II liga futsalu - makroregion III - sezon 2023/2024

dolnośląskie, opolskie,
Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Profi-Sport Duda Gałów 9 20 6 2 1 42 - 26
2. Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 10 19 6 1 3 35 - 32
3. Polonia Bielany Wrocławskie 10 17 5 2 3 53 - 51
4. Śląsk II Wrocław 9 12 4 0 5 41 - 41
5. Górnik Sosnowiec 9 8 2 2 5 34 - 41
6. Bongo Opole 9 4 1 1 7 35 - 49


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 5

Kolejka 1 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Śląsk II Wrocław 4 - 5 Profi-Sport Duda Gałów 4 listopada 2023 - 19:00
Polonia Bielany Wrocławskie 4 - 4 Górnik Sosnowiec 5 listopada 2023 - 15:45
Bongo Opole 3 - 0 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5 listopada 2023 - 18:00
Kolejka 2 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Profi-Sport Duda Gałów 2 - 2 Polonia Bielany Wrocławskie 12 listopada 2023 - 18:00
Bongo Opole 4 - 6 Śląsk II Wrocław 12 listopada 2023 - 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5 - 2 Górnik Sosnowiec 12 listopada 2023 - 18:00
Kolejka 3 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
Śląsk II Wrocław 4 - 5 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 18 listopada 2023 - 20:00
Górnik Sosnowiec 2 - 4 Profi-Sport Duda Gałów 19 listopada 2023 - 14:00
Polonia Bielany Wrocławskie 12 - 7 Bongo Opole 19 listopada 2023 - 15:45
Kolejka 4 - 25/26. listopada 2023 [szczegóły]  
Bongo Opole 2 - 2 Górnik Sosnowiec 25 listopada 2023 - 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1 - 8 Profi-Sport Duda Gałów 26 listopada 2023 - 18:00
Śląsk II Wrocław 1 - 3 Polonia Bielany Wrocławskie 27 listopada 2023 - 21:00
Kolejka 5 - 2/3. grudnia 2023 [szczegóły]  
Polonia Bielany Wrocławskie 3 - 4 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2 grudnia 2023 - 15:45
Profi-Sport Duda Gałów 6 - 5 Bongo Opole 2 grudnia 2023 - 19:30
Górnik Sosnowiec 9 - 3 Śląsk II Wrocław 3 grudnia 2023 - 14:00
Kolejka 6 - 20/21. stycznia 2024 [szczegóły]  
Górnik Sosnowiec 6 - 7 Polonia Bielany Wrocławskie 21 stycznia 2024 - 17:00
Profi-Sport Duda Gałów 0 - 4 Śląsk II Wrocław 20 stycznia 2024 - 19:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3 - 2 Bongo Opole 21 stycznia 2024 - 18:00
Kolejka 7 - 27/28. stycznia 2024 [szczegóły]  
Górnik Sosnowiec 2 - 4 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 28 stycznia 2024 - 17:00
Śląsk II Wrocław 7 - 2 Bongo Opole 28 stycznia 2024 - 16:00
Polonia Bielany Wrocławskie 5 - 8 Profi-Sport Duda Gałów 27 stycznia 2024 - 15:45
Kolejka 8 - 10/11. lutego 2024 [szczegóły]  
Profi-Sport Duda Gałów 7 - 1 Górnik Sosnowiec 10 lutego 2024 - 19:00
Bongo Opole 5 - 7 Polonia Bielany Wrocławskie 11 lutego 2024 - 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4 - 5 Śląsk II Wrocław 10 lutego 2024 - 18:00
Kolejka 9 - 17/18. lutego 2024 [szczegóły]  
Polonia Bielany Wrocławskie 9 - 7 Śląsk II Wrocław 19 lutego 2024 - 21:15
Profi-Sport Duda Gałów 2 - 2 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 17 lutego 2024 - 20:00
Górnik Sosnowiec 6 - 5 Bongo Opole 18 lutego 2024 - 18:00
Kolejka 10 - 2/3. marca 2024 [szczegóły]  
Bongo Opole - Profi-Sport Duda Gałów 3 marca 2024 - 18:00
Śląsk II Wrocław - Górnik Sosnowiec 3 marca 2024 - 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 7 - 1 Polonia Bielany Wrocławskie 28 lutego 2024 - 20:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE