IV liga - kujawsko-pomorska - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wda Świecie 24 67 22 1 1 70 - 17
2. Chemik Bydgoszcz 24 55 17 4 3 56 - 12
3. Tłuchovia Tłuchowo 24 50 15 5 4 76 - 24
4. Start Pruszcz 24 44 14 2 8 59 - 41 2 3 1 0 1 4 - 3
5. Lech Rypin 24 44 14 2 8 45 - 32 2 3 1 0 1 3 - 4
6. Cuiavia Inowrocław 24 40 10 10 4 47 - 28 2 4 1 1 0 3 - 0
7. Unia Wąbrzeźno 24 40 12 4 8 35 - 31 2 1 0 1 1 0 - 3
8. Pomorzanin Serock 24 38 11 5 8 43 - 32
9. Pogoń Mogilno 24 36 11 3 10 73 - 49
10. Orlęta Aleksandrów Kujawski 24 34 9 7 8 40 - 44 1 3 1 0 0 3 - 1
11. Sparta Brodnica 24 34 10 4 10 49 - 42 1 0 0 0 1 1 - 3
12. Polonia Bydgoszcz 24 30 8 6 10 50 - 48 1 3 1 0 0 4 - 1
13. Noteć Łabiszyn 24 30 9 3 12 39 - 52 1 0 0 0 1 1 - 4
14. Kujawianka Izbica Kujawska 24 26 8 2 14 38 - 57
15. Łokietek Brześć Kujawski 24 21 5 6 13 43 - 58
16. Chełminianka Chełmno 24 15 4 3 17 24 - 70
17. Pomorzanin Toruń 24 7 2 1 21 16 - 88
18. Lider Włocławek (*) 24 3 1 0 23 15 - 93
* Lider Włocławek wycofał się po rundzie jesiennej


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Chełminianka Chełmno 2 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 4 sierpnia 2023 - 18:30
Lech Rypin 1 - 1 Cuiavia Inowrocław 5 sierpnia 2023 - 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 5 - 2 Noteć Łabiszyn 5 sierpnia 2023 - 11:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 4 - 1 Pogoń Mogilno 5 sierpnia 2023 - 13:00
Polonia Bydgoszcz 1 - 3 Sparta Brodnica 5 sierpnia 2023 - 11:00
Pomorzanin Serock 3 - 2 Lider Włocławek 29 sierpnia 2023 - 18:00
Pomorzanin Toruń 0 - 5 Chemik Bydgoszcz 5 sierpnia 2023 - 11:00
Start Pruszcz 1 - 1 Tłuchovia Tłuchowo 5 sierpnia 2023 - 11:00
Unia Wąbrzeźno 0 - 3 Wda Świecie 5 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Lech Rypin 12 sierpnia 2023 - 12:00
Cuiavia Inowrocław 3 - 5 Start Pruszcz 12 sierpnia 2023 - 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 2 Unia Wąbrzeźno 12 sierpnia 2023 - 16:00
Pogoń Mogilno 4 - 0 Polonia Bydgoszcz 12 sierpnia 2023 - 15:00
Pomorzanin Serock 4 - 0 Pomorzanin Toruń 12 sierpnia 2023 - 13:00
Sparta Brodnica 2 - 2 Łokietek Brześć Kujawski 12 sierpnia 2023 - 11:00
Tłuchovia Tłuchowo 5 - 0 Chełminianka Chełmno 12 sierpnia 2023 - 13:00
Wda Świecie 5 - 0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 12 sierpnia 2023 - 12:00
Lider Włocławek 1 - 4 Noteć Łabiszyn 12 sierpnia 2023 - 16:00
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Chełminianka Chełmno 1 - 1 Cuiavia Inowrocław 15 sierpnia 2023 - 12:00
Lech Rypin 0 - 0 Pomorzanin Serock 15 sierpnia 2023 - 12:00
Łokietek Brześć Kujawski 0 - 0 Pogoń Mogilno 15 sierpnia 2023 - 11:00
Noteć Łabiszyn 2 - 4 Sparta Brodnica 15 sierpnia 2023 - 12:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 - 2 Kujawianka Izbica Kujawska 15 sierpnia 2023 - 13:00
Polonia Bydgoszcz 1 - 3 Wda Świecie 15 sierpnia 2023 - 11:00
Pomorzanin Toruń 2 - 1 Lider Włocławek 15 sierpnia 2023 - 11:00
Start Pruszcz 1 - 0 Chemik Bydgoszcz 15 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Wąbrzeźno 0 - 0 Tłuchovia Tłuchowo 15 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Chemik Bydgoszcz 7 - 0 Chełminianka Chełmno 19 sierpnia 2023 - 12:00
Cuiavia Inowrocław 3 - 0 Unia Wąbrzeźno 19 sierpnia 2023 - 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3 - 1 Polonia Bydgoszcz 19 sierpnia 2023 - 16:00
Pogoń Mogilno 2 - 1 Noteć Łabiszyn 19 sierpnia 2023 - 15:00
Pomorzanin Serock 1 - 1 Start Pruszcz 19 sierpnia 2023 - 13:00
Lech Rypin 2 - 1 Pomorzanin Toruń 19 sierpnia 2023 - 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 1 - 1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 20 sierpnia 2023 - 17:00
Wda Świecie 4 - 1 Łokietek Brześć Kujawski 19 sierpnia 2023 - 12:00
Lider Włocławek 1 - 5 Sparta Brodnica 19 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Chełminianka Chełmno 0 - 2 Pomorzanin Serock 26 sierpnia 2023 - 12:00
Lech Rypin 3 - 1 Lider Włocławek 26 sierpnia 2023 - 16:00
Łokietek Brześć Kujawski 1 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 25 sierpnia 2023 - 18:00
Noteć Łabiszyn 0 - 4 Wda Świecie 26 sierpnia 2023 - 14:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 - 1 Cuiavia Inowrocław 26 sierpnia 2023 - 16:00
Polonia Bydgoszcz 2 - 2 Tłuchovia Tłuchowo 27 sierpnia 2023 - 15:00
Sparta Brodnica 3 - 2 Pogoń Mogilno 26 sierpnia 2023 - 16:00
Start Pruszcz 6 - 0 Pomorzanin Toruń 25 sierpnia 2023 - 18:00
Unia Wąbrzeźno 0 - 0 Chemik Bydgoszcz 26 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 6 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Chemik Bydgoszcz 4 - 0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 2 września 2023 - 12:00
Cuiavia Inowrocław 1 - 1 Polonia Bydgoszcz 2 września 2023 - 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 2 Noteć Łabiszyn 2 września 2023 - 15:00
Lech Rypin 0 - 3 Start Pruszcz 2 września 2023 - 16:00
Pomorzanin Serock 3 - 0 Unia Wąbrzeźno 2 września 2023 - 11:00
Pomorzanin Toruń 0 - 1 Chełminianka Chełmno 2 września 2023 - 11:00
Tłuchovia Tłuchowo 1 - 0 Łokietek Brześć Kujawski 2 września 2023 - 11:00
Wda Świecie 4 - 1 Sparta Brodnica 2 września 2023 - 15:00
Lider Włocławek 1 - 11 Pogoń Mogilno 2 września 2023 - 12:00
Kolejka 7 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Chełminianka Chełmno 0 - 5 Lech Rypin 8 września 2023 - 17:30
Łokietek Brześć Kujawski 1 - 1 Cuiavia Inowrocław 9 września 2023 - 17:00
Noteć Łabiszyn 2 - 4 Tłuchovia Tłuchowo 9 września 2023 - 13:30
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2 - 2 Pomorzanin Serock 9 września 2023 - 12:00
Pogoń Mogilno 1 - 2 Wda Świecie 9 września 2023 - 16:00
Polonia Bydgoszcz 0 - 1 Chemik Bydgoszcz 10 września 2023 - 15:30
Sparta Brodnica 3 - 2 Kujawianka Izbica Kujawska 9 września 2023 - 15:00
Start Pruszcz 6 - 0 Lider Włocławek 8 września 2023 - 17:00
Unia Wąbrzeźno 3 - 1 Pomorzanin Toruń 9 września 2023 - 17:00
Kolejka 8 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Chemik Bydgoszcz 5 - 0 Łokietek Brześć Kujawski 17 września 2023 - 12:00
Cuiavia Inowrocław 3 - 0 Noteć Łabiszyn 17 września 2023 - 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3 - 2 Pogoń Mogilno 16 września 2023 - 15:00
Lech Rypin 0 - 1 Unia Wąbrzeźno 16 września 2023 - 12:00
Pomorzanin Serock 1 - 2 Polonia Bydgoszcz 16 września 2023 - 17:30
Pomorzanin Toruń 2 - 3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 16 września 2023 - 11:00
Start Pruszcz 3 - 1 Chełminianka Chełmno 16 września 2023 - 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 4 - 2 Sparta Brodnica 16 września 2023 - 16:00
Lider Włocławek 0 - 5 Wda Świecie 16 września 2023 - 12:00
Kolejka 9 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Chełminianka Chełmno 3 - 1 Lider Włocławek 23 września 2023 - 12:00
Łokietek Brześć Kujawski 1 - 1 Pomorzanin Serock 23 września 2023 - 15:00
Noteć Łabiszyn 1 - 2 Chemik Bydgoszcz 24 września 2023 - 13:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2 - 1 Lech Rypin 23 września 2023 - 15:00
Pogoń Mogilno 1 - 2 Tłuchovia Tłuchowo 23 września 2023 - 16:00
Polonia Bydgoszcz 9 - 1 Pomorzanin Toruń 23 września 2023 - 11:00
Sparta Brodnica 2 - 2 Cuiavia Inowrocław 23 września 2023 - 15:00
Unia Wąbrzeźno 2 - 1 Start Pruszcz 23 września 2023 - 11:00
Wda Świecie 2 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 21 września 2023 - 17:15
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Chełminianka Chełmno 0 - 2 Unia Wąbrzeźno 30 września 2023 - 12:00
Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Sparta Brodnica 30 września 2023 - 12:00
Cuiavia Inowrocław 1 - 1 Pogoń Mogilno 30 września 2023 - 12:00
Lech Rypin 1 - 0 Polonia Bydgoszcz 30 września 2023 - 14:00
Pomorzanin Serock 1 - 2 Noteć Łabiszyn 30 września 2023 - 16:00
Pomorzanin Toruń 1 - 3 Łokietek Brześć Kujawski 30 września 2023 - 11:00
Start Pruszcz 2 - 1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 30 września 2023 - 11:00
Tłuchovia Tłuchowo 0 - 2 Wda Świecie 1 października 2023 - 14:00
Lider Włocławek 4 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska 30 września 2023 - 12:00
Kolejka 11 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 4 Tłuchovia Tłuchowo 7 października 2023 - 14:00
Łokietek Brześć Kujawski 2 - 4 Lech Rypin 7 października 2023 - 15:00
Noteć Łabiszyn 4 - 0 Pomorzanin Toruń 7 października 2023 - 14:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3 - 3 Chełminianka Chełmno 7 października 2023 - 14:00
Pogoń Mogilno 0 - 4 Chemik Bydgoszcz 7 października 2023 - 15:30
Polonia Bydgoszcz 2 - 1 Start Pruszcz 8 października 2023 - 15:30
Sparta Brodnica 0 - 1 Pomorzanin Serock 7 października 2023 - 14:30
Unia Wąbrzeźno 2 - 0 Lider Włocławek 7 października 2023 - 15:00
Wda Świecie 0 - 1 Cuiavia Inowrocław 8 października 2023 - 12:00
Kolejka 12 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Chełminianka Chełmno 2 - 2 Polonia Bydgoszcz 14 października 2023 - 14:00
Chemik Bydgoszcz 1 - 3 Wda Świecie 14 października 2023 - 12:00
Cuiavia Inowrocław 2 - 3 Kujawianka Izbica Kujawska 15 października 2023 - 12:00
Lech Rypin 3 - 0 Noteć Łabiszyn 14 października 2023 - 14:00
Pomorzanin Serock 1 - 3 Pogoń Mogilno 14 października 2023 - 14:00
Pomorzanin Toruń 0 - 3 Sparta Brodnica 14 października 2023 - 11:00
vo, na boisku 0-0
Start Pruszcz 2 - 1 Łokietek Brześć Kujawski 14 października 2023 - 13:00
Unia Wąbrzeźno 1 - 2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 14 października 2023 - 15:00
Lider Włocławek 0 - 6 Tłuchovia Tłuchowo 14 października 2023 - 12:00
Kolejka 13 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Kujawianka Izbica Kujawska 0 - 3 Chemik Bydgoszcz 21 października 2023 - 14:00
Łokietek Brześć Kujawski 3 - 1 Chełminianka Chełmno 21 października 2023 - 11:00
Noteć Łabiszyn 0 - 4 Start Pruszcz 21 października 2023 - 13:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3 - 0 Lider Włocławek 21 października 2023 - 12:30
Pogoń Mogilno 9 - 0 Pomorzanin Toruń 21 października 2023 - 15:30
Polonia Bydgoszcz 0 - 1 Unia Wąbrzeźno 21 października 2023 - 11:00
Sparta Brodnica 2 - 3 Lech Rypin 21 października 2023 - 13:00
Tłuchovia Tłuchowo 1 - 2 Cuiavia Inowrocław 22 października 2023 - 13:00
Wda Świecie 3 - 2 Pomorzanin Serock 21 października 2023 - 15:00
Kolejka 14 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Chełminianka Chełmno 0 - 2 Noteć Łabiszyn 29 października 2023 - 12:00
Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Tłuchovia Tłuchowo 28 października 2023 - 12:00
Lech Rypin 5 - 1 Pogoń Mogilno 28 października 2023 - 14:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 4 - 0 Polonia Bydgoszcz 28 października 2023 - 12:30
Pomorzanin Serock 5 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 28 października 2023 - 11:00
Pomorzanin Toruń 1 - 4 Wda Świecie 28 października 2023 - 11:00
Start Pruszcz 5 - 3 Sparta Brodnica 28 października 2023 - 12:00
Unia Wąbrzeźno 1 - 2 Łokietek Brześć Kujawski 28 października 2023 - 14:00
Lider Włocławek 1 - 5 Cuiavia Inowrocław 28 października 2023 - 12:00
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Cuiavia Inowrocław 1 - 1 Chemik Bydgoszcz 4 listopada 2023 - 13:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4 - 2 Pomorzanin Toruń 4 listopada 2023 - 13:00
Łokietek Brześć Kujawski 1 - 3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 4 listopada 2023 - 11:00
Noteć Łabiszyn 0 - 3 Unia Wąbrzeźno 4 listopada 2023 - 13:00
Pogoń Mogilno 7 - 2 Start Pruszcz 4 listopada 2023 - 13:00
Polonia Bydgoszcz 5 - 0 Lider Włocławek 4 listopada 2023 - 11:00
Sparta Brodnica 3 - 0 Chełminianka Chełmno 4 listopada 2023 - 13:00
Tłuchovia Tłuchowo 0 - 1 Pomorzanin Serock 5 listopada 2023 - 13:00
Wda Świecie 5 - 0 Lech Rypin 4 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Chełminianka Chełmno 3 - 6 Pogoń Mogilno 11 listopada 2023 - 13:00
Lech Rypin 3 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska 11 listopada 2023 - 13:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 - 1 Noteć Łabiszyn 11 listopada 2023 - 12:30
Polonia Bydgoszcz 4 - 4 Łokietek Brześć Kujawski 12 listopada 2023 - 14:00
Pomorzanin Serock 1 - 3 Cuiavia Inowrocław 11 listopada 2023 - 13:00
Pomorzanin Toruń 0 - 0 Tłuchovia Tłuchowo 11 listopada 2023 - 11:00
Start Pruszcz 1 - 3 Wda Świecie 11 listopada 2023 - 12:00
Unia Wąbrzeźno 1 - 1 Sparta Brodnica 11 listopada 2023 - 12:00
Lider Włocławek 0 - 3 Chemik Bydgoszcz 11 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
Chemik Bydgoszcz 1 - 1 Pomorzanin Serock 18 listopada 2023 - 12:00
Cuiavia Inowrocław 6 - 0 Pomorzanin Toruń 18 listopada 2023 - 13:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4 - 2 Start Pruszcz 18 listopada 2023 - 12:00
Łokietek Brześć Kujawski 6 - 2 Lider Włocławek 19 listopada 2023 - 13:00
Noteć Łabiszyn 1 - 4 Polonia Bydgoszcz 18 listopada 2023 - 13:00
Pogoń Mogilno 1 - 3 Unia Wąbrzeźno 27 marca 2024 - 15:30
Sparta Brodnica 1 - 3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 18 listopada 2023 - 13:00
Tłuchovia Tłuchowo 5 - 0 Lech Rypin 18 listopada 2023 - 13:00
Wda Świecie 2 - 0 Chełminianka Chełmno 18 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 18 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 0 Chełminianka Chełmno 9 marca 2024 - 13:00
Cuiavia Inowrocław 2 - 0 Lech Rypin 9 marca 2024 - 15:00
Noteć Łabiszyn 2 - 1 Łokietek Brześć Kujawski 9 marca 2024 - 12:00
Pogoń Mogilno 6 - 0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 9 marca 2024 - 15:30
Sparta Brodnica 1 - 1 Polonia Bydgoszcz 9 marca 2024 - 15:00
Lider Włocławek 0 - 3 Pomorzanin Serock
Chemik Bydgoszcz 3 - 0 Pomorzanin Toruń 9 marca 2024 - 12:00
Tłuchovia Tłuchowo 6 - 0 Start Pruszcz 9 marca 2024 - 14:00
Wda Świecie 3 - 1 Unia Wąbrzeźno 9 marca 2024 - 12:00
Kolejka 19 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Lech Rypin 0 - 1 Chemik Bydgoszcz 16 marca 2024 - 12:00
Start Pruszcz 3 - 1 Cuiavia Inowrocław 16 marca 2024 - 14:00
Unia Wąbrzeźno 2 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska 16 marca 2024 - 15:00
Polonia Bydgoszcz 5 - 2 Pogoń Mogilno 16 marca 2024 - 12:15
Pomorzanin Toruń 1 - 4 Pomorzanin Serock 16 marca 2024 - 11:00
Łokietek Brześć Kujawski 1 - 3 Sparta Brodnica 16 marca 2024 - 13:00
Chełminianka Chełmno 2 - 6 Tłuchovia Tłuchowo 16 marca 2024 - 14:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 - 1 Wda Świecie 16 marca 2024 - 14:00
Noteć Łabiszyn 3 - 0 Lider Włocławek
Kolejka 20 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Cuiavia Inowrocław 3 - 1 Chełminianka Chełmno 23 marca 2024 - 12:00
Pomorzanin Serock 1 - 3 Lech Rypin 23 marca 2024 - 14:00
Pogoń Mogilno 5 - 3 Łokietek Brześć Kujawski 23 marca 2024 - 15:30
Sparta Brodnica 0 - 1 Noteć Łabiszyn 23 marca 2024 - 11:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3 - 3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 23 marca 2024 - 13:00
Wda Świecie 3 - 1 Polonia Bydgoszcz 23 marca 2024 - 14:00
Lider Włocławek 0 - 3 Pomorzanin Toruń
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Start Pruszcz 23 marca 2024 - 12:00
Tłuchovia Tłuchowo 7 - 1 Unia Wąbrzeźno 23 marca 2024 - 17:00
Kolejka 21 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
Chełminianka Chełmno 1 - 7 Chemik Bydgoszcz 30 marca 2024 - 12:00
Unia Wąbrzeźno 0 - 0 Cuiavia Inowrocław 30 marca 2024 - 16:00
Polonia Bydgoszcz 3 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 30 marca 2024 - 12:30
Noteć Łabiszyn 2 - 2 Pogoń Mogilno 30 marca 2024 - 14:00
Start Pruszcz 3 - 0 Pomorzanin Serock 30 marca 2024 - 13:00
Pomorzanin Toruń 1 - 3 Lech Rypin 30 marca 2024 - 11:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 - 5 Tłuchovia Tłuchowo 30 marca 2024 - 12:00
Łokietek Brześć Kujawski 2 - 4 Wda Świecie 30 marca 2024 - 11:00
Sparta Brodnica 3 - 0 Lider Włocławek
Kolejka 22 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Pomorzanin Serock 3 - 1 Chełminianka Chełmno 6 kwietnia 2024 - 14:00
Lider Włocławek 0 - 3 Lech Rypin
Kujawianka Izbica Kujawska 2 - 0 Łokietek Brześć Kujawski 6 kwietnia 2024 - 14:00
Wda Świecie 1 - 1 Noteć Łabiszyn 6 kwietnia 2024 - 14:00
Cuiavia Inowrocław 0 - 2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 6 kwietnia 2024 - 12:00
Tłuchovia Tłuchowo 7 - 1 Polonia Bydgoszcz 7 kwietnia 2024 - 15:00
Pogoń Mogilno 2 - 1 Sparta Brodnica 6 kwietnia 2024 - 17:00
Pomorzanin Toruń 0 - 3 Start Pruszcz 6 kwietnia 2024 - 11:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Unia Wąbrzeźno 6 kwietnia 2024 - 12:00
Kolejka 23 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 - 0 Chemik Bydgoszcz 13 kwietnia 2024 - 15:00
Polonia Bydgoszcz 1 - 1 Cuiavia Inowrocław 13 kwietnia 2024 - 17:30
Noteć Łabiszyn 5 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 14 kwietnia 2024 - 12:00
Start Pruszcz 1 - 3 Lech Rypin 13 kwietnia 2024 - 13:00
Unia Wąbrzeźno 3 - 1 Pomorzanin Serock 13 kwietnia 2024 - 17:00
Chełminianka Chełmno 2 - 0 Pomorzanin Toruń 13 kwietnia 2024 - 14:00
Łokietek Brześć Kujawski 2 - 4 Tłuchovia Tłuchowo 13 kwietnia 2024 - 11:00
Sparta Brodnica 0 - 1 Wda Świecie 13 kwietnia 2024 - 15:00
Pogoń Mogilno 3 - 0 Lider Włocławek
Kolejka 24 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Lech Rypin 2 - 0 Chełminianka Chełmno 20 kwietnia 2024 - 16:00
Cuiavia Inowrocław 3 - 1 Łokietek Brześć Kujawski 20 kwietnia 2024 - 12:00
Tłuchovia Tłuchowo 5 - 1 Noteć Łabiszyn 20 kwietnia 2024 - 16:00
Pomorzanin Serock 1 - 0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 20 kwietnia 2024 - 14:00
Wda Świecie 3 - 1 Pogoń Mogilno 21 kwietnia 2024 - 12:00
Chemik Bydgoszcz 0 - 4 Polonia Bydgoszcz 20 kwietnia 2024 - 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2 - 3 Sparta Brodnica 20 kwietnia 2024 - 14:00
Lider Włocławek 0 - 3 Start Pruszcz
Pomorzanin Toruń 0 - 6 Unia Wąbrzeźno 20 kwietnia 2024 - 11:00
Kolejka 25 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Łokietek Brześć Kujawski - Chemik Bydgoszcz 27 kwietnia 2024 - 11:00
Noteć Łabiszyn - Cuiavia Inowrocław 27 kwietnia 2024 - 13:00
Pogoń Mogilno - Kujawianka Izbica Kujawska 27 kwietnia 2024 - 17:00
Unia Wąbrzeźno - Lech Rypin 27 kwietnia 2024 - 17:00
Polonia Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 27 kwietnia 2024 - 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pomorzanin Toruń 27 kwietnia 2024 - 17:00
Chełminianka Chełmno - Start Pruszcz 27 kwietnia 2024 - 14:00
Sparta Brodnica - Tłuchovia Tłuchowo 27 kwietnia 2024 - 15:00
Wda Świecie - Lider Włocławek
Kolejka 26 - 1. maja 2024 [szczegóły]  
Lider Włocławek - Chełminianka Chełmno
Pomorzanin Serock - Łokietek Brześć Kujawski 1 maja 2024 - 14:00
Chemik Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 1 maja 2024 - 12:00
Lech Rypin - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 maja 2024 - 17:00
Tłuchovia Tłuchowo - Pogoń Mogilno 1 maja 2024 - 15:00
Pomorzanin Toruń - Polonia Bydgoszcz 1 maja 2024 - 11:00
Cuiavia Inowrocław - Sparta Brodnica 1 maja 2024 - 12:00
Start Pruszcz - Unia Wąbrzeźno 1 maja 2024 - 13:00
Kujawianka Izbica Kujawska - Wda Świecie 1 maja 2024 - 13:00
Kolejka 27 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Unia Wąbrzeźno - Chełminianka Chełmno 4 maja 2024 - 17:00
Sparta Brodnica - Chemik Bydgoszcz 5 maja 2024 - 15:00
Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław 5 maja 2024 - 12:00
Polonia Bydgoszcz - Lech Rypin 4 maja 2024 - 17:00
Noteć Łabiszyn - Pomorzanin Serock
Łokietek Brześć Kujawski - Pomorzanin Toruń 4 maja 2024 - 13:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Start Pruszcz
Wda Świecie - Tłuchovia Tłuchowo 4 maja 2024 - 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska - Lider Włocławek
Kolejka 28 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Tłuchovia Tłuchowo - Kujawianka Izbica Kujawska 11 maja 2024 - 16:00
Lech Rypin - Łokietek Brześć Kujawski 11 maja 2024 - 16:00
Pomorzanin Toruń - Noteć Łabiszyn 11 maja 2024 - 11:00
Chełminianka Chełmno - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chemik Bydgoszcz - Pogoń Mogilno 11 maja 2024 - 12:00
Start Pruszcz - Polonia Bydgoszcz 11 maja 2024 - 13:00
Pomorzanin Serock - Sparta Brodnica 11 maja 2024 - 14:00
Lider Włocławek - Unia Wąbrzeźno
Cuiavia Inowrocław - Wda Świecie 22 maja 2024 - 17:30
Kolejka 29 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Polonia Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno
Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska - Cuiavia Inowrocław
Noteć Łabiszyn - Lech Rypin
Pogoń Mogilno - Pomorzanin Serock 18 maja 2024 - 17:00
Sparta Brodnica - Pomorzanin Toruń 18 maja 2024 - 16:00
Łokietek Brześć Kujawski - Start Pruszcz 18 maja 2024 - 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia Wąbrzeźno
Tłuchovia Tłuchowo - Lider Włocławek
Kolejka 30 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Chemik Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska 25 maja 2024 - 12:00
Chełminianka Chełmno - Łokietek Brześć Kujawski
Start Pruszcz - Noteć Łabiszyn 25 maja 2024 - 13:00
Lider Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pomorzanin Toruń - Pogoń Mogilno 25 maja 2024 - 11:00
Unia Wąbrzeźno - Polonia Bydgoszcz 25 maja 2024 - 17:00
Lech Rypin - Sparta Brodnica
Cuiavia Inowrocław - Tłuchovia Tłuchowo
Pomorzanin Serock - Wda Świecie 25 maja 2024 - 14:00
Kolejka 31 - 30. maja 2024 [szczegóły]  
Noteć Łabiszyn - Chełminianka Chełmno
Tłuchovia Tłuchowo - Chemik Bydgoszcz
Pogoń Mogilno - Lech Rypin 30 maja 2024 - 17:00
Polonia Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska - Pomorzanin Serock
Wda Świecie - Pomorzanin Toruń
Sparta Brodnica - Start Pruszcz
Łokietek Brześć Kujawski - Unia Wąbrzeźno 30 maja 2024 - 11:00
Cuiavia Inowrocław - Lider Włocławek
Kolejka 32 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Chemik Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 2 czerwca 2024 - 12:00
Pomorzanin Toruń - Kujawianka Izbica Kujawska 2 czerwca 2024 - 11:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski
Unia Wąbrzeźno - Noteć Łabiszyn 2 czerwca 2024 - 17:00
Start Pruszcz - Pogoń Mogilno 2 czerwca 2024 - 11:00
Lider Włocławek - Polonia Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno - Sparta Brodnica
Pomorzanin Serock - Tłuchovia Tłuchowo 2 czerwca 2024 - 14:00
Lech Rypin - Wda Świecie
Kolejka 33 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Pogoń Mogilno - Chełminianka Chełmno 8 czerwca 2024 - 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech Rypin
Noteć Łabiszyn - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Łokietek Brześć Kujawski - Polonia Bydgoszcz 8 czerwca 2024 - 11:00
Cuiavia Inowrocław - Pomorzanin Serock
Tłuchovia Tłuchowo - Pomorzanin Toruń
Wda Świecie - Start Pruszcz
Sparta Brodnica - Unia Wąbrzeźno
Chemik Bydgoszcz - Lider Włocławek
Kolejka 34 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły]  
Pomorzanin Serock - Chemik Bydgoszcz 15 czerwca 2024 - 14:00
Pomorzanin Toruń - Cuiavia Inowrocław 15 czerwca 2024 - 11:00
Start Pruszcz - Kujawianka Izbica Kujawska
Lider Włocławek - Łokietek Brześć Kujawski
Polonia Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn
Unia Wąbrzeźno - Pogoń Mogilno 15 czerwca 2024 - 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Sparta Brodnica
Lech Rypin - Tłuchovia Tłuchowo
Chełminianka Chełmno - Wda Świecie
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE