IV liga - podkarpacka - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KS Wiązownica 31 70 21 7 3 84 - 26
2. Izolator Boguchwała 31 64 18 10 3 68 - 23
3. JKS 1909 Jarosław 31 63 18 9 4 59 - 29
4. Karpaty Krosno 31 61 17 10 4 47 - 17
5. Polonia Przemyśl 31 59 18 5 8 54 - 48
6. Głogovia Głogów Małopolski 31 56 17 5 9 52 - 31
7. Stal Łańcut 31 47 14 5 12 54 - 41 1 3 1 0 0 4 - 0
8. Igloopol Dębica 31 47 14 5 12 50 - 42 1 0 0 0 1 0 - 4
9. Sokół Kolbuszowa Dolna 31 45 14 3 14 58 - 46
10. Stal II Mielec 31 44 14 2 15 57 - 67
11. Sokół Kamień 31 42 12 6 13 48 - 45
12. Ekoball Sanok 31 40 10 10 11 32 - 34 2 2 0 2 0 2 - 2
13. Legion Pilzno 31 40 11 7 13 36 - 41 2 2 0 2 0 2 - 2
14. Piast Tuczempy 31 39 11 6 14 40 - 48
15. Wisłok Wiśniowa 31 36 9 9 13 48 - 50
16. Błękitni Ropczyce 31 32 8 8 15 37 - 54
17. Bieszczady Ustrzyki Dolne 31 31 9 4 18 47 - 61
18. Orzeł Przeworsk 31 30 8 6 17 33 - 50
19. MKS Kańczuga 31 17 4 5 22 26 - 93
20. Czarni Trześń 31 4 0 4 27 18 - 102


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 19

Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 2 - 1 Stal Łańcut 14 sierpnia 2021 - 16:00
Legion Pilzno 2 - 3 MKS Kańczuga 14 sierpnia 2021 - 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 3 Wisłok Wiśniowa 13 sierpnia 2021 - 18:00
Czarni Trześń 1 - 2 Stal II Mielec 14 sierpnia 2021 - 18:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 - 4 Piast Tuczempy 15 sierpnia 2021 - 16:00
Igloopol Dębica 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 14 sierpnia 2021 - 16:00
KS Wiązownica 1 - 1 JKS 1909 Jarosław 14 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Przemyśl 4 - 2 Orzeł Przeworsk 14 sierpnia 2021 - 11:00
Ekoball Sanok 0 - 0 Błękitni Ropczyce 13 sierpnia 2021 - 18:00
Sokół Kamień 1 - 1 Karpaty Krosno 15 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 2 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 0 - 4 Stal Łańcut 18 sierpnia 2021 - 17:30
Piast Tuczempy 2 - 1 Igloopol Dębica 18 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Przemyśl 2 - 1 Czarni Trześń 18 sierpnia 2021 - 17:30
Stal II Mielec 2 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 25 sierpnia 2021 - 17:30
Wisłok Wiśniowa 0 - 1 Ekoball Sanok 18 sierpnia 2021 - 17:00
Błękitni Ropczyce 1 - 0 Legion Pilzno 18 sierpnia 2021 - 18:00
JKS 1909 Jarosław 2 - 1 Izolator Boguchwała 18 sierpnia 2021 - 17:30
Karpaty Krosno 1 - 1 KS Wiązownica 18 sierpnia 2021 - 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 0 Sokół Kamień 18 sierpnia 2021 - 17:30
MKS Kańczuga 0 - 5 Bieszczady Ustrzyki Dolne 18 sierpnia 2021 - 18:00
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 0 - 0 Karpaty Krosno 21 sierpnia 2021 - 16:00
Legion Pilzno 1 - 1 Wisłok Wiśniowa 21 sierpnia 2021 - 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 0 Polonia Przemyśl 21 sierpnia 2021 - 11:30
Czarni Trześń 0 - 1 Orzeł Przeworsk 21 sierpnia 2021 - 17:00
Igloopol Dębica 0 - 0 MKS Kańczuga 21 sierpnia 2021 - 16:00
KS Wiązownica 1 - 3 Głogovia Głogów Małopolski 22 sierpnia 2021 - 17:00
Stal Łańcut 1 - 3 JKS 1909 Jarosław 21 sierpnia 2021 - 19:00
Ekoball Sanok 0 - 2 Stal II Mielec 21 sierpnia 2021 - 17:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 - 1 Błękitni Ropczyce 22 sierpnia 2021 - 16:00
Sokół Kamień 2 - 1 Piast Tuczempy 22 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 1 - 1 JKS 1909 Jarosław 28 sierpnia 2021 - 17:00
Czarni Trześń 1 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 28 sierpnia 2021 - 17:00
Karpaty Krosno 3 - 0 Stal Łańcut 28 sierpnia 2021 - 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 0 Izolator Boguchwała 29 sierpnia 2021 - 16:00
Piast Tuczempy 0 - 1 KS Wiązownica 28 sierpnia 2021 - 17:00
MKS Kańczuga 0 - 5 Sokół Kamień 29 sierpnia 2021 - 11:00
Błękitni Ropczyce 3 - 1 Igloopol Dębica 28 sierpnia 2021 - 17:00
Wisłok Wiśniowa 2 - 0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 28 sierpnia 2021 - 11:00
Polonia Przemyśl 1 - 0 Ekoball Sanok 28 sierpnia 2021 - 11:00
Stal II Mielec 2 - 0 Legion Pilzno 28 sierpnia 2021 - 11:00
Kolejka 5 - 1. września 2021 [szczegóły]  
Sokół Kamień 3 - 2 Błękitni Ropczyce 1 września 2021 - 17:00
Legion Pilzno 3 - 0 Polonia Przemyśl 1 września 2021 - 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 1 Orzeł Przeworsk 1 września 2021 - 17:00
Izolator Boguchwała 0 - 0 Piast Tuczempy 1 września 2021 - 17:00
Stal Łańcut 0 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 29 września 2021 - 18:00
Ekoball Sanok 4 - 0 Czarni Trześń 13 października 2021 - 18:30
Igloopol Dębica 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 1 września 2021 - 16:30
KS Wiązownica 4 - 1 MKS Kańczuga 1 września 2021 - 17:00
JKS 1909 Jarosław 0 - 0 Karpaty Krosno 1 września 2021 - 17:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0 - 4 Stal II Mielec 1 września 2021 - 17:00
Kolejka 6 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 0 - 1 Karpaty Krosno 4 września 2021 - 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 0 Ekoball Sanok 4 września 2021 - 11:30
Czarni Trześń 3 - 5 Legion Pilzno 4 września 2021 - 17:00
Błękitni Ropczyce 1 - 2 KS Wiązownica 4 września 2021 - 17:00
Polonia Przemyśl 2 - 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 5 września 2021 - 11:00
Wisłok Wiśniowa 2 - 1 Sokół Kamień 5 września 2021 - 16:00
Stal II Mielec 0 - 1 Igloopol Dębica 4 września 2021 - 11:00
Piast Tuczempy 0 - 1 Stal Łańcut 4 września 2021 - 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 2 JKS 1909 Jarosław 4 września 2021 - 16:30
MKS Kańczuga 0 - 5 Izolator Boguchwała 4 września 2021 - 14:00
Kolejka 7 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 1 - 1 Błękitni Ropczyce 11 września 2021 - 16:00
Legion Pilzno 1 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 września 2021 - 16:00
Karpaty Krosno 3 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 12 września 2021 - 17:00
Ekoball Sanok 0 - 0 Orzeł Przeworsk 12 września 2021 - 17:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 7 - 1 Czarni Trześń 12 września 2021 - 15:00
Igloopol Dębica 1 - 2 Polonia Przemyśl 11 września 2021 - 16:00
KS Wiązownica 5 - 0 Wisłok Wiśniowa 12 września 2021 - 16:30
JKS 1909 Jarosław 2 - 0 Piast Tuczempy 11 września 2021 - 16:00
Stal Łańcut 2 - 5 MKS Kańczuga 12 września 2021 - 18:00
Sokół Kamień 2 - 0 Stal II Mielec 12 września 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 15. września 2021 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 2 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 22 września 2021 - 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 5 - 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 15 września 2021 - 17:00
Czarni Trześń 1 - 2 Igloopol Dębica 15 września 2021 - 17:00
Piast Tuczempy 1 - 1 Karpaty Krosno 15 września 2021 - 16:00
Ekoball Sanok 1 - 1 Legion Pilzno 15 września 2021 - 17:00
Polonia Przemyśl 4 - 2 Sokół Kamień 15 września 2021 - 17:00
Stal II Mielec 1 - 1 KS Wiązownica 15 września 2021 - 16:00
Błękitni Ropczyce 2 - 0 Stal Łańcut 15 września 2021 - 16:00
Wisłok Wiśniowa 1 - 2 Izolator Boguchwała 15 września 2021 - 16:00
MKS Kańczuga 2 - 3 JKS 1909 Jarosław 15 września 2021 - 17:00
Kolejka 9 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Legion Pilzno 2 - 1 Orzeł Przeworsk 18 września 2021 - 11:00
Izolator Boguchwała 1 - 3 Stal II Mielec 18 września 2021 - 16:00
Igloopol Dębica 0 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 18 września 2021 - 11:00
KS Wiązownica 5 - 1 Polonia Przemyśl 18 września 2021 - 15:30
JKS 1909 Jarosław 2 - 1 Błękitni Ropczyce 18 września 2021 - 14:00
Karpaty Krosno 2 - 0 MKS Kańczuga 18 września 2021 - 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 5 - 1 Piast Tuczempy 6 października 2021 - 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 - 2 Ekoball Sanok 19 września 2021 - 15:00
Stal Łańcut 2 - 1 Wisłok Wiśniowa 18 września 2021 - 18:00
Sokół Kamień 3 - 2 Czarni Trześń 19 września 2021 - 13:00
Kolejka 10 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Czarni Trześń 0 - 7 KS Wiązownica 25 września 2021 - 16:00
Legion Pilzno 0 - 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 24 września 2021 - 16:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 0 Sokół Kamień 25 września 2021 - 16:30
vo, na boisku 0-3
Polonia Przemyśl 0 - 3 Izolator Boguchwała 25 września 2021 - 11:00
MKS Kańczuga 0 - 3 Głogovia Głogów Małopolski 26 września 2021 - 16:00
Stal II Mielec 0 - 1 Stal Łańcut 26 września 2021 - 11:00
Ekoball Sanok 1 - 0 Igloopol Dębica 25 września 2021 - 11:00
Błękitni Ropczyce 0 - 2 Karpaty Krosno 25 września 2021 - 16:00
Wisłok Wiśniowa 1 - 1 JKS 1909 Jarosław 29 września 2021 - 15:30
Orzeł Przeworsk 2 - 3 Piast Tuczempy 26 września 2021 - 16:00
Kolejka 11 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 3 - 0 Czarni Trześń 2 października 2021 - 15:30
KS Wiązownica 1 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 października 2021 - 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 3 - 2 Błękitni Ropczyce 2 października 2021 - 11:00
Piast Tuczempy 2 - 2 MKS Kańczuga 2 października 2021 - 15:30
Igloopol Dębica 2 - 1 Legion Pilzno 2 października 2021 - 15:00
Stal Łańcut 0 - 0 Polonia Przemyśl 3 października 2021 - 14:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 - 0 Orzeł Przeworsk 2 października 2021 - 11:00
JKS 1909 Jarosław 1 - 2 Stal II Mielec 2 października 2021 - 15:00
Karpaty Krosno 4 - 0 Wisłok Wiśniowa 2 października 2021 - 10:00
Sokół Kamień 1 - 0 Ekoball Sanok 3 października 2021 - 16:30
Kolejka 12 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Legion Pilzno 0 - 1 Sokół Kamień 9 października 2021 - 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 2 Izolator Boguchwała 9 października 2021 - 15:30
Orzeł Przeworsk 1 - 1 MKS Kańczuga 9 października 2021 - 14:30
Czarni Trześń 0 - 4 Stal Łańcut 9 października 2021 - 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 - 0 Igloopol Dębica 9 października 2021 - 14:00
Błękitni Ropczyce 0 - 2 Piast Tuczempy 9 października 2021 - 15:00
Wisłok Wiśniowa 2 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 10 października 2021 - 15:00
Stal II Mielec 0 - 2 Karpaty Krosno 10 października 2021 - 16:00
Polonia Przemyśl 0 - 3 JKS 1909 Jarosław 9 października 2021 - 11:00
Ekoball Sanok 0 - 2 KS Wiązownica 9 października 2021 - 15:00
Kolejka 13 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 1 - 1 Ekoball Sanok 16 października 2021 - 15:00
JKS 1909 Jarosław 0 - 0 Czarni Trześń 16 października 2021 - 15:00
Igloopol Dębica 3 - 0 Orzeł Przeworsk 16 października 2021 - 15:00
KS Wiązownica 2 - 2 Legion Pilzno 16 października 2021 - 14:30
Głogovia Głogów Małopolski 3 - 2 Stal II Mielec 16 października 2021 - 11:00
Karpaty Krosno 0 - 1 Polonia Przemyśl 17 października 2021 - 14:00
Stal Łańcut 4 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 października 2021 - 17:00
Piast Tuczempy 1 - 2 Wisłok Wiśniowa 16 października 2021 - 15:00
MKS Kańczuga 0 - 3 Błękitni Ropczyce 17 października 2021 - 15:00
Sokół Kamień 0 - 0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 17 października 2021 - 15:00
Kolejka 14 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 3 - 0 Błękitni Ropczyce 23 października 2021 - 14:30
Czarni Trześń 1 - 1 Karpaty Krosno 23 października 2021 - 15:00
Legion Pilzno 2 - 1 Izolator Boguchwała 23 października 2021 - 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 1 JKS 1909 Jarosław 23 października 2021 - 15:00
Igloopol Dębica 1 - 4 Sokół Kamień 23 października 2021 - 15:00
Wisłok Wiśniowa 4 - 0 MKS Kańczuga 24 października 2021 - 14:30
Polonia Przemyśl 0 - 2 Głogovia Głogów Małopolski 23 października 2021 - 11:00
Ekoball Sanok 1 - 1 Stal Łańcut 22 października 2021 - 18:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0 - 5 KS Wiązownica 24 października 2021 - 14:00
Stal II Mielec 4 - 1 Piast Tuczempy 23 października 2021 - 15:00
Kolejka 15 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 4 - 1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 października 2021 - 11:00
KS Wiązownica 2 - 2 Igloopol Dębica 30 października 2021 - 11:00
Błękitni Ropczyce 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 30 października 2021 - 11:00
Piast Tuczempy 0 - 0 Polonia Przemyśl 30 października 2021 - 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 5 - 1 Czarni Trześń 30 października 2021 - 14:00
MKS Kańczuga 1 - 4 Stal II Mielec 30 października 2021 - 12:00
JKS 1909 Jarosław 1 - 0 Ekoball Sanok 30 października 2021 - 14:00
Stal Łańcut 2 - 0 Legion Pilzno 29 października 2021 - 18:00
Karpaty Krosno 0 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 30 października 2021 - 14:00
Sokół Kamień 1 - 0 Orzeł Przeworsk 31 października 2021 - 14:30
Kolejka 16 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 1 - 1 Wisłok Wiśniowa 6 listopada 2021 - 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 2 Głogovia Głogów Małopolski 6 listopada 2021 - 14:00
Legion Pilzno 1 - 1 JKS 1909 Jarosław 6 listopada 2021 - 14:00
Czarni Trześń 0 - 3 Piast Tuczempy 6 listopada 2021 - 14:00
Ekoball Sanok 0 - 0 Karpaty Krosno 6 listopada 2021 - 13:00
Igloopol Dębica 0 - 1 Izolator Boguchwała 6 listopada 2021 - 13:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0 - 1 Stal Łańcut 7 listopada 2021 - 13:00
Stal II Mielec 3 - 1 Błękitni Ropczyce 7 listopada 2021 - 11:00
Polonia Przemyśl 3 - 1 MKS Kańczuga 6 listopada 2021 - 11:00
Sokół Kamień 2 - 2 KS Wiązownica 7 listopada 2021 - 14:00
Kolejka 17 - 11. listopada 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 4 - 0 Sokół Kamień 11 listopada 2021 - 13:00
JKS 1909 Jarosław 4 - 1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11 listopada 2021 - 13:00
Karpaty Krosno 1 - 0 Legion Pilzno 11 listopada 2021 - 14:00
Wisłok Wiśniowa 5 - 2 Stal II Mielec 11 listopada 2021 - 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 1 Ekoball Sanok 11 listopada 2021 - 14:00
Piast Tuczempy 1 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 listopada 2021 - 14:00
MKS Kańczuga 2 - 1 Czarni Trześń 11 listopada 2021 - 14:00
Błękitni Ropczyce 5 - 2 Polonia Przemyśl 11 listopada 2021 - 11:00
KS Wiązownica 4 - 2 Orzeł Przeworsk 11 listopada 2021 - 12:00
Stal Łańcut 4 - 0 Igloopol Dębica 11 listopada 2021 - 14:00
Kolejka 18 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Sokół Kolbuszowa Dolna 7 - 0 MKS Kańczuga 13 listopada 2021 - 11:00
Orzeł Przeworsk 1 - 1 Stal II Mielec 14 listopada 2021 - 12:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 - 4 Karpaty Krosno 14 listopada 2021 - 13:00
KS Wiązownica 0 - 0 Izolator Boguchwała 14 listopada 2021 - 13:15
Igloopol Dębica 2 - 1 JKS 1909 Jarosław 14 listopada 2021 - 13:00
Legion Pilzno 1 - 3 Głogovia Głogów Małopolski 14 listopada 2021 - 14:00
Ekoball Sanok 2 - 1 Piast Tuczempy 14 listopada 2021 - 13:00
Czarni Trześń 1 - 1 Błękitni Ropczyce 14 listopada 2021 - 14:00
Sokół Kamień 0 - 1 Stal Łańcut 14 listopada 2021 - 13:30
Polonia Przemyśl 1 - 1 Wisłok Wiśniowa 13 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 19 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 4 - 0 Orzeł Przeworsk 20 listopada 2021 - 12:00
Wisłok Wiśniowa 9 - 0 Czarni Trześń 20 listopada 2021 - 13:00
MKS Kańczuga 0 - 2 Ekoball Sanok 21 listopada 2021 - 14:00
Piast Tuczempy 3 - 1 Legion Pilzno 20 listopada 2021 - 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 20 listopada 2021 - 11:00
Karpaty Krosno 3 - 0 Igloopol Dębica 20 listopada 2021 - 11:00
JKS 1909 Jarosław 1 - 0 Sokół Kamień 20 listopada 2021 - 13:00
Stal Łańcut 0 - 3 KS Wiązownica 21 listopada 2021 - 13:00
Stal II Mielec 2 - 3 Polonia Przemyśl 20 listopada 2021 - 11:00
Błękitni Ropczyce 3 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna 20 listopada 2021 - 13:30
Kolejka 20 - 12/13. marca 2022 [szczegóły]  
Stal Łańcut 0 - 2 Izolator Boguchwała 6 kwietnia 2022 - 19:00
MKS Kańczuga 1 - 1 Legion Pilzno 6 kwietnia 2022 - 16:30
Wisłok Wiśniowa 0 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna 6 kwietnia 2022 - 16:30
Stal II Mielec 3 - 0 Czarni Trześń 12 marca 2022 - 12:00
Piast Tuczempy 2 - 0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 6 kwietnia 2022 - 16:30
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 3 Igloopol Dębica 6 kwietnia 2022 - 16:30
JKS 1909 Jarosław 2 - 0 KS Wiązownica 12 marca 2022 - 18:00
Orzeł Przeworsk 1 - 2 Polonia Przemyśl 6 kwietnia 2022 - 16:30
Błękitni Ropczyce 1 - 1 Ekoball Sanok 6 kwietnia 2022 - 16:30
Karpaty Krosno 2 - 0 Sokół Kamień 12 marca 2022 - 11:30
Kolejka 21 - 19/20. marca 2022 [szczegóły]  
Stal Łańcut 3 - 0 Orzeł Przeworsk 20 marca 2022 - 15:00
Igloopol Dębica 3 - 1 Piast Tuczempy 19 marca 2022 - 15:00
Czarni Trześń 1 - 2 Polonia Przemyśl 20 marca 2022 - 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 6 - 2 Stal II Mielec 19 marca 2022 - 14:30
Ekoball Sanok 3 - 2 Wisłok Wiśniowa 19 marca 2022 - 13:00
Legion Pilzno 0 - 3 Błękitni Ropczyce 19 marca 2022 - 15:00
Izolator Boguchwała 2 - 2 JKS 1909 Jarosław 19 marca 2022 - 15:00
KS Wiązownica 2 - 0 Karpaty Krosno 19 marca 2022 - 14:00
Sokół Kamień 2 - 2 Głogovia Głogów Małopolski 20 marca 2022 - 13:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3 - 1 MKS Kańczuga 20 marca 2022 - 14:00
Kolejka 22 - 26/27. marca 2022 [szczegóły]  
Karpaty Krosno 2 - 2 Izolator Boguchwała 26 marca 2022 - 14:00
Wisłok Wiśniowa 1 - 1 Legion Pilzno 26 marca 2022 - 15:00
Polonia Przemyśl 5 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 26 marca 2022 - 11:00
Orzeł Przeworsk 2 - 0 Czarni Trześń 26 marca 2022 - 13:00
MKS Kańczuga 1 - 1 Igloopol Dębica 26 marca 2022 - 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 1 KS Wiązownica 26 marca 2022 - 12:00
JKS 1909 Jarosław 3 - 1 Stal Łańcut 26 marca 2022 - 18:00
Stal II Mielec 4 - 1 Ekoball Sanok 27 marca 2022 - 11:00
Błękitni Ropczyce 1 - 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 26 marca 2022 - 15:00
Piast Tuczempy 2 - 0 Sokół Kamień 26 marca 2022 - 14:30
Kolejka 23 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły]  
JKS 1909 Jarosław 2 - 0 Orzeł Przeworsk 2 kwietnia 2022 - 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 5 - 0 Czarni Trześń 27 kwietnia 2022 - 17:15
Stal Łańcut 1 - 1 Karpaty Krosno 1 kwietnia 2022 - 18:00
Izolator Boguchwała 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 27 kwietnia 2022 - 17:00
KS Wiązownica 4 - 0 Piast Tuczempy 2 kwietnia 2022 - 15:30
Sokół Kamień 2 - 0 MKS Kańczuga 13 kwietnia 2022 - 17:00
Igloopol Dębica 5 - 0 Błękitni Ropczyce 2 kwietnia 2022 - 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 - 3 Wisłok Wiśniowa 3 kwietnia 2022 - 14:00
Ekoball Sanok 0 - 1 Polonia Przemyśl 2 kwietnia 2022 - 18:30
Legion Pilzno 2 - 0 Stal II Mielec 13 kwietnia 2022 - 17:30
Kolejka 24 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Błękitni Ropczyce 0 - 4 Sokół Kamień 9 kwietnia 2022 - 16:00
Polonia Przemyśl 1 - 0 Legion Pilzno 9 kwietnia 2022 - 11:00
Orzeł Przeworsk 5 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 kwietnia 2022 - 15:00
Piast Tuczempy 1 - 1 Izolator Boguchwała 9 kwietnia 2022 - 15:30
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 1 Stal Łańcut 9 kwietnia 2022 - 11:00
Czarni Trześń 0 - 4 Ekoball Sanok 9 kwietnia 2022 - 13:00
Wisłok Wiśniowa 2 - 3 Igloopol Dębica 9 kwietnia 2022 - 15:00
MKS Kańczuga 0 - 5 KS Wiązownica 9 kwietnia 2022 - 16:00
Karpaty Krosno 1 - 2 JKS 1909 Jarosław 9 kwietnia 2022 - 15:00
Stal II Mielec 2 - 1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 9 kwietnia 2022 - 15:00
Kolejka 25 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Karpaty Krosno 2 - 1 Orzeł Przeworsk 16 kwietnia 2022 - 11:00
Ekoball Sanok 1 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 13 kwietnia 2022 - 19:00
Legion Pilzno 2 - 0 Czarni Trześń 16 kwietnia 2022 - 16:00
KS Wiązownica 6 - 1 Błękitni Ropczyce 16 kwietnia 2022 - 13:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 - 4 Polonia Przemyśl 16 kwietnia 2022 - 14:00
Sokół Kamień 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 16 kwietnia 2022 - 15:00
Igloopol Dębica 7 - 0 Stal II Mielec 16 kwietnia 2022 - 11:00
Stal Łańcut 3 - 4 Piast Tuczempy 16 kwietnia 2022 - 14:00
JKS 1909 Jarosław 2 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 16 kwietnia 2022 - 11:00
Izolator Boguchwała 6 - 1 MKS Kańczuga 16 kwietnia 2022 - 12:00
Kolejka 26 - 20. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Błękitni Ropczyce 0 - 3 Izolator Boguchwała 20 kwietnia 2022 - 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 0 Legion Pilzno 20 kwietnia 2022 - 17:30
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 0 Karpaty Krosno 20 kwietnia 2022 - 17:30
Orzeł Przeworsk 1 - 0 Ekoball Sanok 20 kwietnia 2022 - 16:30
Czarni Trześń 0 - 4 Bieszczady Ustrzyki Dolne 20 kwietnia 2022 - 17:00
Polonia Przemyśl 3 - 2 Igloopol Dębica 20 kwietnia 2022 - 17:00
Wisłok Wiśniowa 1 - 3 KS Wiązownica 20 kwietnia 2022 - 16:00
Piast Tuczempy 0 - 3 JKS 1909 Jarosław 20 kwietnia 2022 - 16:00
MKS Kańczuga 0 - 4 Stal Łańcut 20 kwietnia 2022 - 17:00
Stal II Mielec 5 - 3 Sokół Kamień 20 kwietnia 2022 - 15:00
Kolejka 27 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 2 Orzeł Przeworsk 23 kwietnia 2022 - 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 24 kwietnia 2022 - 14:00
Igloopol Dębica 2 - 1 Czarni Trześń 23 kwietnia 2022 - 15:00
Karpaty Krosno 3 - 0 Piast Tuczempy 23 kwietnia 2022 - 16:00
Legion Pilzno 1 - 1 Ekoball Sanok 23 kwietnia 2022 - 16:00
Sokół Kamień 1 - 2 Polonia Przemyśl 24 kwietnia 2022 - 16:00
KS Wiązownica 5 - 1 Stal II Mielec 24 kwietnia 2022 - 17:00
Stal Łańcut 0 - 2 Błękitni Ropczyce 23 kwietnia 2022 - 18:00
Izolator Boguchwała 1 - 1 Wisłok Wiśniowa 23 kwietnia 2022 - 16:00
JKS 1909 Jarosław 4 - 0 MKS Kańczuga 23 kwietnia 2022 - 17:00
Kolejka 28 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 0 - 1 Legion Pilzno 30 kwietnia 2022 - 17:00
Stal II Mielec 2 - 4 Izolator Boguchwała 30 kwietnia 2022 - 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 3 Igloopol Dębica 30 kwietnia 2022 - 11:00
Polonia Przemyśl 2 - 0 KS Wiązownica 30 kwietnia 2022 - 11:00
Błękitni Ropczyce 1 - 1 JKS 1909 Jarosław 1 maja 2022 - 17:00
MKS Kańczuga 0 - 1 Karpaty Krosno 30 kwietnia 2022 - 16:30
Piast Tuczempy 0 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 30 kwietnia 2022 - 11:00
Ekoball Sanok 1 - 0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 maja 2022 - 17:00
Wisłok Wiśniowa 1 - 3 Stal Łańcut 30 kwietnia 2022 - 16:00
Czarni Trześń 1 - 6 Sokół Kamień 30 kwietnia 2022 - 13:00
Kolejka 29 - 7/8. maja 2022 [szczegóły]  
KS Wiązownica 3 - 0 Czarni Trześń 7 maja 2022 - 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 - 2 Legion Pilzno 7 maja 2022 - 11:00
Sokół Kamień 1 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 8 maja 2022 - 17:00
Izolator Boguchwała 3 - 1 Polonia Przemyśl 7 maja 2022 - 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 0 MKS Kańczuga 7 maja 2022 - 17:00
Stal Łańcut 6 - 1 Stal II Mielec 7 maja 2022 - 18:00
Igloopol Dębica 1 - 1 Ekoball Sanok 7 maja 2022 - 15:00
Karpaty Krosno 1 - 0 Błękitni Ropczyce 7 maja 2022 - 11:00
JKS 1909 Jarosław 3 - 1 Wisłok Wiśniowa 7 maja 2022 - 17:00
Piast Tuczempy 0 - 0 Orzeł Przeworsk 7 maja 2022 - 16:00
Kolejka 30 - 11. maja 2022 [szczegóły]  
Czarni Trześń 0 - 5 Izolator Boguchwała 11 maja 2022 - 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 2 KS Wiązownica 11 maja 2022 - 17:30
Błękitni Ropczyce 0 - 2 Głogovia Głogów Małopolski 11 maja 2022 - 17:00
MKS Kańczuga 1 - 4 Piast Tuczempy 11 maja 2022 - 17:00
Legion Pilzno 1 - 0 Igloopol Dębica 11 maja 2022 - 17:00
Polonia Przemyśl 2 - 2 Stal Łańcut 11 maja 2022 - 17:00
Orzeł Przeworsk 1 - 3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11 maja 2022 - 17:00
Stal II Mielec 1 - 4 JKS 1909 Jarosław 11 maja 2022 - 15:00
Wisłok Wiśniowa 1 - 2 Karpaty Krosno 11 maja 2022 - 17:00
Ekoball Sanok 2 - 0 Sokół Kamień 11 maja 2022 - 18:00
Kolejka 31 - 14/15. maja 2022 [szczegóły]  
Sokół Kamień 1 - 2 Legion Pilzno 15 maja 2022 - 17:00
Izolator Boguchwała 3 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 14 maja 2022 - 12:00
MKS Kańczuga 3 - 2 Orzeł Przeworsk 14 maja 2022 - 16:30
Stal Łańcut 1 - 1 Czarni Trześń 13 maja 2022 - 20:00
Igloopol Dębica 3 - 1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 15 maja 2022 - 16:00
Piast Tuczempy 0 - 1 Błękitni Ropczyce 14 maja 2022 - 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 3 - 0 Wisłok Wiśniowa 14 maja 2022 - 17:00
Karpaty Krosno 3 - 0 Stal II Mielec 14 maja 2022 - 11:00
JKS 1909 Jarosław 1 - 3 Polonia Przemyśl 14 maja 2022 - 17:00
KS Wiązownica 4 - 1 Ekoball Sanok 14 maja 2022 - 17:00
Kolejka 32 - 21/22. maja 2022 [szczegóły]  
Ekoball Sanok - Izolator Boguchwała 21 maja 2022 - 18:00
Czarni Trześń - JKS 1909 Jarosław 21 maja 2022 - 17:00
Orzeł Przeworsk - Igloopol Dębica 21 maja 2022 - 17:00
Legion Pilzno - KS Wiązownica 21 maja 2022 - 17:00
Stal II Mielec - Głogovia Głogów Małopolski 22 maja 2022 - 11:00
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 21 maja 2022 - 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal Łańcut 21 maja 2022 - 17:30
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy 21 maja 2022 - 17:00
Błękitni Ropczyce - MKS Kańczuga 21 maja 2022 - 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Sokół Kamień 18 maja 2022 - 18:00
Kolejka 33 - 25. maja 2022 [szczegóły]  
Błękitni Ropczyce - Orzeł Przeworsk 25 maja 2022 - 17:00
Karpaty Krosno - Czarni Trześń 25 maja 2022 - 17:00
Izolator Boguchwała - Legion Pilzno 25 maja 2022 - 17:00
JKS 1909 Jarosław - Sokół Kolbuszowa Dolna 25 maja 2022 - 18:00
Sokół Kamień - Igloopol Dębica 25 maja 2022 - 17:00
MKS Kańczuga - Wisłok Wiśniowa 25 maja 2022 - 17:00
Głogovia Głogów Małopolski - Polonia Przemyśl 25 maja 2022 - 17:30
Stal Łańcut - Ekoball Sanok 25 maja 2022 - 18:00
KS Wiązownica - Bieszczady Ustrzyki Dolne 25 maja 2022 - 17:00
Piast Tuczempy - Stal II Mielec 25 maja 2022 - 16:00
Kolejka 34 - 28/29. maja 2022 [szczegóły]  
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Izolator Boguchwała 29 maja 2022 - 14:00
Igloopol Dębica - KS Wiązownica 28 maja 2022 - 11:00
Wisłok Wiśniowa - Błękitni Ropczyce 27 maja 2022 - 17:00
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 28 maja 2022 - 11:00
Czarni Trześń - Głogovia Głogów Małopolski 28 maja 2022 - 17:00
Stal II Mielec - MKS Kańczuga 28 maja 2022 - 11:00
Ekoball Sanok - JKS 1909 Jarosław 28 maja 2022 - 18:00
Legion Pilzno - Stal Łańcut 28 maja 2022 - 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna - Karpaty Krosno 28 maja 2022 - 17:30
Orzeł Przeworsk - Sokół Kamień 28 maja 2022 - 16:00
Kolejka 35 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły]  
Wisłok Wiśniowa - Orzeł Przeworsk 5 czerwca 2022 - 17:00
Głogovia Głogów Małopolski - Sokół Kolbuszowa Dolna 4 czerwca 2022 - 17:00
JKS 1909 Jarosław - Legion Pilzno 4 czerwca 2022 - 17:00
Piast Tuczempy - Czarni Trześń 4 czerwca 2022 - 16:00
Karpaty Krosno - Ekoball Sanok 4 czerwca 2022 - 17:00
Izolator Boguchwała - Igloopol Dębica 4 czerwca 2022 - 12:00
Stal Łańcut - Bieszczady Ustrzyki Dolne 4 czerwca 2022 - 18:00
Błękitni Ropczyce - Stal II Mielec 4 czerwca 2022 - 17:00
MKS Kańczuga - Polonia Przemyśl 4 czerwca 2022 - 17:00
KS Wiązownica - Sokół Kamień 4 czerwca 2022 - 11:00
Kolejka 36 - 8. czerwca 2022 [szczegóły]  
Sokół Kamień - Izolator Boguchwała 8 czerwca 2022 - 17:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne - JKS 1909 Jarosław 8 czerwca 2022 - 17:00
Legion Pilzno - Karpaty Krosno 8 czerwca 2022 - 17:00
Stal II Mielec - Wisłok Wiśniowa 8 czerwca 2022 - 15:00
Ekoball Sanok - Głogovia Głogów Małopolski 8 czerwca 2022 - 18:00
Sokół Kolbuszowa Dolna - Piast Tuczempy 8 czerwca 2022 - 17:30
Czarni Trześń - MKS Kańczuga 8 czerwca 2022 - 17:00
Polonia Przemyśl - Błękitni Ropczyce 8 czerwca 2022 - 17:00
Orzeł Przeworsk - KS Wiązownica 8 czerwca 2022 - 17:00
Igloopol Dębica - Stal Łańcut 8 czerwca 2022 - 17:00
Kolejka 37 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły]  
MKS Kańczuga - Sokół Kolbuszowa Dolna 11 czerwca 2022 - 17:00
Stal II Mielec - Orzeł Przeworsk 11 czerwca 2022 - 17:00
Karpaty Krosno - Bieszczady Ustrzyki Dolne 11 czerwca 2022 - 17:00
Izolator Boguchwała - KS Wiązownica 11 czerwca 2022 - 17:00
JKS 1909 Jarosław - Igloopol Dębica 11 czerwca 2022 - 17:00
Głogovia Głogów Małopolski - Legion Pilzno 11 czerwca 2022 - 17:00
Piast Tuczempy - Ekoball Sanok 11 czerwca 2022 - 17:00
Błękitni Ropczyce - Czarni Trześń 11 czerwca 2022 - 17:00
Stal Łańcut - Sokół Kamień 11 czerwca 2022 - 17:00
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 11 czerwca 2022 - 17:00
Kolejka 38 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 18 czerwca 2022 - 17:00
Czarni Trześń - Wisłok Wiśniowa 18 czerwca 2022 - 17:00
Ekoball Sanok - MKS Kańczuga 18 czerwca 2022 - 17:00
Legion Pilzno - Piast Tuczempy 18 czerwca 2022 - 14:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Głogovia Głogów Małopolski 19 czerwca 2022 - 14:00
Igloopol Dębica - Karpaty Krosno 18 czerwca 2022 - 17:00
Sokół Kamień - JKS 1909 Jarosław 18 czerwca 2022 - 17:00
KS Wiązownica - Stal Łańcut 18 czerwca 2022 - 17:00
Polonia Przemyśl - Stal II Mielec 18 czerwca 2022 - 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna - Błękitni Ropczyce 18 czerwca 2022 - 17:00
© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE