II liga kobiet - grupa południowa - sezon 2023/2024

dolnośląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Czarni II Sosnowiec 22 52 16 4 2 93 - 28
2. Unia Lublin 22 45 13 6 3 72 - 22
3. MKS Myszków 22 37 10 7 5 61 - 31
4. MOSiR Lubartów 22 33 10 3 9 58 - 36
5. AZS UJ II Kraków 22 30 8 6 8 43 - 38 2 3 1 0 1 6 - 5
6. Dąb Zabierzów Bocheński 22 30 8 6 8 38 - 43 2 3 1 0 1 5 - 6
7. Respekt Myślenice 22 29 8 5 9 31 - 43
8. PTC Pabianice 22 25 7 4 11 25 - 34
9. Wanda Kraków 22 23 6 5 11 40 - 46 2 4 1 1 0 13 - 2
10. ROW 1964 Rybnik 22 23 7 2 13 30 - 93 2 1 0 1 1 2 - 13
11. Rolnik Biedrzychowice 22 22 7 1 14 32 - 82
12. Sokół Kolbuszowa Dolna 22 21 6 3 13 37 - 64


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Czarni II Sosnowiec 1 - 2 PTC Pabianice 19 sierpnia 2023 - 12:00
MOSiR Lubartów 1 - 2 AZS UJ II Kraków 20 sierpnia 2023 - 12:00
MKS Myszków 2 - 3 ROW 1964 Rybnik 2 listopada 2023 - 18:00
Wanda Kraków 2 - 0 Dąb Zabierzów Bocheński 19 sierpnia 2023 - 12:00
Respekt Myślenice 1 - 3 Rolnik Biedrzychowice 20 sierpnia 2023 - 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 4 Unia Lublin 19 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
PTC Pabianice 0 - 2 Unia Lublin 26 sierpnia 2023 - 15:00
Rolnik Biedrzychowice 4 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 4 listopada 2023 - 12:30
Dąb Zabierzów Bocheński 2 - 0 Respekt Myślenice 27 sierpnia 2023 - 11:00
ROW 1964 Rybnik 2 - 2 Wanda Kraków 26 sierpnia 2023 - 15:00
AZS UJ II Kraków 2 - 0 MKS Myszków 27 sierpnia 2023 - 17:00
Czarni II Sosnowiec 6 - 3 MOSiR Lubartów 27 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
MOSiR Lubartów 2 - 0 PTC Pabianice 3 września 2023 - 12:00
MKS Myszków 3 - 3 Czarni II Sosnowiec 2 września 2023 - 15:00
Wanda Kraków 1 - 1 AZS UJ II Kraków 20 września 2023 - 18:30
Respekt Myślenice 1 - 3 ROW 1964 Rybnik 3 września 2023 - 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 1 Dąb Zabierzów Bocheński 2 września 2023 - 15:00
Unia Lublin 10 - 0 Rolnik Biedrzychowice 3 września 2023 - 12:00
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
PTC Pabianice 0 - 1 Rolnik Biedrzychowice 9 września 2023 - 12:00
Dąb Zabierzów Bocheński 3 - 3 Unia Lublin 10 września 2023 - 15:00
ROW 1964 Rybnik 2 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 września 2023 - 15:00
AZS UJ II Kraków 5 - 0 Respekt Myślenice 10 września 2023 - 16:00
Czarni II Sosnowiec 1 - 2 Wanda Kraków 10 września 2023 - 17:00
MOSiR Lubartów 4 - 0 MKS Myszków 10 września 2023 - 17:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
MKS Myszków 5 - 1 PTC Pabianice 17 września 2023 - 12:00
Wanda Kraków 0 - 4 MOSiR Lubartów 16 września 2023 - 12:00
Respekt Myślenice 1 - 1 Czarni II Sosnowiec 17 września 2023 - 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 2 AZS UJ II Kraków 16 września 2023 - 13:00
Unia Lublin 2 - 1 ROW 1964 Rybnik 17 września 2023 - 12:00
Rolnik Biedrzychowice 1 - 6 Dąb Zabierzów Bocheński 16 września 2023 - 17:00
Kolejka 6 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
PTC Pabianice 0 - 1 Dąb Zabierzów Bocheński 24 września 2023 - 12:00
ROW 1964 Rybnik 2 - 1 Rolnik Biedrzychowice 23 września 2023 - 15:00
AZS UJ II Kraków 0 - 0 Unia Lublin 23 września 2023 - 13:00
Czarni II Sosnowiec 7 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 24 września 2023 - 17:00
MOSiR Lubartów 1 - 1 Respekt Myślenice 23 września 2023 - 16:00
MKS Myszków 2 - 2 Wanda Kraków 24 września 2023 - 14:00
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Wanda Kraków 0 - 1 PTC Pabianice 1 października 2023 - 15:00
Respekt Myślenice 0 - 0 MKS Myszków 1 października 2023 - 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 2 MOSiR Lubartów 1 października 2023 - 16:00
Unia Lublin 1 - 3 Czarni II Sosnowiec 1 października 2023 - 15:00
Rolnik Biedrzychowice 1 - 2 AZS UJ II Kraków 1 października 2023 - 12:00
Dąb Zabierzów Bocheński 0 - 4 ROW 1964 Rybnik 1 października 2023 - 14:00
Kolejka 8 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
PTC Pabianice 0 - 1 ROW 1964 Rybnik 7 października 2023 - 12:00
AZS UJ II Kraków 5 - 0 Dąb Zabierzów Bocheński 8 października 2023 - 17:00
Rolnik Biedrzychowice 1 - 12 Czarni II Sosnowiec 8 października 2023 - 15:30
MOSiR Lubartów 0 - 1 Unia Lublin 8 października 2023 - 12:00
MKS Myszków 4 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 8 października 2023 - 14:00
Wanda Kraków 5 - 1 Respekt Myślenice 8 października 2023 - 15:30
Kolejka 9 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Respekt Myślenice 2 - 0 PTC Pabianice 15 października 2023 - 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 4 Wanda Kraków 14 października 2023 - 14:00
Unia Lublin 1 - 1 MKS Myszków 15 października 2023 - 12:00
Rolnik Biedrzychowice 1 - 5 MOSiR Lubartów 15 października 2023 - 14:00
Dąb Zabierzów Bocheński 1 - 4 Czarni II Sosnowiec 15 października 2023 - 14:00
ROW 1964 Rybnik 0 - 3 AZS UJ II Kraków 15 października 2023 - 12:00
Kolejka 10 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
PTC Pabianice 1 - 0 AZS UJ II Kraków 22 października 2023 - 14:00
Czarni II Sosnowiec 11 - 0 ROW 1964 Rybnik 22 października 2023 - 15:00
MOSiR Lubartów 1 - 0 Dąb Zabierzów Bocheński 22 października 2023 - 12:00
MKS Myszków 3 - 0 Rolnik Biedrzychowice 22 października 2023 - 12:00
Wanda Kraków 1 - 3 Unia Lublin 21 października 2023 - 15:00
Respekt Myślenice 3 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 22 października 2023 - 12:00
Kolejka 11 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 1 PTC Pabianice 28 października 2023 - 13:00
Unia Lublin 1 - 2 Respekt Myślenice 29 października 2023 - 16:00
Rolnik Biedrzychowice 1 - 0 Wanda Kraków 19 listopada 2023 - 17:00
Dąb Zabierzów Bocheński 2 - 2 MKS Myszków 29 października 2023 - 12:00
ROW 1964 Rybnik 2 - 2 MOSiR Lubartów 28 października 2023 - 14:00
AZS UJ II Kraków 0 - 0 Czarni II Sosnowiec 28 października 2023 - 12:30
Kolejka 12 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
PTC Pabianice 2 - 2 Czarni II Sosnowiec 16 marca 2024 - 12:00
AZS UJ II Kraków 2 - 2 MOSiR Lubartów 16 marca 2024 - 17:00
ROW 1964 Rybnik 0 - 9 MKS Myszków 16 marca 2024 - 13:00
Dąb Zabierzów Bocheński 1 - 1 Wanda Kraków 16 marca 2024 - 16:00
Rolnik Biedrzychowice 0 - 3 Respekt Myślenice 16 marca 2024 - 12:00
Unia Lublin 5 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 16 marca 2024 - 17:00
Kolejka 13 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Unia Lublin 3 - 0 PTC Pabianice 23 marca 2024 - 14:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 0 Rolnik Biedrzychowice 23 marca 2024 - 12:00
Respekt Myślenice 1 - 3 Dąb Zabierzów Bocheński 23 marca 2024 - 15:00
Wanda Kraków 11 - 0 ROW 1964 Rybnik 23 marca 2024 - 16:00
MKS Myszków 6 - 2 AZS UJ II Kraków 23 marca 2024 - 13:00
MOSiR Lubartów 2 - 3 Czarni II Sosnowiec 23 marca 2024 - 17:30
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
PTC Pabianice 0 - 3 MOSiR Lubartów 6 kwietnia 2024 - 12:00
Czarni II Sosnowiec 5 - 2 MKS Myszków 6 kwietnia 2024 - 13:00
AZS UJ II Kraków 8 - 0 Wanda Kraków 5 kwietnia 2024 - 18:30
ROW 1964 Rybnik 0 - 5 Respekt Myślenice 6 kwietnia 2024 - 13:00
Dąb Zabierzów Bocheński 2 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 kwietnia 2024 - 12:00
Rolnik Biedrzychowice 2 - 2 Unia Lublin 7 kwietnia 2024 - 16:30
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice 3 - 0 PTC Pabianice 14 kwietnia 2024 - 17:00
Unia Lublin 8 - 0 Dąb Zabierzów Bocheński 13 kwietnia 2024 - 14:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 9 - 0 ROW 1964 Rybnik 9 kwietnia 2024 - 16:00
Respekt Myślenice 0 - 0 AZS UJ II Kraków 13 kwietnia 2024 - 10:00
Wanda Kraków 1 - 2 Czarni II Sosnowiec 13 kwietnia 2024 - 14:00
MKS Myszków 0 - 3 MOSiR Lubartów 14 kwietnia 2024 - 14:00
Kolejka 16 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
PTC Pabianice 0 - 3 MKS Myszków 20 kwietnia 2024 - 12:00
MOSiR Lubartów 1 - 3 Wanda Kraków 21 kwietnia 2024 - 15:30
Czarni II Sosnowiec 4 - 0 Respekt Myślenice 21 kwietnia 2024 - 14:00
AZS UJ II Kraków 1 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 20 kwietnia 2024 - 15:45
ROW 1964 Rybnik 0 - 6 Unia Lublin 20 kwietnia 2024 - 13:00
Dąb Zabierzów Bocheński 4 - 0 Rolnik Biedrzychowice 21 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 17 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Dąb Zabierzów Bocheński 1 - 1 PTC Pabianice 27 kwietnia 2024 - 16:00
Rolnik Biedrzychowice 6 - 0 ROW 1964 Rybnik 28 kwietnia 2024 - 13:00
Unia Lublin 3 - 0 AZS UJ II Kraków 27 kwietnia 2024 - 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 5 Czarni II Sosnowiec 29 kwietnia 2024 - 17:00
Respekt Myślenice 1 - 0 MOSiR Lubartów 28 kwietnia 2024 - 12:00
Wanda Kraków 0 - 2 MKS Myszków 27 kwietnia 2024 - 12:00
Kolejka 18 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
PTC Pabianice 1 - 1 Wanda Kraków 11 maja 2024 - 12:00
MKS Myszków 2 - 1 Respekt Myślenice 12 maja 2024 - 14:00
MOSiR Lubartów 2 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna 12 maja 2024 - 12:00
Czarni II Sosnowiec 3 - 0 Unia Lublin 11 maja 2024 - 17:00
AZS UJ II Kraków 5 - 0 Rolnik Biedrzychowice 12 maja 2024 - 15:00
ROW 1964 Rybnik 2 - 3 Dąb Zabierzów Bocheński 11 maja 2024 - 13:00
Kolejka 19 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik 2 - 3 PTC Pabianice 18 maja 2024 - 13:00
Dąb Zabierzów Bocheński 5 - 1 AZS UJ II Kraków 19 maja 2024 - 13:00
Czarni II Sosnowiec 7 - 2 Rolnik Biedrzychowice 18 maja 2024 - 14:00
Unia Lublin 8 - 1 MOSiR Lubartów 18 maja 2024 - 13:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 8 MKS Myszków 19 maja 2024 - 15:30
Respekt Myślenice 2 - 1 Wanda Kraków 19 maja 2024 - 12:00
Kolejka 20 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
PTC Pabianice 7 - 0 Respekt Myślenice 25 maja 2024 - 12:00
Wanda Kraków 1 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna 26 maja 2024 - 17:00
MKS Myszków 1 - 1 Unia Lublin 25 maja 2024 - 12:00
MOSiR Lubartów 8 - 0 Rolnik Biedrzychowice 26 maja 2024 - 12:00
Czarni II Sosnowiec 2 - 0 Dąb Zabierzów Bocheński 25 maja 2024 - 17:00
AZS UJ II Kraków 2 - 4 ROW 1964 Rybnik 25 maja 2024 - 12:30
Kolejka 21 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
AZS UJ II Kraków 0 - 3 PTC Pabianice 9 czerwca 2024 - 19:30
ROW 1964 Rybnik 2 - 4 Czarni II Sosnowiec 8 czerwca 2024 - 13:00
Dąb Zabierzów Bocheński 3 - 1 MOSiR Lubartów 8 czerwca 2024 - 14:00
Rolnik Biedrzychowice 1 - 6 MKS Myszków 8 czerwca 2024 - 17:00
Unia Lublin 6 - 0 Wanda Kraków 9 czerwca 2024 - 13:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 4 Respekt Myślenice 8 czerwca 2024 - 15:30
Kolejka 22 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły]  
PTC Pabianice 2 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 czerwca 2024 - 12:00
Respekt Myślenice 2 - 2 Unia Lublin 16 czerwca 2024 - 13:00
Wanda Kraków 2 - 4 Rolnik Biedrzychowice 15 czerwca 2024 - 13:00
MKS Myszków 0 - 0 Dąb Zabierzów Bocheński 16 czerwca 2024 - 12:00
MOSiR Lubartów 10 - 0 ROW 1964 Rybnik 16 czerwca 2024 - 12:00
Czarni II Sosnowiec 7 - 0 AZS UJ II Kraków 15 czerwca 2024 - 16:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE