IV liga - podkarpacka - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KS Wiązownica 14 31 9 4 1 38 - 11
2. Karpaty Krosno 14 27 7 6 1 21 - 5
3. Głogovia Głogów Małopolski 14 26 8 2 4 24 - 16 1 3 1 0 0 2 - 0
4. Sokół Kamień 14 26 8 2 4 25 - 18 1 0 0 0 1 0 - 2
5. Stal II Mielec 14 25 8 1 5 24 - 14
6. JKS 1909 Jarosław 14 24 6 6 2 22 - 15
7. Izolator Boguchwała 14 23 6 5 3 22 - 12
8. Wisłok Wiśniowa 14 21 6 3 5 19 - 20 1 3 1 0 0 3 - 2
9. Sokół Kolbuszowa Dolna 14 21 7 0 7 25 - 18 1 0 0 0 1 2 - 3
10. Stal Łańcut 14 20 6 2 6 21 - 19 1 1 0 1 0 0 - 0
11. Polonia Przemyśl 14 20 6 2 6 17 - 26 1 1 0 1 0 0 - 0
12. Bieszczady Ustrzyki Dolne 14 18 5 3 6 25 - 26 1 3 1 0 0 2 - 0
13. Legion Pilzno 14 18 5 3 6 20 - 20 1 0 0 0 1 0 - 2
14. Ekoball Sanok 14 17 4 5 5 11 - 14 1 3 1 0 0 1 - 0
15. Igloopol Dębica 14 17 5 2 7 13 - 17 1 0 0 0 1 0 - 1
16. Piast Tuczempy 14 15 4 3 7 18 - 25 2 6 2 0 0 5 - 2
17. Orzeł Przeworsk 14 15 4 3 7 14 - 21 2 3 1 0 1 5 - 3
18. Błękitni Ropczyce 14 15 4 3 7 17 - 20 2 0 0 0 2 0 - 5
19. MKS Kańczuga 14 9 2 3 9 14 - 41
20. Czarni Trześń 14 2 0 2 12 11 - 43


Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 2 - 1 Stal Łańcut 14 sierpnia 2021 - 16:00
Legion Pilzno 2 - 3 MKS Kańczuga 14 sierpnia 2021 - 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 3 Wisłok Wiśniowa 13 sierpnia 2021 - 18:00
Czarni Trześń 1 - 2 Stal II Mielec 14 sierpnia 2021 - 18:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 - 4 Piast Tuczempy 15 sierpnia 2021 - 16:00
Igloopol Dębica 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 14 sierpnia 2021 - 16:00
KS Wiązownica 1 - 1 JKS 1909 Jarosław 14 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Przemyśl 4 - 2 Orzeł Przeworsk 14 sierpnia 2021 - 11:00
Ekoball Sanok 0 - 0 Błękitni Ropczyce 13 sierpnia 2021 - 18:00
Sokół Kamień 1 - 1 Karpaty Krosno 15 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 2 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 0 - 4 Stal Łańcut 18 sierpnia 2021 - 17:30
Piast Tuczempy 2 - 1 Igloopol Dębica 18 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Przemyśl 2 - 1 Czarni Trześń 18 sierpnia 2021 - 17:30
Stal II Mielec 2 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 25 sierpnia 2021 - 17:30
Wisłok Wiśniowa 0 - 1 Ekoball Sanok 18 sierpnia 2021 - 17:00
Błękitni Ropczyce 1 - 0 Legion Pilzno 18 sierpnia 2021 - 18:00
JKS 1909 Jarosław 2 - 1 Izolator Boguchwała 18 sierpnia 2021 - 17:30
Karpaty Krosno 1 - 1 KS Wiązownica 18 sierpnia 2021 - 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 0 Sokół Kamień 18 sierpnia 2021 - 17:30
MKS Kańczuga 0 - 5 Bieszczady Ustrzyki Dolne 18 sierpnia 2021 - 18:00
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 0 - 0 Karpaty Krosno 21 sierpnia 2021 - 16:00
Legion Pilzno 1 - 1 Wisłok Wiśniowa 21 sierpnia 2021 - 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 0 Polonia Przemyśl 21 sierpnia 2021 - 11:30
Czarni Trześń 0 - 1 Orzeł Przeworsk 21 sierpnia 2021 - 17:00
Igloopol Dębica 0 - 0 MKS Kańczuga 21 sierpnia 2021 - 16:00
KS Wiązownica 1 - 3 Głogovia Głogów Małopolski 22 sierpnia 2021 - 17:00
Stal Łańcut 1 - 3 JKS 1909 Jarosław 21 sierpnia 2021 - 19:00
Ekoball Sanok 0 - 2 Stal II Mielec 21 sierpnia 2021 - 17:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 - 1 Błękitni Ropczyce 22 sierpnia 2021 - 16:00
Sokół Kamień 2 - 1 Piast Tuczempy 22 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 1 - 1 JKS 1909 Jarosław 28 sierpnia 2021 - 17:00
Czarni Trześń 1 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 28 sierpnia 2021 - 17:00
Karpaty Krosno 3 - 0 Stal Łańcut 28 sierpnia 2021 - 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 0 Izolator Boguchwała 29 sierpnia 2021 - 16:00
Piast Tuczempy 0 - 1 KS Wiązownica 28 sierpnia 2021 - 17:00
MKS Kańczuga 0 - 5 Sokół Kamień 29 sierpnia 2021 - 11:00
Błękitni Ropczyce 3 - 1 Igloopol Dębica 28 sierpnia 2021 - 17:00
Wisłok Wiśniowa 2 - 0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 28 sierpnia 2021 - 11:00
Polonia Przemyśl 1 - 0 Ekoball Sanok 28 sierpnia 2021 - 11:00
Stal II Mielec 2 - 0 Legion Pilzno 28 sierpnia 2021 - 11:00
Kolejka 5 - 1. września 2021 [szczegóły]  
Sokół Kamień 3 - 2 Błękitni Ropczyce 1 września 2021 - 17:00
Legion Pilzno 3 - 0 Polonia Przemyśl 1 września 2021 - 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 1 Orzeł Przeworsk 1 września 2021 - 17:00
Izolator Boguchwała 0 - 0 Piast Tuczempy 1 września 2021 - 17:00
Stal Łańcut 0 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 29 września 2021 - 18:00
Ekoball Sanok 4 - 0 Czarni Trześń 13 października 2021 - 18:30
Igloopol Dębica 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 1 września 2021 - 16:30
KS Wiązownica 4 - 1 MKS Kańczuga 1 września 2021 - 17:00
JKS 1909 Jarosław 0 - 0 Karpaty Krosno 1 września 2021 - 17:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0 - 4 Stal II Mielec 1 września 2021 - 17:00
Kolejka 6 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 0 - 1 Karpaty Krosno 4 września 2021 - 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 0 Ekoball Sanok 4 września 2021 - 11:30
Czarni Trześń 3 - 5 Legion Pilzno 4 września 2021 - 17:00
Błękitni Ropczyce 1 - 2 KS Wiązownica 4 września 2021 - 17:00
Polonia Przemyśl 2 - 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 5 września 2021 - 11:00
Wisłok Wiśniowa 2 - 1 Sokół Kamień 5 września 2021 - 16:00
Stal II Mielec 0 - 1 Igloopol Dębica 4 września 2021 - 11:00
Piast Tuczempy 0 - 1 Stal Łańcut 4 września 2021 - 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 2 JKS 1909 Jarosław 4 września 2021 - 16:30
MKS Kańczuga 0 - 5 Izolator Boguchwała 4 września 2021 - 14:00
Kolejka 7 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 1 - 1 Błękitni Ropczyce 11 września 2021 - 16:00
Legion Pilzno 1 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 września 2021 - 16:00
Karpaty Krosno 3 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 12 września 2021 - 17:00
Ekoball Sanok 0 - 0 Orzeł Przeworsk 12 września 2021 - 17:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 7 - 1 Czarni Trześń 12 września 2021 - 15:00
Igloopol Dębica 1 - 2 Polonia Przemyśl 11 września 2021 - 16:00
KS Wiązownica 5 - 0 Wisłok Wiśniowa 12 września 2021 - 16:30
JKS 1909 Jarosław 2 - 0 Piast Tuczempy 11 września 2021 - 16:00
Stal Łańcut 2 - 5 MKS Kańczuga 12 września 2021 - 18:00
Sokół Kamień 2 - 0 Stal II Mielec 12 września 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 15. września 2021 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 2 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 22 września 2021 - 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 5 - 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 15 września 2021 - 17:00
Czarni Trześń 1 - 2 Igloopol Dębica 15 września 2021 - 17:00
Piast Tuczempy 1 - 1 Karpaty Krosno 15 września 2021 - 16:00
Ekoball Sanok 1 - 1 Legion Pilzno 15 września 2021 - 17:00
Polonia Przemyśl 4 - 2 Sokół Kamień 15 września 2021 - 17:00
Stal II Mielec 1 - 1 KS Wiązownica 15 września 2021 - 16:00
Błękitni Ropczyce 2 - 0 Stal Łańcut 15 września 2021 - 16:00
Wisłok Wiśniowa 1 - 2 Izolator Boguchwała 15 września 2021 - 16:00
MKS Kańczuga 2 - 3 JKS 1909 Jarosław 15 września 2021 - 17:00
Kolejka 9 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Legion Pilzno 2 - 1 Orzeł Przeworsk 18 września 2021 - 11:00
Izolator Boguchwała 1 - 3 Stal II Mielec 18 września 2021 - 16:00
Igloopol Dębica 0 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 18 września 2021 - 11:00
KS Wiązownica 5 - 1 Polonia Przemyśl 18 września 2021 - 15:30
JKS 1909 Jarosław 2 - 1 Błękitni Ropczyce 18 września 2021 - 14:00
Karpaty Krosno 2 - 0 MKS Kańczuga 18 września 2021 - 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 5 - 1 Piast Tuczempy 6 października 2021 - 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 - 2 Ekoball Sanok 19 września 2021 - 15:00
Stal Łańcut 2 - 1 Wisłok Wiśniowa 18 września 2021 - 18:00
Sokół Kamień 3 - 2 Czarni Trześń 19 września 2021 - 13:00
Kolejka 10 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Czarni Trześń 0 - 7 KS Wiązownica 25 września 2021 - 16:00
Legion Pilzno 0 - 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 24 września 2021 - 16:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 0 Sokół Kamień 25 września 2021 - 16:30
vo, na boisku 0-3
Polonia Przemyśl 0 - 3 Izolator Boguchwała 25 września 2021 - 11:00
MKS Kańczuga 0 - 3 Głogovia Głogów Małopolski 26 września 2021 - 16:00
Stal II Mielec 0 - 1 Stal Łańcut 26 września 2021 - 11:00
Ekoball Sanok 1 - 0 Igloopol Dębica 25 września 2021 - 11:00
Błękitni Ropczyce 0 - 2 Karpaty Krosno 25 września 2021 - 16:00
Wisłok Wiśniowa 1 - 1 JKS 1909 Jarosław 29 września 2021 - 15:30
Orzeł Przeworsk 2 - 3 Piast Tuczempy 26 września 2021 - 16:00
Kolejka 11 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 3 - 0 Czarni Trześń 2 października 2021 - 15:30
KS Wiązownica 1 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 października 2021 - 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 3 - 2 Błękitni Ropczyce 2 października 2021 - 11:00
Piast Tuczempy 2 - 2 MKS Kańczuga 2 października 2021 - 15:30
Igloopol Dębica 2 - 1 Legion Pilzno 2 października 2021 - 15:00
Stal Łańcut 0 - 0 Polonia Przemyśl 3 października 2021 - 14:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 - 0 Orzeł Przeworsk 2 października 2021 - 11:00
JKS 1909 Jarosław 1 - 2 Stal II Mielec 2 października 2021 - 15:00
Karpaty Krosno 4 - 0 Wisłok Wiśniowa 2 października 2021 - 10:00
Sokół Kamień 1 - 0 Ekoball Sanok 3 października 2021 - 16:30
Kolejka 12 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Legion Pilzno 0 - 1 Sokół Kamień 9 października 2021 - 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 2 Izolator Boguchwała 9 października 2021 - 15:30
Orzeł Przeworsk 1 - 1 MKS Kańczuga 9 października 2021 - 14:30
Czarni Trześń 0 - 4 Stal Łańcut 9 października 2021 - 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 - 0 Igloopol Dębica 9 października 2021 - 14:00
Błękitni Ropczyce 0 - 2 Piast Tuczempy 9 października 2021 - 15:00
Wisłok Wiśniowa 2 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 10 października 2021 - 15:00
Stal II Mielec 0 - 2 Karpaty Krosno 10 października 2021 - 16:00
Polonia Przemyśl 0 - 3 JKS 1909 Jarosław 9 października 2021 - 11:00
Ekoball Sanok 0 - 2 KS Wiązownica 9 października 2021 - 15:00
Kolejka 13 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 1 - 1 Ekoball Sanok 16 października 2021 - 15:00
JKS 1909 Jarosław 0 - 0 Czarni Trześń 16 października 2021 - 15:00
Igloopol Dębica 3 - 0 Orzeł Przeworsk 16 października 2021 - 15:00
KS Wiązownica 2 - 2 Legion Pilzno 16 października 2021 - 14:30
Głogovia Głogów Małopolski 3 - 2 Stal II Mielec 16 października 2021 - 11:00
Karpaty Krosno 0 - 1 Polonia Przemyśl 17 października 2021 - 14:00
Stal Łańcut 4 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 października 2021 - 17:00
Piast Tuczempy 1 - 2 Wisłok Wiśniowa 16 października 2021 - 15:00
MKS Kańczuga 0 - 3 Błękitni Ropczyce 17 października 2021 - 15:00
Sokół Kamień 0 - 0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 17 października 2021 - 15:00
Kolejka 14 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 3 - 0 Błękitni Ropczyce 23 października 2021 - 14:30
Czarni Trześń 1 - 1 Karpaty Krosno 23 października 2021 - 15:00
Legion Pilzno 2 - 1 Izolator Boguchwała 23 października 2021 - 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 1 JKS 1909 Jarosław 23 października 2021 - 15:00
Igloopol Dębica 1 - 4 Sokół Kamień 23 października 2021 - 15:00
Wisłok Wiśniowa 4 - 0 MKS Kańczuga 24 października 2021 - 14:30
Polonia Przemyśl 0 - 2 Głogovia Głogów Małopolski 23 października 2021 - 11:00
Ekoball Sanok 1 - 1 Stal Łańcut 22 października 2021 - 18:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0 - 5 KS Wiązownica 24 października 2021 - 14:00
Stal II Mielec 4 - 1 Piast Tuczempy 23 października 2021 - 15:00
Kolejka 15 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała - Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 października 2021 - 11:00
KS Wiązownica - Igloopol Dębica 30 października 2021 - 11:00
Błękitni Ropczyce - Wisłok Wiśniowa 30 października 2021 - 11:00
Piast Tuczempy - Polonia Przemyśl 30 października 2021 - 15:00
Głogovia Głogów Małopolski - Czarni Trześń 30 października 2021 - 14:00
MKS Kańczuga - Stal II Mielec 30 października 2021 - 12:00
JKS 1909 Jarosław - Ekoball Sanok 30 października 2021 - 14:00
Stal Łańcut - Legion Pilzno 29 października 2021 - 18:00
Karpaty Krosno - Sokół Kolbuszowa Dolna 30 października 2021 - 14:00
Sokół Kamień - Orzeł Przeworsk 31 października 2021 - 14:30
Kolejka 16 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk - Wisłok Wiśniowa 6 listopada 2021 - 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna - Głogovia Głogów Małopolski 6 listopada 2021 - 14:00
Legion Pilzno - JKS 1909 Jarosław 6 listopada 2021 - 14:00
Czarni Trześń - Piast Tuczempy 6 listopada 2021 - 14:30
Ekoball Sanok - Karpaty Krosno 6 listopada 2021 - 13:00
Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała 6 listopada 2021 - 14:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Stal Łańcut 7 listopada 2021 - 13:00
Stal II Mielec - Błękitni Ropczyce 7 listopada 2021 - 11:00
Polonia Przemyśl - MKS Kańczuga 6 listopada 2021 - 11:00
Sokół Kamień - KS Wiązownica 7 listopada 2021 - 14:00
Kolejka 17 - 11. listopada 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała - Sokół Kamień 11 listopada 2021 - 13:00
JKS 1909 Jarosław - Bieszczady Ustrzyki Dolne 11 listopada 2021 - 13:00
Karpaty Krosno - Legion Pilzno 11 listopada 2021 - 14:00
Wisłok Wiśniowa - Stal II Mielec 11 listopada 2021 - 14:00
Głogovia Głogów Małopolski - Ekoball Sanok 11 listopada 2021 - 14:00
Piast Tuczempy - Sokół Kolbuszowa Dolna 11 listopada 2021 - 14:00
MKS Kańczuga - Czarni Trześń 11 listopada 2021 - 14:00
Błękitni Ropczyce - Polonia Przemyśl 11 listopada 2021 - 11:00
KS Wiązownica - Orzeł Przeworsk 11 listopada 2021 - 11:00
Stal Łańcut - Igloopol Dębica 11 listopada 2021 - 14:00
Kolejka 18 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Sokół Kolbuszowa Dolna - MKS Kańczuga 13 listopada 2021 - 14:00
Orzeł Przeworsk - Stal II Mielec 14 listopada 2021 - 13:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Karpaty Krosno 14 listopada 2021 - 13:00
KS Wiązownica - Izolator Boguchwała 14 listopada 2021 - 13:15
Igloopol Dębica - JKS 1909 Jarosław
Legion Pilzno - Głogovia Głogów Małopolski 14 listopada 2021 - 14:00
Ekoball Sanok - Piast Tuczempy 14 listopada 2021 - 13:00
Czarni Trześń - Błękitni Ropczyce 14 listopada 2021 - 14:00
Sokół Kamień - Stal Łańcut 14 listopada 2021 - 13:30
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 14 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 19 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 20 listopada 2021 - 11:00
Wisłok Wiśniowa - Czarni Trześń 20 listopada 2021 - 13:00
MKS Kańczuga - Ekoball Sanok
Piast Tuczempy - Legion Pilzno 20 listopada 2021 - 14:00
Głogovia Głogów Małopolski - Bieszczady Ustrzyki Dolne 20 listopada 2021 - 11:00
Karpaty Krosno - Igloopol Dębica 20 listopada 2021 - 13:00
JKS 1909 Jarosław - Sokół Kamień 20 listopada 2021 - 13:00
Stal Łańcut - KS Wiązownica 20 listopada 2021 - 16:00
Stal II Mielec - Polonia Przemyśl 21 listopada 2021 - 11:00
Błękitni Ropczyce - Sokół Kolbuszowa Dolna 20 listopada 2021 - 10:00
Kolejka 20 [szczegóły]  
Stal Łańcut - Izolator Boguchwała
MKS Kańczuga - Legion Pilzno
Wisłok Wiśniowa - Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal II Mielec - Czarni Trześń
Piast Tuczempy - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Głogovia Głogów Małopolski - Igloopol Dębica
JKS 1909 Jarosław - KS Wiązownica
Orzeł Przeworsk - Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce - Ekoball Sanok
Karpaty Krosno - Sokół Kamień
Kolejka 21 [szczegóły]  
Stal Łańcut - Orzeł Przeworsk
Igloopol Dębica - Piast Tuczempy
Czarni Trześń - Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal II Mielec
Ekoball Sanok - Wisłok Wiśniowa
Legion Pilzno - Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała - JKS 1909 Jarosław
KS Wiązownica - Karpaty Krosno
Sokół Kamień - Głogovia Głogów Małopolski
Bieszczady Ustrzyki Dolne - MKS Kańczuga
Kolejka 22 [szczegóły]  
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa - Legion Pilzno
Polonia Przemyśl - Sokół Kolbuszowa Dolna
Orzeł Przeworsk - Czarni Trześń
MKS Kańczuga - Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski - KS Wiązownica
JKS 1909 Jarosław - Stal Łańcut
Stal II Mielec - Ekoball Sanok
Błękitni Ropczyce - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Piast Tuczempy - Sokół Kamień
Kolejka 23 [szczegóły]  
JKS 1909 Jarosław - Orzeł Przeworsk
Sokół Kolbuszowa Dolna - Czarni Trześń
Stal Łańcut - Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała - Głogovia Głogów Małopolski
KS Wiązownica - Piast Tuczempy
Sokół Kamień - MKS Kańczuga
Igloopol Dębica - Błękitni Ropczyce
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Wisłok Wiśniowa
Ekoball Sanok - Polonia Przemyśl
Legion Pilzno - Stal II Mielec
Kolejka 24 [szczegóły]  
Błękitni Ropczyce - Sokół Kamień
Polonia Przemyśl - Legion Pilzno
Orzeł Przeworsk - Sokół Kolbuszowa Dolna
Piast Tuczempy - Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski - Stal Łańcut
Czarni Trześń - Ekoball Sanok
Wisłok Wiśniowa - Igloopol Dębica
MKS Kańczuga - KS Wiązownica
Karpaty Krosno - JKS 1909 Jarosław
Stal II Mielec - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kolejka 25 [szczegóły]  
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk
Ekoball Sanok - Sokół Kolbuszowa Dolna
Legion Pilzno - Czarni Trześń
KS Wiązownica - Błękitni Ropczyce
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Polonia Przemyśl
Sokół Kamień - Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica - Stal II Mielec
Stal Łańcut - Piast Tuczempy
JKS 1909 Jarosław - Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała - MKS Kańczuga
Kolejka 26 [szczegóły]  
Błękitni Ropczyce - Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna - Legion Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski - Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk - Ekoball Sanok
Czarni Trześń - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Polonia Przemyśl - Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa - KS Wiązownica
Piast Tuczempy - JKS 1909 Jarosław
MKS Kańczuga - Stal Łańcut
Stal II Mielec - Sokół Kamień
Kolejka 27 [szczegóły]  
Głogovia Głogów Małopolski - Orzeł Przeworsk
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica - Czarni Trześń
Karpaty Krosno - Piast Tuczempy
Legion Pilzno - Ekoball Sanok
Sokół Kamień - Polonia Przemyśl
KS Wiązownica - Stal II Mielec
Stal Łańcut - Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała - Wisłok Wiśniowa
JKS 1909 Jarosław - MKS Kańczuga
Kolejka 28 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk - Legion Pilzno
Stal II Mielec - Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna - Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl - KS Wiązownica
Błękitni Ropczyce - JKS 1909 Jarosław
MKS Kańczuga - Karpaty Krosno
Piast Tuczempy - Głogovia Głogów Małopolski
Ekoball Sanok - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Wisłok Wiśniowa - Stal Łańcut
Czarni Trześń - Sokół Kamień
Kolejka 29 [szczegóły]  
KS Wiązownica - Czarni Trześń
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Legion Pilzno
Sokół Kamień - Sokół Kolbuszowa Dolna
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski - MKS Kańczuga
Stal Łańcut - Stal II Mielec
Igloopol Dębica - Ekoball Sanok
Karpaty Krosno - Błękitni Ropczyce
JKS 1909 Jarosław - Wisłok Wiśniowa
Piast Tuczempy - Orzeł Przeworsk
Kolejka 30 [szczegóły]  
Czarni Trześń - Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna - KS Wiązownica
Błękitni Ropczyce - Głogovia Głogów Małopolski
MKS Kańczuga - Piast Tuczempy
Legion Pilzno - Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl - Stal Łańcut
Orzeł Przeworsk - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Stal II Mielec - JKS 1909 Jarosław
Wisłok Wiśniowa - Karpaty Krosno
Ekoball Sanok - Sokół Kamień
Kolejka 31 [szczegóły]  
Sokół Kamień - Legion Pilzno
Izolator Boguchwała - Sokół Kolbuszowa Dolna
MKS Kańczuga - Orzeł Przeworsk
Stal Łańcut - Czarni Trześń
Igloopol Dębica - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Piast Tuczempy - Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski - Wisłok Wiśniowa
Karpaty Krosno - Stal II Mielec
JKS 1909 Jarosław - Polonia Przemyśl
KS Wiązownica - Ekoball Sanok
Kolejka 32 [szczegóły]  
Ekoball Sanok - Izolator Boguchwała
Czarni Trześń - JKS 1909 Jarosław
Orzeł Przeworsk - Igloopol Dębica
Legion Pilzno - KS Wiązownica
Stal II Mielec - Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno
Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal Łańcut
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy
Błękitni Ropczyce - MKS Kańczuga
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Sokół Kamień
Kolejka 33 [szczegóły]  
Błękitni Ropczyce - Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno - Czarni Trześń
Izolator Boguchwała - Legion Pilzno
JKS 1909 Jarosław - Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kamień - Igloopol Dębica
MKS Kańczuga - Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski - Polonia Przemyśl
Stal Łańcut - Ekoball Sanok
KS Wiązownica - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Piast Tuczempy - Stal II Mielec
Kolejka 34 [szczegóły]  
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica - KS Wiązownica
Wisłok Wiśniowa - Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy
Czarni Trześń - Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Mielec - MKS Kańczuga
Ekoball Sanok - JKS 1909 Jarosław
Legion Pilzno - Stal Łańcut
Sokół Kolbuszowa Dolna - Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk - Sokół Kamień
Kolejka 35 [szczegóły]  
Wisłok Wiśniowa - Orzeł Przeworsk
Głogovia Głogów Małopolski - Sokół Kolbuszowa Dolna
JKS 1909 Jarosław - Legion Pilzno
Piast Tuczempy - Czarni Trześń
Karpaty Krosno - Ekoball Sanok
Izolator Boguchwała - Igloopol Dębica
Stal Łańcut - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Błękitni Ropczyce - Stal II Mielec
MKS Kańczuga - Polonia Przemyśl
KS Wiązownica - Sokół Kamień
Kolejka 36 [szczegóły]  
Sokół Kamień - Izolator Boguchwała
Bieszczady Ustrzyki Dolne - JKS 1909 Jarosław
Legion Pilzno - Karpaty Krosno
Stal II Mielec - Wisłok Wiśniowa
Ekoball Sanok - Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna - Piast Tuczempy
Czarni Trześń - MKS Kańczuga
Polonia Przemyśl - Błękitni Ropczyce
Orzeł Przeworsk - KS Wiązownica
Igloopol Dębica - Stal Łańcut
Kolejka 37 [szczegóły]  
MKS Kańczuga - Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal II Mielec - Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Izolator Boguchwała - KS Wiązownica
JKS 1909 Jarosław - Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski - Legion Pilzno
Piast Tuczempy - Ekoball Sanok
Błękitni Ropczyce - Czarni Trześń
Stal Łańcut - Sokół Kamień
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl
Kolejka 38 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała
Czarni Trześń - Wisłok Wiśniowa
Ekoball Sanok - MKS Kańczuga
Legion Pilzno - Piast Tuczempy
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica - Karpaty Krosno
Sokół Kamień - JKS 1909 Jarosław
KS Wiązownica - Stal Łańcut
Polonia Przemyśl - Stal II Mielec
Sokół Kolbuszowa Dolna - Błękitni Ropczyce


Pokaż ukryte kolejki od 20 do 38