IV liga - lubuska - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Polonia Słubice 31 73 23 4 4 88 - 39
2. Ilanka Rzepin 30 65 20 5 5 96 - 38
3. Stal Jasień 31 57 17 6 8 68 - 41 2 3 1 0 1 2 - 2
4. Lubuszanin Drezdenko 31 57 17 6 8 60 - 33 2 3 1 0 1 2 - 2
5. Syrena Zbąszynek 31 55 16 7 8 74 - 45
6. Pogoń Świebodzin 31 51 15 6 10 46 - 35
7. Lechia II Zielona Góra 31 50 14 8 9 57 - 42
8. Odra Nietków 31 48 13 9 9 54 - 34
9. Dąb Przybyszów 31 46 13 7 11 58 - 66
10. Czarni Żagań 31 44 13 5 13 50 - 65
11. Sprotavia Szprotawa 31 40 12 4 15 58 - 66
12. Promień Żary 31 35 9 8 14 48 - 57 2 6 2 0 0 4 - 1
13. Warta II Gorzów Wielkopolski 31 35 10 5 16 44 - 56 2 0 0 0 2 1 - 4
14. Pogoń Skwierzyna 30 31 8 7 15 49 - 58
15. Meprozet Stare Kurowo 31 30 7 9 15 44 - 58
16. Stal Sulęcin 31 29 8 5 18 39 - 86
17. Korona Kożuchów 31 23 6 5 20 26 - 65
18. Spójnia Ośno Lubuskie 31 10 2 4 25 46 - 121


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Lubuszanin Drezdenko 5 - 0 Warta II Gorzów Wielkopolski 6 sierpnia 2023 - 16:30
Dąb Przybyszów 4 - 3 Polonia Słubice 27 września 2023 - 16:30
Korona Kożuchów 3 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie 5 sierpnia 2023 - 16:00
Lechia II Zielona Góra 0 - 1 Pogoń Świebodzin 6 sierpnia 2023 - 18:00
Odra Nietków 3 - 1 Ilanka Rzepin 5 sierpnia 2023 - 17:00
Pogoń Skwierzyna 0 - 1 Czarni Żagań 5 sierpnia 2023 - 18:00
Sprotavia Szprotawa 0 - 0 Meprozet Stare Kurowo 5 sierpnia 2023 - 16:00
Stal Sulęcin 2 - 2 Stal Jasień 6 sierpnia 2023 - 17:00
Promień Żary 4 - 2 Syrena Zbąszynek 6 sierpnia 2023 - 18:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Czarni Żagań 2 - 3 Lechia II Zielona Góra 12 sierpnia 2023 - 17:00
Ilanka Rzepin 4 - 0 Korona Kożuchów 12 sierpnia 2023 - 17:00
Meprozet Stare Kurowo 2 - 2 Stal Jasień 12 sierpnia 2023 - 14:00
Dąb Przybyszów 2 - 1 Pogoń Świebodzin 12 sierpnia 2023 - 17:00
Polonia Słubice 7 - 1 Promień Żary 13 sierpnia 2023 - 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3 - 2 Stal Sulęcin 13 sierpnia 2023 - 12:00
Sprotavia Szprotawa 3 - 1 Warta II Gorzów Wielkopolski 12 sierpnia 2023 - 16:00
Syrena Zbąszynek 2 - 0 Odra Nietków 13 sierpnia 2023 - 18:00
Lubuszanin Drezdenko 3 - 0 Pogoń Skwierzyna 13 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Warta II Gorzów Wielkopolski 2 - 2 Meprozet Stare Kurowo 20 sierpnia 2023 - 18:00
Dąb Przybyszów 1 - 2 Czarni Żagań 19 sierpnia 2023 - 17:00
Korona Kożuchów 1 - 2 Syrena Zbąszynek 19 sierpnia 2023 - 16:00
Lechia II Zielona Góra 1 - 4 Lubuszanin Drezdenko 19 sierpnia 2023 - 16:00
Odra Nietków 0 - 2 Polonia Słubice 20 sierpnia 2023 - 16:00
Pogoń Skwierzyna 2 - 1 Sprotavia Szprotawa 19 sierpnia 2023 - 14:00
Stal Jasień 4 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie 19 sierpnia 2023 - 16:00
Stal Sulęcin 0 - 1 Ilanka Rzepin 19 sierpnia 2023 - 16:00
Promień Żary 0 - 3 Pogoń Świebodzin 20 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Warta II Gorzów Wielkopolski 3 - 0 Pogoń Skwierzyna 27 sierpnia 2023 - 11:00
Czarni Żagań 2 - 1 Promień Żary 26 sierpnia 2023 - 16:00
Ilanka Rzepin 2 - 2 Stal Jasień 27 sierpnia 2023 - 13:00
Lubuszanin Drezdenko 2 - 0 Dąb Przybyszów 26 sierpnia 2023 - 18:00
Meprozet Stare Kurowo 3 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie 26 sierpnia 2023 - 17:00
Odra Nietków 3 - 0 Pogoń Świebodzin 26 sierpnia 2023 - 17:00
Polonia Słubice 3 - 0 Korona Kożuchów 27 sierpnia 2023 - 16:00
Sprotavia Szprotawa 2 - 4 Lechia II Zielona Góra 26 sierpnia 2023 - 16:00
Syrena Zbąszynek 8 - 2 Stal Sulęcin 26 sierpnia 2023 - 16:00
Kolejka 5 - 30. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Dąb Przybyszów 4 - 1 Sprotavia Szprotawa 30 sierpnia 2023 - 18:00
Korona Kożuchów 0 - 1 Pogoń Świebodzin 30 sierpnia 2023 - 17:00
Lechia II Zielona Góra 2 - 2 Warta II Gorzów Wielkopolski 30 sierpnia 2023 - 17:00
Odra Nietków 4 - 0 Czarni Żagań 30 sierpnia 2023 - 17:00
Pogoń Skwierzyna 3 - 1 Meprozet Stare Kurowo 30 sierpnia 2023 - 17:00
Promień Żary 1 - 1 Lubuszanin Drezdenko 30 sierpnia 2023 - 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 4 - 4 Ilanka Rzepin 30 sierpnia 2023 - 17:00
Stal Jasień 3 - 2 Syrena Zbąszynek 30 sierpnia 2023 - 17:00
Stal Sulęcin 0 - 2 Polonia Słubice 30 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 6 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Warta II Gorzów Wielkopolski 0 - 2 Dąb Przybyszów 3 września 2023 - 11:00
Czarni Żagań 1 - 0 Korona Kożuchów 2 września 2023 - 16:00
Meprozet Stare Kurowo 2 - 7 Ilanka Rzepin 2 września 2023 - 16:00
Pogoń Skwierzyna 1 - 1 Lechia II Zielona Góra 2 września 2023 - 17:30
Stal Sulęcin 1 - 0 Pogoń Świebodzin 2 września 2023 - 16:00
Polonia Słubice 1 - 1 Stal Jasień 2 września 2023 - 15:30
Sprotavia Szprotawa 3 - 1 Promień Żary 2 września 2023 - 16:00
Syrena Zbąszynek 3 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie 2 września 2023 - 16:00
Lubuszanin Drezdenko 2 - 0 Odra Nietków 2 września 2023 - 17:00
Kolejka 7 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Dąb Przybyszów 3 - 1 Pogoń Skwierzyna 9 września 2023 - 16:00
Ilanka Rzepin 5 - 1 Syrena Zbąszynek 10 września 2023 - 16:00
Korona Kożuchów 1 - 3 Lubuszanin Drezdenko 9 września 2023 - 16:00
Lechia II Zielona Góra 0 - 0 Meprozet Stare Kurowo 9 września 2023 - 17:00
Odra Nietków 2 - 2 Sprotavia Szprotawa 9 września 2023 - 17:00
Promień Żary 2 - 0 Warta II Gorzów Wielkopolski 10 września 2023 - 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3 - 7 Polonia Słubice 9 września 2023 - 14:00
Stal Jasień 1 - 0 Pogoń Świebodzin 9 września 2023 - 16:00
Stal Sulęcin 2 - 2 Czarni Żagań 9 września 2023 - 16:00
Kolejka 8 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Warta II Gorzów Wielkopolski 3 - 1 Odra Nietków 17 września 2023 - 11:00
Czarni Żagań 1 - 2 Stal Jasień 16 września 2023 - 16:00
Lechia II Zielona Góra 2 - 2 Dąb Przybyszów 17 września 2023 - 11:00
Lubuszanin Drezdenko 4 - 1 Stal Sulęcin 16 września 2023 - 17:00
Meprozet Stare Kurowo 2 - 2 Syrena Zbąszynek 16 września 2023 - 16:00
Pogoń Skwierzyna 1 - 1 Promień Żary 17 września 2023 - 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 3 Pogoń Świebodzin 16 września 2023 - 14:00
Polonia Słubice 0 - 2 Ilanka Rzepin 17 września 2023 - 15:30
Sprotavia Szprotawa 6 - 1 Korona Kożuchów 16 września 2023 - 14:00
Kolejka 9 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Dąb Przybyszów 3 - 2 Meprozet Stare Kurowo 23 września 2023 - 16:00
Ilanka Rzepin 3 - 2 Pogoń Świebodzin 23 września 2023 - 16:00
Korona Kożuchów 1 - 2 Warta II Gorzów Wielkopolski 23 września 2023 - 16:00
Odra Nietków 1 - 1 Pogoń Skwierzyna 23 września 2023 - 16:00
Promień Żary 0 - 0 Lechia II Zielona Góra 23 września 2023 - 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1 - 3 Czarni Żagań 24 września 2023 - 14:00
Stal Jasień 0 - 1 Lubuszanin Drezdenko 24 września 2023 - 16:00
Stal Sulęcin 2 - 3 Sprotavia Szprotawa 23 września 2023 - 16:00
Syrena Zbąszynek 0 - 4 Polonia Słubice 24 września 2023 - 16:00
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Warta II Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Stal Sulęcin 1 października 2023 - 11:00
Czarni Żagań 3 - 0 Ilanka Rzepin 30 września 2023 - 16:00
vo, na boisku 3-3
Dąb Przybyszów 3 - 2 Promień Żary 30 września 2023 - 16:00
Lechia II Zielona Góra 1 - 0 Odra Nietków 1 października 2023 - 11:00
Lubuszanin Drezdenko 2 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie 30 września 2023 - 16:00
Meprozet Stare Kurowo 0 - 2 Polonia Słubice 30 września 2023 - 16:00
Pogoń Skwierzyna 2 - 1 Korona Kożuchów 30 września 2023 - 16:00
Pogoń Świebodzin 1 - 1 Syrena Zbąszynek 30 września 2023 - 16:00
Sprotavia Szprotawa 3 - 7 Stal Jasień 30 września 2023 - 16:00
Kolejka 11 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Ilanka Rzepin 2 - 1 Lubuszanin Drezdenko 7 października 2023 - 16:00
Korona Kożuchów 0 - 3 Lechia II Zielona Góra 7 października 2023 - 15:00
Odra Nietków 6 - 0 Dąb Przybyszów 7 października 2023 - 16:00
Polonia Słubice 3 - 2 Pogoń Świebodzin 8 października 2023 - 13:00
Promień Żary 1 - 0 Meprozet Stare Kurowo 8 października 2023 - 12:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1 - 2 Sprotavia Szprotawa 7 października 2023 - 14:00
Stal Jasień 1 - 1 Warta II Gorzów Wielkopolski 7 października 2023 - 15:00
Stal Sulęcin 1 - 6 Pogoń Skwierzyna 7 października 2023 - 16:00
Syrena Zbąszynek 2 - 2 Czarni Żagań 7 października 2023 - 15:00
Kolejka 12 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Warta II Gorzów Wielkopolski 5 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie 15 października 2023 - 11:00
Czarni Żagań 2 - 4 Polonia Słubice 14 października 2023 - 15:00
Dąb Przybyszów 4 - 2 Korona Kożuchów 14 października 2023 - 15:00
Lechia II Zielona Góra 2 - 0 Stal Sulęcin 15 października 2023 - 15:00
Lubuszanin Drezdenko 1 - 0 Syrena Zbąszynek 14 października 2023 - 15:00
Meprozet Stare Kurowo 1 - 3 Pogoń Świebodzin 14 października 2023 - 15:00
Pogoń Skwierzyna 4 - 2 Stal Jasień 14 października 2023 - 15:00
Promień Żary 1 - 1 Odra Nietków 14 października 2023 - 15:00
Sprotavia Szprotawa 2 - 5 Ilanka Rzepin 14 października 2023 - 15:00
Kolejka 13 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Ilanka Rzepin 2 - 1 Warta II Gorzów Wielkopolski 21 października 2023 - 15:00
Korona Kożuchów 1 - 2 Promień Żary 21 października 2023 - 15:00
Odra Nietków 4 - 2 Meprozet Stare Kurowo 21 października 2023 - 15:00
Pogoń Świebodzin 3 - 0 Czarni Żagań 21 października 2023 - 15:00
Polonia Słubice 1 - 1 Lubuszanin Drezdenko 21 października 2023 - 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0 - 5 Pogoń Skwierzyna 21 października 2023 - 15:00
Stal Jasień 2 - 1 Lechia II Zielona Góra 21 października 2023 - 14:00
Stal Sulęcin 3 - 3 Dąb Przybyszów 21 października 2023 - 14:00
Syrena Zbąszynek 3 - 2 Sprotavia Szprotawa 21 października 2023 - 15:00
Kolejka 14 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Warta II Gorzów Wielkopolski 1 - 2 Syrena Zbąszynek 29 października 2023 - 11:00
Dąb Przybyszów 0 - 3 Stal Jasień 28 października 2023 - 14:00
Lechia II Zielona Góra 5 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie 28 października 2023 - 14:00
Lubuszanin Drezdenko 1 - 0 Pogoń Świebodzin 28 października 2023 - 14:00
Meprozet Stare Kurowo 1 - 1 Czarni Żagań 28 października 2023 - 14:00
Odra Nietków 2 - 0 Korona Kożuchów 28 października 2023 - 15:00
Pogoń Skwierzyna 1 - 5 Ilanka Rzepin 28 października 2023 - 14:00
Promień Żary 9 - 0 Stal Sulęcin 28 października 2023 - 14:00
Sprotavia Szprotawa 0 - 2 Polonia Słubice 28 października 2023 - 14:00
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Czarni Żagań 4 - 2 Lubuszanin Drezdenko 4 listopada 2023 - 14:00
Ilanka Rzepin 5 - 0 Lechia II Zielona Góra 4 listopada 2023 - 14:00
Korona Kożuchów 2 - 1 Meprozet Stare Kurowo 4 listopada 2023 - 14:00
Pogoń Świebodzin 1 - 1 Sprotavia Szprotawa 4 listopada 2023 - 14:00
Polonia Słubice 0 - 1 Warta II Gorzów Wielkopolski 4 listopada 2023 - 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 2 Dąb Przybyszów 4 listopada 2023 - 14:00
Stal Jasień 1 - 0 Promień Żary 4 listopada 2023 - 14:00
Stal Sulęcin 1 - 0 Odra Nietków 4 listopada 2023 - 14:00
Syrena Zbąszynek 3 - 1 Pogoń Skwierzyna 4 listopada 2023 - 14:00
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Warta II Gorzów Wielkopolski 2 - 0 Pogoń Świebodzin 12 listopada 2023 - 11:00
Dąb Przybyszów 1 - 2 Ilanka Rzepin 11 listopada 2023 - 14:00
Korona Kożuchów 0 - 0 Stal Sulęcin 11 listopada 2023 - 14:00
Lechia II Zielona Góra 4 - 2 Syrena Zbąszynek 12 listopada 2023 - 11:00
Meprozet Stare Kurowo 0 - 3 Lubuszanin Drezdenko 11 listopada 2023 - 14:00
Odra Nietków 1 - 0 Stal Jasień 11 listopada 2023 - 14:00
Pogoń Skwierzyna 1 - 2 Polonia Słubice 11 listopada 2023 - 14:00
Promień Żary 6 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie 11 listopada 2023 - 14:00
Sprotavia Szprotawa 2 - 1 Czarni Żagań 11 listopada 2023 - 14:00
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
Czarni Żagań 3 - 1 Warta II Gorzów Wielkopolski 18 listopada 2023 - 14:00
Ilanka Rzepin 7 - 1 Promień Żary 18 listopada 2023 - 13:00
Lubuszanin Drezdenko 4 - 0 Sprotavia Szprotawa 18 listopada 2023 - 14:00
Pogoń Świebodzin 1 - 3 Pogoń Skwierzyna 18 listopada 2023 - 14:00
Polonia Słubice 3 - 1 Lechia II Zielona Góra 18 listopada 2023 - 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0 - 3 Odra Nietków 18 listopada 2023 - 14:00
Stal Jasień 0 - 0 Korona Kożuchów 18 listopada 2023 - 14:00
Stal Sulęcin 4 - 5 Meprozet Stare Kurowo 18 listopada 2023 - 14:00
Syrena Zbąszynek 7 - 0 Dąb Przybyszów 18 listopada 2023 - 14:00
Kolejka 18 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
Warta II Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Lubuszanin Drezdenko 10 marca 2024 - 11:00
Polonia Słubice 3 - 2 Dąb Przybyszów 9 marca 2024 - 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1 - 1 Korona Kożuchów 9 marca 2024 - 15:00
Pogoń Świebodzin 0 - 2 Lechia II Zielona Góra 9 marca 2024 - 15:00
Ilanka Rzepin 0 - 0 Odra Nietków 9 marca 2024 - 13:00
Czarni Żagań 2 - 2 Pogoń Skwierzyna 9 marca 2024 - 15:00
Meprozet Stare Kurowo 0 - 2 Sprotavia Szprotawa 9 marca 2024 - 15:00
Stal Jasień 3 - 0 Stal Sulęcin 9 marca 2024 - 15:00
Syrena Zbąszynek 2 - 0 Promień Żary 9 marca 2024 - 15:00
Kolejka 19 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Lechia II Zielona Góra 2 - 0 Czarni Żagań 17 marca 2024 - 12:00
Korona Kożuchów 1 - 1 Ilanka Rzepin 16 marca 2024 - 12:00
Stal Jasień 0 - 2 Meprozet Stare Kurowo 17 marca 2024 - 15:00
Pogoń Świebodzin 2 - 0 Dąb Przybyszów 16 marca 2024 - 15:00
Promień Żary 2 - 2 Polonia Słubice 16 marca 2024 - 15:00
Stal Sulęcin 4 - 2 Spójnia Ośno Lubuskie 16 marca 2024 - 15:00
Warta II Gorzów Wielkopolski 2 - 1 Sprotavia Szprotawa 17 marca 2024 - 11:00
Odra Nietków 0 - 1 Syrena Zbąszynek 17 marca 2024 - 12:00
Pogoń Skwierzyna 2 - 3 Lubuszanin Drezdenko 16 marca 2024 - 15:00
Kolejka 20 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Meprozet Stare Kurowo 3 - 0 Warta II Gorzów Wielkopolski 23 marca 2024 - 15:00
Czarni Żagań 1 - 2 Dąb Przybyszów 23 marca 2024 - 15:00
Syrena Zbąszynek 5 - 0 Korona Kożuchów 23 marca 2024 - 14:00
Lubuszanin Drezdenko 1 - 1 Lechia II Zielona Góra 23 marca 2024 - 16:00
Polonia Słubice 2 - 0 Odra Nietków 23 marca 2024 - 15:00
Sprotavia Szprotawa 4 - 1 Pogoń Skwierzyna 23 marca 2024 - 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3 - 5 Stal Jasień 23 marca 2024 - 15:00
Ilanka Rzepin 6 - 1 Stal Sulęcin 23 marca 2024 - 15:00
Pogoń Świebodzin 1 - 1 Promień Żary 23 marca 2024 - 15:00
Kolejka 21 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
Pogoń Skwierzyna 1 - 3 Warta II Gorzów Wielkopolski 30 marca 2024 - 11:00
Promień Żary 0 - 1 Czarni Żagań 30 marca 2024 - 15:00
Stal Jasień 3 - 1 Ilanka Rzepin 30 marca 2024 - 15:00
Dąb Przybyszów 0 - 0 Lubuszanin Drezdenko 30 marca 2024 - 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1 - 5 Meprozet Stare Kurowo 30 marca 2024 - 11:00
Pogoń Świebodzin 1 - 1 Odra Nietków 30 marca 2024 - 15:00
Korona Kożuchów 0 - 4 Polonia Słubice 30 marca 2024 - 15:00
Lechia II Zielona Góra 0 - 1 Sprotavia Szprotawa 30 marca 2024 - 13:00
Stal Sulęcin 1 - 0 Syrena Zbąszynek 30 marca 2024 - 13:00
Kolejka 22 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Sprotavia Szprotawa 1 - 1 Dąb Przybyszów 6 kwietnia 2024 - 16:00
Pogoń Świebodzin 3 - 2 Korona Kożuchów 6 kwietnia 2024 - 16:00
Warta II Gorzów Wielkopolski 4 - 0 Lechia II Zielona Góra 7 kwietnia 2024 - 11:00
Czarni Żagań 4 - 3 Odra Nietków 6 kwietnia 2024 - 16:00
Meprozet Stare Kurowo 2 - 0 Pogoń Skwierzyna 7 kwietnia 2024 - 15:00
Lubuszanin Drezdenko 0 - 1 Promień Żary 6 kwietnia 2024 - 16:00
Ilanka Rzepin 11 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie 6 kwietnia 2024 - 16:00
Syrena Zbąszynek 3 - 1 Stal Jasień 6 kwietnia 2024 - 16:00
Polonia Słubice 4 - 2 Stal Sulęcin 6 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 23 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Dąb Przybyszów 4 - 0 Warta II Gorzów Wielkopolski 13 kwietnia 2024 - 16:00
Korona Kożuchów 0 - 2 Czarni Żagań 13 kwietnia 2024 - 16:00
Ilanka Rzepin 3 - 1 Meprozet Stare Kurowo 13 kwietnia 2024 - 16:00
Lechia II Zielona Góra 1 - 0 Pogoń Skwierzyna 14 kwietnia 2024 - 12:00
Pogoń Świebodzin 3 - 0 Stal Sulęcin 13 kwietnia 2024 - 16:00
Stal Jasień 1 - 2 Polonia Słubice 13 kwietnia 2024 - 16:00
Promień Żary 1 - 4 Sprotavia Szprotawa 13 kwietnia 2024 - 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 2 Syrena Zbąszynek 13 kwietnia 2024 - 16:00
Odra Nietków 1 - 1 Lubuszanin Drezdenko 13 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 24 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Pogoń Skwierzyna 1 - 1 Dąb Przybyszów 20 kwietnia 2024 - 16:00
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Ilanka Rzepin 20 kwietnia 2024 - 16:00
Lubuszanin Drezdenko 4 - 0 Korona Kożuchów 20 kwietnia 2024 - 16:00
Meprozet Stare Kurowo 0 - 3 Lechia II Zielona Góra 20 kwietnia 2024 - 16:00
Sprotavia Szprotawa 2 - 5 Odra Nietków 20 kwietnia 2024 - 16:00
Warta II Gorzów Wielkopolski 1 - 2 Promień Żary 21 kwietnia 2024 - 11:00
Polonia Słubice 4 - 2 Spójnia Ośno Lubuskie 20 kwietnia 2024 - 16:00
Pogoń Świebodzin 2 - 0 Stal Jasień 20 kwietnia 2024 - 16:00
Czarni Żagań 0 - 1 Stal Sulęcin 20 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 25 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Odra Nietków 1 - 0 Warta II Gorzów Wielkopolski 27 kwietnia 2024 - 16:00
Stal Jasień 6 - 0 Czarni Żagań 27 kwietnia 2024 - 16:00
Dąb Przybyszów 1 - 9 Lechia II Zielona Góra 27 kwietnia 2024 - 16:00
Stal Sulęcin 0 - 2 Lubuszanin Drezdenko 27 kwietnia 2024 - 16:00
Syrena Zbąszynek 2 - 2 Meprozet Stare Kurowo 27 kwietnia 2024 - 16:00
Promień Żary 0 - 0 Pogoń Skwierzyna 27 kwietnia 2024 - 16:00
Pogoń Świebodzin 3 - 2 Spójnia Ośno Lubuskie 27 kwietnia 2024 - 16:00
Ilanka Rzepin 2 - 3 Polonia Słubice 27 kwietnia 2024 - 16:00
Korona Kożuchów 1 - 0 Sprotavia Szprotawa 27 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 26 - 1. maja 2024 [szczegóły]  
Meprozet Stare Kurowo 0 - 0 Dąb Przybyszów 1 maja 2024 - 11:00
Pogoń Świebodzin 3 - 0 Ilanka Rzepin 1 maja 2024 - 15:00
Warta II Gorzów Wielkopolski 0 - 3 Korona Kożuchów 1 maja 2024 - 12:00
vo, na boisku 3-1
Pogoń Skwierzyna 2 - 2 Odra Nietków 1 maja 2024 - 11:00
Lechia II Zielona Góra 3 - 1 Promień Żary 1 maja 2024 - 17:00
Czarni Żagań 3 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie 1 maja 2024 - 18:00
Lubuszanin Drezdenko 1 - 2 Stal Jasień 1 maja 2024 - 14:00
Sprotavia Szprotawa 3 - 1 Stal Sulęcin 1 maja 2024 - 12:00
Polonia Słubice 1 - 4 Syrena Zbąszynek 1 maja 2024 - 17:00
Kolejka 27 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Stal Sulęcin 2 - 0 Warta II Gorzów Wielkopolski 4 maja 2024 - 17:00
Ilanka Rzepin 7 - 0 Czarni Żagań 4 maja 2024 - 17:00
Promień Żary 1 - 2 Dąb Przybyszów 4 maja 2024 - 17:00
Odra Nietków 0 - 0 Lechia II Zielona Góra 5 maja 2024 - 12:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1 - 3 Lubuszanin Drezdenko 5 maja 2024 - 14:00
Polonia Słubice 2 - 0 Meprozet Stare Kurowo 4 maja 2024 - 17:00
Korona Kożuchów 2 - 1 Pogoń Skwierzyna 4 maja 2024 - 17:00
Syrena Zbąszynek 0 - 1 Pogoń Świebodzin 4 maja 2024 - 17:00
Stal Jasień 3 - 0 Sprotavia Szprotawa 4 maja 2024 - 17:00
Kolejka 28 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Lubuszanin Drezdenko 1 - 2 Ilanka Rzepin 11 maja 2024 - 14:00
Lechia II Zielona Góra 2 - 2 Korona Kożuchów 12 maja 2024 - 15:00
Dąb Przybyszów 1 - 3 Odra Nietków 11 maja 2024 - 17:00
Pogoń Świebodzin 1 - 1 Polonia Słubice 11 maja 2024 - 17:00
Meprozet Stare Kurowo 4 - 1 Promień Żary 12 maja 2024 - 11:00
Sprotavia Szprotawa 7 - 3 Spójnia Ośno Lubuskie 11 maja 2024 - 17:30
Warta II Gorzów Wielkopolski 0 - 3 Stal Jasień 12 maja 2024 - 11:00
vo, na boisku 0-0
Pogoń Skwierzyna 4 - 1 Stal Sulęcin 11 maja 2024 - 17:00
Czarni Żagań 2 - 2 Syrena Zbąszynek 11 maja 2024 - 17:00
Kolejka 29 - 15. maja 2024 [szczegóły]  
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 7 Warta II Gorzów Wielkopolski 15 maja 2024 - 18:00
Polonia Słubice 8 - 3 Czarni Żagań 15 maja 2024 - 18:00
Korona Kożuchów 1 - 0 Dąb Przybyszów 15 maja 2024 - 18:00
Stal Sulęcin 1 - 0 Lechia II Zielona Góra 15 maja 2024 - 17:00
Syrena Zbąszynek 5 - 0 Lubuszanin Drezdenko 15 maja 2024 - 18:00
Pogoń Świebodzin 0 - 0 Meprozet Stare Kurowo 15 maja 2024 - 18:00
Stal Jasień 3 - 1 Pogoń Skwierzyna 15 maja 2024 - 18:00
Odra Nietków 2 - 2 Promień Żary 15 maja 2024 - 18:00
Ilanka Rzepin 2 - 0 Sprotavia Szprotawa 15 maja 2024 - 18:00
Kolejka 30 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Warta II Gorzów Wielkopolski 0 - 3 Ilanka Rzepin 19 maja 2024 - 11:00
Promień Żary 2 - 0 Korona Kożuchów 19 maja 2024 - 18:00
Meprozet Stare Kurowo 0 - 2 Odra Nietków 18 maja 2024 - 17:00
Czarni Żagań 0 - 1 Pogoń Świebodzin 18 maja 2024 - 17:00
Lubuszanin Drezdenko 1 - 3 Polonia Słubice 19 maja 2024 - 15:00
Pogoń Skwierzyna 2 - 4 Spójnia Ośno Lubuskie 18 maja 2024 - 17:00
Lechia II Zielona Góra 2 - 3 Stal Jasień 19 maja 2024 - 12:00
Dąb Przybyszów 7 - 1 Stal Sulęcin 18 maja 2024 - 17:00
Sprotavia Szprotawa 0 - 2 Syrena Zbąszynek 18 maja 2024 - 17:00
Kolejka 31 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Syrena Zbąszynek 3 - 0 Warta II Gorzów Wielkopolski 25 maja 2024 - 14:00
Stal Jasień 2 - 3 Dąb Przybyszów 25 maja 2024 - 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1 - 2 Lechia II Zielona Góra 26 maja 2024 - 14:00
Pogoń Świebodzin 3 - 2 Lubuszanin Drezdenko 26 maja 2024 - 12:00
Czarni Żagań 2 - 1 Meprozet Stare Kurowo 25 maja 2024 - 17:00
Korona Kożuchów 0 - 3 Odra Nietków 25 maja 2024 - 17:00
Ilanka Rzepin - Pogoń Skwierzyna 25 maja 2024 - 17:00
Stal Sulęcin 2 - 1 Promień Żary 25 maja 2024 - 15:00
Polonia Słubice 3 - 0 Sprotavia Szprotawa 25 maja 2024 - 15:00
Kolejka 32 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Lubuszanin Drezdenko - Czarni Żagań 1 czerwca 2024 - 17:00
Lechia II Zielona Góra - Ilanka Rzepin 2 czerwca 2024 - 12:00
Meprozet Stare Kurowo - Korona Kożuchów 1 czerwca 2024 - 17:00
Sprotavia Szprotawa - Pogoń Świebodzin 30 maja 2024 - 16:00
Warta II Gorzów Wielkopolski - Polonia Słubice 2 czerwca 2024 - 11:00
Dąb Przybyszów - Spójnia Ośno Lubuskie 1 czerwca 2024 - 15:00
Promień Żary - Stal Jasień 1 czerwca 2024 - 17:00
Odra Nietków - Stal Sulęcin 1 czerwca 2024 - 17:00
Pogoń Skwierzyna - Syrena Zbąszynek 1 czerwca 2024 - 17:00
Kolejka 33 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Pogoń Świebodzin - Warta II Gorzów Wielkopolski 5 czerwca 2024 - 18:00
Ilanka Rzepin - Dąb Przybyszów 8 czerwca 2024 - 17:00
Stal Sulęcin - Korona Kożuchów 8 czerwca 2024 - 17:00
Syrena Zbąszynek - Lechia II Zielona Góra 8 czerwca 2024 - 17:00
Lubuszanin Drezdenko - Meprozet Stare Kurowo 8 czerwca 2024 - 14:00
Stal Jasień - Odra Nietków 8 czerwca 2024 - 17:00
Polonia Słubice - Pogoń Skwierzyna 9 czerwca 2024 - 11:00
Spójnia Ośno Lubuskie - Promień Żary 8 czerwca 2024 - 18:00
Czarni Żagań - Sprotavia Szprotawa 8 czerwca 2024 - 17:00
Kolejka 34 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły]  
Warta II Gorzów Wielkopolski - Czarni Żagań 15 czerwca 2024 - 17:30
Promień Żary - Ilanka Rzepin 15 czerwca 2024 - 17:30
Sprotavia Szprotawa - Lubuszanin Drezdenko 15 czerwca 2024 - 17:30
Pogoń Skwierzyna - Pogoń Świebodzin 15 czerwca 2024 - 17:30
Lechia II Zielona Góra - Polonia Słubice 15 czerwca 2024 - 17:30
Odra Nietków - Spójnia Ośno Lubuskie 15 czerwca 2024 - 17:30
Korona Kożuchów - Stal Jasień 15 czerwca 2024 - 17:30
Meprozet Stare Kurowo - Stal Sulęcin 15 czerwca 2024 - 17:30
Dąb Przybyszów - Syrena Zbąszynek 15 czerwca 2024 - 17:30
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE