1 |
Odra II Opole |
1 - 2 |
Małapanew Ozimek |
0 |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 (Sb) |
2 |
OKS Olesno |
3 - 3 |
Odra II Opole |
+1 |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 (Śr) |
3 | Odra II Opole pauzuje | 21/22. sierpnia 2021 |
4 |
Odra II Opole |
1 - 0 |
Unia Krapkowice |
+3 |
27 sierpnia 2021
27.08 - 18:00 (Pt) |
5 |
TOR Dobrzeń Wielki |
1 - 3 |
Odra II Opole |
+3 |
4 września 2021
4.09 - 16:30 (Sb) |
6 |
Odra II Opole |
0 - 0 |
MKS Gogolin |
+1 |
11 września 2021
11.09 - 16:30 (Sb) |
7 |
Piast Strzelce Opolskie |
1 - 3 |
Odra II Opole |
+3 |
15 września 2021
15.09 - 17:00 (Śr) |
8 |
Odra II Opole |
0 - 1 |
Polonia Głubczyce |
0 |
18 września 2021
18.09 - 16:00 (Sb) |
9 |
LZS Piotrówka |
1 - 2 |
Odra II Opole |
+3 |
25 września 2021
25.09 - 16:00 (Sb) |
10 |
Odra II Opole |
1 - 0 |
Polonia Nysa |
+3 |
2 października 2021
2.10 - 15:30 (Sb) |
11 |
Agroplon Głuszyna |
- |
Odra II Opole |
|
9 października 2021
9.10 - 15:00 (Sb) |
anulowany, było 3-1 |
12 |
Odra II Opole |
4 - 0 |
LZS Skorogoszcz |
+3 |
17 października 2021
17.10 - 11:00 (Nd) |
13 |
Ruch Zdzieszowice |
1 - 1 |
Odra II Opole |
+1 |
23 października 2021
23.10 - 14:30 (Sb) |
14 |
Odra II Opole |
4 - 1 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
+3 |
30 października 2021
30.10 - 14:30 (Sb) |
15 |
Porawie Większyce |
1 - 4 |
Odra II Opole |
+3 |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 (Sb) |
16 |
Odra II Opole |
0 - 1 |
Victoria Chróścice |
0 |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 (Sb) |
17 |
Skalnik Gracze |
1 - 4 |
Odra II Opole |
+3 |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 (Sb) |
18 |
Odra II Opole |
4 - 1 |
Fortuna Głogówek |
+3 |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 (Śr) |
19 |
Odra II Opole |
1 - 3 |
LZS Starowice Dolne |
0 |
4 grudnia 2021
4.12 - 14:30 (Sb) |
20 |
Małapanew Ozimek |
1 - 1 |
Odra II Opole |
+1 |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 (Sb) |
21 |
LZS Starowice Dolne |
1 - 1 |
Odra II Opole |
+1 |
19 marca 2022
19.03 - 11:00 (Sb) |
22 |
Fortuna Głogówek |
2 - 1 |
Odra II Opole |
0 |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 (Sb) |
23 |
Odra II Opole |
5 - 3 |
Skalnik Gracze |
+3 |
8 czerwca 2022
8.06 - 18:00 (Śr) |
24 |
Victoria Chróścice |
1 - 2 |
Odra II Opole |
+3 |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 (Sb) |
25 |
Odra II Opole |
1 - 0 |
Porawie Większyce |
+3 |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 (Sb) |
26 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
1 - 1 |
Odra II Opole |
+1 |
23 kwietnia 2022
23.04 - 12:00 (Sb) |
27 |
Odra II Opole |
0 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
0 |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 (Sb) |
28 |
Polonia Nysa |
4 - 1 |
Odra II Opole |
0 |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 (Wt) |
29 |
Odra II Opole |
2 - 1 |
LZS Piotrówka |
+3 |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 (Sb) |
30 |
Polonia Głubczyce |
1 - 1 |
Odra II Opole |
+1 |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 (Sb) |
31 |
Odra II Opole |
0 - 0 |
Piast Strzelce Opolskie |
+1 |
21 maja 2022
21.05 - 14:00 (Sb) |
32 |
MKS Gogolin |
3 - 3 |
Odra II Opole |
+1 |
25 maja 2022
25.05 - 18:00 (Śr) |
33 |
Odra II Opole |
4 - 0 |
TOR Dobrzeń Wielki |
+3 |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 (Sb) |
34 |
Unia Krapkowice |
2 - 1 |
Odra II Opole |
0 |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 (Sb) |
35 |
LZS Skorogoszcz |
2 - 7 |
Odra II Opole |
+3 |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 (Sb) |
36 |
Odra II Opole |
7 - 0 |
OKS Olesno |
+3 |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 (Cz) |