II liga kobiet - grupa północna - sezon 2023/2024

kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. LZS Stare Oborzyska 15 43 14 1 0 48 - 8
2. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 14 35 11 2 1 69 - 15
3. Loczki Wyszków 14 27 9 0 5 32 - 30
4. Nowy Świt Górzno 14 25 8 1 5 48 - 20
5. AZS UW Warszawa 14 20 6 2 6 29 - 28 1 3 1 0 0 2 - 1
6. Praga Warszawa 14 20 6 2 6 26 - 34 1 0 0 0 1 1 - 2
7. GSS Grodzisk Wielkopolski 15 19 6 1 8 25 - 42
8. Medyk II Konin 15 18 5 3 7 32 - 30
9. WAP Włocławek 15 10 2 4 9 17 - 42
10. Wisła Płock 14 8 2 2 10 24 - 52
11. Włókniarz Białystok 14 2 0 2 12 8 - 57
12. KS Raszyn (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
* Drużyna KS Raszyn wycofała się z rozgrywek


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
LZS Stare Oborzyska 3 - 1 GSS Grodzisk Wielkopolski 20 sierpnia 2023 - 15:00
Wisła Płock - KS Raszyn 20 sierpnia 2023 - 16:00
anulowany, było 9-1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6 - 2 Medyk II Konin 19 sierpnia 2023 - 11:00
Loczki Wyszków 4 - 0 WAP Włocławek 20 sierpnia 2023 - 15:30
AZS UW Warszawa 2 - 4 Nowy Świt Górzno 19 sierpnia 2023 - 16:00
Praga Warszawa 1 - 0 Włókniarz Białystok 20 sierpnia 2023 - 12:00
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 4 - 0 Włókniarz Białystok 27 sierpnia 2023 - 18:00
Nowy Świt Górzno 6 - 1 Praga Warszawa 26 sierpnia 2023 - 16:00
WAP Włocławek 1 - 6 AZS UW Warszawa 27 sierpnia 2023 - 12:00
Medyk II Konin 2 - 4 Loczki Wyszków 27 sierpnia 2023 - 11:00
KS Raszyn - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 27 sierpnia 2023 - 16:00
anulowany, było 1-11
LZS Stare Oborzyska 4 - 1 Wisła Płock 26 sierpnia 2023 - 15:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Wisła Płock 2 - 3 GSS Grodzisk Wielkopolski 3 września 2023 - 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 2 LZS Stare Oborzyska 3 września 2023 - 16:00
Loczki Wyszków - KS Raszyn 2 września 2023 - 12:00
anulowany, było 5-1
Medyk II Konin 3 - 0 AZS UW Warszawa 13 września 2023 - 17:00
Praga Warszawa 5 - 1 WAP Włocławek 3 września 2023 - 12:00
Włókniarz Białystok 1 - 10 Nowy Świt Górzno 2 września 2023 - 16:30
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 2 - 1 Nowy Świt Górzno 10 września 2023 - 12:00
WAP Włocławek 3 - 0 Włókniarz Białystok 10 września 2023 - 12:00
Medyk II Konin 1 - 2 Praga Warszawa 9 września 2023 - 14:00
KS Raszyn - AZS UW Warszawa 10 września 2023 - 16:00
anulowany, było 0-7
LZS Stare Oborzyska 4 - 0 Loczki Wyszków 9 września 2023 - 15:00
Wisła Płock 1 - 8 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 10 września 2023 - 16:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 - 0 GSS Grodzisk Wielkopolski 17 września 2023 - 16:00
Loczki Wyszków 2 - 1 Wisła Płock 17 września 2023 - 15:00
LZS Stare Oborzyska 1 - 0 AZS UW Warszawa 16 września 2023 - 15:00
Praga Warszawa - KS Raszyn 17 września 2023 - 14:00
anulowany, było 7-2
Włókniarz Białystok 2 - 2 Medyk II Konin 16 września 2023 - 16:30
Nowy Świt Górzno 5 - 1 WAP Włocławek 16 września 2023 - 16:00
Kolejka 6 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 3 - 1 WAP Włocławek 24 września 2023 - 12:00
Medyk II Konin 4 - 1 Nowy Świt Górzno 23 września 2023 - 12:30
KS Raszyn - Włókniarz Białystok 23 września 2023 - 16:00
anulowany, było 4-4
LZS Stare Oborzyska 4 - 1 Praga Warszawa 24 września 2023 - 16:00
Wisła Płock 2 - 2 AZS UW Warszawa 24 września 2023 - 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6 - 1 Loczki Wyszków 23 września 2023 - 16:00
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Loczki Wyszków 3 - 1 GSS Grodzisk Wielkopolski 1 października 2023 - 14:30
AZS UW Warszawa 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 września 2023 - 16:00
Praga Warszawa 4 - 1 Wisła Płock 1 października 2023 - 14:00
Włókniarz Białystok 0 - 5 LZS Stare Oborzyska 1 października 2023 - 17:30
WAP Włocławek 1 - 1 Medyk II Konin 1 października 2023 - 12:00
Pauza: Nowy Świt Górzno,
Kolejka 8 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 4 Medyk II Konin 7 października 2023 - 12:15
LZS Stare Oborzyska 2 - 0 Nowy Świt Górzno 8 października 2023 - 13:00
Wisła Płock 5 - 1 Włókniarz Białystok 8 października 2023 - 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 - 0 Praga Warszawa 7 października 2023 - 16:00
Loczki Wyszków 1 - 0 AZS UW Warszawa 8 października 2023 - 15:00
Pauza: WAP Włocławek,
Kolejka 9 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
AZS UW Warszawa 5 - 4 GSS Grodzisk Wielkopolski 15 października 2023 - 13:30
Praga Warszawa 3 - 7 Loczki Wyszków 15 października 2023 - 12:00
Włókniarz Białystok 0 - 7 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15 października 2023 - 17:30
Nowy Świt Górzno 8 - 0 Wisła Płock 14 października 2023 - 12:00
WAP Włocławek 1 - 2 LZS Stare Oborzyska 14 października 2023 - 16:00
Pauza: Medyk II Konin,
Kolejka 10 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
LZS Stare Oborzyska 3 - 0 Medyk II Konin 21 października 2023 - 12:00
Wisła Płock 3 - 4 WAP Włocławek 22 października 2023 - 12:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4 - 1 Nowy Świt Górzno 21 października 2023 - 15:00
Loczki Wyszków 4 - 1 Włókniarz Białystok 22 października 2023 - 14:30
AZS UW Warszawa 2 - 1 Praga Warszawa 25 października 2023 - 15:00
Pauza: GSS Grodzisk Wielkopolski,
Kolejka 11 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Praga Warszawa 1 - 1 GSS Grodzisk Wielkopolski 29 października 2023 - 14:00
Włókniarz Białystok 1 - 5 AZS UW Warszawa 29 października 2023 - 17:30
Nowy Świt Górzno 3 - 0 Loczki Wyszków 29 października 2023 - 14:30
WAP Włocławek 1 - 5 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 29 października 2023 - 12:00
Medyk II Konin 1 - 1 Wisła Płock 28 października 2023 - 14:00
Pauza: LZS Stare Oborzyska,
Kolejka 12 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 4 LZS Stare Oborzyska 17 marca 2024 - 12:00
Medyk II Konin 3 - 5 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 16 marca 2024 - 16:30
WAP Włocławek 0 - 4 Loczki Wyszków 17 marca 2024 - 12:00
Nowy Świt Górzno 1 - 3 AZS UW Warszawa 17 marca 2024 - 16:00
Włókniarz Białystok 0 - 3 Praga Warszawa 17 marca 2024 - 16:00
Pauza: Wisła Płock,
Kolejka 13 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Włókniarz Białystok 1 - 4 GSS Grodzisk Wielkopolski 24 marca 2024 - 20:00
Praga Warszawa 0 - 3 Nowy Świt Górzno 23 marca 2024 - 12:30
AZS UW Warszawa 2 - 1 WAP Włocławek 24 marca 2024 - 17:00
Loczki Wyszków 2 - 1 Medyk II Konin 23 marca 2024 - 15:30
Wisła Płock 1 - 4 LZS Stare Oborzyska 24 marca 2024 - 13:00
Pauza: Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski,
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 2 - 1 Wisła Płock 6 kwietnia 2024 - 16:30
LZS Stare Oborzyska 1 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7 kwietnia 2024 - 12:00
AZS UW Warszawa 0 - 3 Medyk II Konin 6 kwietnia 2024 - 15:00
WAP Włocławek 1 - 1 Praga Warszawa 6 kwietnia 2024 - 12:00
Nowy Świt Górzno - Włókniarz Białystok 1 maja 2024 - 12:00
Pauza: Loczki Wyszków,
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Nowy Świt Górzno 5 - 0 GSS Grodzisk Wielkopolski 14 kwietnia 2024 - 16:00
Włókniarz Białystok 1 - 1 WAP Włocławek 14 kwietnia 2024 - 20:00
Praga Warszawa 3 - 2 Medyk II Konin 13 kwietnia 2024 - 14:30
Loczki Wyszków 0 - 5 LZS Stare Oborzyska 14 kwietnia 2024 - 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 9 - 2 Wisła Płock 14 kwietnia 2024 - 15:00
Pauza: AZS UW Warszawa,
Kolejka 16 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 6 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 21 kwietnia 2024 - 12:00
Wisła Płock 3 - 0 Loczki Wyszków 21 kwietnia 2024 - 18:30
AZS UW Warszawa 1 - 4 LZS Stare Oborzyska 20 kwietnia 2024 - 15:00
Medyk II Konin 3 - 0 Włókniarz Białystok 21 kwietnia 2024 - 14:00
WAP Włocławek 0 - 0 Nowy Świt Górzno 20 kwietnia 2024 - 16:00
Pauza: Praga Warszawa,
Kolejka 17 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
WAP Włocławek - GSS Grodzisk Wielkopolski 28 kwietnia 2024 - 12:00
Nowy Świt Górzno - Medyk II Konin 24 kwietnia 2024 - 17:00
Praga Warszawa - LZS Stare Oborzyska 27 kwietnia 2024 - 14:30
AZS UW Warszawa - Wisła Płock 27 kwietnia 2024 - 15:00
Loczki Wyszków - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 28 kwietnia 2024 - 15:00
Pauza: Włókniarz Białystok,
Kolejka 18 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski - Loczki Wyszków 11 maja 2024 - 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - AZS UW Warszawa 12 maja 2024 - 15:00
Wisła Płock - Praga Warszawa
LZS Stare Oborzyska - Włókniarz Białystok 11 maja 2024 - 17:00
Medyk II Konin - WAP Włocławek
Pauza: Nowy Świt Górzno,
Kolejka 19 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Medyk II Konin - GSS Grodzisk Wielkopolski
Nowy Świt Górzno - LZS Stare Oborzyska 18 maja 2024 - 17:00
Włókniarz Białystok - Wisła Płock 19 maja 2024 - 20:00
Praga Warszawa - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 18 maja 2024 - 14:30
AZS UW Warszawa - Loczki Wyszków
Pauza: WAP Włocławek,
Kolejka 20 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski - AZS UW Warszawa 26 maja 2024 - 12:00
Loczki Wyszków - Praga Warszawa 26 maja 2024 - 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Włókniarz Białystok 26 maja 2024 - 15:00
Wisła Płock - Nowy Świt Górzno
LZS Stare Oborzyska - WAP Włocławek
Pauza: Medyk II Konin,
Kolejka 21 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Medyk II Konin - LZS Stare Oborzyska
WAP Włocławek - Wisła Płock 9 czerwca 2024 - 12:00
Nowy Świt Górzno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 czerwca 2024 - 17:00
Włókniarz Białystok - Loczki Wyszków 9 czerwca 2024 - 16:00
Praga Warszawa - AZS UW Warszawa 8 czerwca 2024 - 16:30
Pauza: GSS Grodzisk Wielkopolski,
Kolejka 22 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski - Praga Warszawa
AZS UW Warszawa - Włókniarz Białystok
Loczki Wyszków - Nowy Świt Górzno 16 czerwca 2024 - 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - WAP Włocławek 16 czerwca 2024 - 15:00
Wisła Płock - Medyk II Konin
Pauza: LZS Stare Oborzyska, .
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE