Centralna Liga Juniorów U-18 - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lech Poznań 24 50 15 5 4 50 - 28
2. Legia Warszawa 24 48 15 3 6 60 - 36
3. Warta Poznań 24 44 14 2 8 69 - 46
4. Górnik Zabrze 24 41 12 5 7 47 - 37 1 3 1 0 0 2 - 1
5. Zagłębie Lubin 24 41 13 2 9 44 - 33 1 0 0 0 1 1 - 2
6. Arka Gdynia 24 40 13 1 10 50 - 36
7. MKS Polonia Warszawa 24 39 10 9 5 41 - 31
8. Jagiellonia Białystok 24 35 10 5 9 52 - 42
9. Cracovia Kraków 24 32 9 5 10 50 - 57
10. Pogoń Szczecin 24 30 7 9 8 45 - 46
11. Raków Częstochowa 24 27 8 3 13 38 - 42
12. Korona Kielce 24 24 6 6 12 35 - 48
13. Wisła Kraków 24 23 5 8 11 41 - 60 1 1 0 1 0 3 - 3
14. Odra Opole 24 23 6 5 13 31 - 56 1 1 0 1 0 3 - 3
15. Widzew Łódź 24 22 6 4 14 38 - 62
16. Sandecja Nowy Sącz 24 19 5 4 15 34 - 65


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Legia Warszawa 3 - 1 Warta Poznań 12 sierpnia 2023 - 13:00
Pogoń Szczecin 1 - 4 Jagiellonia Białystok 12 sierpnia 2023 - 12:00
Górnik Zabrze 3 - 1 Korona Kielce 12 sierpnia 2023 - 12:00
Widzew Łódź 2 - 1 Zagłębie Lubin 12 sierpnia 2023 - 15:00
Sandecja Nowy Sącz 1 - 2 Arka Gdynia 13 sierpnia 2023 - 12:00
Wisła Kraków 1 - 1 MKS Polonia Warszawa 12 sierpnia 2023 - 12:00
Raków Częstochowa 2 - 3 Cracovia Kraków 12 sierpnia 2023 - 12:00
Odra Opole 1 - 2 Lech Poznań 12 sierpnia 2023 - 12:00
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Warta Poznań 3 - 2 Lech Poznań 20 sierpnia 2023 - 11:00
Cracovia Kraków 1 - 2 Odra Opole 19 sierpnia 2023 - 12:00
MKS Polonia Warszawa 2 - 1 Raków Częstochowa 19 sierpnia 2023 - 12:00
Arka Gdynia 5 - 1 Wisła Kraków 20 sierpnia 2023 - 11:00
Zagłębie Lubin 8 - 1 Sandecja Nowy Sącz 20 sierpnia 2023 - 12:00
Korona Kielce 2 - 0 Widzew Łódź 20 sierpnia 2023 - 12:00
Jagiellonia Białystok 4 - 0 Górnik Zabrze 30 sierpnia 2023 - 12:00
Legia Warszawa 3 - 1 Pogoń Szczecin 20 sierpnia 2023 - 12:00
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Pogoń Szczecin 1 - 1 Warta Poznań 26 sierpnia 2023 - 16:00
Górnik Zabrze 3 - 0 Legia Warszawa 27 sierpnia 2023 - 12:00
Widzew Łódź 2 - 2 Jagiellonia Białystok 27 sierpnia 2023 - 15:00
Sandecja Nowy Sącz 2 - 2 Korona Kielce 28 sierpnia 2023 - 13:00
Wisła Kraków 1 - 2 Zagłębie Lubin 25 sierpnia 2023 - 13:00
Raków Częstochowa 3 - 0 Arka Gdynia 26 sierpnia 2023 - 13:00
Odra Opole 1 - 1 MKS Polonia Warszawa 26 sierpnia 2023 - 12:00
Lech Poznań 3 - 1 Cracovia Kraków 26 sierpnia 2023 - 11:00
Kolejka 4 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Warta Poznań 4 - 1 Cracovia Kraków 2 września 2023 - 12:00
MKS Polonia Warszawa 2 - 3 Lech Poznań 2 września 2023 - 11:00
Arka Gdynia 3 - 0 Odra Opole 3 września 2023 - 11:00
Zagłębie Lubin 3 - 1 Raków Częstochowa 3 września 2023 - 12:00
Korona Kielce 0 - 3 Wisła Kraków 2 września 2023 - 12:00
Jagiellonia Białystok 2 - 1 Sandecja Nowy Sącz 3 września 2023 - 12:00
Legia Warszawa 4 - 1 Widzew Łódź 2 września 2023 - 12:00
Pogoń Szczecin 6 - 0 Górnik Zabrze 2 września 2023 - 13:00
Kolejka 5 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Górnik Zabrze 3 - 0 Warta Poznań 9 września 2023 - 12:00
Widzew Łódź 2 - 2 Pogoń Szczecin 9 września 2023 - 14:00
Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Legia Warszawa 9 września 2023 - 12:00
Wisła Kraków 2 - 2 Jagiellonia Białystok 20 września 2023 - 12:30
Raków Częstochowa 3 - 0 Korona Kielce 9 września 2023 - 12:00
vo, na boisku 0-1
Odra Opole 0 - 1 Zagłębie Lubin 9 września 2023 - 12:00
Lech Poznań 5 - 0 Arka Gdynia 9 września 2023 - 14:00
Cracovia Kraków 1 - 4 MKS Polonia Warszawa 20 września 2023 - 15:00
Kolejka 6 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Warta Poznań 5 - 0 MKS Polonia Warszawa 16 września 2023 - 15:00
Arka Gdynia 5 - 2 Cracovia Kraków 15 września 2023 - 11:00
Zagłębie Lubin 1 - 2 Lech Poznań 17 września 2023 - 12:00
Korona Kielce 1 - 1 Odra Opole 16 września 2023 - 12:00
Jagiellonia Białystok 0 - 2 Raków Częstochowa 16 września 2023 - 12:00
Legia Warszawa 4 - 1 Wisła Kraków 16 września 2023 - 11:00
Pogoń Szczecin 2 - 2 Sandecja Nowy Sącz 17 września 2023 - 13:00
Górnik Zabrze 6 - 0 Widzew Łódź 17 września 2023 - 14:00
Kolejka 7 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Widzew Łódź 0 - 4 Warta Poznań 23 września 2023 - 16:00
Sandecja Nowy Sącz 2 - 4 Górnik Zabrze 21 września 2023 - 13:00
Wisła Kraków 3 - 6 Pogoń Szczecin 23 września 2023 - 11:00
Raków Częstochowa 1 - 1 Legia Warszawa 11 października 2023 - 14:00
Odra Opole 4 - 3 Jagiellonia Białystok 24 września 2023 - 13:00
Lech Poznań 2 - 0 Korona Kielce 23 września 2023 - 11:00
Cracovia Kraków 2 - 3 Zagłębie Lubin 23 września 2023 - 12:00
MKS Polonia Warszawa 1 - 0 Arka Gdynia 24 września 2023 - 16:00
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Warta Poznań 1 - 3 Arka Gdynia 30 września 2023 - 12:00
Zagłębie Lubin 2 - 3 MKS Polonia Warszawa 30 września 2023 - 15:00
Korona Kielce 0 - 2 Cracovia Kraków 1 października 2023 - 12:00
Jagiellonia Białystok 0 - 2 Lech Poznań 8 listopada 2023 - 13:00
Legia Warszawa 4 - 0 Odra Opole 30 września 2023 - 12:00
Pogoń Szczecin 2 - 1 Raków Częstochowa 30 września 2023 - 16:00
Górnik Zabrze 1 - 1 Wisła Kraków 22 listopada 2023 - 15:00
Widzew Łódź 4 - 1 Sandecja Nowy Sącz 1 października 2023 - 12:00
Kolejka 9 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Sandecja Nowy Sącz 2 - 4 Warta Poznań 8 października 2023 - 12:00
Wisła Kraków 2 - 1 Widzew Łódź 7 października 2023 - 13:00
Raków Częstochowa 3 - 2 Górnik Zabrze 7 października 2023 - 12:00
Odra Opole 0 - 3 Pogoń Szczecin 7 października 2023 - 12:00
Lech Poznań 2 - 2 Legia Warszawa 8 października 2023 - 12:00
Cracovia Kraków 4 - 2 Jagiellonia Białystok 7 października 2023 - 12:00
MKS Polonia Warszawa 1 - 0 Korona Kielce 7 października 2023 - 12:30
Arka Gdynia 0 - 1 Zagłębie Lubin 7 października 2023 - 11:00
Kolejka 10 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Warta Poznań 1 - 4 Zagłębie Lubin 15 października 2023 - 12:00
Korona Kielce 2 - 0 Arka Gdynia 15 października 2023 - 12:00
Jagiellonia Białystok 1 - 2 MKS Polonia Warszawa 15 października 2023 - 18:00
Legia Warszawa 7 - 2 Cracovia Kraków 15 października 2023 - 12:00
Pogoń Szczecin 0 - 1 Lech Poznań 15 października 2023 - 12:00
Górnik Zabrze 3 - 1 Odra Opole 15 października 2023 - 13:45
Widzew Łódź 1 - 2 Raków Częstochowa 15 października 2023 - 12:00
Sandecja Nowy Sącz 3 - 2 Wisła Kraków 15 października 2023 - 12:00
Kolejka 11 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Wisła Kraków 4 - 3 Warta Poznań 21 października 2023 - 11:00
Raków Częstochowa 4 - 0 Sandecja Nowy Sącz 21 października 2023 - 12:00
Odra Opole 1 - 0 Widzew Łódź 21 października 2023 - 14:00
Lech Poznań 2 - 2 Górnik Zabrze 20 października 2023 - 11:00
Cracovia Kraków 1 - 1 Pogoń Szczecin 21 października 2023 - 12:00
MKS Polonia Warszawa 0 - 0 Legia Warszawa 21 października 2023 - 13:00
Arka Gdynia 3 - 1 Jagiellonia Białystok 21 października 2023 - 11:00
Zagłębie Lubin 3 - 0 Korona Kielce 21 października 2023 - 15:00
Kolejka 12 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Warta Poznań 7 - 3 Korona Kielce 28 października 2023 - 12:00
Jagiellonia Białystok 2 - 0 Zagłębie Lubin 29 października 2023 - 12:00
Legia Warszawa 3 - 1 Arka Gdynia 29 października 2023 - 13:00
Pogoń Szczecin 1 - 1 MKS Polonia Warszawa 29 października 2023 - 12:00
Górnik Zabrze 2 - 3 Cracovia Kraków 8 listopada 2023 - 12:00
Widzew Łódź 0 - 4 Lech Poznań 28 października 2023 - 16:00
Sandecja Nowy Sącz 2 - 3 Odra Opole 30 października 2023 - 11:00
Wisła Kraków 1 - 4 Raków Częstochowa 29 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Raków Częstochowa 0 - 4 Warta Poznań 4 listopada 2023 - 10:30
Odra Opole 3 - 3 Wisła Kraków 4 listopada 2023 - 12:00
Lech Poznań 2 - 1 Sandecja Nowy Sącz 4 listopada 2023 - 11:00
Cracovia Kraków 5 - 3 Widzew Łódź 4 listopada 2023 - 12:00
MKS Polonia Warszawa 0 - 0 Górnik Zabrze 4 listopada 2023 - 13:00
Arka Gdynia 1 - 0 Pogoń Szczecin 3 listopada 2023 - 12:00
Zagłębie Lubin 0 - 5 Legia Warszawa 5 listopada 2023 - 12:00
Korona Kielce 1 - 3 Jagiellonia Białystok 5 listopada 2023 - 11:00
Kolejka 14 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Warta Poznań 4 - 1 Jagiellonia Białystok 11 listopada 2023 - 13:45
Legia Warszawa 2 - 1 Korona Kielce 11 listopada 2023 - 12:00
Pogoń Szczecin 0 - 0 Zagłębie Lubin 8 listopada 2023 - 12:00
Górnik Zabrze 2 - 0 Arka Gdynia 12 listopada 2023 - 13:00
Widzew Łódź 1 - 1 MKS Polonia Warszawa 11 listopada 2023 - 13:00
Sandecja Nowy Sącz 1 - 2 Cracovia Kraków 12 listopada 2023 - 12:00
Wisła Kraków 1 - 1 Lech Poznań 12 listopada 2023 - 11:00
Raków Częstochowa 1 - 2 Odra Opole 11 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 15 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
Odra Opole 1 - 3 Warta Poznań 18 listopada 2023 - 14:00
Lech Poznań 5 - 2 Raków Częstochowa 18 listopada 2023 - 11:00
Cracovia Kraków 5 - 0 Wisła Kraków 18 listopada 2023 - 12:00
MKS Polonia Warszawa 2 - 3 Sandecja Nowy Sącz 18 listopada 2023 - 13:00
Arka Gdynia 0 - 3 Widzew Łódź 19 listopada 2023 - 15:00
Zagłębie Lubin 1 - 2 Górnik Zabrze 19 listopada 2023 - 12:00
Korona Kielce 2 - 2 Pogoń Szczecin 19 listopada 2023 - 12:30
Legia Warszawa 3 - 2 Jagiellonia Białystok 17 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 16 - 25/26. listopada 2023 [szczegóły]  
Warta Poznań 6 - 2 Legia Warszawa 25 listopada 2023 - 12:00
Jagiellonia Białystok 4 - 1 Pogoń Szczecin 25 listopada 2023 - 14:00
Korona Kielce 4 - 1 Górnik Zabrze 25 listopada 2023 - 12:00
Zagłębie Lubin 2 - 2 Widzew Łódź 25 listopada 2023 - 12:00
Arka Gdynia 6 - 0 Sandecja Nowy Sącz 25 listopada 2023 - 13:00
MKS Polonia Warszawa 0 - 1 Wisła Kraków 25 listopada 2023 - 11:00
Cracovia Kraków 3 - 1 Raków Częstochowa 25 listopada 2023 - 12:00
Lech Poznań 1 - 0 Odra Opole 25 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 17 - 2/3. grudnia 2023 [szczegóły]  
Lech Poznań 2 - 1 Warta Poznań 2 grudnia 2023 - 12:00
Odra Opole 2 - 2 Cracovia Kraków 3 marca 2024 - 14:00
Raków Częstochowa 0 - 2 MKS Polonia Warszawa 2 marca 2024 - 12:00
Wisła Kraków 1 - 4 Arka Gdynia 2 marca 2024 - 11:00
Sandecja Nowy Sącz 3 - 0 Zagłębie Lubin 1 marca 2024 - 12:00
Widzew Łódź 2 - 1 Korona Kielce 2 grudnia 2023 - 14:30
Górnik Zabrze 2 - 4 Jagiellonia Białystok 2 marca 2024 - 12:00
Pogoń Szczecin 3 - 2 Legia Warszawa 1 grudnia 2023 - 12:00
Kolejka 18 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
Warta Poznań 4 - 0 Pogoń Szczecin 9 marca 2024 - 13:45
Legia Warszawa 0 - 1 Górnik Zabrze 9 marca 2024 - 13:00
Jagiellonia Białystok 4 - 1 Widzew Łódź 9 marca 2024 - 12:00
Korona Kielce 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz 9 marca 2024 - 13:15
Zagłębie Lubin 2 - 0 Wisła Kraków 9 marca 2024 - 11:00
Arka Gdynia 2 - 0 Raków Częstochowa 9 marca 2024 - 11:00
MKS Polonia Warszawa 7 - 0 Odra Opole 9 marca 2024 - 12:00
Cracovia Kraków 1 - 1 Lech Poznań 10 marca 2024 - 11:00
Kolejka 19 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Cracovia Kraków 2 - 3 Warta Poznań 17 marca 2024 - 12:00
Lech Poznań 0 - 0 MKS Polonia Warszawa 16 marca 2024 - 14:30
Odra Opole 2 - 1 Arka Gdynia 16 marca 2024 - 11:00
Raków Częstochowa 0 - 1 Zagłębie Lubin 16 marca 2024 - 12:00
Wisła Kraków 4 - 4 Korona Kielce 16 marca 2024 - 12:00
Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Jagiellonia Białystok 17 marca 2024 - 15:00
Widzew Łódź 4 - 3 Legia Warszawa 17 marca 2024 - 12:00
Górnik Zabrze 2 - 0 Pogoń Szczecin 13 marca 2024 - 12:00
Kolejka 20 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Warta Poznań 0 - 0 Górnik Zabrze 17 kwietnia 2024 - 12:00
Pogoń Szczecin 3 - 2 Widzew Łódź 23 marca 2024 - 12:00
Legia Warszawa 3 - 1 Sandecja Nowy Sącz 23 marca 2024 - 12:00
Jagiellonia Białystok 1 - 1 Wisła Kraków 23 marca 2024 - 12:00
Korona Kielce 1 - 0 Raków Częstochowa 23 marca 2024 - 13:30
Zagłębie Lubin 3 - 1 Odra Opole 23 marca 2024 - 12:00
Arka Gdynia 3 - 1 Lech Poznań 22 marca 2024 - 11:00
MKS Polonia Warszawa 1 - 1 Cracovia Kraków 23 marca 2024 - 12:00
Kolejka 21 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
MKS Polonia Warszawa 3 - 2 Warta Poznań 28 marca 2024 - 15:00
Cracovia Kraków 2 - 2 Arka Gdynia 29 marca 2024 - 12:00
Lech Poznań 3 - 1 Zagłębie Lubin 28 marca 2024 - 12:00
Odra Opole 2 - 4 Korona Kielce 30 marca 2024 - 11:00
Raków Częstochowa 0 - 0 Jagiellonia Białystok 28 marca 2024 - 11:00
Wisła Kraków 1 - 2 Legia Warszawa 28 marca 2024 - 14:00
Sandecja Nowy Sącz 0 - 3 Pogoń Szczecin 28 marca 2024 - 12:00
Widzew Łódź 1 - 4 Górnik Zabrze 30 marca 2024 - 12:00
Kolejka 22 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Warta Poznań 3 - 1 Widzew Łódź 6 kwietnia 2024 - 14:00
Górnik Zabrze 3 - 1 Sandecja Nowy Sącz 7 kwietnia 2024 - 14:00
Pogoń Szczecin 2 - 5 Wisła Kraków 6 kwietnia 2024 - 11:00
Legia Warszawa 3 - 1 Raków Częstochowa 6 kwietnia 2024 - 12:00
Jagiellonia Białystok 3 - 1 Odra Opole 6 kwietnia 2024 - 12:00
Korona Kielce 3 - 1 Lech Poznań 6 kwietnia 2024 - 11:30
Zagłębie Lubin 2 - 0 Cracovia Kraków 6 kwietnia 2024 - 12:00
Arka Gdynia 2 - 4 MKS Polonia Warszawa 7 kwietnia 2024 - 11:00
Kolejka 23 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Arka Gdynia 6 - 0 Warta Poznań 13 kwietnia 2024 - 16:00
MKS Polonia Warszawa 1 - 3 Zagłębie Lubin 13 kwietnia 2024 - 15:00
Cracovia Kraków 2 - 1 Korona Kielce 13 kwietnia 2024 - 12:00
Lech Poznań 2 - 1 Jagiellonia Białystok 13 kwietnia 2024 - 12:00
Odra Opole 1 - 2 Legia Warszawa 13 kwietnia 2024 - 11:00
Raków Częstochowa 3 - 3 Pogoń Szczecin 14 kwietnia 2024 - 14:15
Wisła Kraków 0 - 0 Górnik Zabrze 13 kwietnia 2024 - 12:00
Sandecja Nowy Sącz 3 - 1 Widzew Łódź 14 kwietnia 2024 - 15:30
Kolejka 24 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Warta Poznań 5 - 2 Sandecja Nowy Sącz 20 kwietnia 2024 - 12:00
Widzew Łódź 4 - 2 Wisła Kraków 20 kwietnia 2024 - 14:00
Górnik Zabrze 1 - 3 Raków Częstochowa 21 kwietnia 2024 - 12:00
Pogoń Szczecin 2 - 2 Odra Opole 21 kwietnia 2024 - 12:00
Legia Warszawa 2 - 1 Lech Poznań 19 kwietnia 2024 - 16:00
Jagiellonia Białystok 5 - 2 Cracovia Kraków 21 kwietnia 2024 - 12:00
Korona Kielce 2 - 2 MKS Polonia Warszawa 20 kwietnia 2024 - 14:00
Zagłębie Lubin 0 - 1 Arka Gdynia 21 kwietnia 2024 - 11:00
Kolejka 25 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Zagłębie Lubin - Warta Poznań 28 kwietnia 2024 - 12:00
Arka Gdynia - Korona Kielce 28 kwietnia 2024 - 11:00
MKS Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 27 kwietnia 2024 - 12:00
Cracovia Kraków - Legia Warszawa 27 kwietnia 2024 - 12:00
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 27 kwietnia 2024 - 13:00
Odra Opole - Górnik Zabrze 27 kwietnia 2024 - 11:00
Raków Częstochowa - Widzew Łódź 28 kwietnia 2024 - 12:00
Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz 28 kwietnia 2024 - 12:00
Kolejka 26 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Warta Poznań - Wisła Kraków 4 maja 2024 - 12:00
Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa 5 maja 2024 - 12:00
Widzew Łódź - Odra Opole 1 maja 2024 - 14:00
Górnik Zabrze - Lech Poznań 4 maja 2024 - 12:00
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 1 maja 2024 - 12:00
Legia Warszawa - MKS Polonia Warszawa 2 maja 2024 - 11:00
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 2 maja 2024 - 11:00
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 4 maja 2024 - 11:00
Kolejka 27 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Korona Kielce - Warta Poznań
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia - Legia Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Widzew Łódź 11 maja 2024 - 12:00
Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz 11 maja 2024 - 16:00
Raków Częstochowa - Wisła Kraków
Kolejka 28 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Warta Poznań - Raków Częstochowa
Wisła Kraków - Odra Opole 18 maja 2024 - 12:00
Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań 19 maja 2024 - 12:00
Widzew Łódź - Cracovia Kraków
Górnik Zabrze - MKS Polonia Warszawa
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Kolejka 29 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
Korona Kielce - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 26 maja 2024 - 10:30
MKS Polonia Warszawa - Widzew Łódź
Cracovia Kraków - Sandecja Nowy Sącz
Lech Poznań - Wisła Kraków
Odra Opole - Raków Częstochowa 25 maja 2024 - 12:00
Kolejka 30 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Warta Poznań - Odra Opole 1 czerwca 2024 - 12:00
Raków Częstochowa - Lech Poznań 1 czerwca 2024 - 12:00
Wisła Kraków - Cracovia Kraków 1 czerwca 2024 - 12:00
Sandecja Nowy Sącz - MKS Polonia Warszawa 1 czerwca 2024 - 12:00
Widzew Łódź - Arka Gdynia 1 czerwca 2024 - 12:00
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1 czerwca 2024 - 12:00
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1 czerwca 2024 - 12:00
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1 czerwca 2024 - 12:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE