Ekstraliga kobiet - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Katowice 21 51 16 3 2 50 - 16
2. Pogoń Szczecin 21 48 15 3 3 57 - 16
3. Czarni Sosnowiec 21 43 13 4 4 53 - 21
4. SMS Łódź 21 41 12 5 4 46 - 19
5. Orlen Gdańsk 21 32 10 2 9 29 - 29
6. Śląsk Wrocław 21 31 9 4 8 40 - 34
7. Górnik Łęczna 21 28 8 4 9 30 - 28
8. Pogoń Tczew 21 21 6 3 12 26 - 62
9. Rekord Bielsko-Biała 21 19 5 4 12 23 - 35
10. Stomil Olsztyn KKP 21 16 5 1 15 15 - 53
11. AZS UJ Kraków 21 15 3 6 12 25 - 42
12. Medyk Konin 21 13 4 1 16 21 - 60


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Pogoń Tczew 1 - 7 SMS Łódź 19 sierpnia 2023 - 16:00
Rekord Bielsko-Biała 1 - 0 Medyk Konin 20 sierpnia 2023 - 12:30
AZS UJ Kraków 1 - 2 Pogoń Szczecin 19 sierpnia 2023 - 12:00
Orlen Gdańsk 0 - 0 Górnik Łęczna 20 sierpnia 2023 - 17:00
Śląsk Wrocław 0 - 0 Stomil Olsztyn KKP 19 sierpnia 2023 - 12:00
GKS Katowice 4 - 1 Czarni Sosnowiec 19 sierpnia 2023 - 14:20
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
SMS Łódź 0 - 0 Czarni Sosnowiec 26 sierpnia 2023 - 12:00
Stomil Olsztyn KKP 0 - 3 GKS Katowice 27 sierpnia 2023 - 14:15
Górnik Łęczna 5 - 1 Śląsk Wrocław 25 sierpnia 2023 - 13:00
Pogoń Szczecin 1 - 1 Orlen Gdańsk 26 sierpnia 2023 - 12:00
Medyk Konin 4 - 3 AZS UJ Kraków 26 sierpnia 2023 - 12:00
Pogoń Tczew 3 - 2 Rekord Bielsko-Biała 26 sierpnia 2023 - 14:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Rekord Bielsko-Biała 0 - 2 SMS Łódź 2 września 2023 - 14:00
Pogoń Tczew 1 - 1 AZS UJ Kraków 2 września 2023 - 12:00
Orlen Gdańsk 3 - 0 Medyk Konin 2 września 2023 - 17:00
Śląsk Wrocław 1 - 3 Pogoń Szczecin 2 września 2023 - 11:45
GKS Katowice 2 - 1 Górnik Łęczna 31 sierpnia 2023 - 13:00
Czarni Sosnowiec 5 - 1 Stomil Olsztyn KKP 2 września 2023 - 15:00
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
SMS Łódź 3 - 2 Stomil Olsztyn KKP 9 września 2023 - 12:00
Górnik Łęczna 3 - 0 Czarni Sosnowiec 9 września 2023 - 13:00
Pogoń Szczecin 1 - 0 GKS Katowice 20 października 2023 - 15:00
Medyk Konin 2 - 5 Śląsk Wrocław 10 września 2023 - 17:00
Pogoń Tczew 0 - 3 Orlen Gdańsk 9 września 2023 - 12:00
Rekord Bielsko-Biała 1 - 1 AZS UJ Kraków 9 września 2023 - 11:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
AZS UJ Kraków 2 - 2 SMS Łódź 16 września 2023 - 13:00
Orlen Gdańsk 3 - 2 Rekord Bielsko-Biała 16 września 2023 - 17:00
Śląsk Wrocław 1 - 4 Pogoń Tczew 16 września 2023 - 12:00
GKS Katowice 2 - 0 Medyk Konin 16 września 2023 - 15:00
Czarni Sosnowiec 2 - 2 Pogoń Szczecin 16 września 2023 - 12:45
Stomil Olsztyn KKP 0 - 5 Górnik Łęczna 16 września 2023 - 12:00
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
SMS Łódź 4 - 0 Górnik Łęczna 30 września 2023 - 12:45
Pogoń Szczecin 4 - 0 Stomil Olsztyn KKP 30 września 2023 - 12:00
Medyk Konin 2 - 0 Czarni Sosnowiec 30 września 2023 - 12:00
Pogoń Tczew 3 - 4 GKS Katowice 1 października 2023 - 12:00
Rekord Bielsko-Biała 3 - 0 Śląsk Wrocław 1 października 2023 - 14:00
Orlen Gdańsk 0 - 1 AZS UJ Kraków 30 września 2023 - 15:00
Kolejka 7 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Orlen Gdańsk 1 - 0 SMS Łódź 7 października 2023 - 12:45
Śląsk Wrocław 4 - 0 AZS UJ Kraków 7 października 2023 - 12:00
GKS Katowice 1 - 0 Rekord Bielsko-Biała 6 października 2023 - 14:00
Czarni Sosnowiec 3 - 0 Pogoń Tczew 7 października 2023 - 15:00
Stomil Olsztyn KKP 1 - 0 Medyk Konin 5 października 2023 - 16:00
Górnik Łęczna 0 - 3 Pogoń Szczecin 7 października 2023 - 13:00
Kolejka 8 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
SMS Łódź 0 - 3 Pogoń Szczecin 14 października 2023 - 13:30
Medyk Konin 2 - 5 Górnik Łęczna 14 października 2023 - 11:00
Pogoń Tczew 2 - 1 Stomil Olsztyn KKP 14 października 2023 - 12:00
Rekord Bielsko-Biała 1 - 2 Czarni Sosnowiec 14 października 2023 - 13:00
AZS UJ Kraków 1 - 1 GKS Katowice 15 października 2023 - 13:00
Orlen Gdańsk 0 - 3 Śląsk Wrocław 14 października 2023 - 13:00
Kolejka 9 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Śląsk Wrocław 2 - 0 SMS Łódź 4 listopada 2023 - 12:00
GKS Katowice 5 - 1 Orlen Gdańsk 4 listopada 2023 - 12:45
Czarni Sosnowiec 2 - 0 AZS UJ Kraków 4 listopada 2023 - 15:00
Stomil Olsztyn KKP 1 - 2 Rekord Bielsko-Biała 5 listopada 2023 - 12:45
Górnik Łęczna 1 - 2 Pogoń Tczew 4 listopada 2023 - 12:00
Pogoń Szczecin 5 - 0 Medyk Konin 4 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 10 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
SMS Łódź 6 - 0 Medyk Konin 12 listopada 2023 - 12:00
Pogoń Tczew 1 - 6 Pogoń Szczecin 12 listopada 2023 - 11:00
Rekord Bielsko-Biała 0 - 1 Górnik Łęczna 12 listopada 2023 - 13:30
AZS UJ Kraków 3 - 2 Stomil Olsztyn KKP 12 listopada 2023 - 13:00
Orlen Gdańsk 2 - 0 Czarni Sosnowiec 12 listopada 2023 - 13:00
Śląsk Wrocław 2 - 2 GKS Katowice 12 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 11 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
GKS Katowice 1 - 0 SMS Łódź 18 listopada 2023 - 15:15
Czarni Sosnowiec 2 - 1 Śląsk Wrocław 18 listopada 2023 - 15:00
Stomil Olsztyn KKP 0 - 1 Orlen Gdańsk 19 listopada 2023 - 12:00
Górnik Łęczna 2 - 1 AZS UJ Kraków 10 lutego 2024 - 12:00
Pogoń Szczecin 4 - 0 Rekord Bielsko-Biała 18 listopada 2023 - 12:00
Medyk Konin 1 - 2 Pogoń Tczew 18 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 12 - 2/3. marca 2024 [szczegóły]  
SMS Łódź 5 - 1 Pogoń Tczew 2 marca 2024 - 12:00
Medyk Konin 1 - 1 Rekord Bielsko-Biała 2 marca 2024 - 12:00
Pogoń Szczecin 6 - 1 AZS UJ Kraków 3 marca 2024 - 12:00
Górnik Łęczna 1 - 0 Orlen Gdańsk 2 marca 2024 - 11:00
Stomil Olsztyn KKP 0 - 3 Śląsk Wrocław 2 marca 2024 - 12:00
Czarni Sosnowiec 3 - 0 GKS Katowice 2 marca 2024 - 17:30
Kolejka 13 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
Czarni Sosnowiec 2 - 2 SMS Łódź 9 marca 2024 - 15:00
GKS Katowice 3 - 0 Stomil Olsztyn KKP 9 marca 2024 - 12:00
Śląsk Wrocław 3 - 1 Górnik Łęczna 9 marca 2024 - 12:00
Orlen Gdańsk 1 - 2 Pogoń Szczecin 9 marca 2024 - 14:00
AZS UJ Kraków 0 - 1 Medyk Konin 9 marca 2024 - 13:30
Rekord Bielsko-Biała 3 - 0 Pogoń Tczew 9 marca 2024 - 13:00
Kolejka 14 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
SMS Łódź 1 - 0 Rekord Bielsko-Biała 16 marca 2024 - 12:00
AZS UJ Kraków 1 - 1 Pogoń Tczew 16 marca 2024 - 14:00
Medyk Konin 0 - 1 Orlen Gdańsk 16 marca 2024 - 12:00
Pogoń Szczecin 1 - 2 Śląsk Wrocław 16 marca 2024 - 15:00
Górnik Łęczna 0 - 4 GKS Katowice 16 marca 2024 - 12:00
Stomil Olsztyn KKP 0 - 7 Czarni Sosnowiec 16 marca 2024 - 12:00
Kolejka 15 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Stomil Olsztyn KKP 0 - 4 SMS Łódź 24 marca 2024 - 13:00
Czarni Sosnowiec 0 - 0 Górnik Łęczna 23 marca 2024 - 15:00
GKS Katowice 1 - 0 Pogoń Szczecin 23 marca 2024 - 12:15
Śląsk Wrocław 5 - 1 Medyk Konin 23 marca 2024 - 12:00
Orlen Gdańsk 4 - 1 Pogoń Tczew 23 marca 2024 - 13:00
AZS UJ Kraków 3 - 1 Rekord Bielsko-Biała 23 marca 2024 - 12:00
Kolejka 16 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
SMS Łódź 2 - 1 AZS UJ Kraków 14 kwietnia 2024 - 12:00
Rekord Bielsko-Biała 1 - 4 Orlen Gdańsk 14 kwietnia 2024 - 13:00
Pogoń Tczew 2 - 1 Śląsk Wrocław 14 kwietnia 2024 - 12:00
Medyk Konin 0 - 3 GKS Katowice 13 kwietnia 2024 - 13:15
Pogoń Szczecin 0 - 3 Czarni Sosnowiec 14 kwietnia 2024 - 12:00
Górnik Łęczna 0 - 1 Stomil Olsztyn KKP 14 kwietnia 2024 - 12:00
Kolejka 17 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 1 - 1 SMS Łódź 19 kwietnia 2024 - 11:00
Stomil Olsztyn KKP 0 - 4 Pogoń Szczecin 21 kwietnia 2024 - 13:00
Czarni Sosnowiec 6 - 1 Medyk Konin 20 kwietnia 2024 - 14:30
GKS Katowice 5 - 1 Pogoń Tczew 20 kwietnia 2024 - 13:00
Śląsk Wrocław 2 - 2 Rekord Bielsko-Biała 20 kwietnia 2024 - 12:00
AZS UJ Kraków 2 - 3 Orlen Gdańsk 20 kwietnia 2024 - 13:00
Kolejka 18 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
SMS Łódź 2 - 0 Orlen Gdańsk 28 kwietnia 2024 - 12:00
AZS UJ Kraków 2 - 2 Śląsk Wrocław 27 kwietnia 2024 - 11:00
Rekord Bielsko-Biała 0 - 0 GKS Katowice 28 kwietnia 2024 - 13:30
Pogoń Tczew 0 - 7 Czarni Sosnowiec 27 kwietnia 2024 - 12:00
Medyk Konin 3 - 1 Stomil Olsztyn KKP 27 kwietnia 2024 - 12:00
Pogoń Szczecin 2 - 1 Górnik Łęczna 28 kwietnia 2024 - 12:00
Kolejka 19 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Pogoń Szczecin 0 - 0 SMS Łódź 5 maja 2024 - 11:45
Górnik Łęczna 2 - 0 Medyk Konin 4 maja 2024 - 12:00
Stomil Olsztyn KKP 2 - 0 Pogoń Tczew 5 maja 2024 - 13:00
Czarni Sosnowiec 4 - 1 Rekord Bielsko-Biała 5 maja 2024 - 15:00
GKS Katowice 2 - 0 AZS UJ Kraków 5 maja 2024 - 17:00
Śląsk Wrocław 1 - 0 Orlen Gdańsk 5 maja 2024 - 12:00
Kolejka 20 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
SMS Łódź 2 - 0 Śląsk Wrocław 11 maja 2024 - 12:00
Orlen Gdańsk 1 - 5 GKS Katowice 11 maja 2024 - 12:00
AZS UJ Kraków 1 - 2 Czarni Sosnowiec 12 maja 2024 - 12:00
Rekord Bielsko-Biała 1 - 2 Stomil Olsztyn KKP 12 maja 2024 - 13:00
Pogoń Tczew 1 - 1 Górnik Łęczna 11 maja 2024 - 14:00
Medyk Konin 1 - 5 Pogoń Szczecin 11 maja 2024 - 12:00
Kolejka 21 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Medyk Konin 2 - 3 SMS Łódź 25 maja 2024 - 12:00
Pogoń Szczecin 3 - 0 Pogoń Tczew 26 maja 2024 - 12:00
Górnik Łęczna 0 - 1 Rekord Bielsko-Biała 25 maja 2024 - 12:00
Stomil Olsztyn KKP 1 - 0 AZS UJ Kraków 26 maja 2024 - 13:00
Czarni Sosnowiec 2 - 0 Orlen Gdańsk 26 maja 2024 - 15:30
GKS Katowice 2 - 1 Śląsk Wrocław 26 maja 2024 - 15:30
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
SMS Łódź - GKS Katowice 9 czerwca 2024 - 17:00
Śląsk Wrocław - Czarni Sosnowiec 9 czerwca 2024 - 17:00
Orlen Gdańsk - Stomil Olsztyn KKP 9 czerwca 2024 - 17:00
AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna 9 czerwca 2024 - 17:00
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 9 czerwca 2024 - 17:00
Pogoń Tczew - Medyk Konin 9 czerwca 2024 - 17:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE