III liga kobiet - grupa II - sezon 2023/2024

kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Słupczanka Słupca 18 49 16 1 1 63 - 9
2. LFA Szczecin 18 47 15 2 1 97 - 8
3. Victoria Niemcz 18 38 12 2 4 77 - 29
4. Chemik Bydgoszcz 18 37 12 1 5 56 - 35
5. Wikęd Luzino 18 24 8 0 10 38 - 47
6. Juventus Women Toruń 18 22 7 1 10 47 - 42
7. Lechia Gdańsk 18 16 5 1 12 40 - 79
8. Medyk III Konin 18 12 4 0 14 31 - 85
9. Victoria Sianów 18 11 3 2 13 13 - 71
10. Potok Pszczółki 18 9 3 0 15 31 - 88


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 9

Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
LFA Szczecin 6 - 2 Victoria Niemcz 26 sierpnia 2023 - 11:00
Victoria Sianów 2 - 1 Potok Pszczółki 26 sierpnia 2023 - 15:00
Wikęd Luzino 1 - 4 Słupczanka Słupca 26 sierpnia 2023 - 13:30
Medyk III Konin 4 - 2 Chemik Bydgoszcz 27 września 2023 - 17:00
Lechia Gdańsk 2 - 2 Juventus Women Toruń 27 sierpnia 2023 - 16:30
Kolejka 2 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Victoria Niemcz 3 - 1 Juventus Women Toruń 3 września 2023 - 12:00
Chemik Bydgoszcz 6 - 1 Lechia Gdańsk 3 września 2023 - 16:00
Słupczanka Słupca 3 - 0 Medyk III Konin 3 września 2023 - 16:30
Potok Pszczółki 1 - 2 Wikęd Luzino 3 września 2023 - 11:00
LFA Szczecin 7 - 0 Victoria Sianów 2 września 2023 - 18:30
Kolejka 3 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Victoria Sianów 1 - 5 Victoria Niemcz 9 września 2023 - 15:00
Wikęd Luzino 0 - 4 LFA Szczecin 10 września 2023 - 13:30
Medyk III Konin 1 - 4 Potok Pszczółki 10 września 2023 - 13:30
Lechia Gdańsk 1 - 3 Słupczanka Słupca 9 września 2023 - 15:00
Juventus Women Toruń 1 - 4 Chemik Bydgoszcz 9 września 2023 - 13:00
Kolejka 4 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Victoria Niemcz 1 - 3 Chemik Bydgoszcz 17 września 2023 - 12:00
Słupczanka Słupca 2 - 0 Juventus Women Toruń 17 września 2023 - 16:30
Potok Pszczółki 1 - 5 Lechia Gdańsk 17 września 2023 - 11:00
LFA Szczecin 12 - 0 Medyk III Konin 16 września 2023 - 18:00
Wikęd Luzino 6 - 1 Victoria Sianów 16 września 2023 - 17:00
Kolejka 5 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Wikęd Luzino 0 - 1 Victoria Niemcz 23 września 2023 - 11:00
Medyk III Konin 0 - 1 Victoria Sianów 24 września 2023 - 15:00
Lechia Gdańsk 0 - 8 LFA Szczecin 23 września 2023 - 15:00
Juventus Women Toruń 13 - 3 Potok Pszczółki 23 września 2023 - 13:00
Chemik Bydgoszcz 0 - 2 Słupczanka Słupca 23 września 2023 - 16:00
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Victoria Niemcz 1 - 1 Słupczanka Słupca 29 października 2023 - 13:00
Potok Pszczółki 2 - 6 Chemik Bydgoszcz 30 września 2023 - 11:00
LFA Szczecin 3 - 0 Juventus Women Toruń 30 września 2023 - 16:30
Victoria Sianów 0 - 6 Lechia Gdańsk 30 września 2023 - 11:30
Wikęd Luzino 9 - 0 Medyk III Konin 1 października 2023 - 13:30
Kolejka 7 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Medyk III Konin 0 - 7 Victoria Niemcz 7 października 2023 - 16:00
Lechia Gdańsk 3 - 4 Wikęd Luzino 7 października 2023 - 11:00
Juventus Women Toruń 2 - 0 Victoria Sianów 7 października 2023 - 14:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 5 LFA Szczecin 8 października 2023 - 14:00
Słupczanka Słupca 4 - 0 Potok Pszczółki 8 października 2023 - 16:30
Kolejka 8 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Victoria Niemcz 6 - 2 Potok Pszczółki 15 października 2023 - 11:00
LFA Szczecin 2 - 1 Słupczanka Słupca 14 października 2023 - 18:30
Victoria Sianów 3 - 3 Chemik Bydgoszcz 14 października 2023 - 14:00
Wikęd Luzino 1 - 4 Juventus Women Toruń 28 października 2023 - 11:00
Medyk III Konin 12 - 1 Lechia Gdańsk 15 października 2023 - 12:00
Kolejka 9 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Lechia Gdańsk 1 - 6 Victoria Niemcz 22 października 2023 - 11:00
Juventus Women Toruń 2 - 3 Medyk III Konin 21 października 2023 - 14:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Wikęd Luzino 22 października 2023 - 14:00
Słupczanka Słupca 11 - 0 Victoria Sianów 22 października 2023 - 15:00
Potok Pszczółki 0 - 8 LFA Szczecin 21 października 2023 - 12:00
Kolejka 10 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Victoria Niemcz 1 - 1 LFA Szczecin 6 kwietnia 2024 - 11:00
Potok Pszczółki 2 - 1 Victoria Sianów 6 kwietnia 2024 - 11:30
Słupczanka Słupca 3 - 0 Wikęd Luzino 7 kwietnia 2024 - 16:00
Chemik Bydgoszcz 5 - 1 Medyk III Konin 7 kwietnia 2024 - 16:00
Juventus Women Toruń 1 - 4 Lechia Gdańsk 7 kwietnia 2024 - 15:30
Kolejka 11 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Juventus Women Toruń 0 - 3 Victoria Niemcz 13 kwietnia 2024 - 14:00
Lechia Gdańsk 4 - 5 Chemik Bydgoszcz 14 kwietnia 2024 - 11:00
Medyk III Konin 1 - 5 Słupczanka Słupca 14 kwietnia 2024 - 17:00
Wikęd Luzino 2 - 1 Potok Pszczółki 13 kwietnia 2024 - 14:30
Victoria Sianów 0 - 0 LFA Szczecin 14 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 12 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Victoria Niemcz 7 - 1 Victoria Sianów 20 kwietnia 2024 - 11:00
LFA Szczecin 9 - 0 Wikęd Luzino 20 kwietnia 2024 - 12:00
Potok Pszczółki 7 - 0 Medyk III Konin 20 kwietnia 2024 - 11:00
Słupczanka Słupca 7 - 0 Lechia Gdańsk 21 kwietnia 2024 - 16:00
Chemik Bydgoszcz 3 - 0 Juventus Women Toruń 21 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 13 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Chemik Bydgoszcz 4 - 3 Victoria Niemcz 28 kwietnia 2024 - 16:00
Juventus Women Toruń 0 - 3 Słupczanka Słupca 28 kwietnia 2024 - 15:30
Lechia Gdańsk 5 - 3 Potok Pszczółki 27 kwietnia 2024 - 11:00
Medyk III Konin 0 - 5 LFA Szczecin 28 kwietnia 2024 - 11:00
Victoria Sianów 0 - 3 Wikęd Luzino 28 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 14 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Victoria Niemcz 5 - 2 Wikęd Luzino 11 maja 2024 - 11:00
Victoria Sianów 2 - 0 Medyk III Konin 11 maja 2024 - 12:00
LFA Szczecin 7 - 0 Lechia Gdańsk 11 maja 2024 - 15:00
Potok Pszczółki 0 - 7 Juventus Women Toruń 11 maja 2024 - 11:00
Słupczanka Słupca 1 - 0 Chemik Bydgoszcz 12 maja 2024 - 16:00
Kolejka 15 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Słupczanka Słupca 4 - 2 Victoria Niemcz 19 maja 2024 - 16:00
Chemik Bydgoszcz 3 - 1 Potok Pszczółki 19 maja 2024 - 12:00
Juventus Women Toruń 0 - 4 LFA Szczecin 18 maja 2024 - 14:15
Lechia Gdańsk 4 - 1 Victoria Sianów 18 maja 2024 - 13:00
Medyk III Konin 1 - 4 Wikęd Luzino 18 maja 2024 - 15:00
Kolejka 16 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Victoria Niemcz 8 - 0 Medyk III Konin 25 maja 2024 - 11:00
Wikęd Luzino 2 - 1 Lechia Gdańsk 26 maja 2024 - 14:00
Victoria Sianów 0 - 5 Juventus Women Toruń 26 maja 2024 - 15:00
LFA Szczecin 5 - 1 Chemik Bydgoszcz 25 maja 2024 - 15:00
Potok Pszczółki 1 - 2 Słupczanka Słupca 25 maja 2024 - 11:00
Kolejka 17 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Potok Pszczółki 2 - 10 Victoria Niemcz 1 czerwca 2024 - 11:00
Słupczanka Słupca 1 - 0 LFA Szczecin 1 czerwca 2024 - 17:00
Chemik Bydgoszcz 3 - 0 Victoria Sianów 2 czerwca 2024 - 14:00
Juventus Women Toruń 3 - 1 Wikęd Luzino 2 czerwca 2024 - 11:00
Lechia Gdańsk 2 - 5 Medyk III Konin 1 czerwca 2024 - 13:00
Kolejka 18 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Victoria Niemcz 6 - 0 Lechia Gdańsk 9 czerwca 2024 - 11:00
Medyk III Konin 3 - 6 Juventus Women Toruń 9 czerwca 2024 - 16:00
Wikęd Luzino 0 - 4 Chemik Bydgoszcz 9 czerwca 2024 - 16:00
Victoria Sianów 0 - 6 Słupczanka Słupca 9 czerwca 2024 - 16:00
LFA Szczecin 11 - 0 Potok Pszczółki 9 czerwca 2024 - 16:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE