IV liga - lubelska - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lewart Lubartów 24 57 18 3 3 49 - 17
2. Janowianka Janów Lubelski 24 56 17 5 2 60 - 18
3. Start Krasnystaw 24 51 16 3 5 44 - 26
4. Stal Kraśnik 24 48 15 3 6 56 - 25 1 1 0 1 0 2 - 2
5. KS Drzewce 24 48 14 6 4 60 - 29 1 1 0 1 0 2 - 2
6. Łada 1945 Biłgoraj 24 45 14 3 7 41 - 29
7. Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 35 10 5 9 39 - 28 1 3 1 0 0 2 - 1
8. Opolanin Opole Lubelskie 24 35 10 5 9 53 - 47 1 0 0 0 1 1 - 2
9. Kryształ Werbkowice 24 33 9 6 9 37 - 44
10. Górnik II Łęczna 24 31 8 7 9 35 - 35
11. Lublinianka Lublin 24 27 8 3 13 28 - 33 1 3 1 0 0 1 - 0
12. Huragan Międzyrzec Podlaski 24 27 8 3 13 32 - 38 1 0 0 0 1 0 - 1
13. Gryf Gmina Zamość 24 26 7 5 12 29 - 36
14. Stal Poniatowa 24 25 7 4 13 27 - 42
15. Motor II Lublin 24 23 6 5 13 29 - 51
16. Granit Bychawa 24 17 5 2 17 21 - 53
17. Ogniwo Wierzbica 24 14 4 2 18 21 - 65
18. Grom Kąkolewnica 24 13 3 4 17 18 - 63


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Stal Poniatowa 0 - 4 Górnik II Łęczna 12 sierpnia 2023 - 15:00
Kryształ Werbkowice 0 - 2 Start Krasnystaw 12 sierpnia 2023 - 16:00
KS Drzewce 4 - 3 Lublinianka Lublin 12 sierpnia 2023 - 18:00
Ogniwo Wierzbica 0 - 3 Janowianka Janów Lubelski 12 sierpnia 2023 - 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 5 Łada 1945 Biłgoraj 12 sierpnia 2023 - 17:00
Stal Kraśnik 4 - 0 Grom Kąkolewnica 12 sierpnia 2023 - 17:00
Lewart Lubartów 1 - 0 Granit Bychawa 12 sierpnia 2023 - 17:00
Motor II Lublin 1 - 2 Opolanin Opole Lubelskie 12 sierpnia 2023 - 11:00
Gryf Gmina Zamość 2 - 0 Huragan Międzyrzec Podlaski 12 sierpnia 2023 - 16:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna 1 - 2 Huragan Międzyrzec Podlaski 15 sierpnia 2023 - 11:00
Opolanin Opole Lubelskie 0 - 3 Gryf Gmina Zamość 15 sierpnia 2023 - 17:00
Granit Bychawa 1 - 3 Motor II Lublin 15 sierpnia 2023 - 17:00
Grom Kąkolewnica 0 - 5 Lewart Lubartów 15 sierpnia 2023 - 17:30
Łada 1945 Biłgoraj 2 - 1 Stal Kraśnik 15 sierpnia 2023 - 17:30
Janowianka Janów Lubelski 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 sierpnia 2023 - 16:00
Lublinianka Lublin 3 - 4 Ogniwo Wierzbica 15 sierpnia 2023 - 17:00
Start Krasnystaw 0 - 2 KS Drzewce 15 sierpnia 2023 - 15:00
Stal Poniatowa 1 - 2 Kryształ Werbkowice 15 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Kryształ Werbkowice 3 - 3 Górnik II Łęczna 19 sierpnia 2023 - 12:00
KS Drzewce 3 - 0 Stal Poniatowa 19 sierpnia 2023 - 17:00
Ogniwo Wierzbica 2 - 3 Start Krasnystaw 19 sierpnia 2023 - 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Lublinianka Lublin 20 sierpnia 2023 - 17:00
Stal Kraśnik 2 - 1 Janowianka Janów Lubelski 20 sierpnia 2023 - 17:00
Lewart Lubartów 2 - 1 Łada 1945 Biłgoraj 19 sierpnia 2023 - 17:00
Motor II Lublin 1 - 2 Grom Kąkolewnica 19 sierpnia 2023 - 11:00
Gryf Gmina Zamość 4 - 0 Granit Bychawa 20 sierpnia 2023 - 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2 - 2 Opolanin Opole Lubelskie 19 sierpnia 2023 - 15:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna 3 - 1 Opolanin Opole Lubelskie 26 sierpnia 2023 - 15:00
Granit Bychawa 0 - 3 Huragan Międzyrzec Podlaski 27 sierpnia 2023 - 17:00
Grom Kąkolewnica 1 - 4 Gryf Gmina Zamość 26 sierpnia 2023 - 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 2 Motor II Lublin 26 sierpnia 2023 - 14:00
Janowianka Janów Lubelski 3 - 3 Lewart Lubartów 26 sierpnia 2023 - 15:00
Lublinianka Lublin 0 - 2 Stal Kraśnik 26 sierpnia 2023 - 11:00
Start Krasnystaw 5 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 sierpnia 2023 - 11:00
Stal Poniatowa 1 - 0 Ogniwo Wierzbica 27 sierpnia 2023 - 17:00
Kryształ Werbkowice 2 - 1 KS Drzewce 26 sierpnia 2023 - 16:00
Kolejka 5 - 30. sierpnia 2023 [szczegóły]  
KS Drzewce 2 - 2 Górnik II Łęczna 30 sierpnia 2023 - 17:00
Ogniwo Wierzbica 0 - 0 Kryształ Werbkowice 30 sierpnia 2023 - 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Stal Poniatowa 30 sierpnia 2023 - 16:00
Stal Kraśnik 3 - 1 Start Krasnystaw 30 sierpnia 2023 - 17:00
Lewart Lubartów 1 - 0 Lublinianka Lublin 30 sierpnia 2023 - 17:00
Janowianka Janów Lubelski 2 - 2 Motor II Lublin 30 sierpnia 2023 - 17:00
Gryf Gmina Zamość 0 - 1 Łada 1945 Biłgoraj 30 sierpnia 2023 - 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 5 - 1 Grom Kąkolewnica 30 sierpnia 2023 - 17:30
Opolanin Opole Lubelskie 7 - 2 Granit Bychawa 30 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 6 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Granit Bychawa 1 - 0 Górnik II Łęczna 3 września 2023 - 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 2 - 1 Grom Kąkolewnica 3 września 2023 - 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 0 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 września 2023 - 16:00
Janowianka Janów Lubelski 4 - 1 Gryf Gmina Zamość 13 września 2023 - 16:00
Lublinianka Lublin 0 - 1 Motor II Lublin 2 września 2023 - 16:00
Start Krasnystaw 1 - 0 Lewart Lubartów 2 września 2023 - 11:00
Stal Poniatowa 1 - 3 Stal Kraśnik 3 września 2023 - 16:00
Kryształ Werbkowice 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 września 2023 - 16:00
KS Drzewce 2 - 0 Ogniwo Wierzbica 2 września 2023 - 17:00
Kolejka 7 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Ogniwo Wierzbica 1 - 1 Górnik II Łęczna 10 września 2023 - 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 4 KS Drzewce 10 września 2023 - 16:00
Stal Kraśnik 6 - 0 Kryształ Werbkowice 9 września 2023 - 17:00
Lewart Lubartów 2 - 2 Stal Poniatowa 10 września 2023 - 12:00
Motor II Lublin 1 - 2 Start Krasnystaw 9 września 2023 - 11:00
Gryf Gmina Zamość 2 - 2 Lublinianka Lublin 10 września 2023 - 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0 - 2 Janowianka Janów Lubelski 9 września 2023 - 12:00
Opolanin Opole Lubelskie 3 - 2 Łada 1945 Biłgoraj 10 września 2023 - 17:00
Granit Bychawa 3 - 0 Grom Kąkolewnica 10 września 2023 - 17:00
Kolejka 8 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna 1 - 2 Grom Kąkolewnica 16 września 2023 - 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 3 - 0 Granit Bychawa 17 września 2023 - 16:00
Janowianka Janów Lubelski 5 - 1 Opolanin Opole Lubelskie 17 września 2023 - 16:00
Lublinianka Lublin 1 - 0 Huragan Międzyrzec Podlaski 16 września 2023 - 15:00
Start Krasnystaw 1 - 0 Gryf Gmina Zamość 16 września 2023 - 15:00
Stal Poniatowa 0 - 3 Motor II Lublin 17 września 2023 - 16:00
Kryształ Werbkowice 0 - 3 Lewart Lubartów 17 września 2023 - 16:00
KS Drzewce 2 - 2 Stal Kraśnik 16 września 2023 - 16:00
Ogniwo Wierzbica 0 - 5 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 września 2023 - 16:00
Kolejka 9 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 0 Górnik II Łęczna 22 września 2023 - 16:00
Stal Kraśnik 3 - 1 Ogniwo Wierzbica 24 września 2023 - 16:00
Lewart Lubartów 1 - 3 KS Drzewce 22 września 2023 - 18:00
Motor II Lublin 2 - 1 Kryształ Werbkowice 23 września 2023 - 11:00
Gryf Gmina Zamość 0 - 3 Stal Poniatowa 23 września 2023 - 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1 - 2 Start Krasnystaw 23 września 2023 - 12:00
Opolanin Opole Lubelskie 3 - 0 Lublinianka Lublin 24 września 2023 - 15:00
Granit Bychawa 0 - 2 Janowianka Janów Lubelski 24 września 2023 - 16:00
Grom Kąkolewnica 2 - 4 Łada 1945 Biłgoraj 24 września 2023 - 15:00
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna 3 - 2 Łada 1945 Biłgoraj 30 września 2023 - 11:00
Janowianka Janów Lubelski 5 - 0 Grom Kąkolewnica 1 października 2023 - 16:00
Lublinianka Lublin 1 - 0 Granit Bychawa 30 września 2023 - 15:00
Start Krasnystaw 2 - 2 Opolanin Opole Lubelskie 30 września 2023 - 15:00
Stal Poniatowa 6 - 1 Huragan Międzyrzec Podlaski 1 października 2023 - 15:00
Kryształ Werbkowice 2 - 0 Gryf Gmina Zamość 1 października 2023 - 15:00
KS Drzewce 2 - 2 Motor II Lublin 30 września 2023 - 11:00
Ogniwo Wierzbica 0 - 2 Lewart Lubartów 1 października 2023 - 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Stal Kraśnik 1 października 2023 - 15:00
Kolejka 11 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Stal Kraśnik 2 - 0 Górnik II Łęczna 7 października 2023 - 11:00
Lewart Lubartów 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 października 2023 - 12:00
Ogniwo Wierzbica 1 - 2 Motor II Lublin 8 października 2023 - 14:00
Gryf Gmina Zamość 1 - 1 KS Drzewce 7 października 2023 - 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0 - 2 Kryształ Werbkowice 7 października 2023 - 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 3 - 1 Stal Poniatowa 8 października 2023 - 15:00
Granit Bychawa 1 - 2 Start Krasnystaw 8 października 2023 - 15:00
Grom Kąkolewnica 0 - 1 Lublinianka Lublin 7 października 2023 - 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 1 Janowianka Janów Lubelski 8 października 2023 - 15:00
Kolejka 12 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna 1 - 6 Janowianka Janów Lubelski 14 października 2023 - 11:00
Lublinianka Lublin 1 - 2 Łada 1945 Biłgoraj 14 października 2023 - 14:00
Start Krasnystaw 4 - 0 Grom Kąkolewnica 14 października 2023 - 12:00
Stal Poniatowa 1 - 0 Granit Bychawa 15 października 2023 - 15:00
Kryształ Werbkowice 1 - 2 Opolanin Opole Lubelskie 14 października 2023 - 15:00
KS Drzewce 1 - 0 Huragan Międzyrzec Podlaski 14 października 2023 - 14:00
Ogniwo Wierzbica 0 - 3 Gryf Gmina Zamość 15 października 2023 - 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 - 0 Motor II Lublin 12 października 2023 - 14:00
Stal Kraśnik 0 - 3 Lewart Lubartów 15 października 2023 - 14:00
Kolejka 13 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Lewart Lubartów 1 - 0 Górnik II Łęczna 21 października 2023 - 15:00
Motor II Lublin 2 - 4 Stal Kraśnik 21 października 2023 - 11:00
Gryf Gmina Zamość 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 października 2023 - 14:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1 - 2 Ogniwo Wierzbica 21 października 2023 - 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 2 - 5 KS Drzewce 22 października 2023 - 14:00
Granit Bychawa 2 - 2 Kryształ Werbkowice 22 października 2023 - 14:00
Grom Kąkolewnica 1 - 1 Stal Poniatowa 22 października 2023 - 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 3 Start Krasnystaw 22 października 2023 - 14:00
Janowianka Janów Lubelski 2 - 1 Lublinianka Lublin 22 października 2023 - 14:30
Kolejka 14 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna 2 - 0 Lublinianka Lublin 29 października 2023 - 13:30
Start Krasnystaw 0 - 1 Janowianka Janów Lubelski 29 października 2023 - 11:00
Stal Poniatowa 1 - 3 Łada 1945 Biłgoraj 29 października 2023 - 14:00
Kryształ Werbkowice 3 - 2 Grom Kąkolewnica 28 października 2023 - 14:00
KS Drzewce 2 - 1 Granit Bychawa 28 października 2023 - 15:00
Ogniwo Wierzbica 3 - 2 Opolanin Opole Lubelskie 28 października 2023 - 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Huragan Międzyrzec Podlaski 29 października 2023 - 14:00
Stal Kraśnik 3 - 2 Gryf Gmina Zamość 29 października 2023 - 13:00
Lewart Lubartów 4 - 1 Motor II Lublin 29 października 2023 - 12:00
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Motor II Lublin 0 - 0 Górnik II Łęczna 4 listopada 2023 - 11:00
Gryf Gmina Zamość 1 - 2 Lewart Lubartów 4 listopada 2023 - 12:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1 - 4 Stal Kraśnik 4 listopada 2023 - 13:00
Opolanin Opole Lubelskie 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 listopada 2023 - 13:00
Granit Bychawa 4 - 1 Ogniwo Wierzbica 5 listopada 2023 - 13:00
Grom Kąkolewnica 0 - 3 KS Drzewce 4 listopada 2023 - 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 2 - 1 Kryształ Werbkowice 5 listopada 2023 - 14:00
Janowianka Janów Lubelski 2 - 0 Stal Poniatowa 5 listopada 2023 - 13:00
Lublinianka Lublin 1 - 2 Start Krasnystaw 5 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna 3 - 1 Start Krasnystaw 11 listopada 2023 - 18:00
Stal Poniatowa 0 - 0 Lublinianka Lublin 11 listopada 2023 - 13:00
Kryształ Werbkowice 0 - 6 Janowianka Janów Lubelski 11 listopada 2023 - 13:00
KS Drzewce 1 - 0 Łada 1945 Biłgoraj 12 listopada 2023 - 13:00
Ogniwo Wierzbica 3 - 1 Grom Kąkolewnica 11 listopada 2023 - 12:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Granit Bychawa 11 listopada 2023 - 13:00
Stal Kraśnik 3 - 2 Opolanin Opole Lubelskie 11 listopada 2023 - 12:00
Lewart Lubartów 4 - 0 Huragan Międzyrzec Podlaski 11 listopada 2023 - 12:00
Motor II Lublin 2 - 2 Gryf Gmina Zamość 11 listopada 2023 - 11:00
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna 0 - 1 Gryf Gmina Zamość 25 listopada 2023 - 12:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3 - 1 Motor II Lublin 26 listopada 2023 - 13:00
Lewart Lubartów 2 - 1 Opolanin Opole Lubelskie 25 listopada 2023 - 12:00
Granit Bychawa 0 - 8 Stal Kraśnik 24 listopada 2023 - 16:00
Grom Kąkolewnica 0 - 6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 listopada 2023 - 15:09
Łada 1945 Biłgoraj 2 - 1 Ogniwo Wierzbica 19 listopada 2023 - 13:00
Janowianka Janów Lubelski 2 - 2 KS Drzewce 18 listopada 2023 - 13:00
Lublinianka Lublin 0 - 2 Kryształ Werbkowice 22 listopada 2023 - 18:30
Stal Poniatowa 1 - 1 Start Krasnystaw 25 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 18 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna 2 - 0 Stal Poniatowa 16 marca 2024 - 16:30
Start Krasnystaw 2 - 1 Kryształ Werbkowice 17 marca 2024 - 15:00
Lublinianka Lublin 2 - 1 KS Drzewce 16 marca 2024 - 14:00
Janowianka Janów Lubelski 5 - 0 Ogniwo Wierzbica 17 marca 2024 - 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 17 marca 2024 - 15:00
Grom Kąkolewnica 0 - 1 Stal Kraśnik 16 marca 2024 - 15:00
Granit Bychawa 1 - 4 Lewart Lubartów 16 marca 2024 - 14:00
Opolanin Opole Lubelskie 8 - 1 Motor II Lublin 16 marca 2024 - 14:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3 - 0 Gryf Gmina Zamość 16 marca 2024 - 15:00
Kolejka 19 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Huragan Międzyrzec Podlaski 2 - 0 Górnik II Łęczna 23 marca 2024 - 15:00
Gryf Gmina Zamość 2 - 1 Opolanin Opole Lubelskie 23 marca 2024 - 12:00
Motor II Lublin 1 - 2 Granit Bychawa 23 marca 2024 - 11:00
Lewart Lubartów 1 - 0 Grom Kąkolewnica 23 marca 2024 - 13:00
Stal Kraśnik 1 - 1 Łada 1945 Biłgoraj 23 marca 2024 - 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 1 Janowianka Janów Lubelski 24 marca 2024 - 15:00
Ogniwo Wierzbica 1 - 2 Lublinianka Lublin 24 marca 2024 - 13:00
KS Drzewce 1 - 1 Start Krasnystaw 24 marca 2024 - 15:00
Kryształ Werbkowice 4 - 2 Stal Poniatowa 23 marca 2024 - 15:00
Kolejka 20 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna 3 - 3 Kryształ Werbkowice 30 marca 2024 - 14:30
Stal Poniatowa 1 - 4 KS Drzewce 30 marca 2024 - 15:00
Start Krasnystaw 3 - 0 Ogniwo Wierzbica 30 marca 2024 - 11:00
Lublinianka Lublin 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 marca 2024 - 12:00
Janowianka Janów Lubelski 1 - 0 Stal Kraśnik 30 marca 2024 - 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 0 Lewart Lubartów 30 marca 2024 - 14:00
Grom Kąkolewnica 1 - 1 Motor II Lublin 30 marca 2024 - 13:00
Granit Bychawa 1 - 0 Gryf Gmina Zamość 30 marca 2024 - 11:00
Opolanin Opole Lubelskie 3 - 2 Huragan Międzyrzec Podlaski 30 marca 2024 - 12:00
Kolejka 21 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Opolanin Opole Lubelskie 1 - 1 Górnik II Łęczna 7 kwietnia 2024 - 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2 - 0 Granit Bychawa 6 kwietnia 2024 - 15:00
Gryf Gmina Zamość 1 - 1 Grom Kąkolewnica 6 kwietnia 2024 - 15:00
Motor II Lublin 0 - 1 Łada 1945 Biłgoraj 6 kwietnia 2024 - 11:00
Lewart Lubartów 3 - 0 Janowianka Janów Lubelski 5 kwietnia 2024 - 18:00
Stal Kraśnik 2 - 0 Lublinianka Lublin 6 kwietnia 2024 - 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 1 Start Krasnystaw 7 kwietnia 2024 - 15:00
Ogniwo Wierzbica 0 - 2 Stal Poniatowa 6 kwietnia 2024 - 14:00
KS Drzewce 2 - 1 Kryształ Werbkowice 7 kwietnia 2024 - 13:00
Kolejka 22 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna 4 - 1 KS Drzewce 13 kwietnia 2024 - 18:30
Kryształ Werbkowice 4 - 1 Ogniwo Wierzbica 13 kwietnia 2024 - 15:00
Stal Poniatowa 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 kwietnia 2024 - 16:00
Start Krasnystaw 2 - 1 Stal Kraśnik 12 kwietnia 2024 - 17:00
Lublinianka Lublin 0 - 1 Lewart Lubartów 13 kwietnia 2024 - 14:00
Motor II Lublin 0 - 2 Janowianka Janów Lubelski 13 kwietnia 2024 - 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 2 - 0 Gryf Gmina Zamość 13 kwietnia 2024 - 15:00
Grom Kąkolewnica 0 - 2 Huragan Międzyrzec Podlaski 14 kwietnia 2024 - 14:00
Granit Bychawa 1 - 2 Opolanin Opole Lubelskie 14 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 23 - 17. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna 0 - 0 Granit Bychawa 17 kwietnia 2024 - 17:00
Grom Kąkolewnica 1 - 1 Opolanin Opole Lubelskie 17 kwietnia 2024 - 16:30
Huragan Międzyrzec Podlaski 0 - 1 Łada 1945 Biłgoraj 17 kwietnia 2024 - 17:00
Gryf Gmina Zamość 0 - 2 Janowianka Janów Lubelski 17 kwietnia 2024 - 17:00
Motor II Lublin 0 - 4 Lublinianka Lublin 17 kwietnia 2024 - 16:00
Lewart Lubartów 2 - 1 Start Krasnystaw 17 kwietnia 2024 - 17:00
Stal Kraśnik 0 - 1 Stal Poniatowa 17 kwietnia 2024 - 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 Kryształ Werbkowice 17 kwietnia 2024 - 17:00
Ogniwo Wierzbica 0 - 10 KS Drzewce 17 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 24 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna 1 - 0 Ogniwo Wierzbica 21 kwietnia 2024 - 11:00
KS Drzewce 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 kwietnia 2024 - 17:00
Kryształ Werbkowice 0 - 0 Stal Kraśnik 21 kwietnia 2024 - 15:00
Stal Poniatowa 1 - 2 Lewart Lubartów 21 kwietnia 2024 - 16:00
Start Krasnystaw 2 - 0 Motor II Lublin 21 kwietnia 2024 - 17:00
Lublinianka Lublin 4 - 0 Gryf Gmina Zamość 21 kwietnia 2024 - 14:00
Janowianka Janów Lubelski 1 - 1 Huragan Międzyrzec Podlaski 21 kwietnia 2024 - 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 1 Opolanin Opole Lubelskie 21 kwietnia 2024 - 17:00
Grom Kąkolewnica 2 - 1 Granit Bychawa 21 kwietnia 2024 - 11:00
Kolejka 25 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Grom Kąkolewnica - Górnik II Łęczna 28 kwietnia 2024 - 16:00
Granit Bychawa - Łada 1945 Biłgoraj 28 kwietnia 2024 - 16:00
Opolanin Opole Lubelskie - Janowianka Janów Lubelski 28 kwietnia 2024 - 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski - Lublinianka Lublin 27 kwietnia 2024 - 15:00
Gryf Gmina Zamość - Start Krasnystaw 27 kwietnia 2024 - 17:00
Motor II Lublin - Stal Poniatowa 28 kwietnia 2024 - 11:00
Lewart Lubartów - Kryształ Werbkowice 27 kwietnia 2024 - 17:00
Stal Kraśnik - KS Drzewce 27 kwietnia 2024 - 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Ogniwo Wierzbica 28 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 26 - 1. maja 2024 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 maja 2024 - 12:00
Ogniwo Wierzbica - Stal Kraśnik 1 maja 2024 - 16:00
KS Drzewce - Lewart Lubartów 1 maja 2024 - 17:00
Kryształ Werbkowice - Motor II Lublin 1 maja 2024 - 11:00
Stal Poniatowa - Gryf Gmina Zamość 1 maja 2024 - 17:00
Start Krasnystaw - Huragan Międzyrzec Podlaski 1 maja 2024 - 12:00
Lublinianka Lublin - Opolanin Opole Lubelskie 1 maja 2024 - 17:30
Janowianka Janów Lubelski - Granit Bychawa 1 maja 2024 - 16:00
Łada 1945 Biłgoraj - Grom Kąkolewnica 1 maja 2024 - 17:00
Kolejka 27 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Łada 1945 Biłgoraj - Górnik II Łęczna 5 maja 2024 - 17:00
Grom Kąkolewnica - Janowianka Janów Lubelski 4 maja 2024 - 15:00
Granit Bychawa - Lublinianka Lublin 5 maja 2024 - 16:00
Opolanin Opole Lubelskie - Start Krasnystaw 5 maja 2024 - 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski - Stal Poniatowa 4 maja 2024 - 12:00
Gryf Gmina Zamość - Kryształ Werbkowice 4 maja 2024 - 17:00
Motor II Lublin - KS Drzewce 4 maja 2024 - 11:00
Lewart Lubartów - Ogniwo Wierzbica 5 maja 2024 - 17:00
Stal Kraśnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 maja 2024 - 16:00
Kolejka 28 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna - Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lewart Lubartów 12 maja 2024 - 17:00
Motor II Lublin - Ogniwo Wierzbica 11 maja 2024 - 11:00
KS Drzewce - Gryf Gmina Zamość 11 maja 2024 - 17:00
Kryształ Werbkowice - Huragan Międzyrzec Podlaski 12 maja 2024 - 15:00
Stal Poniatowa - Opolanin Opole Lubelskie 12 maja 2024 - 17:00
Start Krasnystaw - Granit Bychawa
Lublinianka Lublin - Grom Kąkolewnica
Janowianka Janów Lubelski - Łada 1945 Biłgoraj 12 maja 2024 - 15:00
Kolejka 29 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Janowianka Janów Lubelski - Górnik II Łęczna 18 maja 2024 - 16:00
Łada 1945 Biłgoraj - Lublinianka Lublin 19 maja 2024 - 17:00
Grom Kąkolewnica - Start Krasnystaw
Granit Bychawa - Stal Poniatowa 19 maja 2024 - 17:00
Opolanin Opole Lubelskie - Kryształ Werbkowice 19 maja 2024 - 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski - KS Drzewce
Gryf Gmina Zamość - Ogniwo Wierzbica 18 maja 2024 - 17:00
Motor II Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 maja 2024 - 11:00
Lewart Lubartów - Stal Kraśnik 19 maja 2024 - 18:00
Kolejka 30 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna - Lewart Lubartów
Stal Kraśnik - Motor II Lublin 26 maja 2024 - 13:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Gryf Gmina Zamość 26 maja 2024 - 17:00
Ogniwo Wierzbica - Huragan Międzyrzec Podlaski
KS Drzewce - Opolanin Opole Lubelskie 26 maja 2024 - 15:00
Kryształ Werbkowice - Granit Bychawa 25 maja 2024 - 12:00
Stal Poniatowa - Grom Kąkolewnica 26 maja 2024 - 17:00
Start Krasnystaw - Łada 1945 Biłgoraj
Lublinianka Lublin - Janowianka Janów Lubelski 26 maja 2024 - 14:00
Kolejka 31 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Lublinianka Lublin - Górnik II Łęczna
Janowianka Janów Lubelski - Start Krasnystaw 1 czerwca 2024 - 16:00
Łada 1945 Biłgoraj - Stal Poniatowa 1 czerwca 2024 - 17:00
Grom Kąkolewnica - Kryształ Werbkowice
Granit Bychawa - KS Drzewce 2 czerwca 2024 - 17:00
Opolanin Opole Lubelskie - Ogniwo Wierzbica 2 czerwca 2024 - 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Gryf Gmina Zamość - Stal Kraśnik 1 czerwca 2024 - 17:00
Motor II Lublin - Lewart Lubartów 1 czerwca 2024 - 11:00
Kolejka 32 - 5. czerwca 2024 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna - Motor II Lublin
Lewart Lubartów - Gryf Gmina Zamość 5 czerwca 2024 - 18:00
Stal Kraśnik - Huragan Międzyrzec Podlaski 5 czerwca 2024 - 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Opolanin Opole Lubelskie 5 czerwca 2024 - 17:00
Ogniwo Wierzbica - Granit Bychawa
KS Drzewce - Grom Kąkolewnica 5 czerwca 2024 - 18:00
Kryształ Werbkowice - Łada 1945 Biłgoraj
Stal Poniatowa - Janowianka Janów Lubelski 5 czerwca 2024 - 17:00
Start Krasnystaw - Lublinianka Lublin 5 czerwca 2024 - 18:00
Kolejka 33 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Start Krasnystaw - Górnik II Łęczna 8 czerwca 2024 - 11:00
Lublinianka Lublin - Stal Poniatowa
Janowianka Janów Lubelski - Kryształ Werbkowice 9 czerwca 2024 - 16:00
Łada 1945 Biłgoraj - KS Drzewce 9 czerwca 2024 - 17:00
Grom Kąkolewnica - Ogniwo Wierzbica
Granit Bychawa - Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 czerwca 2024 - 17:00
Opolanin Opole Lubelskie - Stal Kraśnik 9 czerwca 2024 - 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski - Lewart Lubartów
Gryf Gmina Zamość - Motor II Lublin 8 czerwca 2024 - 17:00
Kolejka 34 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły]  
Gryf Gmina Zamość - Górnik II Łęczna 16 czerwca 2024 - 17:00
Motor II Lublin - Huragan Międzyrzec Podlaski 16 czerwca 2024 - 16:00
Opolanin Opole Lubelskie - Lewart Lubartów 16 czerwca 2024 - 17:00
Stal Kraśnik - Granit Bychawa 16 czerwca 2024 - 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Grom Kąkolewnica 15 czerwca 2024 - 17:00
Ogniwo Wierzbica - Łada 1945 Biłgoraj
KS Drzewce - Janowianka Janów Lubelski 16 czerwca 2024 - 18:00
Kryształ Werbkowice - Lublinianka Lublin
Start Krasnystaw - Stal Poniatowa 15 czerwca 2024 - 11:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE