1 |
MOSiR Lubartów |
1 - 2 |
AZS UJ II Kraków |
+3 |
20 sierpnia 2023
20.08 - 12:00 (Nd) |
2 |
AZS UJ II Kraków |
2 - 0 |
MKS Myszków |
+3 |
27 sierpnia 2023
27.08 - 17:00 (Nd) |
3 |
Wanda Kraków |
1 - 1 |
AZS UJ II Kraków |
+1 |
20 września 2023
20.09 - 18:30 (Śr) |
4 |
AZS UJ II Kraków |
5 - 0 |
Respekt Myślenice |
+3 |
10 września 2023
10.09 - 16:00 (Nd) |
5 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
2 - 2 |
AZS UJ II Kraków |
+1 |
16 września 2023
16.09 - 13:00 (Sb) |
6 |
AZS UJ II Kraków |
0 - 0 |
Unia Lublin |
+1 |
23 września 2023
23.09 - 13:00 (Sb) |
7 |
Rolnik Biedrzychowice |
1 - 2 |
AZS UJ II Kraków |
+3 |
1 października 2023
1.10 - 12:00 (Nd) |
8 |
AZS UJ II Kraków |
5 - 0 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
+3 |
8 października 2023
8.10 - 17:00 (Nd) |
9 |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 3 |
AZS UJ II Kraków |
+3 |
15 października 2023
15.10 - 12:00 (Nd) |
10 |
PTC Pabianice |
1 - 0 |
AZS UJ II Kraków |
0 |
22 października 2023
22.10 - 14:00 (Nd) |
11 |
AZS UJ II Kraków |
0 - 0 |
Czarni II Sosnowiec |
+1 |
28 października 2023
28.10 - 12:30 (Sb) |
12 |
AZS UJ II Kraków |
2 - 2 |
MOSiR Lubartów |
+1 |
16 marca 2024
16.03 - 17:00 (Sb) |
13 |
MKS Myszków |
6 - 2 |
AZS UJ II Kraków |
0 |
23 marca 2024
23.03 - 13:00 (Sb) |
14 |
AZS UJ II Kraków |
8 - 0 |
Wanda Kraków |
+3 |
5 kwietnia 2024
5.04 - 18:30 (Pt) |
15 |
Respekt Myślenice |
0 - 0 |
AZS UJ II Kraków |
+1 |
13 kwietnia 2024
13.04 - 10:00 (Sb) |
16 |
AZS UJ II Kraków |
1 - 2 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
0 |
20 kwietnia 2024
20.04 - 15:45 (Sb) |
17 |
Unia Lublin |
3 - 0 |
AZS UJ II Kraków |
0 |
27 kwietnia 2024
27.04 - 12:00 (Sb) |
18 |
AZS UJ II Kraków |
- |
Rolnik Biedrzychowice |
|
12 maja 2024
12.05 - 15:00 (Nd) |
19 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
- |
AZS UJ II Kraków |
|
19 maja 2024
19.05 - 13:00 (Nd) |
20 |
AZS UJ II Kraków |
- |
ROW 1964 Rybnik |
|
25 maja 2024
25.05 - 12:30 (Sb) |
21 |
AZS UJ II Kraków |
- |
PTC Pabianice |
|
9 czerwca 2024
9.06 - 19:30 (Nd) |
22 |
Czarni II Sosnowiec |
- |
AZS UJ II Kraków |
|
15 czerwca 2024
15.06 - 16:00 (Sb) |