IV liga - dolnośląska - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Miedź II Legnica 31 76 24 4 3 107 - 16 2 3 1 0 1 6 - 3
2. Słowianin Wolibórz 31 76 24 4 3 84 - 30 2 3 1 0 1 3 - 6
3. Barycz Sułów 31 71 22 5 4 97 - 24
4. Moto Jelcz Oława 31 67 21 4 6 80 - 33
5. Piast Żmigród 31 60 18 6 7 63 - 33
6. Łużyce Lubań 31 50 14 8 9 65 - 44
7. Lechia Dzierżoniów 31 47 15 2 14 73 - 56
8. Górnik Złotoryja 31 44 12 8 11 54 - 52
9. Chrobry II Głogów 31 43 13 4 14 56 - 59
10. Prochowiczanka Prochowice 31 40 13 1 17 49 - 64
11. Piast Nowa Ruda 31 39 11 6 14 41 - 54 2 6 2 0 0 6 - 4
12. Polonia Świdnica 31 39 11 6 14 52 - 53 2 0 0 0 2 4 - 6
13. Polonia Środa Śląska 31 38 12 2 17 45 - 44
14. Zenit Międzybórz 31 36 10 6 15 47 - 59
15. Iskra Księginice 31 35 10 5 16 48 - 76
16. Górnik Wałbrzych 31 15 4 3 24 29 - 110
17. KS Łomnica 31 11 3 2 26 21 - 126
18. BKS Bobrzanie Bolesławiec 31 10 2 4 25 25 - 103


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Górnik Wałbrzych 0 - 2 Moto Jelcz Oława 12 sierpnia 2023 - 16:00
Zenit Międzybórz 3 - 2 Prochowiczanka Prochowice 12 sierpnia 2023 - 17:00
Barycz Sułów 1 - 0 Chrobry II Głogów 12 sierpnia 2023 - 17:00
Górnik Złotoryja 2 - 2 Łużyce Lubań 12 sierpnia 2023 - 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 - 2 Słowianin Wolibórz 12 sierpnia 2023 - 17:00
KS Łomnica 0 - 3 Polonia Środa Śląska 12 sierpnia 2023 - 17:00
Piast Nowa Ruda 1 - 3 Lechia Dzierżoniów 12 sierpnia 2023 - 17:00
Piast Żmigród 2 - 1 Miedź II Legnica 12 sierpnia 2023 - 17:00
Iskra Księginice 4 - 0 Polonia Świdnica 13 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Zenit Międzybórz 6 - 1 Górnik Wałbrzych 15 sierpnia 2023 - 17:00
Górnik Złotoryja 0 - 4 Miedź II Legnica 15 sierpnia 2023 - 17:00
Polonia Środa Śląska 1 - 2 Barycz Sułów 15 sierpnia 2023 - 17:00
Polonia Świdnica 7 - 0 KS Łomnica 15 sierpnia 2023 - 17:00
Łużyce Lubań 1 - 0 Lechia Dzierżoniów 15 sierpnia 2023 - 17:00
Prochowiczanka Prochowice 0 - 2 Piast Nowa Ruda 15 sierpnia 2023 - 17:00
Słowianin Wolibórz 6 - 0 Piast Żmigród 15 sierpnia 2023 - 17:00
Moto Jelcz Oława 3 - 1 Iskra Księginice 15 sierpnia 2023 - 17:00
Chrobry II Głogów 2 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 15 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Górnik Wałbrzych 0 - 4 Prochowiczanka Prochowice 19 sierpnia 2023 - 16:00
Barycz Sułów 4 - 1 Polonia Świdnica 19 sierpnia 2023 - 15:00
Górnik Złotoryja 1 - 3 Słowianin Wolibórz 19 sierpnia 2023 - 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 - 3 Polonia Środa Śląska 19 sierpnia 2023 - 17:00
Piast Nowa Ruda 1 - 1 Łużyce Lubań 19 sierpnia 2023 - 17:00
Piast Żmigród 4 - 0 Chrobry II Głogów 19 sierpnia 2023 - 17:00
KS Łomnica 1 - 4 Moto Jelcz Oława 20 sierpnia 2023 - 15:00
Iskra Księginice 2 - 0 Zenit Międzybórz 20 sierpnia 2023 - 11:00
Miedź II Legnica 6 - 2 Lechia Dzierżoniów 23 sierpnia 2023 - 16:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Zenit Międzybórz 0 - 3 KS Łomnica 27 sierpnia 2023 - 15:00
vo, na boisku 4-1
Słowianin Wolibórz 2 - 0 Lechia Dzierżoniów 26 sierpnia 2023 - 15:00
Polonia Środa Śląska 2 - 3 Piast Żmigród 26 sierpnia 2023 - 17:00
Polonia Świdnica 2 - 2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 26 sierpnia 2023 - 17:00
Górnik Wałbrzych 2 - 1 Iskra Księginice 26 sierpnia 2023 - 17:00
Piast Nowa Ruda 0 - 0 Miedź II Legnica 26 sierpnia 2023 - 17:00
Prochowiczanka Prochowice 0 - 3 Łużyce Lubań 26 sierpnia 2023 - 17:00
Moto Jelcz Oława 3 - 2 Barycz Sułów 26 sierpnia 2023 - 17:00
Chrobry II Głogów 3 - 2 Górnik Złotoryja 26 sierpnia 2023 - 15:00
Kolejka 5 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Łużyce Lubań 0 - 5 Miedź II Legnica 2 września 2023 - 11:00
Barycz Sułów 3 - 0 Zenit Międzybórz 2 września 2023 - 16:00
Górnik Złotoryja 0 - 1 Polonia Środa Śląska 2 września 2023 - 16:00
Lechia Dzierżoniów 1 - 2 Chrobry II Głogów 2 września 2023 - 19:30
Piast Nowa Ruda 0 - 2 Słowianin Wolibórz 2 września 2023 - 16:00
Piast Żmigród 1 - 1 Polonia Świdnica 2 września 2023 - 16:00
Iskra Księginice 1 - 0 Prochowiczanka Prochowice 3 września 2023 - 11:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 - 2 Moto Jelcz Oława 3 września 2023 - 11:00
KS Łomnica 1 - 2 Górnik Wałbrzych 3 września 2023 - 16:00
Kolejka 6 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Zenit Międzybórz 3 - 0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 9 września 2023 - 15:00
Polonia Środa Śląska 1 - 2 Lechia Dzierżoniów 9 września 2023 - 16:00
Polonia Świdnica 4 - 0 Górnik Złotoryja 9 września 2023 - 16:00
Górnik Wałbrzych 1 - 3 Barycz Sułów 9 września 2023 - 16:00
Prochowiczanka Prochowice 0 - 2 Miedź II Legnica 9 września 2023 - 11:00
Iskra Księginice 3 - 0 KS Łomnica 10 września 2023 - 17:00
Słowianin Wolibórz 5 - 3 Łużyce Lubań 9 września 2023 - 14:00
Moto Jelcz Oława 1 - 2 Piast Żmigród 9 września 2023 - 16:00
Chrobry II Głogów 0 - 2 Piast Nowa Ruda 9 września 2023 - 16:00
Kolejka 7 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Barycz Sułów 10 - 2 Iskra Księginice 16 września 2023 - 17:00
Górnik Złotoryja 0 - 1 Moto Jelcz Oława 17 września 2023 - 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 - 0 Górnik Wałbrzych 16 września 2023 - 16:00
KS Łomnica 0 - 2 Prochowiczanka Prochowice 16 września 2023 - 16:00
Łużyce Lubań 1 - 0 Chrobry II Głogów 16 września 2023 - 11:00
Słowianin Wolibórz 3 - 2 Miedź II Legnica 16 września 2023 - 16:00
Lechia Dzierżoniów 2 - 2 Polonia Świdnica 16 września 2023 - 16:00
Piast Nowa Ruda 0 - 1 Polonia Środa Śląska 16 września 2023 - 16:00
Piast Żmigród 0 - 0 Zenit Międzybórz 16 września 2023 - 16:00
Kolejka 8 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Zenit Międzybórz 2 - 2 Górnik Złotoryja 23 września 2023 - 16:00
Polonia Środa Śląska 1 - 1 Łużyce Lubań 23 września 2023 - 16:00
Polonia Świdnica 2 - 3 Piast Nowa Ruda 24 września 2023 - 16:00
Górnik Wałbrzych 0 - 1 Piast Żmigród 23 września 2023 - 16:00
KS Łomnica 0 - 6 Barycz Sułów 23 września 2023 - 16:00
Prochowiczanka Prochowice 2 - 5 Słowianin Wolibórz 23 września 2023 - 16:00
Iskra Księginice 2 - 0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 23 września 2023 - 17:00
Moto Jelcz Oława 6 - 1 Lechia Dzierżoniów 23 września 2023 - 14:00
Chrobry II Głogów 0 - 4 Miedź II Legnica 24 września 2023 - 11:00
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Barycz Sułów 2 - 0 Prochowiczanka Prochowice 30 września 2023 - 16:00
Górnik Złotoryja 3 - 1 Górnik Wałbrzych 30 września 2023 - 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 - 2 KS Łomnica 30 września 2023 - 16:00
Łużyce Lubań 0 - 1 Polonia Świdnica 30 września 2023 - 12:00
Polonia Środa Śląska 0 - 1 Miedź II Legnica 30 września 2023 - 16:00
Lechia Dzierżoniów 3 - 4 Zenit Międzybórz 29 września 2023 - 19:00
Piast Nowa Ruda 0 - 4 Moto Jelcz Oława 1 października 2023 - 11:00
Piast Żmigród 0 - 0 Iskra Księginice 30 września 2023 - 16:00
Słowianin Wolibórz 2 - 2 Chrobry II Głogów 30 września 2023 - 13:00
Kolejka 10 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Zenit Międzybórz 1 - 2 Piast Nowa Ruda 7 października 2023 - 15:00
Barycz Sułów 11 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 7 października 2023 - 18:00
Polonia Środa Śląska 0 - 3 Słowianin Wolibórz 7 października 2023 - 15:00
Polonia Świdnica 1 - 0 Miedź II Legnica 7 października 2023 - 15:00
Górnik Wałbrzych 1 - 5 Lechia Dzierżoniów 7 października 2023 - 15:00
KS Łomnica 0 - 4 Piast Żmigród 8 października 2023 - 12:00
Prochowiczanka Prochowice 1 - 0 Chrobry II Głogów 7 października 2023 - 13:00
Iskra Księginice 1 - 1 Górnik Złotoryja 8 października 2023 - 11:00
Moto Jelcz Oława 1 - 0 Łużyce Lubań 7 października 2023 - 15:00
Kolejka 11 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Górnik Złotoryja 3 - 1 KS Łomnica 14 października 2023 - 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 4 - 2 Prochowiczanka Prochowice 14 października 2023 - 15:00
Łużyce Lubań 3 - 2 Zenit Międzybórz 14 października 2023 - 15:00
Moto Jelcz Oława 1 - 1 Miedź II Legnica 14 października 2023 - 15:15
Lechia Dzierżoniów 7 - 2 Iskra Księginice 14 października 2023 - 18:30
Piast Nowa Ruda 5 - 1 Górnik Wałbrzych 14 października 2023 - 15:00
Piast Żmigród 0 - 1 Barycz Sułów 14 października 2023 - 15:00
Słowianin Wolibórz 4 - 0 Polonia Świdnica 14 października 2023 - 15:00
Chrobry II Głogów 2 - 1 Polonia Środa Śląska 14 października 2023 - 16:00
Kolejka 12 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Zenit Międzybórz 0 - 5 Miedź II Legnica 21 października 2023 - 14:00
Barycz Sułów 1 - 1 Górnik Złotoryja 21 października 2023 - 18:00
Polonia Świdnica 1 - 4 Chrobry II Głogów 21 października 2023 - 15:00
Górnik Wałbrzych 1 - 4 Łużyce Lubań 21 października 2023 - 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 - 5 Piast Żmigród 21 października 2023 - 15:00
KS Łomnica 0 - 2 Lechia Dzierżoniów 21 października 2023 - 15:00
Prochowiczanka Prochowice 1 - 0 Polonia Środa Śląska 21 października 2023 - 15:00
Iskra Księginice 0 - 1 Piast Nowa Ruda 22 października 2023 - 11:00
Moto Jelcz Oława 2 - 0 Słowianin Wolibórz 21 października 2023 - 13:00
Kolejka 13 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Górnik Złotoryja 1 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 28 października 2023 - 15:00
Polonia Środa Śląska 1 - 0 Polonia Świdnica 28 października 2023 - 15:00
Łużyce Lubań 2 - 1 Iskra Księginice 28 października 2023 - 15:00
Miedź II Legnica 2 - 0 Górnik Wałbrzych 28 października 2023 - 15:00
Lechia Dzierżoniów 0 - 2 Barycz Sułów 28 października 2023 - 15:00
Piast Nowa Ruda 4 - 0 KS Łomnica 28 października 2023 - 13:00
Piast Żmigród 4 - 2 Prochowiczanka Prochowice 28 października 2023 - 15:00
Słowianin Wolibórz 0 - 0 Zenit Międzybórz 28 października 2023 - 15:00
Chrobry II Głogów 3 - 2 Moto Jelcz Oława 28 października 2023 - 16:00
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Zenit Międzybórz 4 - 0 Chrobry II Głogów 4 listopada 2023 - 13:00
Barycz Sułów 3 - 3 Piast Nowa Ruda 3 listopada 2023 - 18:30
Górnik Wałbrzych 0 - 5 Słowianin Wolibórz 4 listopada 2023 - 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2 - 4 Lechia Dzierżoniów 4 listopada 2023 - 14:00
KS Łomnica 0 - 8 Łużyce Lubań 5 listopada 2023 - 11:00
Piast Żmigród 0 - 2 Górnik Złotoryja 4 listopada 2023 - 13:00
Prochowiczanka Prochowice 3 - 2 Polonia Świdnica 4 listopada 2023 - 13:00
Iskra Księginice 0 - 5 Miedź II Legnica 4 listopada 2023 - 13:00
Moto Jelcz Oława 1 - 1 Polonia Środa Śląska 4 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Górnik Złotoryja 4 - 1 Prochowiczanka Prochowice 11 listopada 2023 - 13:00
Polonia Środa Śląska 2 - 3 Zenit Międzybórz 11 listopada 2023 - 13:00
Polonia Świdnica 1 - 0 Moto Jelcz Oława 12 listopada 2023 - 13:30
Łużyce Lubań 1 - 1 Barycz Sułów 11 listopada 2023 - 13:00
Miedź II Legnica 3 - 0 KS Łomnica 11 listopada 2023 - 13:00
Lechia Dzierżoniów 1 - 2 Piast Żmigród 11 listopada 2023 - 13:00
Piast Nowa Ruda 4 - 3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 11 listopada 2023 - 13:00
Słowianin Wolibórz 6 - 2 Iskra Księginice 11 listopada 2023 - 13:00
Chrobry II Głogów 5 - 0 Górnik Wałbrzych 11 listopada 2023 - 11:00
Kolejka 16 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
Zenit Międzybórz 0 - 2 Polonia Świdnica 18 listopada 2023 - 13:00
Barycz Sułów 0 - 1 Miedź II Legnica 18 listopada 2023 - 18:00
Lechia Dzierżoniów 1 - 2 Górnik Złotoryja 17 listopada 2023 - 19:00
Górnik Wałbrzych 1 - 5 Polonia Środa Śląska 19 listopada 2023 - 12:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 - 0 Łużyce Lubań 18 listopada 2023 - 13:00
KS Łomnica 0 - 5 Słowianin Wolibórz 24 lutego 2024 - 20:00
Piast Żmigród 1 - 0 Piast Nowa Ruda 18 listopada 2023 - 13:00
Prochowiczanka Prochowice 0 - 7 Moto Jelcz Oława 18 listopada 2023 - 13:00
Iskra Księginice 3 - 1 Chrobry II Głogów 18 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 17 - 25/26. listopada 2023 [szczegóły]  
Polonia Środa Śląska 2 - 0 Iskra Księginice 25 listopada 2023 - 13:00
Polonia Świdnica 4 - 1 Górnik Wałbrzych 25 listopada 2023 - 13:00
Łużyce Lubań 1 - 1 Piast Żmigród 13 marca 2024 - 16:00
Miedź II Legnica 5 - 0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 25 listopada 2023 - 13:00
Lechia Dzierżoniów 3 - 1 Prochowiczanka Prochowice 25 listopada 2023 - 13:00
Górnik Złotoryja 1 - 0 Piast Nowa Ruda 24 listopada 2023 - 20:30
Słowianin Wolibórz 3 - 1 Barycz Sułów 25 listopada 2023 - 13:00
Moto Jelcz Oława 3 - 1 Zenit Międzybórz 25 listopada 2023 - 13:00
Chrobry II Głogów 10 - 1 KS Łomnica 25 listopada 2023 - 15:00
Kolejka 18 - 2/3. marca 2024 [szczegóły]  
Moto Jelcz Oława 3 - 0 Górnik Wałbrzych 2 marca 2024 - 14:00
Prochowiczanka Prochowice 1 - 4 Zenit Międzybórz 2 marca 2024 - 14:00
Chrobry II Głogów 3 - 2 Barycz Sułów 3 marca 2024 - 10:00
Łużyce Lubań 1 - 2 Górnik Złotoryja 2 marca 2024 - 14:00
Słowianin Wolibórz 5 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 2 marca 2024 - 14:00
Polonia Środa Śląska 4 - 0 KS Łomnica 2 marca 2024 - 15:00
Lechia Dzierżoniów 3 - 0 Piast Nowa Ruda 2 marca 2024 - 17:00
Miedź II Legnica 4 - 0 Piast Żmigród 2 marca 2024 - 15:00
Polonia Świdnica 2 - 0 Iskra Księginice 2 marca 2024 - 14:00
Kolejka 19 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
Górnik Wałbrzych 2 - 2 Zenit Międzybórz 9 marca 2024 - 14:00
Miedź II Legnica 2 - 0 Górnik Złotoryja 10 marca 2024 - 14:00
Barycz Sułów 1 - 0 Polonia Środa Śląska 9 marca 2024 - 17:00
KS Łomnica 1 - 4 Polonia Świdnica 9 marca 2024 - 14:00
Lechia Dzierżoniów 2 - 1 Łużyce Lubań 9 marca 2024 - 17:00
Piast Nowa Ruda 1 - 1 Prochowiczanka Prochowice 9 marca 2024 - 16:00
Piast Żmigród 2 - 0 Słowianin Wolibórz 9 marca 2024 - 14:00
Iskra Księginice 1 - 4 Moto Jelcz Oława 9 marca 2024 - 17:45
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 - 2 Chrobry II Głogów 9 marca 2024 - 14:00
Kolejka 20 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Prochowiczanka Prochowice 3 - 0 Górnik Wałbrzych 16 marca 2024 - 15:00
Polonia Świdnica 0 - 0 Barycz Sułów 16 marca 2024 - 12:00
Słowianin Wolibórz 2 - 1 Górnik Złotoryja 16 marca 2024 - 14:00
Polonia Środa Śląska 4 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 16 marca 2024 - 15:00
Łużyce Lubań 1 - 1 Piast Nowa Ruda 17 marca 2024 - 15:00
Chrobry II Głogów 1 - 3 Piast Żmigród 17 marca 2024 - 12:00
Moto Jelcz Oława 3 - 1 KS Łomnica 16 marca 2024 - 14:00
Zenit Międzybórz 1 - 2 Iskra Księginice 16 marca 2024 - 14:00
Lechia Dzierżoniów 0 - 2 Miedź II Legnica 16 marca 2024 - 17:00
Kolejka 21 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
KS Łomnica 3 - 3 Zenit Międzybórz 24 marca 2024 - 14:00
Lechia Dzierżoniów 1 - 4 Słowianin Wolibórz 23 marca 2024 - 17:00
Piast Żmigród 1 - 2 Polonia Środa Śląska 23 marca 2024 - 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 - 3 Polonia Świdnica 23 marca 2024 - 14:00
Iskra Księginice 4 - 1 Górnik Wałbrzych 23 marca 2024 - 15:00
Miedź II Legnica 5 - 0 Piast Nowa Ruda 23 marca 2024 - 14:00
Łużyce Lubań 1 - 0 Prochowiczanka Prochowice 23 marca 2024 - 14:00
Barycz Sułów 2 - 0 Moto Jelcz Oława 23 marca 2024 - 17:00
Górnik Złotoryja 5 - 1 Chrobry II Głogów 23 marca 2024 - 14:00
Kolejka 22 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
Miedź II Legnica 4 - 0 Łużyce Lubań 29 marca 2024 - 18:00
Zenit Międzybórz 0 - 4 Barycz Sułów 30 marca 2024 - 14:00
Polonia Środa Śląska 2 - 1 Górnik Złotoryja 30 marca 2024 - 16:00
Chrobry II Głogów 2 - 2 Lechia Dzierżoniów 30 marca 2024 - 12:00
Słowianin Wolibórz 1 - 0 Piast Nowa Ruda 30 marca 2024 - 14:00
Polonia Świdnica 0 - 0 Piast Żmigród 30 marca 2024 - 15:00
Prochowiczanka Prochowice 4 - 2 Iskra Księginice 30 marca 2024 - 14:00
Moto Jelcz Oława 3 - 0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 30 marca 2024 - 14:00
Górnik Wałbrzych 2 - 1 KS Łomnica 30 marca 2024 - 12:00
Kolejka 23 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 - 1 Zenit Międzybórz 6 kwietnia 2024 - 17:00
Lechia Dzierżoniów 2 - 1 Polonia Środa Śląska 6 kwietnia 2024 - 17:00
Górnik Złotoryja 3 - 1 Polonia Świdnica 6 kwietnia 2024 - 15:00
Barycz Sułów 6 - 0 Górnik Wałbrzych 6 kwietnia 2024 - 17:00
Miedź II Legnica 5 - 1 Prochowiczanka Prochowice 7 kwietnia 2024 - 14:00
KS Łomnica 1 - 1 Iskra Księginice 6 kwietnia 2024 - 15:00
Łużyce Lubań 1 - 1 Słowianin Wolibórz 6 kwietnia 2024 - 15:00
Piast Żmigród 0 - 0 Moto Jelcz Oława 6 kwietnia 2024 - 16:00
Piast Nowa Ruda 1 - 1 Chrobry II Głogów 6 kwietnia 2024 - 14:00
Kolejka 24 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Iskra Księginice 1 - 2 Barycz Sułów 13 kwietnia 2024 - 17:00
Moto Jelcz Oława 7 - 3 Górnik Złotoryja 13 kwietnia 2024 - 15:00
Górnik Wałbrzych 3 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 13 kwietnia 2024 - 15:00
Prochowiczanka Prochowice 5 - 0 KS Łomnica 13 kwietnia 2024 - 15:00
Chrobry II Głogów 3 - 2 Łużyce Lubań 14 kwietnia 2024 - 10:00
Miedź II Legnica 4 - 0 Słowianin Wolibórz 14 kwietnia 2024 - 15:00
Polonia Świdnica 1 - 2 Lechia Dzierżoniów 13 kwietnia 2024 - 16:00
Polonia Środa Śląska 4 - 0 Piast Nowa Ruda 13 kwietnia 2024 - 15:00
Zenit Międzybórz 1 - 2 Piast Żmigród 13 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 25 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Górnik Złotoryja 1 - 0 Zenit Międzybórz 20 kwietnia 2024 - 15:00
Łużyce Lubań 3 - 1 Polonia Środa Śląska 20 kwietnia 2024 - 15:00
Piast Nowa Ruda 3 - 2 Polonia Świdnica 20 kwietnia 2024 - 11:00
Piast Żmigród 4 - 1 Górnik Wałbrzych 20 kwietnia 2024 - 16:00
Barycz Sułów 9 - 0 KS Łomnica 20 kwietnia 2024 - 15:00
Słowianin Wolibórz 3 - 1 Prochowiczanka Prochowice 20 kwietnia 2024 - 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 - 2 Iskra Księginice 20 kwietnia 2024 - 17:00
Lechia Dzierżoniów 2 - 3 Moto Jelcz Oława 20 kwietnia 2024 - 17:00
Miedź II Legnica 1 - 1 Chrobry II Głogów 20 kwietnia 2024 - 14:00
Kolejka 26 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Prochowiczanka Prochowice 0 - 2 Barycz Sułów 27 kwietnia 2024 - 15:00
Górnik Wałbrzych 3 - 3 Górnik Złotoryja 27 kwietnia 2024 - 15:00
KS Łomnica 3 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 27 kwietnia 2024 - 17:00
Polonia Świdnica 2 - 3 Łużyce Lubań 27 kwietnia 2024 - 13:00
Miedź II Legnica 3 - 0 Polonia Środa Śląska 27 kwietnia 2024 - 15:00
Zenit Międzybórz 1 - 0 Lechia Dzierżoniów 27 kwietnia 2024 - 15:00
Moto Jelcz Oława 2 - 0 Piast Nowa Ruda 27 kwietnia 2024 - 15:00
Iskra Księginice 2 - 5 Piast Żmigród 27 kwietnia 2024 - 17:00
Chrobry II Głogów 1 - 2 Słowianin Wolibórz 27 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 27 - 1. maja 2024 [szczegóły]  
Piast Nowa Ruda 0 - 1 Zenit Międzybórz 1 maja 2024 - 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 - 6 Barycz Sułów 1 maja 2024 - 16:00
Słowianin Wolibórz 1 - 0 Polonia Środa Śląska 1 maja 2024 - 16:00
Miedź II Legnica 4 - 0 Polonia Świdnica 1 maja 2024 - 18:00
Lechia Dzierżoniów 4 - 0 Górnik Wałbrzych 1 maja 2024 - 18:00
Piast Żmigród 7 - 0 KS Łomnica 1 maja 2024 - 14:00
Chrobry II Głogów 0 - 2 Prochowiczanka Prochowice 1 maja 2024 - 16:00
Górnik Złotoryja 0 - 0 Iskra Księginice 1 maja 2024 - 11:00
Łużyce Lubań 2 - 1 Moto Jelcz Oława 1 maja 2024 - 16:00
Kolejka 28 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
KS Łomnica 0 - 3 Górnik Złotoryja 4 maja 2024 - 16:00
Prochowiczanka Prochowice 3 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 4 maja 2024 - 12:00
Zenit Międzybórz 0 - 2 Łużyce Lubań 4 maja 2024 - 15:00
Miedź II Legnica 3 - 3 Moto Jelcz Oława 5 maja 2024 - 15:00
Iskra Księginice 1 - 2 Lechia Dzierżoniów 4 maja 2024 - 17:00
Górnik Wałbrzych 2 - 3 Piast Nowa Ruda 5 maja 2024 - 11:30
Barycz Sułów 2 - 0 Piast Żmigród 4 maja 2024 - 18:00
Polonia Świdnica 1 - 1 Słowianin Wolibórz 4 maja 2024 - 12:00
Polonia Środa Śląska 0 - 2 Chrobry II Głogów 4 maja 2024 - 16:00
Kolejka 29 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Miedź II Legnica 5 - 1 Zenit Międzybórz 11 maja 2024 - 14:00
Górnik Złotoryja 2 - 2 Barycz Sułów 11 maja 2024 - 15:00
Chrobry II Głogów 1 - 0 Polonia Świdnica 12 maja 2024 - 11:00
Łużyce Lubań 7 - 0 Górnik Wałbrzych 11 maja 2024 - 16:00
Piast Żmigród 7 - 0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 11 maja 2024 - 17:00
Lechia Dzierżoniów 9 - 0 KS Łomnica 10 maja 2024 - 19:00
Polonia Środa Śląska 1 - 2 Prochowiczanka Prochowice 11 maja 2024 - 16:00
Piast Nowa Ruda 3 - 5 Iskra Księginice 11 maja 2024 - 17:00
Słowianin Wolibórz 3 - 0 Moto Jelcz Oława 11 maja 2024 - 16:00
Kolejka 30 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2 - 4 Górnik Złotoryja 18 maja 2024 - 18:00
Polonia Świdnica 3 - 1 Polonia Środa Śląska 18 maja 2024 - 17:00
Iskra Księginice 2 - 2 Łużyce Lubań 19 maja 2024 - 11:00
Górnik Wałbrzych 1 - 9 Miedź II Legnica 18 maja 2024 - 15:00
Barycz Sułów 3 - 0 Lechia Dzierżoniów 18 maja 2024 - 18:00
KS Łomnica 0 - 1 Piast Nowa Ruda 18 maja 2024 - 17:00
Prochowiczanka Prochowice 1 - 0 Piast Żmigród 18 maja 2024 - 15:00
Zenit Międzybórz 0 - 1 Słowianin Wolibórz 18 maja 2024 - 16:00
Moto Jelcz Oława 4 - 2 Chrobry II Głogów 18 maja 2024 - 17:00
Kolejka 31 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Chrobry II Głogów 2 - 3 Zenit Międzybórz 25 maja 2024 - 16:00
Piast Nowa Ruda 0 - 3 Barycz Sułów 25 maja 2024 - 17:00
Słowianin Wolibórz 4 - 2 Górnik Wałbrzych 25 maja 2024 - 16:30
Lechia Dzierżoniów 7 - 0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 25 maja 2024 - 18:00
Łużyce Lubań 8 - 2 KS Łomnica 22 maja 2024 - 17:00
Górnik Złotoryja 1 - 2 Piast Żmigród 25 maja 2024 - 15:00
Polonia Świdnica 2 - 4 Prochowiczanka Prochowice 25 maja 2024 - 17:00
Miedź II Legnica 9 - 0 Iskra Księginice 25 maja 2024 - 14:00
Polonia Środa Śląska 0 - 4 Moto Jelcz Oława 25 maja 2024 - 16:00
Kolejka 32 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Prochowiczanka Prochowice - Górnik Złotoryja 1 czerwca 2024 - 15:00
Zenit Międzybórz - Polonia Środa Śląska 1 czerwca 2024 - 15:00
Moto Jelcz Oława - Polonia Świdnica 1 czerwca 2024 - 17:00
Barycz Sułów - Łużyce Lubań 1 czerwca 2024 - 18:00
KS Łomnica - Miedź II Legnica 1 czerwca 2024 - 17:00
Piast Żmigród - Lechia Dzierżoniów 1 czerwca 2024 - 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Piast Nowa Ruda 1 czerwca 2024 - 18:00
Iskra Księginice - Słowianin Wolibórz 1 czerwca 2024 - 17:00
Górnik Wałbrzych - Chrobry II Głogów 1 czerwca 2024 - 17:30
Kolejka 33 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Polonia Świdnica - Zenit Międzybórz 5 czerwca 2024 - 18:30
Miedź II Legnica - Barycz Sułów 8 czerwca 2024 - 17:00
Górnik Złotoryja - Lechia Dzierżoniów 8 czerwca 2024 - 17:00
Polonia Środa Śląska - Górnik Wałbrzych 8 czerwca 2024 - 17:00
Łużyce Lubań - BKS Bobrzanie Bolesławiec 9 czerwca 2024 - 16:00
Słowianin Wolibórz - KS Łomnica 8 czerwca 2024 - 17:00
Piast Nowa Ruda - Piast Żmigród 8 czerwca 2024 - 17:00
Moto Jelcz Oława - Prochowiczanka Prochowice 8 czerwca 2024 - 17:00
Chrobry II Głogów - Iskra Księginice 8 czerwca 2024 - 17:00
Kolejka 34 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły]  
Iskra Księginice - Polonia Środa Śląska 15 czerwca 2024 - 17:00
Górnik Wałbrzych - Polonia Świdnica 15 czerwca 2024 - 17:00
Piast Żmigród - Łużyce Lubań 15 czerwca 2024 - 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Miedź II Legnica 15 czerwca 2024 - 17:00
Prochowiczanka Prochowice - Lechia Dzierżoniów 15 czerwca 2024 - 17:00
Piast Nowa Ruda - Górnik Złotoryja 15 czerwca 2024 - 17:00
Barycz Sułów - Słowianin Wolibórz 15 czerwca 2024 - 17:00
Zenit Międzybórz - Moto Jelcz Oława 15 czerwca 2024 - 17:00
KS Łomnica - Chrobry II Głogów 15 czerwca 2024 - 17:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE