IV liga - lubelska - grupa spadkowa - sezon 2021/2022

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orlęta Łuków 12 50 (23) 8 3 1 29 - 11
2. Lewart Lubartów 12 49 (24) 8 1 3 37 - 15
3. POM Iskra Piotrowice 12 49 (25) 7 3 2 32 - 19
4. Gryf Gmina Zamość 12 47 (32) 4 3 5 17 - 18
5. Sparta Rejowiec Fabryczny 12 44 (20) 7 3 2 31 - 16
6. Lutnia Piszczac 12 43 (16) 8 3 1 23 - 9
7. Włodawianka Włodawa 12 41 (16) 7 4 1 44 - 17
8. Huczwa Tyszowce 12 37 (24) 3 4 5 17 - 22
9. Kłos Gmina Chełm 12 31 (26) 1 2 9 19 - 36
10. Hetman Zamość 12 24 (18) 1 3 8 12 - 32
11. Igros Krasnobród 12 21 (15) 1 3 8 14 - 29
12. Brat Siennica Nadolna 12 5 (3) 0 2 10 8 - 59


Kolejka 1 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły]  
POM Iskra Piotrowice 4 - 3 Igros Krasnobród 24 kwietnia 2022 - 16:00
Lewart Lubartów 0 - 3 Hetman Zamość 22 kwietnia 2022 - 16:00
Orlęta Łuków 2 - 2 Brat Siennica Nadolna 23 kwietnia 2022 - 12:00
Gryf Gmina Zamość 0 - 0 Lutnia Piszczac 23 kwietnia 2022 - 15:00
Kłos Gmina Chełm 1 - 2 Sparta Rejowiec Fabryczny 23 kwietnia 2022 - 11:00
Huczwa Tyszowce 3 - 3 Włodawianka Włodawa 24 kwietnia 2022 - 17:00
Kolejka 2 - 27. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Włodawianka Włodawa 2 - 1 Gryf Gmina Zamość 27 kwietnia 2022 - 17:00
Lutnia Piszczac 2 - 1 Kłos Gmina Chełm 27 kwietnia 2022 - 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 2 Huczwa Tyszowce 27 kwietnia 2022 - 17:00
Brat Siennica Nadolna 2 - 5 POM Iskra Piotrowice 27 kwietnia 2022 - 17:00
Igros Krasnobród 0 - 1 Lewart Lubartów 27 kwietnia 2022 - 16:30
Hetman Zamość 2 - 4 Orlęta Łuków 27 kwietnia 2022 - 16:30
Kolejka 3 - 3. maja 2022 [szczegóły]  
Kłos Gmina Chełm 1 - 6 POM Iskra Piotrowice 3 maja 2022 - 15:00
Gryf Gmina Zamość 1 - 0 Lewart Lubartów 3 maja 2022 - 17:00
Huczwa Tyszowce 1 - 0 Orlęta Łuków 3 maja 2022 - 17:00
Hetman Zamość 1 - 1 Włodawianka Włodawa 3 maja 2022 - 16:30
Brat Siennica Nadolna 1 - 8 Sparta Rejowiec Fabryczny 3 maja 2022 - 16:00
Igros Krasnobród 0 - 0 Lutnia Piszczac 30 kwietnia 2022 - 12:00
Kolejka 4 - 7/8. maja 2022 [szczegóły]  
POM Iskra Piotrowice 1 - 3 Gryf Gmina Zamość 8 maja 2022 - 16:00
Włodawianka Włodawa 2 - 2 Kłos Gmina Chełm 8 maja 2022 - 17:00
Orlęta Łuków 3 - 0 Igros Krasnobród 8 maja 2022 - 12:00
vo, na boisku 1-1
Lewart Lubartów 7 - 0 Brat Siennica Nadolna 7 maja 2022 - 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 0 Hetman Zamość 8 maja 2022 - 14:00
Lutnia Piszczac 3 - 2 Huczwa Tyszowce 7 maja 2022 - 12:00
Kolejka 5 - 14/15. maja 2022 [szczegóły]  
Hetman Zamość 1 - 1 POM Iskra Piotrowice 14 maja 2022 - 16:30
Gryf Gmina Zamość 6 - 2 Sparta Rejowiec Fabryczny 14 maja 2022 - 17:00
Kłos Gmina Chełm 1 - 3 Orlęta Łuków 15 maja 2022 - 14:00
Huczwa Tyszowce 1 - 1 Lewart Lubartów 15 maja 2022 - 17:00
Brat Siennica Nadolna 0 - 4 Lutnia Piszczac 14 maja 2022 - 12:00
Igros Krasnobród 1 - 1 Włodawianka Włodawa 15 maja 2022 - 16:00
Kolejka 6 - 18. maja 2022 [szczegóły]  
POM Iskra Piotrowice 0 - 2 Huczwa Tyszowce 18 maja 2022 - 16:00
Orlęta Łuków 1 - 0 Gryf Gmina Zamość 18 maja 2022 - 18:00
Lewart Lubartów 3 - 2 Kłos Gmina Chełm 18 maja 2022 - 17:00
Włodawianka Włodawa 13 - 1 Brat Siennica Nadolna 18 maja 2022 - 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2 - 1 Igros Krasnobród 18 maja 2022 - 17:00
Lutnia Piszczac 1 - 0 Hetman Zamość 18 maja 2022 - 17:00
Kolejka 7 - 21/22. maja 2022 [szczegóły]  
Igros Krasnobród 1 - 3 POM Iskra Piotrowice 22 maja 2022 - 16:00
Hetman Zamość 1 - 5 Lewart Lubartów 21 maja 2022 - 16:30
Brat Siennica Nadolna 0 - 2 Orlęta Łuków 22 maja 2022 - 12:00
Lutnia Piszczac 2 - 1 Gryf Gmina Zamość 22 maja 2022 - 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 6 - 0 Kłos Gmina Chełm 21 maja 2022 - 11:00
Włodawianka Włodawa 4 - 0 Huczwa Tyszowce 22 maja 2022 - 17:00
Kolejka 8 - 28/29. maja 2022 [szczegóły]  
Gryf Gmina Zamość 3 - 2 Włodawianka Włodawa 28 maja 2022 - 12:00
Kłos Gmina Chełm 1 - 3 Lutnia Piszczac 28 maja 2022 - 16:00
Huczwa Tyszowce 1 - 1 Sparta Rejowiec Fabryczny 29 maja 2022 - 16:00
POM Iskra Piotrowice 1 - 1 Brat Siennica Nadolna 29 maja 2022 - 17:00
Lewart Lubartów 3 - 0 Igros Krasnobród 28 maja 2022 - 17:00
Orlęta Łuków 4 - 0 Hetman Zamość 28 maja 2022 - 15:00
Kolejka 9 - 1. czerwca 2022 [szczegóły]  
POM Iskra Piotrowice 2 - 1 Kłos Gmina Chełm 1 czerwca 2022 - 16:00
Lewart Lubartów 5 - 0 Gryf Gmina Zamość 1 czerwca 2022 - 17:00
Orlęta Łuków 2 - 0 Huczwa Tyszowce 1 czerwca 2022 - 17:00
Włodawianka Włodawa 7 - 1 Hetman Zamość 1 czerwca 2022 - 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 4 - 0 Brat Siennica Nadolna 1 czerwca 2022 - 17:00
Lutnia Piszczac 1 - 3 Igros Krasnobród 1 czerwca 2022 - 17:00
Kolejka 10 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły]  
Gryf Gmina Zamość 1 - 1 POM Iskra Piotrowice 4 czerwca 2022 - 17:00
Kłos Gmina Chełm 1 - 2 Włodawianka Włodawa 4 czerwca 2022 - 17:00
Igros Krasnobród 0 - 3 Orlęta Łuków 5 czerwca 2022 - 16:00
Brat Siennica Nadolna 0 - 7 Lewart Lubartów 5 czerwca 2022 - 14:00
Hetman Zamość 1 - 2 Sparta Rejowiec Fabryczny 4 czerwca 2022 - 16:30
Huczwa Tyszowce 0 - 0 Lutnia Piszczac 5 czerwca 2022 - 12:00
Kolejka 11 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły]  
POM Iskra Piotrowice 4 - 1 Hetman Zamość 11 czerwca 2022 - 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1 - 0 Gryf Gmina Zamość 11 czerwca 2022 - 17:00
Orlęta Łuków 4 - 4 Kłos Gmina Chełm 11 czerwca 2022 - 17:00
Lewart Lubartów 4 - 3 Huczwa Tyszowce 11 czerwca 2022 - 17:00
Lutnia Piszczac 4 - 0 Brat Siennica Nadolna 11 czerwca 2022 - 17:00
Włodawianka Włodawa 5 - 2 Igros Krasnobród 11 czerwca 2022 - 17:00
Kolejka 12 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły]  
Huczwa Tyszowce 2 - 4 POM Iskra Piotrowice 18 czerwca 2022 - 17:00
Gryf Gmina Zamość 1 - 1 Orlęta Łuków 18 czerwca 2022 - 17:00
Kłos Gmina Chełm 4 - 1 Lewart Lubartów 18 czerwca 2022 - 17:00
Brat Siennica Nadolna 1 - 2 Włodawianka Włodawa 18 czerwca 2022 - 17:00
Igros Krasnobród 3 - 3 Sparta Rejowiec Fabryczny 18 czerwca 2022 - 17:00
Hetman Zamość 1 - 3 Lutnia Piszczac 18 czerwca 2022 - 17:00
© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE