraków 2 - 1 Korona Kielce 11 października 2023 - 13:00
GKS Bełchatów 0 - 1 Korona Kielce KKP 16 września 2023 - 12:00
MKS Polonia Warszawa 3 - 3 Igloopol Dębica 16 września 2023 - 14:30
Kolejka 7 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Igloopol Dębica 3 - 1 Motor Lublin 24 września 2023 - 16:00
Korona Kielce KKP 0 - 2 MKS Polonia Warszawa 24 września 2023 - 12:00
Korona Kielce 4 - 2 GKS Bełchatów 22 września 2023 - 14:00
Jagiellonia Białystok 3 - 1 Cracovia Kraków 23 września 2023 - 12:00
Wisła Płock 2 - 1 Hutnik Kraków 23 września 2023 - 13:30
Stal Rzeszów 3 - 1 Wisła Kraków 23 września 2023 - 12:15
Sandecja Nowy Sącz 0 - 3 AKS SMS Łódź 23 września 2023 - 16:00
Escola Varsovia Warszawa 1 - 1 Legia Warszawa 24 września 2023 - 14:15
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Motor Lublin 0 - 3 Legia Warszawa 30 września 2023 - 13:30
AKS SMS Łódź 2 - 3 Escola Varsovia Warszawa 30 września 2023 - 12:30
Wisła Kraków 2 - 1 Sandecja Nowy Sącz 30 września 2023 - 12:00
Hutnik Kraków 1 - 2 Stal Rzeszów 30 września 2023 - 13:00
Cracovia Kraków 2 - 1 Wisła Płock 30 września 2023 - 12:00
GKS Bełchatów 0 - 4 Jagiellonia Białystok 30 września 2023 - 14:00
MKS Polonia Warszawa 5 - 0 Korona Kielce 30 września 2023 - 15:00
Igloopol Dębica 3 - 0 Korona Kielce KKP 1 października 2023 - 15:00
Kolejka 9 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Korona Kielce KKP 4 - 1 Motor Lublin 7 października 2023 - 14:15
Korona Kielce 3 - 0 Igloopol Dębica 7 października 2023 - 12:00
vo, na boisku 1-0
Jagiellonia Białystok 0 - 2 MKS Polonia Warszawa 7 października 2023 - 15:00
Wisła Płock 3 - 1 GKS Bełchatów 7 października 2023 - 14:00
Stal Rzeszów 4 - 5 Cracovia Kraków 7 października 2023 - 15:30
Sandecja Nowy Sącz 2 - 2 Hutnik Kraków 8 października 2023 - 15:30
Escola Varsovia Warszawa 0 - 1 Wisła Kraków 8 października 2023 - 16:45
Legia Warszawa 2 - 1 AKS SMS Łódź 7 października 2023 - 14:00
Kolejka 10 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Motor Lublin 0 - 3 AKS SMS Łódź 14 października 2023 - 13:30
Wisła Kraków 1 - 2 Legia Warszawa 25 października 2023 - 11:00
Hutnik Kraków 2 - 0 Escola Varsovia Warszawa 25 października 2023 - 15:00
Cracovia Kraków 2 - 1 Sandecja Nowy Sącz 14 października 2023 - 12:00
GKS Bełchatów 1 - 3 Stal Rzeszów 14 października 2023 - 12:30
MKS Polonia Warszawa 2 - 2 Wisła Płock 14 października 2023 - 15:00
Igloopol Dębica 2 - 1 Jagiellonia Białystok 15 października 2023 - 12:00
Korona Kielce KKP 1 - 1 Korona Kielce 17 października 2023 - 13:30
Kolejka 11 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Korona Kielce 1 - 2 Motor Lublin 21 października 2023 - 12:00
Jagiellonia Białystok 9 - 1 Korona Kielce KKP 8 listopada 2023 - 10:15
Wisła Płock 3 - 1 Igloopol Dębica 21 października 2023 - 12:00
Stal Rzeszów 2 - 1 MKS Polonia Warszawa 22 października 2023 - 14:00
Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 GKS Bełchatów 21 października 2023 - 12:00
Escola Varsovia Warszawa 2 - 1 Cracovia Kraków 21 października 2023 - 18:00
Legia Warszawa 4 - 2 Hutnik Kraków 21 października 2023 - 14:00
AKS SMS Łódź 2 - 2 Wisła Kraków 21 października 2023 - 15:00
Kolejka 12 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Motor Lublin 0 - 5 Wisła Kraków 28 października 2023 - 13:30
Hutnik Kraków 0 - 2 AKS SMS Łódź 28 października 2023 - 12:00
Cracovia Kraków 4 - 2 Legia Warszawa 29 października 2023 - 11:00
GKS Bełchatów 3 - 4 Escola Varsovia Warszawa 28 października 2023 - 14:00
MKS Polonia Warszawa 7 - 0 Sandecja Nowy Sącz 28 października 2023 - 16:30
Igloopol Dębica 2 - 1 Stal Rzeszów 29 października 2023 - 13:00
Korona Kielce KKP 2 - 3 Wisła Płock 28 października 2023 - 14:30
Korona Kielce 1 - 4 Jagiellonia Białystok 28 października 2023 - 12:00
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Jagiellonia Białystok 2 - 1 Motor Lublin 4 listopada 2023 - 12:00
Wisła Płock 0 - 1 Korona Kielce 4 listopada 2023 - 12:00
Stal Rzeszów 0 - 0 Korona Kielce KKP 4 listopada 2023 - 12:00
Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Igloopol Dębica 4 listopada 2023 - 12:00
Escola Varsovia Warszawa 2 - 3 MKS Polonia Warszawa 4 listopada 2023 - 18:15
Legia Warszawa 7 - 1 GKS Bełchatów 4 listopada 2023 - 14:00
AKS SMS Łódź 2 - 0 Cracovia Kraków 4 listopada 2023 - 15:00
Wisła Kraków 3 - 2 Hutnik Kraków 4 listopada 2023 - 11:00
Kolejka 14 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Motor Lublin 1 - 3 Hutnik Kraków 11 listopada 2023 - 13:30
Cracovia Kraków 3 - 1 Wisła Kraków 11 listopada 2023 - 12:00
GKS Bełchatów 1 - 3 AKS SMS Łódź 12 listopada 2023 - 12:00
MKS Polonia Warszawa 2 - 1 Legia Warszawa 11 listopada 2023 - 16:00
Igloopol Dębica 2 - 4 Escola Varsovia Warszawa 12 listopada 2023 - 13:00
Korona Kielce KKP 0 - 4 Sandecja Nowy Sącz 12 listopada 2023 - 14:15
Korona Kielce 2 - 2 Stal Rzeszów 11 listopada 2023 - 12:15
Jagiellonia Białystok 4 - 1 Wisła Płock 11 listopada 2023 - 14:45
Kolejka 15 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
Wisła Płock 2 - 1 Motor Lublin 18 listopada 2023 - 14:30
Stal Rzeszów 0 - 1 Jagiellonia Białystok 18 listopada 2023 - 14:00
Sandecja Nowy Sącz 2 - 2 Korona Kielce 18 listopada 2023 - 12:00
Escola Varsovia Warszawa 3 - 0 Korona Kielce KKP 19 listopada 2023 - 12:00
Legia Warszawa 2 - 0 Igloopol Dębica 18 listopada 2023 - 11:00
AKS SMS Łódź 2 - 2 MKS Polonia Warszawa 18 listopada 2023 - 12:30
Wisła Kraków 7 - 0 GKS Bełchatów 18 listopada 2023 - 12:00
Hutnik Kraków 2 - 3 Cracovia Kraków 18 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 16 - 25/26. listopada 2023 [szczegóły]  
Motor Lublin 0 - 4 Cracovia Kraków 25 listopada 2023 - 13:00
Hutnik Kraków 2 - 0 GKS Bełchatów 25 listopada 2023 - 13:30
Wisła Kraków 4 - 0 MKS Polonia Warszawa 25 listopada 2023 - 12:00
AKS SMS Łódź 1 - 0 Igloopol Dębica 25 listopada 2023 - 12:30
Legia Warszawa 4 - 1 Korona Kielce KKP 24 listopada 2023 - 18:00
Escola Varsovia Warszawa 1 - 1 Korona Kielce 25 listopada 2023 - 16:00
Sandecja Nowy Sącz 0 - 5 Jagiellonia Białystok 24 listopada 2023 - 12:30
Stal Rzeszów 1 - 2 Wisła Płock 25 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 17 - 2/3. grudnia 2023 [szczegóły]  
Stal Rzeszów 3 - 0 Motor Lublin 24 lutego 2024 - 12:00
Wisła Płock 1 - 1 Sandecja Nowy Sącz 2 grudnia 2023 - 12:00
Jagiellonia Białystok 5 - 2 Escola Varsovia Warszawa 13 marca 2024 - 17:00
Korona Kielce 0 - 5 Legia Warszawa 13 marca 2024 - 12:00
Korona Kielce KKP 1 - 5 AKS SMS Łódź 13 marca 2024 - 13:30
Igloopol Dębica 2 - 2 Wisła Kraków 13 marca 2024 - 15:00
MKS Polonia Warszawa 3 - 5 Hutnik Kraków 2 grudnia 2023 - 15:00
GKS Bełchatów 0 - 1 Cracovia Kraków 2 grudnia 2023 - 12:30
Kolejka 18 - 2/3. marca 2024 [szczegóły]  
Motor Lublin 2 - 1 GKS Bełchatów 2 marca 2024 - 14:30
Cracovia Kraków 2 - 2 MKS Polonia Warszawa 2 marca 2024 - 12:00
Hutnik Kraków 1 - 1 Igloopol Dębica 2 marca 2024 - 12:00
Wisła Kraków 1 - 2 Korona Kielce KKP 3 marca 2024 - 12:00
AKS SMS Łódź 1 - 0 Korona Kielce 3 marca 2024 - 12:00
Legia Warszawa 6 - 0 Jagiellonia Białystok 2 marca 2024 - 12:00
Wisła Płock 0 - 0 Escola Varsovia Warszawa 2 marca 2024 - 12:00
Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Stal Rzeszów 2 marca 2024 - 13:00
Kolejka 19 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
Sandecja Nowy Sącz 2 - 3 Motor Lublin 10 marca 2024 - 15:00
Stal Rzeszów 3 - 4 Escola Varsovia Warszawa 9 marca 2024 - 14:30
Wisła Płock 4 - 4 Legia Warszawa 9 marca 2024 - 12:00
Jagiellonia Białystok 2 - 3 AKS SMS Łódź 9 marca 2024 - 15:00
Korona Kielce 2 - 4 Wisła Kraków 9 marca 2024 - 12:00
Korona Kielce KKP 2 - 1 Hutnik Kraków 9 marca 2024 - 12:00
Igloopol Dębica 1 - 0 Cracovia Kraków 9 marca 2024 - 14:00
MKS Polonia Warszawa 10 - 0 GKS Bełchatów 9 marca 2024 - 15:00
Kolejka 20 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Motor Lublin 0 - 3 MKS Polonia Warszawa 16 marca 2024 - 14:30
GKS Bełchatów 1 - 3 Igloopol Dębica 17 marca 2024 - 14:00
Cracovia Kraków 3 - 0 Korona Kielce KKP 16 marca 2024 - 12:00
Hutnik Kraków 3 - 3 Korona Kielce 16 marca 2024 - 12:00
Wisła Kraków 2 - 1 Jagiellonia Białystok 17 marca 2024 - 12:00
AKS SMS Łódź 2 - 2 Wisła Płock 16 marca 2024 - 12:00
Legia Warszawa 3 - 0 Stal Rzeszów 16 marca 2024 - 14:00
Escola Varsovia Warszawa 4 - 1 Sandecja Nowy Sącz 17 marca 2024 - 15:45
Kolejka 21 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa 2 - 2 Motor Lublin 24 marca 2024 - 15:45
Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Legia Warszawa 22 marca 2024 - 12:00
Stal Rzeszów 4 - 0 AKS SMS Łódź 23 marca 2024 - 15:15
Wisła Płock 1 - 4 Wisła Kraków 23 marca 2024 - 13:30
Jagiellonia Białystok 1 - 4 Hutnik Kraków 23 marca 2024 - 15:00
Korona Kielce 4 - 3 Cracovia Kraków 24 marca 2024 - 13:30
Korona Kielce KKP 3 - 2 GKS Bełchatów 23 marca 2024 - 12:15
Igloopol Dębica 0 - 5 MKS Polonia Warszawa 24 marca 2024 - 15:00
Kolejka 22 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
Motor Lublin 2 - 2 Igloopol Dębica 27 marca 2024 - 15:00
MKS Polonia Warszawa 3 - 0 Korona Kielce KKP 28 marca 2024 - 12:00
GKS Bełchatów 0 - 3 Korona Kielce 28 marca 2024 - 13:00
Cracovia Kraków 1 - 1 Jagiellonia Białystok 28 marca 2024 - 12:30
Hutnik Kraków 4 - 1 Wisła Płock 28 marca 2024 - 12:00
Wisła Kraków 2 - 0 Stal Rzeszów 29 marca 2024 - 12:00
AKS SMS Łódź 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz 29 marca 2024 - 11:00
Legia Warszawa 5 - 1 Escola Varsovia Warszawa 29 marca 2024 - 12:00
Kolejka 23 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Legia Warszawa 3 - 2 Motor Lublin 6 kwietnia 2024 - 14:00
Escola Varsovia Warszawa 1 - 0 AKS SMS Łódź 6 kwietnia 2024 - 12:00
Sandecja Nowy Sącz 0 - 3 Wisła Kraków 5 kwietnia 2024 - 14:00
Stal Rzeszów 3 - 0 Hutnik Kraków 6 kwietnia 2024 - 14:30
Wisła Płock 1 - 2 Cracovia Kraków 6 kwietnia 2024 - 13:30
Jagiellonia Białystok 3 - 1 GKS Bełchatów 6 kwietnia 2024 - 15:00
Korona Kielce 2 - 3 MKS Polonia Warszawa 7 kwietnia 2024 - 12:30
Korona Kielce KKP 2 - 2 Igloopol Dębica 7 kwietnia 2024 - 14:30
Kolejka 24 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Motor Lublin 0 - 0 Korona Kielce KKP 13 kwietnia 2024 - 12:00
Igloopol Dębica 1 - 3 Korona Kielce 14 kwietnia 2024 - 16:00
MKS Polonia Warszawa 4 - 4 Jagiellonia Białystok 13 kwietnia 2024 - 12:00
GKS Bełchatów 0 - 4 Wisła Płock 14 kwietnia 2024 - 14:30
Cracovia Kraków 2 - 1 Stal Rzeszów 14 kwietnia 2024 - 12:00
Hutnik Kraków 1 - 1 Sandecja Nowy Sącz 13 kwietnia 2024 - 12:00
Wisła Kraków 3 - 1 Escola Varsovia Warszawa 13 kwietnia 2024 - 15:00
AKS SMS Łódź 1 - 0 Legia Warszawa 13 kwietnia 2024 - 12:30
Kolejka 25 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
AKS SMS Łódź 1 - 1 Motor Lublin 20 kwietnia 2024 - 15:00
Legia Warszawa 5 - 1 Wisła Kraków 20 kwietnia 2024 - 12:00
Escola Varsovia Warszawa 2 - 2 Hutnik Kraków 20 kwietnia 2024 - 16:15
Sandecja Nowy Sącz 1 - 4 Cracovia Kraków 20 kwietnia 2024 - 14:00
Stal Rzeszów 4 - 0 GKS Bełchatów 21 kwietnia 2024 - 12:30
Wisła Płock 0 - 0 MKS Polonia Warszawa 20 kwietnia 2024 - 16:00
Jagiellonia Białystok 4 - 1 Igloopol Dębica 21 kwietnia 2024 - 15:00
Korona Kielce 2 - 2 Korona Kielce KKP 19 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 26 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Motor Lublin 4 - 3 Korona Kielce 27 kwietnia 2024 - 14:30
Korona Kielce KKP 1 - 4 Jagiellonia Białystok 27 kwietnia 2024 - 12:30
Igloopol Dębica 4 - 1 Wisła Płock 28 kwietnia 2024 - 14:00
MKS Polonia Warszawa 6 - 2 Stal Rzeszów 27 kwietnia 2024 - 15:00
GKS Bełchatów 1 - 1 Sandecja Nowy Sącz 28 kwietnia 2024 - 15:15
Cracovia Kraków 4 - 7 Escola Varsovia Warszawa 28 kwietnia 2024 - 12:00
Hutnik Kraków 2 - 3 Legia Warszawa 27 kwietnia 2024 - 12:00
Wisła Kraków 1 - 2 AKS SMS Łódź 27 kwietnia 2024 - 12:00
Kolejka 27 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Wisła Kraków 3 - 2 Motor Lublin 1 maja 2024 - 11:00
AKS SMS Łódź 2 - 0 Hutnik Kraków 4 maja 2024 - 15:00
Legia Warszawa 3 - 1 Cracovia Kraków 4 maja 2024 - 16:00
Escola Varsovia Warszawa 4 - 2 GKS Bełchatów 5 maja 2024 - 16:30
Sandecja Nowy Sącz 0 - 4 MKS Polonia Warszawa 2 maja 2024 - 12:00
Stal Rzeszów 3 - 1 Igloopol Dębica 5 maja 2024 - 13:30
Wisła Płock 1 - 0 Korona Kielce KKP 3 maja 2024 - 13:00
Jagiellonia Białystok 4 - 1 Korona Kielce 1 maja 2024 - 11:00
Kolejka 28 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Motor Lublin 1 - 2 Jagiellonia Białystok 11 maja 2024 - 13:30
Korona Kielce 1 - 1 Wisła Płock 12 maja 2024 - 14:30
Korona Kielce KKP 0 - 1 Stal Rzeszów 11 maja 2024 - 12:10
Igloopol Dębica 4 - 3 Sandecja Nowy Sącz 12 maja 2024 - 17:00
MKS Polonia Warszawa 4 - 0 Escola Varsovia Warszawa 11 maja 2024 - 15:00
GKS Bełchatów 1 - 4 Legia Warszawa 10 maja 2024 - 16:30
Cracovia Kraków 0 - 2 AKS SMS Łódź 12 maja 2024 - 12:00
Hutnik Kraków 2 - 7 Wisła Kraków 12 maja 2024 - 12:00
Kolejka 29 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Hutnik Kraków 5 - 2 Motor Lublin 18 maja 2024 - 14:30
Wisła Kraków 0 - 4 Cracovia Kraków 18 maja 2024 - 15:00
AKS SMS Łódź 3 - 0 GKS Bełchatów 18 maja 2024 - 15:00
Legia Warszawa 3 - 1 MKS Polonia Warszawa 18 maja 2024 - 16:00
Escola Varsovia Warszawa 4 - 1 Igloopol Dębica 18 maja 2024 - 16:15
Sandecja Nowy Sącz 0 - 2 Korona Kielce KKP 18 maja 2024 - 12:00
Stal Rzeszów 1 - 3 Korona Kielce 18 maja 2024 - 14:00
Wisła Płock 3 - 2 Jagiellonia Białystok 18 maja 2024 - 13:30
Kolejka 30 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Motor Lublin 3 - 7 Wisła Płock 26 maja 2024 - 13:00
Jagiellonia Białystok 2 - 0 Stal Rzeszów 26 maja 2024 - 13:00
Korona Kielce 7 - 0 Sandecja Nowy Sącz 26 maja 2024 - 13:00
Korona Kielce KKP 3 - 5 Escola Varsovia Warszawa 26 maja 2024 - 13:00
Igloopol Dębica 3 - 2 Legia Warszawa 26 maja 2024 - 13:00
MKS Polonia Warszawa 3 - 1 AKS SMS Łódź 26 maja 2024 - 13:00
GKS Bełchatów 1 - 2 Wisła Kraków 26 maja 2024 - 13:00
Cracovia Kraków 1 - 2 Hutnik Kraków 26 maja 2024 - 13:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE