III liga kobiet - grupa I - sezon 2023/2024

łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Diamenty Warszawa 13 35 11 2 0 67 - 15
2. Fuks Pułtusk 13 29 9 2 2 41 - 15
3. Zamłynie Radom 13 22 7 1 5 38 - 28 2 6 2 0 0 6 - 1
4. Forty Piątnica 13 22 7 1 5 26 - 24 2 3 1 0 1 2 - 3
5. MKS Polonia Warszawa 13 22 7 1 5 42 - 27 2 0 0 0 2 0 - 4
6. MUKS Tomaszów Mazowiecki 12 21 7 0 5 23 - 28 1 3 1 0 0 2 - 0
7. Legia Soccer Schools Warszawa 13 21 7 0 6 43 - 25 1 0 0 0 1 0 - 2
8. AKS SMS Łódź 13 18 6 0 7 36 - 34
9. WAP Warszawa 12 7 2 1 9 17 - 68
10. Ekosport Białystok 13 4 1 1 11 15 - 57 2 4 1 1 0 5 - 3
11. Vulcan Wólka Mlądzka 12 4 1 1 10 25 - 52 2 1 0 1 1 3 - 5


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
MKS Polonia Warszawa 8 - 4 Vulcan Wólka Mlądzka 3 września 2023 - 16:30
Ekosport Białystok 2 - 4 Forty Piątnica 2 września 2023 - 10:00
Fuks Pułtusk 2 - 1 Zamłynie Radom 2 września 2023 - 11:00
Legia Soccer Schools Warszawa 3 - 0 AKS SMS Łódź 3 września 2023 - 18:00
Diamenty Warszawa 8 - 1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 2 września 2023 - 11:30
Pauza: WAP Warszawa,
Kolejka 2 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
MUKS Tomaszów Mazowiecki 6 - 1 WAP Warszawa 10 września 2023 - 13:00
AKS SMS Łódź 1 - 7 Diamenty Warszawa 10 września 2023 - 12:00
Zamłynie Radom 1 - 7 Legia Soccer Schools Warszawa 10 września 2023 - 12:00
Forty Piątnica 1 - 3 Fuks Pułtusk 10 września 2023 - 12:00
MKS Polonia Warszawa 6 - 0 Ekosport Białystok 10 września 2023 - 16:30
Pauza: Vulcan Wólka Mlądzka,
Kolejka 3 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Ekosport Białystok 2 - 0 Vulcan Wólka Mlądzka 17 września 2023 - 17:30
Fuks Pułtusk 1 - 1 MKS Polonia Warszawa 17 września 2023 - 16:30
Legia Soccer Schools Warszawa 4 - 0 Forty Piątnica 17 września 2023 - 18:30
Diamenty Warszawa 3 - 2 Zamłynie Radom 16 września 2023 - 17:30
WAP Warszawa 1 - 3 AKS SMS Łódź 17 września 2023 - 14:00
Pauza: MUKS Tomaszów Mazowiecki,
Kolejka 4 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Vulcan Wólka Mlądzka 1 - 4 MUKS Tomaszów Mazowiecki 24 września 2023 - 16:00
Zamłynie Radom 7 - 0 WAP Warszawa 23 września 2023 - 16:00
Forty Piątnica 0 - 1 Diamenty Warszawa 24 września 2023 - 12:00
MKS Polonia Warszawa 1 - 2 Legia Soccer Schools Warszawa 24 września 2023 - 19:00
Ekosport Białystok 0 - 7 Fuks Pułtusk 24 września 2023 - 13:00
Pauza: AKS SMS Łódź,
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Fuks Pułtusk 4 - 1 Vulcan Wólka Mlądzka 1 października 2023 - 16:00
Legia Soccer Schools Warszawa 6 - 0 Ekosport Białystok 25 października 2023 - 19:00
Diamenty Warszawa 6 - 2 MKS Polonia Warszawa 1 października 2023 - 13:30
WAP Warszawa 1 - 1 Forty Piątnica 1 października 2023 - 16:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 AKS SMS Łódź 30 września 2023 - 15:00
Pauza: Zamłynie Radom,
Kolejka 6 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Vulcan Wólka Mlądzka 1 - 6 AKS SMS Łódź 8 października 2023 - 15:30
Zamłynie Radom 1 - 0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 8 października 2023 - 15:30
MKS Polonia Warszawa 7 - 1 WAP Warszawa 8 października 2023 - 19:00
Ekosport Białystok 0 - 5 Diamenty Warszawa 8 października 2023 - 13:30
Fuks Pułtusk 3 - 0 Legia Soccer Schools Warszawa 7 października 2023 - 11:00
Pauza: Forty Piątnica,
Kolejka 7 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Legia Soccer Schools Warszawa 5 - 3 Vulcan Wólka Mlądzka 14 października 2023 - 19:00
Diamenty Warszawa 2 - 2 Fuks Pułtusk 14 października 2023 - 17:30
WAP Warszawa 5 - 2 Ekosport Białystok 15 października 2023 - 11:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2 - 0 Forty Piątnica 15 października 2023 - 13:00
AKS SMS Łódź 5 - 3 Zamłynie Radom 14 października 2023 - 17:30
Pauza: MKS Polonia Warszawa,
Kolejka 8 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Vulcan Wólka Mlądzka 4 - 6 Zamłynie Radom 22 października 2023 - 15:00
Forty Piątnica 4 - 1 AKS SMS Łódź 21 października 2023 - 12:00
MKS Polonia Warszawa 2 - 3 MUKS Tomaszów Mazowiecki 22 października 2023 - 16:30
Fuks Pułtusk 7 - 1 WAP Warszawa 22 października 2023 - 15:00
Legia Soccer Schools Warszawa 3 - 5 Diamenty Warszawa 22 października 2023 - 18:00
Pauza: Ekosport Białystok,
Kolejka 9 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Diamenty Warszawa 5 - 0 Vulcan Wólka Mlądzka 28 października 2023 - 17:30
WAP Warszawa 0 - 10 Legia Soccer Schools Warszawa 29 października 2023 - 14:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 3 - 1 Ekosport Białystok 29 października 2023 - 13:00
AKS SMS Łódź 1 - 4 MKS Polonia Warszawa 28 października 2023 - 17:30
Zamłynie Radom 3 - 1 Forty Piątnica 28 października 2023 - 11:00
Pauza: Fuks Pułtusk,
Kolejka 10 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Vulcan Wólka Mlądzka 2 - 4 Forty Piątnica 5 listopada 2023 - 14:30
MKS Polonia Warszawa 0 - 3 Zamłynie Radom 5 listopada 2023 - 16:30
Ekosport Białystok 1 - 4 AKS SMS Łódź 5 listopada 2023 - 16:00
Fuks Pułtusk 3 - 0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 4 listopada 2023 - 11:00
Diamenty Warszawa 15 - 0 WAP Warszawa 4 listopada 2023 - 16:00
Pauza: Legia Soccer Schools Warszawa,
Kolejka 11 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
WAP Warszawa 0 - 3 Vulcan Wólka Mlądzka 12 listopada 2023 - 13:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2 - 0 Legia Soccer Schools Warszawa 12 listopada 2023 - 13:00
AKS SMS Łódź 1 - 3 Fuks Pułtusk 12 listopada 2023 - 16:00
Zamłynie Radom 6 - 0 Ekosport Białystok 12 listopada 2023 - 11:00
Forty Piątnica 1 - 0 MKS Polonia Warszawa 11 listopada 2023 - 12:00
Pauza: Diamenty Warszawa,
Kolejka 12 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Vulcan Wólka Mlądzka 3 - 5 MKS Polonia Warszawa 7 kwietnia 2024 - 18:00
Forty Piątnica 5 - 3 Ekosport Białystok 6 kwietnia 2024 - 17:00
Zamłynie Radom 1 - 3 Fuks Pułtusk 7 kwietnia 2024 - 12:00
AKS SMS Łódź 6 - 2 Legia Soccer Schools Warszawa 6 kwietnia 2024 - 14:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1 - 6 Diamenty Warszawa 7 kwietnia 2024 - 17:00
Pauza: WAP Warszawa,
Kolejka 13 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
WAP Warszawa 5 - 0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 14 kwietnia 2024 - 17:00
Diamenty Warszawa 2 - 1 AKS SMS Łódź 14 kwietnia 2024 - 12:15
Legia Soccer Schools Warszawa 1 - 2 Zamłynie Radom 14 kwietnia 2024 - 19:00
Fuks Pułtusk 2 - 3 Forty Piątnica 13 kwietnia 2024 - 17:00
Ekosport Białystok 1 - 3 MKS Polonia Warszawa 14 kwietnia 2024 - 18:00
Pauza: Vulcan Wólka Mlądzka,
Kolejka 14 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Vulcan Wólka Mlądzka 3 - 3 Ekosport Białystok 21 kwietnia 2024 - 17:00
MKS Polonia Warszawa 3 - 1 Fuks Pułtusk 21 kwietnia 2024 - 16:30
Forty Piątnica 2 - 0 Legia Soccer Schools Warszawa 20 kwietnia 2024 - 16:00
Zamłynie Radom 2 - 2 Diamenty Warszawa 20 kwietnia 2024 - 12:00
AKS SMS Łódź 7 - 2 WAP Warszawa 20 kwietnia 2024 - 17:15
Pauza: MUKS Tomaszów Mazowiecki,
Kolejka 15 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Vulcan Wólka Mlądzka 28 kwietnia 2024 - 13:00
WAP Warszawa - Zamłynie Radom 28 kwietnia 2024 - 17:00
Diamenty Warszawa - Forty Piątnica 28 kwietnia 2024 - 12:15
Legia Soccer Schools Warszawa - MKS Polonia Warszawa 28 kwietnia 2024 - 19:00
Fuks Pułtusk - Ekosport Białystok 27 kwietnia 2024 - 17:30
Pauza: AKS SMS Łódź,
Kolejka 16 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Vulcan Wólka Mlądzka - Fuks Pułtusk 12 maja 2024 - 19:00
Ekosport Białystok - Legia Soccer Schools Warszawa 11 maja 2024 - 14:00
MKS Polonia Warszawa - Diamenty Warszawa
Forty Piątnica - WAP Warszawa 12 maja 2024 - 16:00
AKS SMS Łódź - MUKS Tomaszów Mazowiecki 12 maja 2024 - 12:00
Pauza: Zamłynie Radom,
Kolejka 17 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
AKS SMS Łódź - Vulcan Wólka Mlądzka 18 maja 2024 - 17:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Zamłynie Radom 18 maja 2024 - 19:00
WAP Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Diamenty Warszawa - Ekosport Białystok 19 maja 2024 - 13:15
Legia Soccer Schools Warszawa - Fuks Pułtusk 19 maja 2024 - 19:00
Pauza: Forty Piątnica,
Kolejka 18 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Vulcan Wólka Mlądzka - Legia Soccer Schools Warszawa 26 maja 2024 - 19:00
Fuks Pułtusk - Diamenty Warszawa
Ekosport Białystok - WAP Warszawa
Forty Piątnica - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Zamłynie Radom - AKS SMS Łódź
Pauza: MKS Polonia Warszawa,
Kolejka 19 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Zamłynie Radom - Vulcan Wólka Mlądzka
AKS SMS Łódź - Forty Piątnica 1 czerwca 2024 - 16:15
MUKS Tomaszów Mazowiecki - MKS Polonia Warszawa 2 czerwca 2024 - 19:00
WAP Warszawa - Fuks Pułtusk
Diamenty Warszawa - Legia Soccer Schools Warszawa 2 czerwca 2024 - 13:15
Pauza: Ekosport Białystok,
Kolejka 20 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Vulcan Wólka Mlądzka - Diamenty Warszawa 9 czerwca 2024 - 19:00
Legia Soccer Schools Warszawa - WAP Warszawa 9 czerwca 2024 - 19:00
Ekosport Białystok - MUKS Tomaszów Mazowiecki 9 czerwca 2024 - 11:30
MKS Polonia Warszawa - AKS SMS Łódź
Forty Piątnica - Zamłynie Radom
Pauza: Fuks Pułtusk,
Kolejka 21 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły]  
Forty Piątnica - Vulcan Wólka Mlądzka
Zamłynie Radom - MKS Polonia Warszawa
AKS SMS Łódź - Ekosport Białystok 15 czerwca 2024 - 16:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Fuks Pułtusk 16 czerwca 2024 - 15:00
WAP Warszawa - Diamenty Warszawa
Pauza: Legia Soccer Schools Warszawa,
Kolejka 22 - 22/23. czerwca 2024 [szczegóły]  
Vulcan Wólka Mlądzka - WAP Warszawa 22 czerwca 2024 - 17:00
Legia Soccer Schools Warszawa - MUKS Tomaszów Mazowiecki 23 czerwca 2024 - 19:00
Fuks Pułtusk - AKS SMS Łódź
Ekosport Białystok - Zamłynie Radom 22 czerwca 2024 - 11:30
MKS Polonia Warszawa - Forty Piątnica
Pauza: Diamenty Warszawa, .
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE