IV liga - kujawsko-pomorska - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Unia Solec Kujawski 27 63 20 3 4 97 - 26
2. Włocłavia Włocławek 27 60 18 6 3 49 - 15
3. Chemik Bydgoszcz 27 56 17 5 5 64 - 24
4. Wda Świecie 27 54 17 3 7 70 - 44
5. Pogoń Mogilno 27 48 14 6 7 67 - 38
6. Sportis Łochowo 27 45 14 3 10 57 - 35
7. Sparta Brodnica 27 43 13 4 10 40 - 39
8. Lech Rypin 27 39 11 6 10 61 - 48
9. Notecianka Pakość 27 37 10 7 10 41 - 59
10. Start Pruszcz 27 34 10 4 13 51 - 61
11. Kujawianka Izbica Kujawska 27 30 8 6 13 47 - 58
12. Cuiavia Inowrocław 27 29 8 5 14 36 - 50
13. Lider Włocławek 27 27 7 6 14 40 - 80
14. BKS Bydgoszcz 27 26 6 8 13 28 - 52
15. Chełminianka Chełmno 27 24 6 6 15 41 - 65 1 3 1 0 0 1 - 0
16. Pomorzanin Toruń 27 24 6 6 15 29 - 58 1 0 0 0 1 0 - 1
17. Unia Gniewkowo 27 23 7 2 18 34 - 67
18. Orlęta Aleksandrów Kujawski 27 19 3 10 14 23 - 56


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Wda Świecie 4 - 1 Sparta Brodnica 6 sierpnia 2021 - 18:00
Pogoń Mogilno 0 - 1 Unia Solec Kujawski 8 sierpnia 2021 - 16:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Notecianka Pakość 7 sierpnia 2021 - 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 5 - 1 BKS Bydgoszcz 7 sierpnia 2021 - 11:00
Sportis Łochowo 2 - 0 Start Pruszcz 7 sierpnia 2021 - 16:00
Lider Włocławek 3 - 1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 7 sierpnia 2021 - 17:00
Unia Gniewkowo 4 - 1 Pomorzanin Toruń 7 sierpnia 2021 - 16:00
Chełminianka Chełmno 4 - 4 Cuiavia Inowrocław 22 września 2021 - 16:45
Lech Rypin 0 - 1 Włocłavia Włocławek 7 sierpnia 2021 - 14:00
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Pomorzanin Toruń 0 - 2 Wda Świecie 13 sierpnia 2021 - 18:00
Start Pruszcz 1 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 14 sierpnia 2021 - 17:00
Notecianka Pakość 0 - 0 Pogoń Mogilno 15 sierpnia 2021 - 12:00
Unia Solec Kujawski 4 - 1 Chełminianka Chełmno 14 sierpnia 2021 - 13:00
Cuiavia Inowrocław 3 - 0 Unia Gniewkowo 14 sierpnia 2021 - 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 - 0 Włocłavia Włocławek 14 sierpnia 2021 - 12:00
Lider Włocławek 0 - 0 Sportis Łochowo 14 sierpnia 2021 - 17:00
BKS Bydgoszcz 1 - 2 Chemik Bydgoszcz 14 sierpnia 2021 - 12:00
Sparta Brodnica 1 - 3 Lech Rypin 15 sierpnia 2021 - 15:00
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Pogoń Mogilno 4 - 1 BKS Bydgoszcz 21 sierpnia 2021 - 11:00
Wda Świecie 2 - 0 Cuiavia Inowrocław 21 sierpnia 2021 - 16:00
Lech Rypin 5 - 1 Pomorzanin Toruń 21 sierpnia 2021 - 16:00
Chełminianka Chełmno 0 - 1 Notecianka Pakość 21 sierpnia 2021 - 13:00
Unia Gniewkowo 0 - 2 Unia Solec Kujawski 20 sierpnia 2021 - 17:45
Włocłavia Włocławek 0 - 1 Sparta Brodnica 21 sierpnia 2021 - 16:00
Chemik Bydgoszcz 5 - 0 Start Pruszcz 21 sierpnia 2021 - 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0 - 0 Lider Włocławek 21 sierpnia 2021 - 14:00
Sportis Łochowo 6 - 0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 21 sierpnia 2021 - 14:00
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Start Pruszcz 4 - 5 Pogoń Mogilno 28 sierpnia 2021 - 14:00
Unia Solec Kujawski 3 - 2 Wda Świecie 28 sierpnia 2021 - 12:00
BKS Bydgoszcz 1 - 1 Chełminianka Chełmno 28 sierpnia 2021 - 13:00
Lider Włocławek 1 - 1 Chemik Bydgoszcz 27 sierpnia 2021 - 20:00
Sportis Łochowo 1 - 2 Kujawianka Izbica Kujawska 27 sierpnia 2021 - 17:30
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 - 1 Sparta Brodnica 28 sierpnia 2021 - 15:00
Pomorzanin Toruń 0 - 3 Włocłavia Włocławek 28 sierpnia 2021 - 16:00
Cuiavia Inowrocław 0 - 2 Lech Rypin 28 sierpnia 2021 - 16:00
Notecianka Pakość 2 - 3 Unia Gniewkowo 28 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Włocłavia Włocławek 4 - 0 Cuiavia Inowrocław 4 września 2021 - 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0 - 2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 4 września 2021 - 14:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 3 Sportis Łochowo 4 września 2021 - 18:00
Chełminianka Chełmno 0 - 3 Start Pruszcz 4 września 2021 - 16:00
Unia Gniewkowo 3 - 2 BKS Bydgoszcz 4 września 2021 - 16:00
Wda Świecie 8 - 0 Notecianka Pakość 4 września 2021 - 16:00
Lech Rypin 2 - 4 Unia Solec Kujawski 4 września 2021 - 16:00
Sparta Brodnica 2 - 0 Pomorzanin Toruń 4 września 2021 - 15:00
Pogoń Mogilno 5 - 0 Lider Włocławek 5 września 2021 - 15:00
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 - 1 Pomorzanin Toruń 10 września 2021 - 17:30
Unia Solec Kujawski 0 - 0 Włocłavia Włocławek 11 września 2021 - 11:30
Cuiavia Inowrocław 1 - 2 Sparta Brodnica 11 września 2021 - 16:30
Kujawianka Izbica Kujawska 3 - 1 Chemik Bydgoszcz 11 września 2021 - 14:00
Sportis Łochowo 2 - 2 Pogoń Mogilno 11 września 2021 - 12:00
Lider Włocławek 3 - 3 Chełminianka Chełmno 10 września 2021 - 18:00
Start Pruszcz 4 - 1 Unia Gniewkowo 11 września 2021 - 11:00
BKS Bydgoszcz 0 - 6 Wda Świecie 11 września 2021 - 14:00
Notecianka Pakość 4 - 3 Lech Rypin 11 września 2021 - 16:00
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Pogoń Mogilno 4 - 2 Kujawianka Izbica Kujawska 19 września 2021 - 14:00
Włocłavia Włocławek 5 - 0 Notecianka Pakość 19 września 2021 - 14:00
Sparta Brodnica 2 - 1 Unia Solec Kujawski 18 września 2021 - 15:00
Pomorzanin Toruń 1 - 1 Cuiavia Inowrocław 18 września 2021 - 12:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 18 września 2021 - 12:00
Chełminianka Chełmno 3 - 2 Sportis Łochowo 18 września 2021 - 16:00
Unia Gniewkowo 4 - 5 Lider Włocławek 19 września 2021 - 12:00
Wda Świecie 3 - 2 Start Pruszcz 18 września 2021 - 12:00
Lech Rypin 0 - 0 BKS Bydgoszcz 18 września 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Start Pruszcz 2 - 1 Lech Rypin 25 września 2021 - 11:00
Notecianka Pakość 3 - 1 Sparta Brodnica 25 września 2021 - 15:00
Unia Solec Kujawski 6 - 0 Pomorzanin Toruń 25 września 2021 - 13:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 - 0 Cuiavia Inowrocław 25 września 2021 - 16:00
Sportis Łochowo 3 - 0 Unia Gniewkowo 25 września 2021 - 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4 - 1 Chełminianka Chełmno 25 września 2021 - 11:00
Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Pogoń Mogilno 25 września 2021 - 12:00
BKS Bydgoszcz 0 - 1 Włocłavia Włocławek 25 września 2021 - 12:00
Lider Włocławek 1 - 3 Wda Świecie 25 września 2021 - 17:00
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Pogoń Mogilno 1 - 1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 2 października 2021 - 15:30
Chełminianka Chełmno 1 - 4 Chemik Bydgoszcz 2 października 2021 - 15:00
Wda Świecie 0 - 3 Sportis Łochowo 2 października 2021 - 15:00
Cuiavia Inowrocław 2 - 3 Unia Solec Kujawski 2 października 2021 - 15:00
Pomorzanin Toruń 0 - 2 Notecianka Pakość 2 października 2021 - 15:00
Sparta Brodnica 1 - 1 BKS Bydgoszcz 2 października 2021 - 14:00
Włocłavia Włocławek 5 - 0 Start Pruszcz 1 października 2021 - 19:00
Lech Rypin 8 - 1 Lider Włocławek 2 października 2021 - 15:00
Unia Gniewkowo 1 - 4 Kujawianka Izbica Kujawska 2 października 2021 - 15:00
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Pogoń Mogilno 3 - 2 Chełminianka Chełmno 9 października 2021 - 15:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 - 3 Unia Solec Kujawski 9 października 2021 - 14:00
Notecianka Pakość 4 - 2 Cuiavia Inowrocław 9 października 2021 - 14:00
BKS Bydgoszcz 3 - 3 Pomorzanin Toruń 9 października 2021 - 12:00
Start Pruszcz 1 - 2 Sparta Brodnica 9 października 2021 - 11:00
Lider Włocławek 0 - 2 Włocłavia Włocławek 8 października 2021 - 18:30
Sportis Łochowo 2 - 3 Lech Rypin 9 października 2021 - 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2 - 4 Wda Świecie 9 października 2021 - 14:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Unia Gniewkowo 8 października 2021 - 19:00
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Chełminianka Chełmno 1 - 1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 16 października 2021 - 15:00
Unia Solec Kujawski 8 - 0 Notecianka Pakość 16 października 2021 - 13:00
Cuiavia Inowrocław 3 - 1 BKS Bydgoszcz 17 października 2021 - 11:00
Pomorzanin Toruń 0 - 6 Start Pruszcz 16 października 2021 - 13:00
Sparta Brodnica 3 - 1 Lider Włocławek 16 października 2021 - 14:00
Włocłavia Włocławek 2 - 0 Sportis Łochowo 16 października 2021 - 15:00
Lech Rypin 3 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 16 października 2021 - 13:00
Wda Świecie 1 - 1 Chemik Bydgoszcz 16 października 2021 - 15:00
Unia Gniewkowo 0 - 4 Pogoń Mogilno 16 października 2021 - 15:00
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Pogoń Mogilno 5 - 2 Wda Świecie 23 października 2021 - 15:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2 - 2 Notecianka Pakość 23 października 2021 - 14:30
BKS Bydgoszcz 0 - 3 Unia Solec Kujawski 23 października 2021 - 12:00
Start Pruszcz 2 - 0 Cuiavia Inowrocław 23 października 2021 - 14:00
Lider Włocławek 3 - 2 Pomorzanin Toruń 23 października 2021 - 18:00
Sportis Łochowo 3 - 2 Sparta Brodnica 24 listopada 2021 - 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 1 Włocłavia Włocławek 23 października 2021 - 14:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 2 Lech Rypin 23 października 2021 - 12:00
Chełminianka Chełmno 2 - 4 Unia Gniewkowo 23 października 2021 - 14:30
Kolejka 13 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Unia Solec Kujawski 8 - 3 Start Pruszcz 30 października 2021 - 12:00
Unia Gniewkowo 3 - 1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 30 października 2021 - 12:00
Notecianka Pakość 0 - 2 BKS Bydgoszcz 30 października 2021 - 14:00
Cuiavia Inowrocław 2 - 1 Lider Włocławek 27 listopada 2021 - 11:00
Pomorzanin Toruń 0 - 2 Sportis Łochowo 30 października 2021 - 13:00
Sparta Brodnica 4 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska 30 października 2021 - 13:00
Włocłavia Włocławek 0 - 1 Chemik Bydgoszcz 30 października 2021 - 20:00
Lech Rypin 0 - 2 Pogoń Mogilno 30 października 2021 - 15:00
Wda Świecie 4 - 1 Chełminianka Chełmno 30 października 2021 - 15:00
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Sparta Brodnica 6 listopada 2021 - 12:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 - 1 BKS Bydgoszcz 6 listopada 2021 - 14:00
Start Pruszcz 4 - 2 Notecianka Pakość 6 listopada 2021 - 13:00
Lider Włocławek 0 - 7 Unia Solec Kujawski 6 listopada 2021 - 17:00
Sportis Łochowo 2 - 0 Cuiavia Inowrocław 7 listopada 2021 - 13:30
Kujawianka Izbica Kujawska 0 - 1 Pomorzanin Toruń 6 listopada 2021 - 13:00
Chełminianka Chełmno 2 - 2 Lech Rypin 7 listopada 2021 - 12:00
Unia Gniewkowo 1 - 0 Wda Świecie 6 listopada 2021 - 13:30
Pogoń Mogilno 2 - 2 Włocłavia Włocławek 7 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 15 - 11. listopada 2021 [szczegóły]  
Lech Rypin 2 - 0 Unia Gniewkowo 11 listopada 2021 - 13:00
Włocłavia Włocławek 3 - 0 Chełminianka Chełmno 11 listopada 2021 - 12:00
Sparta Brodnica 1 - 3 Pogoń Mogilno 11 listopada 2021 - 12:00
Notecianka Pakość 1 - 2 Lider Włocławek 11 listopada 2021 - 13:00
Pomorzanin Toruń 1 - 5 Chemik Bydgoszcz 11 listopada 2021 - 11:00
Cuiavia Inowrocław 3 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska 11 listopada 2021 - 11:00
BKS Bydgoszcz 0 - 3 Start Pruszcz 11 listopada 2021 - 12:00
Unia Solec Kujawski 2 - 0 Sportis Łochowo 11 listopada 2021 - 12:00
Wda Świecie 3 - 0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 11 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 16 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Sportis Łochowo 1 - 2 Notecianka Pakość 14 listopada 2021 - 12:00
Wda Świecie 5 - 3 Lech Rypin 14 listopada 2021 - 13:00
Unia Gniewkowo 0 - 2 Włocłavia Włocławek 14 listopada 2021 - 13:00
Chełminianka Chełmno 1 - 2 Sparta Brodnica 14 listopada 2021 - 12:00
Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Cuiavia Inowrocław 14 listopada 2021 - 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 2 Unia Solec Kujawski 14 listopada 2021 - 12:00
Lider Włocławek 2 - 1 BKS Bydgoszcz 14 listopada 2021 - 12:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 - 1 Start Pruszcz 14 listopada 2021 - 14:00
Pogoń Mogilno 2 - 2 Pomorzanin Toruń 14 listopada 2021 - 12:00
Kolejka 17 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
Lech Rypin 6 - 1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 20 listopada 2021 - 13:00
Włocłavia Włocławek 2 - 1 Wda Świecie 20 listopada 2021 - 17:00
Sparta Brodnica 2 - 1 Unia Gniewkowo 20 listopada 2021 - 11:00
Pomorzanin Toruń 0 - 1 Chełminianka Chełmno 19 listopada 2021 - 18:15
Cuiavia Inowrocław 1 - 6 Pogoń Mogilno 20 listopada 2021 - 13:00
Unia Solec Kujawski 0 - 2 Chemik Bydgoszcz 20 listopada 2021 - 13:00
Notecianka Pakość 2 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 20 listopada 2021 - 13:00
BKS Bydgoszcz 0 - 4 Sportis Łochowo 20 listopada 2021 - 12:00
Lider Włocławek 2 - 2 Start Pruszcz 20 listopada 2021 - 12:00
Kolejka 18 - 12/13. marca 2022 [szczegóły]  
Sparta Brodnica 0 - 1 Wda Świecie 12 marca 2022 - 14:00
Unia Solec Kujawski 1 - 2 Pogoń Mogilno 12 marca 2022 - 13:00
Notecianka Pakość 0 - 0 Chemik Bydgoszcz 12 marca 2022 - 14:00
BKS Bydgoszcz 3 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska 12 marca 2022 - 12:00
vo, na boisku 1-0
Start Pruszcz 4 - 0 Sportis Łochowo 12 marca 2022 - 10:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2 - 2 Lider Włocławek 12 marca 2022 - 13:00
Pomorzanin Toruń 4 - 2 Unia Gniewkowo 12 marca 2022 - 15:00
Cuiavia Inowrocław 4 - 1 Chełminianka Chełmno 12 marca 2022 - 14:00
Włocłavia Włocławek 0 - 1 Lech Rypin 12 marca 2022 - 15:00
Kolejka 19 - 19/20. marca 2022 [szczegóły]  
Wda Świecie 1 - 3 Pomorzanin Toruń 19 marca 2022 - 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2 - 2 Start Pruszcz 19 marca 2022 - 12:00
Pogoń Mogilno 3 - 1 Notecianka Pakość 19 marca 2022 - 15:30
Chełminianka Chełmno 3 - 3 Unia Solec Kujawski 20 marca 2022 - 13:00
Unia Gniewkowo 0 - 1 Cuiavia Inowrocław 19 marca 2022 - 15:00
Włocłavia Włocławek 0 - 0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 19 marca 2022 - 15:00
Sportis Łochowo 4 - 0 Lider Włocławek 19 marca 2022 - 19:00
Chemik Bydgoszcz 1 - 1 BKS Bydgoszcz 19 marca 2022 - 14:00
Lech Rypin 2 - 0 Sparta Brodnica 19 marca 2022 - 15:00
Kolejka 20 - 26/27. marca 2022 [szczegóły]  
BKS Bydgoszcz 1 - 0 Pogoń Mogilno 26 marca 2022 - 16:00
Cuiavia Inowrocław 0 - 0 Wda Świecie 26 marca 2022 - 14:00
Pomorzanin Toruń 1 - 1 Lech Rypin 26 marca 2022 - 15:00
Notecianka Pakość 1 - 0 Chełminianka Chełmno 26 marca 2022 - 16:00
Unia Solec Kujawski 7 - 0 Unia Gniewkowo 26 marca 2022 - 12:00
Sparta Brodnica 2 - 3 Włocłavia Włocławek 26 marca 2022 - 14:00
Start Pruszcz 0 - 4 Chemik Bydgoszcz 26 marca 2022 - 15:00
Lider Włocławek 2 - 4 Kujawianka Izbica Kujawska 27 marca 2022 - 14:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 - 0 Sportis Łochowo 26 marca 2022 - 13:00
Kolejka 21 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Pogoń Mogilno 2 - 2 Start Pruszcz 2 kwietnia 2022 - 16:30
Wda Świecie 1 - 10 Unia Solec Kujawski 2 kwietnia 2022 - 14:00
Chełminianka Chełmno 1 - 2 BKS Bydgoszcz 2 kwietnia 2022 - 15:00
Chemik Bydgoszcz 9 - 0 Lider Włocławek 2 kwietnia 2022 - 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3 - 1 Sportis Łochowo 2 kwietnia 2022 - 14:00
Sparta Brodnica 2 - 0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 2 kwietnia 2022 - 15:00
Włocłavia Włocławek 1 - 0 Pomorzanin Toruń 2 kwietnia 2022 - 16:00
Lech Rypin 4 - 3 Cuiavia Inowrocław 2 kwietnia 2022 - 16:00
Unia Gniewkowo 1 - 2 Notecianka Pakość 2 kwietnia 2022 - 15:00
Kolejka 22 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Cuiavia Inowrocław 0 - 2 Włocłavia Włocławek 9 kwietnia 2022 - 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3 - 3 Kujawianka Izbica Kujawska 9 kwietnia 2022 - 16:00
Sportis Łochowo 1 - 2 Chemik Bydgoszcz 10 kwietnia 2022 - 13:00
Start Pruszcz 1 - 3 Chełminianka Chełmno 9 kwietnia 2022 - 16:00
BKS Bydgoszcz 0 - 0 Unia Gniewkowo 9 kwietnia 2022 - 13:00
Notecianka Pakość 1 - 1 Wda Świecie 9 kwietnia 2022 - 16:00
Unia Solec Kujawski 4 - 0 Lech Rypin 9 kwietnia 2022 - 12:00
Pomorzanin Toruń 2 - 0 Sparta Brodnica 9 kwietnia 2022 - 16:00
Lider Włocławek 0 - 4 Pogoń Mogilno 9 kwietnia 2022 - 14:00
Kolejka 23 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Pomorzanin Toruń 1 - 1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 16 kwietnia 2022 - 16:00
Włocłavia Włocławek 0 - 0 Unia Solec Kujawski 16 kwietnia 2022 - 18:00
Sparta Brodnica 1 - 1 Cuiavia Inowrocław 16 kwietnia 2022 - 15:00
Chemik Bydgoszcz 8 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 16 kwietnia 2022 - 12:00
Pogoń Mogilno 1 - 2 Sportis Łochowo 16 kwietnia 2022 - 12:00
Chełminianka Chełmno 4 - 3 Lider Włocławek 16 kwietnia 2022 - 12:00
Unia Gniewkowo 2 - 0 Start Pruszcz 16 kwietnia 2022 - 16:00
Wda Świecie 4 - 1 BKS Bydgoszcz 16 kwietnia 2022 - 16:00
Lech Rypin 3 - 3 Notecianka Pakość 16 kwietnia 2022 - 14:00
Kolejka 24 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Kujawianka Izbica Kujawska 4 - 2 Pogoń Mogilno 23 kwietnia 2022 - 11:00
Notecianka Pakość 2 - 3 Włocłavia Włocławek 23 kwietnia 2022 - 16:00
Unia Solec Kujawski 4 - 1 Sparta Brodnica 23 kwietnia 2022 - 12:00
Cuiavia Inowrocław 0 - 1 Pomorzanin Toruń 23 kwietnia 2022 - 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3 - 2 Chemik Bydgoszcz 24 kwietnia 2022 - 17:00
Sportis Łochowo 2 - 0 Chełminianka Chełmno 23 kwietnia 2022 - 11:00
Lider Włocławek 2 - 1 Unia Gniewkowo 23 kwietnia 2022 - 16:00
Start Pruszcz 0 - 5 Wda Świecie 23 kwietnia 2022 - 16:00
BKS Bydgoszcz 1 - 1 Lech Rypin 23 kwietnia 2022 - 13:00
Kolejka 25 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły]  
Lech Rypin 1 - 2 Start Pruszcz 30 kwietnia 2022 - 16:00
Sparta Brodnica 2 - 2 Notecianka Pakość 30 kwietnia 2022 - 15:00
Pomorzanin Toruń 2 - 0 Unia Solec Kujawski 30 kwietnia 2022 - 16:00
Cuiavia Inowrocław 1 - 0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 30 kwietnia 2022 - 16:00
Unia Gniewkowo 0 - 6 Sportis Łochowo 30 kwietnia 2022 - 12:00
Chełminianka Chełmno 2 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 30 kwietnia 2022 - 15:00
Pogoń Mogilno 0 - 1 Chemik Bydgoszcz 30 kwietnia 2022 - 17:00
Włocłavia Włocławek 2 - 1 BKS Bydgoszcz 30 kwietnia 2022 - 16:00
Wda Świecie 3 - 2 Lider Włocławek 30 kwietnia 2022 - 12:00
Kolejka 26 - 7/8. maja 2022 [szczegóły]  
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2 - 4 Pogoń Mogilno 7 maja 2022 - 17:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Chełminianka Chełmno 7 maja 2022 - 12:00
Sportis Łochowo 2 - 3 Wda Świecie 7 maja 2022 - 14:00
Unia Solec Kujawski 4 - 1 Cuiavia Inowrocław 7 maja 2022 - 12:00
Notecianka Pakość 1 - 0 Pomorzanin Toruń 7 maja 2022 - 16:00
BKS Bydgoszcz 0 - 0 Sparta Brodnica 8 maja 2022 - 12:00
Start Pruszcz 1 - 2 Włocłavia Włocławek 7 maja 2022 - 15:00
Lider Włocławek 2 - 1 Lech Rypin 7 maja 2022 - 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2 - 2 Unia Gniewkowo 7 maja 2022 - 12:00
Kolejka 27 - 14/15. maja 2022 [szczegóły]  
Chełminianka Chełmno 2 - 1 Pogoń Mogilno 14 maja 2022 - 15:00
Unia Solec Kujawski 7 - 0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 14 maja 2022 - 12:00
Cuiavia Inowrocław 2 - 2 Notecianka Pakość 15 maja 2022 - 12:00
Pomorzanin Toruń 2 - 3 BKS Bydgoszcz 14 maja 2022 - 16:00
Sparta Brodnica 3 - 1 Start Pruszcz 14 maja 2022 - 15:00
Włocłavia Włocławek 3 - 2 Lider Włocławek 14 maja 2022 - 18:00
Lech Rypin 2 - 3 Sportis Łochowo 14 maja 2022 - 17:00
Wda Świecie 1 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska 14 maja 2022 - 14:00
Unia Gniewkowo 1 - 2 Chemik Bydgoszcz 14 maja 2022 - 16:00
Kolejka 28 - 21/22. maja 2022 [szczegóły]  
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Chełminianka Chełmno 21 maja 2022 - 17:00
Notecianka Pakość - Unia Solec Kujawski 21 maja 2022 - 16:00
BKS Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 21 maja 2022 - 16:00
Start Pruszcz - Pomorzanin Toruń 21 maja 2022 - 16:00
Lider Włocławek - Sparta Brodnica 21 maja 2022 - 16:00
Sportis Łochowo - Włocłavia Włocławek 21 maja 2022 - 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech Rypin 19 maja 2022 - 18:00
Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie 21 maja 2022 - 12:00
Pogoń Mogilno - Unia Gniewkowo 21 maja 2022 - 17:00
Kolejka 29 - 28/29. maja 2022 [szczegóły]  
Wda Świecie - Pogoń Mogilno 28 maja 2022 - 16:00
Notecianka Pakość - Orlęta Aleksandrów Kujawski 28 maja 2022 - 11:00
Unia Solec Kujawski - BKS Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław - Start Pruszcz 28 maja 2022 - 16:00
Pomorzanin Toruń - Lider Włocławek 29 maja 2022 - 17:00
Sparta Brodnica - Sportis Łochowo 28 maja 2022 - 15:00
Włocłavia Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 28 maja 2022 - 16:00
Lech Rypin - Chemik Bydgoszcz 28 maja 2022 - 17:00
Unia Gniewkowo - Chełminianka Chełmno 28 maja 2022 - 12:00
Kolejka 30 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły]  
Start Pruszcz - Unia Solec Kujawski 4 czerwca 2022 - 12:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia Gniewkowo 4 czerwca 2022 - 17:00
BKS Bydgoszcz - Notecianka Pakość
Lider Włocławek - Cuiavia Inowrocław 4 czerwca 2022 - 16:00
Sportis Łochowo - Pomorzanin Toruń
Kujawianka Izbica Kujawska - Sparta Brodnica
Chemik Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek 4 czerwca 2022 - 12:00
Pogoń Mogilno - Lech Rypin 4 czerwca 2022 - 17:00
Chełminianka Chełmno - Wda Świecie 4 czerwca 2022 - 15:00
Kolejka 31 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły]  
Sparta Brodnica - Chemik Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Notecianka Pakość - Start Pruszcz 11 czerwca 2022 - 14:00
Unia Solec Kujawski - Lider Włocławek
Cuiavia Inowrocław - Sportis Łochowo 11 czerwca 2022 - 12:00
Pomorzanin Toruń - Kujawianka Izbica Kujawska 11 czerwca 2022 - 17:00
Lech Rypin - Chełminianka Chełmno 11 czerwca 2022 - 17:00
Wda Świecie - Unia Gniewkowo 11 czerwca 2022 - 16:00
Włocłavia Włocławek - Pogoń Mogilno 12 czerwca 2022 - 11:00
Kolejka 32 - 16. czerwca 2022 [szczegóły]  
Unia Gniewkowo - Lech Rypin 16 czerwca 2022 - 16:00
Chełminianka Chełmno - Włocłavia Włocławek 16 czerwca 2022 - 13:00
Pogoń Mogilno - Sparta Brodnica 16 czerwca 2022 - 17:00
Lider Włocławek - Notecianka Pakość 15 czerwca 2022 - 18:30
Chemik Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń 16 czerwca 2022 - 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska - Cuiavia Inowrocław
Start Pruszcz - BKS Bydgoszcz 16 czerwca 2022 - 16:00
Sportis Łochowo - Unia Solec Kujawski
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Wda Świecie 15 czerwca 2022 - 18:00
Kolejka 33 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły]  
Notecianka Pakość - Sportis Łochowo
Lech Rypin - Wda Świecie
Włocłavia Włocławek - Unia Gniewkowo 19 czerwca 2022 - 11:00
Sparta Brodnica - Chełminianka Chełmno
Cuiavia Inowrocław - Chemik Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska
BKS Bydgoszcz - Lider Włocławek
Start Pruszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pomorzanin Toruń - Pogoń Mogilno 21 czerwca 2022 - 18:00
Kolejka 34 - 25/26. czerwca 2022 [szczegóły]  
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Lech Rypin 26 czerwca 2022 - 16:00
Wda Świecie - Włocłavia Włocławek 26 czerwca 2022 - 16:00
Unia Gniewkowo - Sparta Brodnica 26 czerwca 2022 - 16:00
Chełminianka Chełmno - Pomorzanin Toruń 25 czerwca 2022 - 13:00
Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław 26 czerwca 2022 - 16:00
Chemik Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 26 czerwca 2022 - 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska - Notecianka Pakość 26 czerwca 2022 - 16:00
Sportis Łochowo - BKS Bydgoszcz 26 czerwca 2022 - 16:00
Start Pruszcz - Lider Włocławek 26 czerwca 2022 - 16:00
© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE