MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Elana Toruń | 34 | 77 | 24 | 5 | 5 | 71 - 24 | ||||||
2. | Świt Skolwin (Szczecin) | 34 | 73 | 23 | 4 | 7 | 70 - 27 | ||||||
3. | Bałtyk Gdynia | 34 | 69 | 22 | 3 | 9 | 74 - 36 | ||||||
4. | Lech II Poznań | 34 | 66 | 20 | 6 | 8 | 69 - 34 | ||||||
5. | KKS Kalisz | 34 | 63 | 19 | 6 | 9 | 52 - 33 | ||||||
6. | Polonia Środa Wielkopolska | 34 | 60 | 17 | 9 | 8 | 63 - 41 | ||||||
7. | Sokół Kleczew | 34 | 59 | 17 | 8 | 9 | 51 - 33 | ||||||
8. | Kotwica Kołobrzeg | 34 | 57 | 17 | 6 | 11 | 48 - 37 | ||||||
9. | KP Starogard Gdański | 34 | 51 | 15 | 6 | 13 | 46 - 32 | ||||||
10. | Pogoń II Szczecin | 34 | 49 | 14 | 7 | 13 | 45 - 53 | ||||||
11. | Jarota Jarocin | 34 | 42 | 11 | 9 | 14 | 45 - 50 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 - 1 |
12. | Wierzyca Decka Pelplin | 34 | 42 | 12 | 6 | 16 | 38 - 47 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 - 3 |
13. | Wda Świecie | 34 | 35 | 10 | 5 | 19 | 52 - 72 | ||||||
14. | Górnik Konin | 34 | 34 | 9 | 7 | 18 | 40 - 61 | ||||||
15. | Centra Ostrów Wielkopolski | 34 | 32 | 9 | 5 | 20 | 38 - 67 | ||||||
16. | GKS Przodkowo | 34 | 25 | 7 | 4 | 23 | 38 - 75 | ||||||
17. | Unia Solec Kujawski | 34 | 19 | 4 | 7 | 23 | 33 - 80 | ||||||
18. | |
34 | 11 | 2 | 5 | 27 | 9 - 80 |
Świt Skolwin (Szczecin) | 2 - 0 | Pogoń II Szczecin | 15 października 2017 - 15:00 | |
Kołodziejski Michał (k) Kołodziejski Michał (k) | ||||
Sokół Kleczew | 0 - 1 | Kotwica Kołobrzeg | 14 października 2017 - 15:00 | |
Włodarczyk Łukasz | ||||
Bałtyk Gdynia | 2 - 0 | Unia Solec Kujawski | 14 października 2017 - 18:00 | |
Kołodziejski Mateusz Duda Adam | ||||
Polonia Środa Wielkopolska | 1 - 0 | KP Starogard Gdański | 14 października 2017 - 15:00 | |
Borucki Adam | ||||
Jarota Jarocin | 2 - 0 | Wierzyca Decka Pelplin | 14 października 2017 - 15:00 | |
Sierant Damian Skokowski Piotr (k) | ||||
KKS Kalisz | 2 - 0 | Centra Ostrów Wielkopolski | 14 października 2017 - 15:00 | |
Tunkiewicz Robert Żegleń Łukasz | ||||
Lech II Poznań | 1 - 2 | Wda Świecie | 14 października 2017 - 12:00 | |
Kurminowski Dawid (k) | Kocieniewski Szymon Retlewski Dawid | |||
GKS Przodkowo | 2 - 1 | Górnik Konin | 15 października 2017 - 12:00 | |
Brzeski Patryk (k) Gołuński Adam | Adamczewski Maciej | |||
Elana Toruń | 1 - 0 | 15 października 2017 - 14:00 | ||
Górka Kordian |