III liga kobiet - grupa IV - sezon 2021/2022

lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie,
Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Izolator Boguchwała 10 23 7 2 1 29 - 6 1 1 0 1 0 2 - 2
2. MOSiR Lubartów 9 23 7 2 0 34 - 8 1 1 0 1 0 2 - 2
3. Tarnovia II Tarnów 9 22 7 1 1 30 - 9
4. Resovia II Rzeszów 10 21 7 0 3 48 - 14
5. Naprzód Sobolów 8 14 4 2 2 25 - 8
6. Dąb Zabierzów Bocheński 8 13 4 1 3 35 - 13
7. Iskra Brzezinka 10 13 4 1 5 30 - 24
8. Football Success Academy Kraków 10 11 3 2 5 18 - 23
9. Puszcza Niepołomice 10 10 2 4 4 32 - 14
10. Starówka Nowy Sącz 10 8 2 2 6 20 - 25
11. DAP Dębica 10 4 1 1 8 8 - 56
12. Rysy Bukowina Tatrzańska 10 0 0 0 10 2 - 111


Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 3 - 0 Starówka Nowy Sącz 21 sierpnia 2021 - 11:00
Football Success Academy Kraków 1 - 6 Resovia II Rzeszów 21 sierpnia 2021 - 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński 14 - 1 Rysy Bukowina Tatrzańska 22 sierpnia 2021 - 12:00
Naprzód Sobolów 9 - 0 DAP Dębica 22 sierpnia 2021 - 15:00
MOSiR Lubartów 4 - 3 Tarnovia II Tarnów 22 sierpnia 2021 - 15:00
Puszcza Niepołomice 3 - 0 Iskra Brzezinka 22 sierpnia 2021 - 18:00
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Iskra Brzezinka 8 - 2 DAP Dębica 27 sierpnia 2021 - 17:30
Starówka Nowy Sącz 2 - 2 Football Success Academy Kraków 29 sierpnia 2021 - 11:00
Resovia II Rzeszów 4 - 2 Dąb Zabierzów Bocheński 29 sierpnia 2021 - 13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1 - 21 Puszcza Niepołomice 29 sierpnia 2021 - 14:00
Tarnovia II Tarnów 2 - 1 Izolator Boguchwała 29 sierpnia 2021 - 17:00
Naprzód Sobolów - MOSiR Lubartów 6 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 1 - 0 Naprzód Sobolów 4 września 2021 - 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński 5 - 1 Starówka Nowy Sącz 4 września 2021 - 11:00
Football Success Academy Kraków 2 - 3 Tarnovia II Tarnów 4 września 2021 - 12:00
Iskra Brzezinka 14 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska 5 września 2021 - 11:00
MOSiR Lubartów 8 - 0 DAP Dębica 5 września 2021 - 12:00
Puszcza Niepołomice 2 - 3 Resovia II Rzeszów 5 września 2021 - 17:00
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Naprzód Sobolów 1 - 0 Football Success Academy Kraków 11 września 2021 - 11:00
Starówka Nowy Sącz 3 - 3 Puszcza Niepołomice 11 września 2021 - 14:00
Tarnovia II Tarnów - Dąb Zabierzów Bocheński 7 listopada 2021 - 13:30
Resovia II Rzeszów 0 - 2 Iskra Brzezinka 12 września 2021 - 17:00
MOSiR Lubartów 2 - 2 Izolator Boguchwała 12 września 2021 - 11:00
DAP Dębica 2 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska 12 września 2021 - 16:00
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 9 - 0 DAP Dębica 18 września 2021 - 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński - Naprzód Sobolów 27 października 2021 - 19:30
Rysy Bukowina Tatrzańska 0 - 18 Resovia II Rzeszów 18 września 2021 - 11:00
Football Success Academy Kraków 1 - 2 MOSiR Lubartów 18 września 2021 - 11:00
Iskra Brzezinka 2 - 1 Starówka Nowy Sącz 19 września 2021 - 11:00
Puszcza Niepołomice 1 - 1 Tarnovia II Tarnów 19 września 2021 - 16:30
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 4 - 0 Football Success Academy Kraków 25 września 2021 - 11:00
Tarnovia II Tarnów 4 - 1 Iskra Brzezinka 25 września 2021 - 13:00
Naprzód Sobolów 1 - 1 Puszcza Niepołomice 26 września 2021 - 12:00
DAP Dębica 2 - 7 Resovia II Rzeszów 27 września 2021 - 19:00
MOSiR Lubartów 1 - 1 Dąb Zabierzów Bocheński 26 września 2021 - 12:00
Starówka Nowy Sącz 10 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska 26 września 2021 - 11:00
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Resovia II Rzeszów 4 - 0 Starówka Nowy Sącz 2 października 2021 - 11:00
Football Success Academy Kraków 1 - 1 DAP Dębica 3 października 2021 - 16:00
Iskra Brzezinka 0 - 0 Naprzód Sobolów 3 października 2021 - 11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 0 - 9 Tarnovia II Tarnów 2 października 2021 - 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński 2 - 4 Izolator Boguchwała 3 października 2021 - 11:00
Puszcza Niepołomice 0 - 1 MOSiR Lubartów 3 października 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 0 - 0 Puszcza Niepołomice 9 października 2021 - 11:00
Tarnovia II Tarnów 2 - 0 Resovia II Rzeszów 9 października 2021 - 13:00
Football Success Academy Kraków 1 - 0 Dąb Zabierzów Bocheński 10 października 2021 - 15:30
DAP Dębica 0 - 2 Starówka Nowy Sącz 10 października 2021 - 16:30
Naprzód Sobolów 11 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska 9 października 2021 - 12:00
MOSiR Lubartów 4 - 0 Iskra Brzezinka 10 października 2021 - 15:00
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Dąb Zabierzów Bocheński 9 - 1 DAP Dębica 16 października 2021 - 11:00
Starówka Nowy Sącz 0 - 3 Tarnovia II Tarnów 16 października 2021 - 11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 0 - 9 MOSiR Lubartów 16 października 2021 - 11:00
Resovia II Rzeszów 5 - 0 Naprzód Sobolów 17 października 2021 - 16:00
Iskra Brzezinka 0 - 2 Izolator Boguchwała 16 października 2021 - 14:00
Puszcza Niepołomice 1 - 2 Football Success Academy Kraków 16 października 2021 - 16:00
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 3 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska 23 października 2021 - 11:00
Football Success Academy Kraków 8 - 3 Iskra Brzezinka 23 października 2021 - 14:30
Naprzód Sobolów 3 - 1 Starówka Nowy Sącz 23 października 2021 - 12:00
DAP Dębica 0 - 3 Tarnovia II Tarnów 23 października 2021 - 13:30
MOSiR Lubartów 3 - 1 Resovia II Rzeszów 21 października 2021 - 17:00
Dąb Zabierzów Bocheński 2 - 0 Puszcza Niepołomice 24 października 2021 - 14:00
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz - MOSiR Lubartów 31 października 2021 - 12:00
Tarnovia II Tarnów - Naprzód Sobolów 30 października 2021 - 14:30
Iskra Brzezinka - Dąb Zabierzów Bocheński 31 października 2021 - 11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska - Football Success Academy Kraków 31 października 2021 - 13:00
Resovia II Rzeszów - Izolator Boguchwała 31 października 2021 - 17:00
Puszcza Niepołomice - DAP Dębica 31 października 2021 - 14:00
Kolejka 12 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz - Izolator Boguchwała
Resovia II Rzeszów - Football Success Academy Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska - Dąb Zabierzów Bocheński
DAP Dębica - Naprzód Sobolów
Tarnovia II Tarnów - MOSiR Lubartów
Iskra Brzezinka - Puszcza Niepołomice
Kolejka 13 [szczegóły]  
DAP Dębica - Iskra Brzezinka
Football Success Academy Kraków - Starówka Nowy Sącz
Dąb Zabierzów Bocheński - Resovia II Rzeszów
Puszcza Niepołomice - Rysy Bukowina Tatrzańska
Izolator Boguchwała - Tarnovia II Tarnów
MOSiR Lubartów - Naprzód Sobolów
Kolejka 14 [szczegóły]  
Naprzód Sobolów - Izolator Boguchwała
Starówka Nowy Sącz - Dąb Zabierzów Bocheński
Tarnovia II Tarnów - Football Success Academy Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska - Iskra Brzezinka
DAP Dębica - MOSiR Lubartów
Resovia II Rzeszów - Puszcza Niepołomice
Kolejka 15 [szczegóły]  
Football Success Academy Kraków - Naprzód Sobolów
Puszcza Niepołomice - Starówka Nowy Sącz
Dąb Zabierzów Bocheński - Tarnovia II Tarnów
Iskra Brzezinka - Resovia II Rzeszów
Izolator Boguchwała - MOSiR Lubartów
Rysy Bukowina Tatrzańska - DAP Dębica
Kolejka 16 [szczegóły]  
DAP Dębica - Izolator Boguchwała
Naprzód Sobolów - Dąb Zabierzów Bocheński
Resovia II Rzeszów - Rysy Bukowina Tatrzańska
MOSiR Lubartów - Football Success Academy Kraków
Starówka Nowy Sącz - Iskra Brzezinka
Tarnovia II Tarnów - Puszcza Niepołomice
Kolejka 17 [szczegóły]  
Football Success Academy Kraków - Izolator Boguchwała
Iskra Brzezinka - Tarnovia II Tarnów
Puszcza Niepołomice - Naprzód Sobolów
Resovia II Rzeszów - DAP Dębica
Dąb Zabierzów Bocheński - MOSiR Lubartów
Rysy Bukowina Tatrzańska - Starówka Nowy Sącz
Kolejka 18 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz - Resovia II Rzeszów
DAP Dębica - Football Success Academy Kraków
Naprzód Sobolów - Iskra Brzezinka
Tarnovia II Tarnów - Rysy Bukowina Tatrzańska
Izolator Boguchwała - Dąb Zabierzów Bocheński
MOSiR Lubartów - Puszcza Niepołomice
Kolejka 19 [szczegóły]  
Puszcza Niepołomice - Izolator Boguchwała
Resovia II Rzeszów - Tarnovia II Tarnów
Dąb Zabierzów Bocheński - Football Success Academy Kraków
Starówka Nowy Sącz - DAP Dębica
Rysy Bukowina Tatrzańska - Naprzód Sobolów
Iskra Brzezinka - MOSiR Lubartów
Kolejka 20 [szczegóły]  
DAP Dębica - Dąb Zabierzów Bocheński
Tarnovia II Tarnów - Starówka Nowy Sącz
MOSiR Lubartów - Rysy Bukowina Tatrzańska
Naprzód Sobolów - Resovia II Rzeszów
Izolator Boguchwała - Iskra Brzezinka
Football Success Academy Kraków - Puszcza Niepołomice
Kolejka 21 [szczegóły]  
Rysy Bukowina Tatrzańska - Izolator Boguchwała
Iskra Brzezinka - Football Success Academy Kraków
Starówka Nowy Sącz - Naprzód Sobolów
Tarnovia II Tarnów - DAP Dębica
Resovia II Rzeszów - MOSiR Lubartów
Puszcza Niepołomice - Dąb Zabierzów Bocheński
Kolejka 22 [szczegóły]  
MOSiR Lubartów - Starówka Nowy Sącz
Naprzód Sobolów - Tarnovia II Tarnów
Dąb Zabierzów Bocheński - Iskra Brzezinka
Football Success Academy Kraków - Rysy Bukowina Tatrzańska
Izolator Boguchwała - Resovia II Rzeszów
DAP Dębica - Puszcza Niepołomice


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22