I liga kobiet - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Resovia Rzeszów 17 37 11 4 2 32 - 16
2. Skra Częstochowa 17 35 11 2 4 38 - 18
3. Lech/UAM Poznań 17 31 10 1 6 26 - 18 2 3 1 0 1 5 - 1
4. Ślęza Wrocław 16 31 9 4 3 38 - 14 2 3 1 0 1 1 - 5
5. Polonia Środa Wielkopolska 17 30 9 3 5 39 - 18
6. Marcus Gdynia 17 29 9 2 6 36 - 26
7. UKS 3 Staszkówka Jelna 17 27 7 6 4 44 - 22
8. Sportowa Czwórka Radom 17 25 7 4 6 31 - 18
9. KKP Bydgoszcz 16 17 5 2 9 21 - 27
10. Bielawianka Bielawa 17 11 3 2 12 13 - 38
11. Legionistki Warszawa 17 9 3 0 14 17 - 46
12. Ząbkovia Ząbki 17 6 2 0 15 16 - 90
* Od rundy wiosennej SWD Wodzisław Śląski występuje pod nazwą Legionistki Warszawa


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa 2 - 2 Sportowa Czwórka Radom 19 sierpnia 2023 - 12:00
Marcus Gdynia 2 - 1 KKP Bydgoszcz 20 sierpnia 2023 - 17:00
Lech/UAM Poznań 3 - 0 Legionistki Warszawa 19 sierpnia 2023 - 12:00
Ślęza Wrocław 1 - 1 UKS 3 Staszkówka Jelna 20 sierpnia 2023 - 18:00
Skra Częstochowa 2 - 2 Resovia Rzeszów 20 sierpnia 2023 - 18:00
Polonia Środa Wielkopolska 6 - 0 Ząbkovia Ząbki 19 sierpnia 2023 - 14:00
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom 2 - 0 Ząbkovia Ząbki 26 sierpnia 2023 - 12:00
Resovia Rzeszów 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 26 sierpnia 2023 - 12:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 0 - 1 Skra Częstochowa 21 października 2023 - 14:00
Legionistki Warszawa 0 - 7 Ślęza Wrocław 6 września 2023 - 19:30
KKP Bydgoszcz 1 - 0 Lech/UAM Poznań 25 sierpnia 2023 - 17:00
Bielawianka Bielawa 1 - 1 Marcus Gdynia 26 sierpnia 2023 - 12:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Marcus Gdynia 1 - 0 Sportowa Czwórka Radom 3 września 2023 - 17:00
Lech/UAM Poznań 3 - 1 Bielawianka Bielawa 2 września 2023 - 12:00
Ślęza Wrocław 1 - 2 KKP Bydgoszcz 3 września 2023 - 17:00
Skra Częstochowa 4 - 1 Legionistki Warszawa 3 września 2023 - 18:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 5 UKS 3 Staszkówka Jelna 3 września 2023 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 0 - 4 Resovia Rzeszów 2 września 2023 - 15:00
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom 1 - 2 Resovia Rzeszów 9 września 2023 - 14:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 9 - 2 Ząbkovia Ząbki 9 września 2023 - 12:00
Legionistki Warszawa 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 10 września 2023 - 16:00
KKP Bydgoszcz 2 - 1 Skra Częstochowa 10 września 2023 - 12:00
Bielawianka Bielawa 0 - 1 Ślęza Wrocław 9 września 2023 - 12:00
Marcus Gdynia 3 - 2 Lech/UAM Poznań 9 września 2023 - 17:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Lech/UAM Poznań 2 - 0 Sportowa Czwórka Radom 16 września 2023 - 12:00
Ślęza Wrocław 6 - 0 Marcus Gdynia 17 września 2023 - 17:00
Skra Częstochowa 4 - 0 Bielawianka Bielawa 16 września 2023 - 20:30
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 KKP Bydgoszcz 16 września 2023 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 5 - 1 Legionistki Warszawa 16 września 2023 - 14:30
Resovia Rzeszów 2 - 2 UKS 3 Staszkówka Jelna 16 września 2023 - 13:00
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom 3 - 3 UKS 3 Staszkówka Jelna 30 września 2023 - 14:00
Legionistki Warszawa 1 - 2 Resovia Rzeszów 1 października 2023 - 12:00
KKP Bydgoszcz 1 - 4 Ząbkovia Ząbki 1 października 2023 - 12:00
Bielawianka Bielawa 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 1 października 2023 - 12:00
Marcus Gdynia 2 - 1 Skra Częstochowa 1 października 2023 - 15:15
Lech/UAM Poznań 0 - 1 Ślęza Wrocław 30 września 2023 - 16:00
Kolejka 7 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław 1 - 0 Sportowa Czwórka Radom 8 października 2023 - 15:30
Skra Częstochowa 2 - 0 Lech/UAM Poznań 8 października 2023 - 18:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Marcus Gdynia 7 października 2023 - 14:00
Ząbkovia Ząbki 0 - 3 Bielawianka Bielawa 7 października 2023 - 14:30
Resovia Rzeszów 3 - 0 KKP Bydgoszcz 7 października 2023 - 10:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 3 - 0 Legionistki Warszawa 8 października 2023 - 14:00
Kolejka 8 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom 4 - 2 Legionistki Warszawa 14 października 2023 - 14:00
KKP Bydgoszcz 0 - 3 UKS 3 Staszkówka Jelna 15 października 2023 - 12:00
Bielawianka Bielawa 0 - 1 Resovia Rzeszów 14 października 2023 - 12:00
Marcus Gdynia 4 - 1 Ząbkovia Ząbki 15 października 2023 - 17:10
Lech/UAM Poznań 0 - 6 Polonia Środa Wielkopolska 14 października 2023 - 12:00
Ślęza Wrocław 1 - 1 Skra Częstochowa 15 października 2023 - 15:30
Kolejka 9 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Skra Częstochowa 1 - 2 Sportowa Czwórka Radom 5 listopada 2023 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Ślęza Wrocław 4 listopada 2023 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 1 - 2 Lech/UAM Poznań 4 listopada 2023 - 14:30
Resovia Rzeszów 2 - 1 Marcus Gdynia 4 listopada 2023 - 11:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 2 - 0 Bielawianka Bielawa 5 listopada 2023 - 12:00
Legionistki Warszawa 0 - 2 KKP Bydgoszcz 4 listopada 2023 - 14:15
Kolejka 10 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom 2 - 0 KKP Bydgoszcz 12 listopada 2023 - 13:00
Bielawianka Bielawa 4 - 0 Legionistki Warszawa 12 listopada 2023 - 12:30
Marcus Gdynia 4 - 1 UKS 3 Staszkówka Jelna 11 listopada 2023 - 13:00
Lech/UAM Poznań 1 - 2 Resovia Rzeszów 12 listopada 2023 - 12:00
Ślęza Wrocław 8 - 0 Ząbkovia Ząbki 12 listopada 2023 - 15:00
Skra Częstochowa 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 12 listopada 2023 - 16:00
Kolejka 11 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 24 lutego 2024 - 13:30
Ząbkovia Ząbki 1 - 6 Skra Częstochowa 18 listopada 2023 - 14:30
Resovia Rzeszów 0 - 0 Ślęza Wrocław 18 listopada 2023 - 10:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 0 - 0 Lech/UAM Poznań 19 listopada 2023 - 10:00
Legionistki Warszawa 0 - 5 Marcus Gdynia 18 listopada 2023 - 13:00
KKP Bydgoszcz 0 - 1 Bielawianka Bielawa 19 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 12 - 2/3. marca 2024 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom 5 - 0 Bielawianka Bielawa 2 marca 2024 - 13:00
KKP Bydgoszcz 2 - 2 Marcus Gdynia 3 marca 2024 - 12:00
Legionistki Warszawa 0 - 1 Lech/UAM Poznań 3 marca 2024 - 14:30
UKS 3 Staszkówka Jelna 1 - 1 Ślęza Wrocław 2 marca 2024 - 12:00
Resovia Rzeszów 2 - 3 Skra Częstochowa 3 marca 2024 - 15:00
Ząbkovia Ząbki 1 - 10 Polonia Środa Wielkopolska 2 marca 2024 - 12:30
Kolejka 13 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
Ząbkovia Ząbki 0 - 7 Sportowa Czwórka Radom 9 marca 2024 - 12:30
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Resovia Rzeszów 9 marca 2024 - 15:00
Skra Częstochowa 2 - 1 UKS 3 Staszkówka Jelna 10 marca 2024 - 15:00
Ślęza Wrocław 2 - 0 Legionistki Warszawa 9 marca 2024 - 15:00
Lech/UAM Poznań 2 - 0 KKP Bydgoszcz 27 marca 2024 - 17:00
Marcus Gdynia 7 - 0 Bielawianka Bielawa 9 marca 2024 - 17:00
Kolejka 14 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom 0 - 1 Marcus Gdynia 17 marca 2024 - 15:00
Bielawianka Bielawa 0 - 1 Lech/UAM Poznań 16 marca 2024 - 12:00
KKP Bydgoszcz - Ślęza Wrocław 24 kwietnia 2024 - 14:00
Legionistki Warszawa 3 - 1 Skra Częstochowa 17 marca 2024 - 12:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 16 marca 2024 - 12:00
Resovia Rzeszów 3 - 0 Ząbkovia Ząbki 16 marca 2024 - 12:00
Kolejka 15 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Resovia Rzeszów 1 - 1 Sportowa Czwórka Radom 24 marca 2024 - 15:30
Ząbkovia Ząbki 1 - 9 UKS 3 Staszkówka Jelna 24 marca 2024 - 12:30
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Legionistki Warszawa 23 marca 2024 - 12:00
Skra Częstochowa 4 - 1 KKP Bydgoszcz 24 marca 2024 - 15:30
Ślęza Wrocław 4 - 0 Bielawianka Bielawa 24 marca 2024 - 15:30
Lech/UAM Poznań 2 - 1 Marcus Gdynia 23 marca 2024 - 12:00
Kolejka 16 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom 0 - 2 Lech/UAM Poznań 13 kwietnia 2024 - 12:00
Marcus Gdynia 2 - 3 Ślęza Wrocław 14 kwietnia 2024 - 19:00
Bielawianka Bielawa 0 - 2 Skra Częstochowa 14 kwietnia 2024 - 12:00
KKP Bydgoszcz 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 14 kwietnia 2024 - 12:00
Legionistki Warszawa 6 - 0 Ząbkovia Ząbki 14 kwietnia 2024 - 12:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 3 - 1 Resovia Rzeszów 14 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 17 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
UKS 3 Staszkówka Jelna 0 - 2 Sportowa Czwórka Radom 21 kwietnia 2024 - 17:00
Resovia Rzeszów 1 - 0 Legionistki Warszawa 20 kwietnia 2024 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 0 - 9 KKP Bydgoszcz 20 kwietnia 2024 - 16:30
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Bielawianka Bielawa 20 kwietnia 2024 - 12:00
Skra Częstochowa 1 - 0 Marcus Gdynia 21 kwietnia 2024 - 17:00
Ślęza Wrocław 0 - 5 Lech/UAM Poznań 21 kwietnia 2024 - 18:30
Kolejka 18 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom - Ślęza Wrocław 28 kwietnia 2024 - 12:00
Lech/UAM Poznań - Skra Częstochowa 27 kwietnia 2024 - 12:00
Marcus Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska 28 kwietnia 2024 - 15:00
Bielawianka Bielawa - Ząbkovia Ząbki 28 kwietnia 2024 - 12:00
KKP Bydgoszcz - Resovia Rzeszów 28 kwietnia 2024 - 12:00
Legionistki Warszawa - UKS 3 Staszkówka Jelna 28 kwietnia 2024 - 12:00
Kolejka 19 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Legionistki Warszawa - Sportowa Czwórka Radom 5 maja 2024 - 12:00
UKS 3 Staszkówka Jelna - KKP Bydgoszcz 5 maja 2024 - 16:00
Resovia Rzeszów - Bielawianka Bielawa 5 maja 2024 - 17:00
Ząbkovia Ząbki - Marcus Gdynia 5 maja 2024 - 12:30
Polonia Środa Wielkopolska - Lech/UAM Poznań 5 maja 2024 - 12:00
Skra Częstochowa - Ślęza Wrocław 5 maja 2024 - 17:00
Kolejka 20 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom - Skra Częstochowa
Ślęza Wrocław - Polonia Środa Wielkopolska 12 maja 2024 - 15:00
Lech/UAM Poznań - Ząbkovia Ząbki 11 maja 2024 - 12:00
Marcus Gdynia - Resovia Rzeszów 11 maja 2024 - 19:00
Bielawianka Bielawa - UKS 3 Staszkówka Jelna
KKP Bydgoszcz - Legionistki Warszawa
Kolejka 21 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
KKP Bydgoszcz - Sportowa Czwórka Radom
Legionistki Warszawa - Bielawianka Bielawa
UKS 3 Staszkówka Jelna - Marcus Gdynia 22 maja 2024 - 16:00
Resovia Rzeszów - Lech/UAM Poznań
Ząbkovia Ząbki - Ślęza Wrocław 26 maja 2024 - 12:30
Polonia Środa Wielkopolska - Skra Częstochowa 25 maja 2024 - 12:00
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Polonia Środa Wielkopolska - Sportowa Czwórka Radom 9 czerwca 2024 - 14:00
Skra Częstochowa - Ząbkovia Ząbki 9 czerwca 2024 - 14:00
Ślęza Wrocław - Resovia Rzeszów 9 czerwca 2024 - 14:00
Lech/UAM Poznań - UKS 3 Staszkówka Jelna 9 czerwca 2024 - 14:00
Marcus Gdynia - Legionistki Warszawa 9 czerwca 2024 - 14:00
Bielawianka Bielawa - KKP Bydgoszcz 9 czerwca 2024 - 14:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE