III liga kobiet - grupa I - sezon 2020/2021

łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Zduńska Wola 17 48 16 0 1 58 - 12
2. PTC Pabianice 17 33 10 3 4 37 - 18
3. MUKS Tomaszów Mazowiecki 17 28 9 1 7 32 - 30
4. Królewscy Płock 17 26 8 2 7 36 - 29
5. Forty Piątnica 17 25 8 1 8 26 - 27
6. Ekosport Białystok 17 23 7 2 8 25 - 36
7. Astoria Szczerców 16 17 4 5 7 17 - 34
8. Zamłynie Radom 16 16 5 1 10 20 - 35
9. WAP Warszawa 17 15 5 0 12 30 - 49
10. Zły Warszawa 17 12 3 3 11 20 - 31


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 9

Kolejka 1 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
PTC Pabianice 2 - 4 Pogoń Zduńska Wola 31 października 2020 - 11:00
Zły Warszawa 2 - 4 Ekosport Białystok 5 września 2020 - 15:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 4 - 0 WAP Warszawa 6 września 2020 - 19:00
Astoria Szczerców 0 - 3 Forty Piątnica 5 września 2020 - 17:00
Zamłynie Radom 0 - 2 Królewscy Płock 6 września 2020 - 11:00
Kolejka 2 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola 5 - 0 Królewscy Płock 13 września 2020 - 16:00
Forty Piątnica 3 - 0 Zamłynie Radom 13 września 2020 - 15:00
WAP Warszawa 2 - 3 Astoria Szczerców 13 września 2020 - 14:00
Ekosport Białystok 4 - 2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 13 września 2020 - 15:00
PTC Pabianice 2 - 2 Zły Warszawa 13 września 2020 - 14:00
Kolejka 3 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Zły Warszawa 1 - 2 Pogoń Zduńska Wola 20 września 2020 - 17:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 PTC Pabianice 20 września 2020 - 13:00
Astoria Szczerców 1 - 1 Ekosport Białystok 20 września 2020 - 17:00
Zamłynie Radom 2 - 4 WAP Warszawa 19 września 2020 - 12:00
Królewscy Płock 4 - 2 Forty Piątnica 20 września 2020 - 17:00
Kolejka 4 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola 4 - 0 Forty Piątnica 27 września 2020 - 16:00
WAP Warszawa 0 - 2 Królewscy Płock 27 września 2020 - 16:00
Ekosport Białystok 1 - 0 Zamłynie Radom 27 września 2020 - 14:30
PTC Pabianice 5 - 0 Astoria Szczerców 27 września 2020 - 14:00
Zły Warszawa 1 - 2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 26 września 2020 - 18:00
Kolejka 5 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0 - 3 Pogoń Zduńska Wola 3 października 2020 - 15:00
Astoria Szczerców 0 - 0 Zły Warszawa 3 października 2020 - 16:00
Zamłynie Radom 4 - 2 PTC Pabianice 4 października 2020 - 11:00
Królewscy Płock 5 - 1 Ekosport Białystok 4 października 2020 - 15:00
Forty Piątnica 1 - 3 WAP Warszawa 4 października 2020 - 15:00
Kolejka 6 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola 7 - 2 WAP Warszawa 11 października 2020 - 15:30
Ekosport Białystok 4 - 1 Forty Piątnica 11 października 2020 - 13:30
PTC Pabianice 2 - 3 Królewscy Płock 11 października 2020 - 14:00
Zły Warszawa 4 - 1 Zamłynie Radom 11 października 2020 - 13:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 5 - 1 Astoria Szczerców 10 października 2020 - 17:00
Kolejka 7 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Astoria Szczerców 1 - 5 Pogoń Zduńska Wola 17 października 2020 - 15:00
Zamłynie Radom 0 - 2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 17 października 2020 - 12:00
Królewscy Płock 2 - 2 Zły Warszawa 18 października 2020 - 14:30
Forty Piątnica 0 - 4 PTC Pabianice 18 października 2020 - 15:00
WAP Warszawa 2 - 3 Ekosport Białystok 14 listopada 2020 - 18:00
Kolejka 8 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola 1 - 2 Ekosport Białystok 25 października 2020 - 14:00
PTC Pabianice 5 - 0 WAP Warszawa 25 października 2020 - 14:00
Zły Warszawa 0 - 2 Forty Piątnica 25 października 2020 - 12:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 3 - 2 Królewscy Płock 24 października 2020 - 17:00
Astoria Szczerców 0 - 1 Zamłynie Radom 25 października 2020 - 14:00
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Zamłynie Radom 0 - 6 Pogoń Zduńska Wola 7 listopada 2020 - 11:00
Królewscy Płock 4 - 0 Astoria Szczerców 31 października 2020 - 11:30
Forty Piątnica 0 - 1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 15 listopada 2020 - 13:00
WAP Warszawa 4 - 1 Zły Warszawa 8 listopada 2020 - 15:30
Ekosport Białystok 1 - 1 PTC Pabianice 8 listopada 2020 - 16:00
Kolejka 13 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Forty Piątnica 0 - 1 Pogoń Zduńska Wola 25 kwietnia 2021 - 17:00
Królewscy Płock 2 - 3 WAP Warszawa 25 kwietnia 2021 - 15:00
Zamłynie Radom 2 - 1 Ekosport Białystok 24 kwietnia 2021 - 17:00
Astoria Szczerców 1 - 1 PTC Pabianice 24 kwietnia 2021 - 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Zły Warszawa 24 kwietnia 2021 - 13:00
Kolejka 14 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola 7 - 0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 2 czerwca 2021 - 18:00
Zły Warszawa 0 - 1 Astoria Szczerców 1 maja 2021 - 14:00
PTC Pabianice 1 - 0 Zamłynie Radom 2 maja 2021 - 11:00
Ekosport Białystok 0 - 3 Królewscy Płock 2 maja 2021 - 16:00
WAP Warszawa 0 - 4 Forty Piątnica 2 maja 2021 - 16:00
Kolejka 15 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
WAP Warszawa 1 - 3 Pogoń Zduńska Wola 8 maja 2021 - 16:30
Forty Piątnica 2 - 0 Ekosport Białystok 9 maja 2021 - 14:00
Królewscy Płock 0 - 1 PTC Pabianice 9 maja 2021 - 15:00
Zamłynie Radom 2 - 0 Zły Warszawa 9 maja 2021 - 13:00
Astoria Szczerców 2 - 2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 8 maja 2021 - 14:00
Kolejka 16 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola 3 - 1 Astoria Szczerców 15 maja 2021 - 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2 - 1 Zamłynie Radom 16 maja 2021 - 17:00
Zły Warszawa 3 - 1 Królewscy Płock 16 maja 2021 - 12:30
PTC Pabianice 2 - 0 Forty Piątnica 16 maja 2021 - 16:00
Ekosport Białystok 2 - 1 WAP Warszawa 16 maja 2021 - 13:30
Kolejka 10 - 22/23. maja 2021 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola 3 - 2 PTC Pabianice 22 maja 2021 - 15:00
Ekosport Białystok 0 - 3 Zły Warszawa 23 maja 2021 - 16:30
WAP Warszawa 4 - 2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 23 maja 2021 - 15:00
Forty Piątnica 1 - 1 Astoria Szczerców 23 maja 2021 - 16:00
Królewscy Płock 2 - 2 Zamłynie Radom 23 maja 2021 - 15:00
Kolejka 11 - 29/30. maja 2021 [szczegóły]  
Królewscy Płock 0 - 2 Pogoń Zduńska Wola 30 maja 2021 - 15:00
Zamłynie Radom 0 - 1 Forty Piątnica 30 maja 2021 - 17:00
Astoria Szczerców 2 - 0 WAP Warszawa 29 maja 2021 - 14:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 6 - 0 Ekosport Białystok 29 maja 2021 - 13:00
Zły Warszawa 0 - 3 PTC Pabianice 29 maja 2021 - 14:30
Kolejka 12 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola 1 - 0 Zły Warszawa 5 czerwca 2021 - 15:00
PTC Pabianice 2 - 0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 6 czerwca 2021 - 15:00
Ekosport Białystok 1 - 3 Astoria Szczerców 3 czerwca 2021 - 16:00
WAP Warszawa 4 - 5 Zamłynie Radom 6 czerwca 2021 - 19:30
Forty Piątnica 3 - 2 Królewscy Płock 6 czerwca 2021 - 17:00
Kolejka 17 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły]  
Ekosport Białystok 0 - 1 Pogoń Zduńska Wola 12 czerwca 2021 - 18:00
WAP Warszawa 0 - 1 PTC Pabianice 13 czerwca 2021 - 15:00
Forty Piątnica 3 - 1 Zły Warszawa 13 czerwca 2021 - 17:00
Królewscy Płock 2 - 0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 12 czerwca 2021 - 15:00
Zamłynie Radom - Astoria Szczerców 12 czerwca 2021 - 18:00
Kolejka 18 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola - Zamłynie Radom 19 czerwca 2021 - 18:00
Astoria Szczerców - Królewscy Płock 19 czerwca 2021 - 18:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Forty Piątnica 19 czerwca 2021 - 13:00
Zły Warszawa - WAP Warszawa 19 czerwca 2021 - 18:00
PTC Pabianice - Ekosport Białystok