III liga kobiet - grupa IV - sezon 2023/2024

lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Football Success Academy Kraków 14 39 13 0 1 89 - 10 1 3 1 0 0 3 - 2
2. Wisła Kraków UKS 14 39 13 0 1 83 - 8 1 0 0 0 1 2 - 3
3. Iskra Tarnów 14 36 12 0 2 83 - 15
4. Puszcza Niepołomice 13 24 8 0 5 48 - 29
5. Sanovia Lesko 14 21 6 3 5 38 - 29
6. Izolator Boguchwała 14 20 6 2 6 31 - 29
7. Iskra Brzezinka 14 18 5 3 6 27 - 33
8. Inter Gnojnica 14 13 4 1 9 21 - 48
9. Pogorzanka Pogorzyce 14 11 3 2 9 37 - 42
10. Iskra Krzemień 14 10 3 1 10 12 - 65 1 3 1 0 0 2 - 1
11. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 14 10 2 4 8 25 - 50 1 0 0 0 1 1 - 2
12. Rysy Bukowina Tatrzańska 13 0 0 0 13 3 - 139
* Od rundy wiosennej Naprzód Sobolów występuje jako Puszcza Niepołomice


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Pogorzanka Pogorzyce 1 - 3 Iskra Brzezinka 27 sierpnia 2023 - 11:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 5 Wisła Kraków UKS 27 sierpnia 2023 - 14:00
Izolator Boguchwała 1 - 6 Football Success Academy Kraków 27 sierpnia 2023 - 17:00
Iskra Krzemień 0 - 4 Iskra Tarnów 26 sierpnia 2023 - 14:00
Puszcza Niepołomice 9 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska 27 sierpnia 2023 - 17:00
Inter Gnojnica 2 - 3 Sanovia Lesko 26 sierpnia 2023 - 11:00
Kolejka 2 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Iskra Brzezinka 2 - 1 Sanovia Lesko 3 września 2023 - 12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1 - 4 Inter Gnojnica 3 września 2023 - 12:00
Iskra Tarnów 2 - 1 Puszcza Niepołomice 2 września 2023 - 13:30
Football Success Academy Kraków 7 - 0 Iskra Krzemień 2 września 2023 - 16:00
Wisła Kraków UKS 3 - 0 Izolator Boguchwała
Pogorzanka Pogorzyce 2 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 września 2023 - 15:00
Kolejka 3 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 3 Iskra Brzezinka 9 września 2023 - 12:00
Izolator Boguchwała 3 - 1 Pogorzanka Pogorzyce 10 września 2023 - 16:00
Iskra Krzemień 0 - 5 Wisła Kraków UKS 9 września 2023 - 15:00
Puszcza Niepołomice 1 - 3 Football Success Academy Kraków 9 września 2023 - 13:00
Inter Gnojnica 1 - 6 Iskra Tarnów 9 września 2023 - 11:00
Sanovia Lesko 7 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska 9 września 2023 - 13:00
Kolejka 4 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Iskra Brzezinka 7 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska 17 września 2023 - 12:00
Iskra Tarnów 1 - 3 Sanovia Lesko 17 września 2023 - 13:00
Football Success Academy Kraków 7 - 0 Inter Gnojnica 4 października 2023 - 19:00
Wisła Kraków UKS 6 - 2 Puszcza Niepołomice 17 września 2023 - 13:00
Pogorzanka Pogorzyce 1 - 2 Iskra Krzemień 17 września 2023 - 12:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 2 Izolator Boguchwała 16 września 2023 - 12:00
Kolejka 5 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 1 - 1 Iskra Brzezinka 24 września 2023 - 12:00
Iskra Krzemień 2 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 23 września 2023 - 12:00
Puszcza Niepołomice 12 - 1 Pogorzanka Pogorzyce 24 września 2023 - 12:00
Inter Gnojnica 0 - 7 Wisła Kraków UKS 23 września 2023 - 11:00
Sanovia Lesko 0 - 5 Football Success Academy Kraków 23 września 2023 - 13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1 - 22 Iskra Tarnów 24 września 2023 - 12:00
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Iskra Brzezinka 0 - 3 Iskra Tarnów 1 października 2023 - 12:00
Football Success Academy Kraków 24 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska 1 października 2023 - 13:00
Wisła Kraków UKS 4 - 1 Sanovia Lesko 12 listopada 2023 - 18:30
Pogorzanka Pogorzyce 5 - 2 Inter Gnojnica 1 października 2023 - 12:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 3 Puszcza Niepołomice 30 września 2023 - 12:00
Izolator Boguchwała 2 - 0 Iskra Krzemień 1 października 2023 - 12:00
Kolejka 7 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Iskra Krzemień 2 - 2 Iskra Brzezinka 8 października 2023 - 15:00
Puszcza Niepołomice 2 - 0 Izolator Boguchwała 7 października 2023 - 12:00
Inter Gnojnica 3 - 4 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 7 października 2023 - 11:00
Sanovia Lesko 2 - 2 Pogorzanka Pogorzyce 7 października 2023 - 14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 0 - 9 Wisła Kraków UKS 7 października 2023 - 11:00
Iskra Tarnów 4 - 2 Football Success Academy Kraków 8 października 2023 - 13:00
Kolejka 8 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Iskra Brzezinka 1 - 3 Football Success Academy Kraków 15 października 2023 - 12:00
Wisła Kraków UKS 2 - 0 Iskra Tarnów 14 października 2023 - 13:00
Pogorzanka Pogorzyce 21 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska 15 października 2023 - 12:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4 - 4 Sanovia Lesko 14 października 2023 - 12:00
Izolator Boguchwała 2 - 0 Inter Gnojnica 14 października 2023 - 15:00
Iskra Krzemień 0 - 5 Puszcza Niepołomice 14 października 2023 - 15:00
Kolejka 9 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Puszcza Niepołomice 5 - 1 Iskra Brzezinka 22 października 2023 - 13:00
Inter Gnojnica 2 - 1 Iskra Krzemień 22 października 2023 - 15:00
Sanovia Lesko 2 - 3 Izolator Boguchwała 21 października 2023 - 15:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1 - 7 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 22 października 2023 - 14:00
Iskra Tarnów 3 - 2 Pogorzanka Pogorzyce 22 października 2023 - 15:00
Football Success Academy Kraków 3 - 2 Wisła Kraków UKS 22 października 2023 - 15:00
Kolejka 10 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Iskra Brzezinka 0 - 8 Wisła Kraków UKS 29 października 2023 - 12:00
Pogorzanka Pogorzyce 0 - 4 Football Success Academy Kraków 29 października 2023 - 11:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 7 Iskra Tarnów 29 października 2023 - 12:00
Izolator Boguchwała 15 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska 28 października 2023 - 14:00
Iskra Krzemień 1 - 2 Sanovia Lesko 28 października 2023 - 12:00
Puszcza Niepołomice 4 - 1 Inter Gnojnica 28 października 2023 - 12:30
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Inter Gnojnica 2 - 1 Iskra Brzezinka 4 listopada 2023 - 12:00
Sanovia Lesko 1 - 2 Puszcza Niepołomice 5 listopada 2023 - 13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 0 - 3 Iskra Krzemień 5 listopada 2023 - 14:00
vo, na boisku 2-2
Iskra Tarnów 4 - 0 Izolator Boguchwała 4 listopada 2023 - 13:30
Football Success Academy Kraków 6 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4 listopada 2023 - 11:30
Wisła Kraków UKS 6 - 1 Pogorzanka Pogorzyce 4 listopada 2023 - 17:00
Kolejka 12 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Iskra Brzezinka 2 - 0 Pogorzanka Pogorzyce 7 kwietnia 2024 - 19:00
Wisła Kraków UKS 11 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 7 kwietnia 2024 - 14:30
Football Success Academy Kraków 5 - 0 Izolator Boguchwała 6 kwietnia 2024 - 12:00
Iskra Tarnów 16 - 1 Iskra Krzemień 7 kwietnia 2024 - 12:30
Rysy Bukowina Tatrzańska - Puszcza Niepołomice 1 maja 2024 - 12:00
Sanovia Lesko 0 - 0 Inter Gnojnica 6 kwietnia 2024 - 11:00
Kolejka 13 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Sanovia Lesko 4 - 3 Iskra Brzezinka 14 kwietnia 2024 - 17:00
Inter Gnojnica 3 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska
vo, na boisku 3-0
Puszcza Niepołomice 1 - 4 Iskra Tarnów 14 kwietnia 2024 - 12:00
Iskra Krzemień 0 - 6 Football Success Academy Kraków 14 kwietnia 2024 - 12:00
Izolator Boguchwała 0 - 3 Wisła Kraków UKS 14 kwietnia 2024 - 12:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 Pogorzanka Pogorzyce 13 kwietnia 2024 - 12:00
Kolejka 14 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Iskra Brzezinka 1 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 21 kwietnia 2024 - 12:30
Pogorzanka Pogorzyce 0 - 2 Izolator Boguchwała 21 kwietnia 2024 - 12:00
Wisła Kraków UKS 12 - 0 Iskra Krzemień 20 kwietnia 2024 - 19:00
Football Success Academy Kraków 8 - 1 Puszcza Niepołomice 20 kwietnia 2024 - 12:00
Iskra Tarnów 7 - 1 Inter Gnojnica 20 kwietnia 2024 - 17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 0 - 8 Sanovia Lesko 20 kwietnia 2024 - 12:00
Kolejka 15 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Rysy Bukowina Tatrzańska - Iskra Brzezinka 28 kwietnia 2024 - 12:00
Sanovia Lesko - Iskra Tarnów 27 kwietnia 2024 - 17:00
Inter Gnojnica - Football Success Academy Kraków 28 kwietnia 2024 - 12:00
Puszcza Niepołomice - Wisła Kraków UKS 28 kwietnia 2024 - 12:00
Iskra Krzemień - Pogorzanka Pogorzyce 28 kwietnia 2024 - 12:00
Izolator Boguchwała - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 27 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 16 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Iskra Brzezinka - Izolator Boguchwała 4 maja 2024 - 15:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Iskra Krzemień 4 maja 2024 - 12:00
Pogorzanka Pogorzyce - Puszcza Niepołomice 5 maja 2024 - 12:00
Wisła Kraków UKS - Inter Gnojnica 4 maja 2024 - 14:30
Football Success Academy Kraków - Sanovia Lesko 5 maja 2024 - 17:30
Iskra Tarnów - Rysy Bukowina Tatrzańska 4 maja 2024 - 14:00
Kolejka 17 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Iskra Tarnów - Iskra Brzezinka
Rysy Bukowina Tatrzańska - Football Success Academy Kraków
Sanovia Lesko - Wisła Kraków UKS 12 maja 2024 - 17:00
Inter Gnojnica - Pogorzanka Pogorzyce
Puszcza Niepołomice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12 maja 2024 - 12:00
Iskra Krzemień - Izolator Boguchwała
Kolejka 18 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Iskra Brzezinka - Iskra Krzemień 19 maja 2024 - 13:00
Izolator Boguchwała - Puszcza Niepołomice 18 maja 2024 - 12:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Inter Gnojnica 18 maja 2024 - 12:00
Pogorzanka Pogorzyce - Sanovia Lesko 19 maja 2024 - 12:00
Wisła Kraków UKS - Rysy Bukowina Tatrzańska
Football Success Academy Kraków - Iskra Tarnów
Kolejka 19 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Football Success Academy Kraków - Iskra Brzezinka
Iskra Tarnów - Wisła Kraków UKS
Rysy Bukowina Tatrzańska - Pogorzanka Pogorzyce
Sanovia Lesko - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 25 maja 2024 - 17:00
Inter Gnojnica - Izolator Boguchwała
Puszcza Niepołomice - Iskra Krzemień 26 maja 2024 - 12:00
Kolejka 20 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Iskra Brzezinka - Puszcza Niepołomice
Iskra Krzemień - Inter Gnojnica
Izolator Boguchwała - Sanovia Lesko 1 czerwca 2024 - 16:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Rysy Bukowina Tatrzańska 1 czerwca 2024 - 12:00
Pogorzanka Pogorzyce - Iskra Tarnów 2 czerwca 2024 - 12:00
Wisła Kraków UKS - Football Success Academy Kraków
Kolejka 21 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Wisła Kraków UKS - Iskra Brzezinka
Football Success Academy Kraków - Pogorzanka Pogorzyce
Iskra Tarnów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Rysy Bukowina Tatrzańska - Izolator Boguchwała
Sanovia Lesko - Iskra Krzemień 8 czerwca 2024 - 17:00
Inter Gnojnica - Puszcza Niepołomice
Kolejka 22 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły]  
Iskra Brzezinka - Inter Gnojnica
Puszcza Niepołomice - Sanovia Lesko
Iskra Krzemień - Rysy Bukowina Tatrzańska
Izolator Boguchwała - Iskra Tarnów 16 czerwca 2024 - 12:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Football Success Academy Kraków 16 czerwca 2024 - 12:00
Pogorzanka Pogorzyce - Wisła Kraków UKS
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE