IV liga - podkarpacka - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń-Sokół Lubaczów 31 68 20 8 3 66 - 19
2. Stal Łańcut 31 67 20 7 4 76 - 37 2 4 1 1 0 7 - 6
3. Cosmos Nowotaniec 31 67 21 4 6 78 - 37 2 1 0 1 1 6 - 7
4. Ekoball Sanok 31 60 19 3 9 53 - 39
5. Legion Pilzno 31 58 17 7 7 52 - 42
6. Igloopol Dębica 31 52 15 7 9 55 - 35
7. Sokół Kolbuszowa Dolna 30 50 15 5 10 62 - 38
8. Izolator Boguchwała 31 48 15 3 13 58 - 41 4 7 2 1 1 8 - 5
9. Sokół Kamień 31 48 14 6 11 59 - 64 4 7 2 1 1 8 - 6
10. Głogovia Głogów Małopolski 31 48 15 3 13 45 - 47 4 3 1 0 3 4 - 9
11. Wisłok Wiśniowa 31 46 13 7 11 58 - 47
12. JKS 1909 Jarosław 30 40 12 4 14 43 - 38
13. Stal II Rzeszów 31 37 11 4 16 66 - 51
14. Błękitni Ropczyce 31 35 10 5 16 56 - 67
15. Resovia II Rzeszów 31 31 9 4 18 41 - 63
16. Polonia Przemyśl 31 21 5 6 20 32 - 56
17. Lechia Sędziszów Małopolski 31 12 4 0 27 29 - 96
18. Korona Rzeszów 31 4 1 1 29 25 - 137


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Cosmos Nowotaniec 4 - 1 Polonia Przemyśl 12 sierpnia 2023 - 17:00
Sokół Kamień 2 - 2 Izolator Boguchwała 13 sierpnia 2023 - 14:00
JKS 1909 Jarosław 1 - 1 Legion Pilzno 11 sierpnia 2023 - 18:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 1 Stal II Rzeszów 12 sierpnia 2023 - 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 3 - 2 Błękitni Ropczyce 11 sierpnia 2023 - 18:00
Stal Łańcut 4 - 1 Resovia II Rzeszów 12 sierpnia 2023 - 17:00
Ekoball Sanok 2 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 sierpnia 2023 - 18:00
Wisłok Wiśniowa 1 - 0 Korona Rzeszów 12 sierpnia 2023 - 16:00
Igloopol Dębica 1 - 3 Pogoń-Sokół Lubaczów 12 sierpnia 2023 - 14:00
Kolejka 2 - 16. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Polonia Przemyśl 2 - 0 Korona Rzeszów 16 sierpnia 2023 - 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 3 Wisłok Wiśniowa 16 sierpnia 2023 - 18:00
Resovia II Rzeszów 1 - 2 Ekoball Sanok 16 sierpnia 2023 - 18:00
Błękitni Ropczyce 1 - 1 Stal Łańcut 16 sierpnia 2023 - 18:00
Legion Pilzno 3 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 16 sierpnia 2023 - 17:30
Igloopol Dębica 3 - 1 JKS 1909 Jarosław 16 sierpnia 2023 - 17:00
Izolator Boguchwała 0 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów 16 sierpnia 2023 - 16:00
Cosmos Nowotaniec 3 - 2 Sokół Kamień 16 sierpnia 2023 - 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 3 Stal II Rzeszów 16 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 - 0 Cosmos Nowotaniec 19 sierpnia 2023 - 17:00
JKS 1909 Jarosław 3 - 1 Izolator Boguchwała 20 sierpnia 2023 - 18:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 4 Igloopol Dębica 19 sierpnia 2023 - 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 1 Legion Pilzno 19 sierpnia 2023 - 17:00
Stal Łańcut 2 - 1 Stal II Rzeszów 20 sierpnia 2023 - 17:00
Ekoball Sanok 3 - 4 Błękitni Ropczyce 19 sierpnia 2023 - 17:00
Wisłok Wiśniowa 4 - 0 Resovia II Rzeszów 19 sierpnia 2023 - 11:00
Korona Rzeszów 0 - 4 Sokół Kolbuszowa Dolna 19 sierpnia 2023 - 11:30
Polonia Przemyśl 0 - 2 Sokół Kamień 19 sierpnia 2023 - 15:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Polonia Przemyśl 3 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna 26 sierpnia 2023 - 12:00
Resovia II Rzeszów 6 - 0 Korona Rzeszów 27 sierpnia 2023 - 11:00
Błękitni Ropczyce 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 25 sierpnia 2023 - 17:30
Stal II Rzeszów 3 - 3 Ekoball Sanok 26 sierpnia 2023 - 17:00
Legion Pilzno 3 - 1 Stal Łańcut 26 sierpnia 2023 - 17:00
Igloopol Dębica 1 - 3 Głogovia Głogów Małopolski 26 sierpnia 2023 - 17:00
Izolator Boguchwała 5 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 25 sierpnia 2023 - 17:30
Cosmos Nowotaniec 5 - 2 JKS 1909 Jarosław 26 sierpnia 2023 - 17:00
Sokół Kamień 0 - 4 Pogoń-Sokół Lubaczów 27 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 5 - 30. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 - 1 Polonia Przemyśl 30 sierpnia 2023 - 17:00
JKS 1909 Jarosław 3 - 0 Sokół Kamień 30 sierpnia 2023 - 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 3 Cosmos Nowotaniec 30 sierpnia 2023 - 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 1 Izolator Boguchwała 30 sierpnia 2023 - 17:00
Stal Łańcut 2 - 1 Igloopol Dębica 30 sierpnia 2023 - 17:00
Ekoball Sanok 0 - 2 Legion Pilzno 30 sierpnia 2023 - 17:15
Wisłok Wiśniowa 2 - 5 Stal II Rzeszów 30 sierpnia 2023 - 17:15
Korona Rzeszów 1 - 5 Błękitni Ropczyce 30 sierpnia 2023 - 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 2 Resovia II Rzeszów 13 września 2023 - 17:00
Kolejka 6 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Polonia Przemyśl 0 - 1 Resovia II Rzeszów 2 września 2023 - 16:30
Błękitni Ropczyce 1 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna 3 września 2023 - 17:00
Stal II Rzeszów 4 - 0 Korona Rzeszów 2 września 2023 - 16:00
Legion Pilzno 2 - 1 Wisłok Wiśniowa 2 września 2023 - 14:30
Igloopol Dębica 1 - 3 Ekoball Sanok 2 września 2023 - 17:00
Izolator Boguchwała 0 - 2 Stal Łańcut 2 września 2023 - 11:00
Cosmos Nowotaniec 2 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 2 września 2023 - 16:00
Sokół Kamień 5 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 3 września 2023 - 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 0 JKS 1909 Jarosław 2 września 2023 - 17:00
Kolejka 7 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
JKS 1909 Jarosław 3 - 2 Polonia Przemyśl 13 września 2023 - 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 3 Pogoń-Sokół Lubaczów 9 września 2023 - 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 3 Sokół Kamień 9 września 2023 - 11:00
Stal Łańcut 4 - 3 Cosmos Nowotaniec 8 września 2023 - 19:00
Ekoball Sanok 1 - 0 Izolator Boguchwała 8 września 2023 - 17:00
Wisłok Wiśniowa 2 - 2 Igloopol Dębica 9 września 2023 - 11:00
Korona Rzeszów 3 - 3 Legion Pilzno 9 września 2023 - 14:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 1 Stal II Rzeszów 9 września 2023 - 17:00
Resovia II Rzeszów 4 - 3 Błękitni Ropczyce 9 września 2023 - 11:00
Kolejka 8 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Polonia Przemyśl 1 - 2 Błękitni Ropczyce 16 września 2023 - 11:00
Stal II Rzeszów 3 - 1 Resovia II Rzeszów 16 września 2023 - 16:00
Legion Pilzno 2 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 września 2023 - 16:30
Igloopol Dębica 1 - 0 Korona Rzeszów 16 września 2023 - 16:00
Izolator Boguchwała 3 - 1 Wisłok Wiśniowa 15 września 2023 - 16:30
Cosmos Nowotaniec 2 - 0 Ekoball Sanok 16 września 2023 - 16:00
Sokół Kamień 2 - 2 Stal Łańcut 17 września 2023 - 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 17 września 2023 - 13:00
JKS 1909 Jarosław 2 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski 17 września 2023 - 16:00
Kolejka 9 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 4 Polonia Przemyśl 24 września 2023 - 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 0 JKS 1909 Jarosław 23 września 2023 - 16:00
Stal Łańcut 0 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów 22 września 2023 - 18:00
Ekoball Sanok 0 - 3 Sokół Kamień 23 września 2023 - 16:00
Wisłok Wiśniowa 1 - 2 Cosmos Nowotaniec 23 września 2023 - 15:00
Korona Rzeszów 4 - 8 Izolator Boguchwała 24 września 2023 - 15:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 2 Igloopol Dębica 24 września 2023 - 11:30
Resovia II Rzeszów 0 - 1 Legion Pilzno 24 września 2023 - 13:00
Błękitni Ropczyce 2 - 0 Stal II Rzeszów 23 września 2023 - 16:00
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Polonia Przemyśl 2 - 2 Stal II Rzeszów 30 września 2023 - 14:00
Legion Pilzno 1 - 0 Błękitni Ropczyce 1 października 2023 - 15:00
Igloopol Dębica 3 - 0 Resovia II Rzeszów 30 września 2023 - 15:00
Izolator Boguchwała 2 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 30 września 2023 - 11:00
Cosmos Nowotaniec 3 - 0 Korona Rzeszów 30 września 2023 - 15:00
Sokół Kamień 2 - 1 Wisłok Wiśniowa 1 października 2023 - 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 1 Ekoball Sanok 30 września 2023 - 15:00
JKS 1909 Jarosław 0 - 1 Stal Łańcut 1 października 2023 - 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 2 Głogovia Głogów Małopolski 30 września 2023 - 16:00
Kolejka 11 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 0 Polonia Przemyśl 7 października 2023 - 11:00
Stal Łańcut 3 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski 7 października 2023 - 17:00
Ekoball Sanok 1 - 0 JKS 1909 Jarosław 6 października 2023 - 19:46
Wisłok Wiśniowa 0 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów 7 października 2023 - 15:00
Korona Rzeszów 1 - 4 Sokół Kamień 7 października 2023 - 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 1 Cosmos Nowotaniec 7 października 2023 - 15:00
Resovia II Rzeszów 0 - 1 Izolator Boguchwała 7 października 2023 - 12:45
Błękitni Ropczyce 2 - 2 Igloopol Dębica 7 października 2023 - 11:00
Stal II Rzeszów 2 - 1 Legion Pilzno 7 października 2023 - 11:00
Kolejka 12 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Polonia Przemyśl 2 - 3 Legion Pilzno 14 października 2023 - 14:00
Igloopol Dębica 2 - 1 Stal II Rzeszów 14 października 2023 - 15:00
Izolator Boguchwała 6 - 1 Błękitni Ropczyce 14 października 2023 - 11:00
Cosmos Nowotaniec 8 - 0 Resovia II Rzeszów 25 października 2023 - 15:00
Sokół Kamień 2 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 października 2023 - 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 - 0 Korona Rzeszów 15 października 2023 - 12:00
JKS 1909 Jarosław 2 - 0 Wisłok Wiśniowa 14 października 2023 - 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 1 Ekoball Sanok 14 października 2023 - 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 4 - 2 Stal Łańcut 15 października 2023 - 11:00
Kolejka 13 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Stal Łańcut 2 - 0 Polonia Przemyśl 21 października 2023 - 15:00
Ekoball Sanok 0 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 21 października 2023 - 18:00
Wisłok Wiśniowa 6 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski 22 października 2023 - 14:00
Korona Rzeszów 0 - 1 JKS 1909 Jarosław 21 października 2023 - 14:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 3 Pogoń-Sokół Lubaczów 21 października 2023 - 15:00
Resovia II Rzeszów 1 - 1 Sokół Kamień 21 października 2023 - 10:00
Błękitni Ropczyce 0 - 0 Cosmos Nowotaniec 21 października 2023 - 15:00
Stal II Rzeszów 3 - 1 Izolator Boguchwała 22 października 2023 - 11:00
Legion Pilzno 0 - 2 Igloopol Dębica 21 października 2023 - 13:00
Kolejka 14 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Polonia Przemyśl 2 - 2 Igloopol Dębica 28 października 2023 - 11:00
Izolator Boguchwała 1 - 0 Legion Pilzno 28 października 2023 - 11:00
Cosmos Nowotaniec 2 - 1 Stal II Rzeszów 28 października 2023 - 14:00
Sokół Kamień 1 - 0 Błękitni Ropczyce 29 października 2023 - 14:00
Resovia II Rzeszów 2 - 3 Pogoń-Sokół Lubaczów 28 października 2023 - 18:00
JKS 1909 Jarosław 0 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 14 listopada 2023 - 19:38
Lechia Sędziszów Małopolski 3 - 1 Korona Rzeszów 28 października 2023 - 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 2 Wisłok Wiśniowa 29 października 2023 - 11:00
Stal Łańcut 2 - 0 Ekoball Sanok 28 października 2023 - 17:00
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Ekoball Sanok 0 - 1 Polonia Przemyśl 4 listopada 2023 - 17:00
Wisłok Wiśniowa 5 - 5 Stal Łańcut 4 listopada 2023 - 14:00
Korona Rzeszów 1 - 2 Głogovia Głogów Małopolski 4 listopada 2023 - 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski 4 listopada 2023 - 11:00
Resovia II Rzeszów 1 - 0 JKS 1909 Jarosław 4 listopada 2023 - 14:00
Błękitni Ropczyce 0 - 4 Pogoń-Sokół Lubaczów 4 listopada 2023 - 14:00
Stal II Rzeszów 3 - 4 Sokół Kamień 4 listopada 2023 - 11:00
Legion Pilzno 1 - 0 Cosmos Nowotaniec 4 listopada 2023 - 13:00
Igloopol Dębica 0 - 1 Izolator Boguchwała 5 listopada 2023 - 13:30
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Polonia Przemyśl 1 - 0 Izolator Boguchwała 11 listopada 2023 - 11:00
Cosmos Nowotaniec 2 - 1 Igloopol Dębica 11 listopada 2023 - 14:00
Sokół Kamień 2 - 2 Legion Pilzno 11 listopada 2023 - 13:30
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 - 1 Stal II Rzeszów 11 listopada 2023 - 13:00
JKS 1909 Jarosław 4 - 1 Błękitni Ropczyce 10 listopada 2023 - 19:38
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 2 Resovia II Rzeszów 11 listopada 2023 - 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 listopada 2023 - 11:00
Stal Łańcut 6 - 0 Korona Rzeszów 10 listopada 2023 - 18:00
Ekoball Sanok 0 - 1 Wisłok Wiśniowa 11 listopada 2023 - 17:00
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
Wisłok Wiśniowa 2 - 1 Polonia Przemyśl 18 listopada 2023 - 13:00
Korona Rzeszów 0 - 8 Ekoball Sanok 18 listopada 2023 - 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 2 Stal Łańcut 18 listopada 2023 - 13:30
Resovia II Rzeszów 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 18 listopada 2023 - 13:00
Błękitni Ropczyce 0 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 18 listopada 2023 - 13:00
JKS 1909 Jarosław 2 - 0 Stal II Rzeszów 18 listopada 2023 - 18:00
Legion Pilzno 3 - 1 Pogoń-Sokół Lubaczów 18 listopada 2023 - 13:00
Igloopol Dębica 3 - 0 Sokół Kamień 18 listopada 2023 - 13:00
Izolator Boguchwała 1 - 2 Cosmos Nowotaniec 18 listopada 2023 - 11:00
Kolejka 18 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 - 0 Igloopol Dębica 10 marca 2024 - 15:00
Polonia Przemyśl 0 - 3 Cosmos Nowotaniec 10 marca 2024 - 11:00
Izolator Boguchwała 3 - 0 Sokół Kamień 9 marca 2024 - 11:00
Legion Pilzno 2 - 1 JKS 1909 Jarosław 9 marca 2024 - 14:00
Stal II Rzeszów 3 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski 10 marca 2024 - 12:00
vo, na boisku 0-0
Błękitni Ropczyce 4 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 9 marca 2024 - 15:00
Resovia II Rzeszów 0 - 3 Stal Łańcut 10 marca 2024 - 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 2 Ekoball Sanok 9 marca 2024 - 15:00
Korona Rzeszów 2 - 6 Wisłok Wiśniowa 10 marca 2024 - 13:00
Kolejka 19 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Stal II Rzeszów 6 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 17 marca 2024 - 12:00
Korona Rzeszów 0 - 3 Polonia Przemyśl 16 marca 2024 - 14:00
Wisłok Wiśniowa 1 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 16 marca 2024 - 15:00
Ekoball Sanok 3 - 0 Resovia II Rzeszów 16 marca 2024 - 17:30
Stal Łańcut 2 - 0 Błękitni Ropczyce 16 marca 2024 - 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 3 Legion Pilzno 16 marca 2024 - 14:00
JKS 1909 Jarosław 0 - 2 Igloopol Dębica 16 marca 2024 - 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 0 Izolator Boguchwała 16 marca 2024 - 15:00
Sokół Kamień 1 - 5 Cosmos Nowotaniec 17 marca 2024 - 13:00
Kolejka 20 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Sokół Kamień 2 - 1 Polonia Przemyśl 24 marca 2024 - 13:00
Cosmos Nowotaniec 1 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów 23 marca 2024 - 16:00
Izolator Boguchwała 2 - 3 JKS 1909 Jarosław 23 marca 2024 - 11:00
Igloopol Dębica 4 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski 23 marca 2024 - 11:00
Legion Pilzno 0 - 3 Głogovia Głogów Małopolski 23 marca 2024 - 12:00
Stal II Rzeszów 2 - 3 Stal Łańcut 23 marca 2024 - 12:30
Błękitni Ropczyce 1 - 4 Ekoball Sanok 23 marca 2024 - 15:00
Resovia II Rzeszów 0 - 2 Wisłok Wiśniowa 23 marca 2024 - 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 8 - 0 Korona Rzeszów 24 marca 2024 - 11:00
Kolejka 21 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 0 Polonia Przemyśl 30 marca 2024 - 14:30
Korona Rzeszów 1 - 10 Resovia II Rzeszów 30 marca 2024 - 12:00
Wisłok Wiśniowa 4 - 1 Błękitni Ropczyce 30 marca 2024 - 11:00
Ekoball Sanok 2 - 1 Stal II Rzeszów 30 marca 2024 - 11:00
Stal Łańcut 1 - 2 Legion Pilzno 30 marca 2024 - 13:00
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 2 Igloopol Dębica 30 marca 2024 - 11:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 3 Izolator Boguchwała 30 marca 2024 - 15:00
JKS 1909 Jarosław 1 - 1 Cosmos Nowotaniec 30 marca 2024 - 11:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 5 - 1 Sokół Kamień 30 marca 2024 - 14:30
Kolejka 22 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Polonia Przemyśl 0 - 2 Pogoń-Sokół Lubaczów 6 kwietnia 2024 - 15:00
Sokół Kamień 3 - 2 JKS 1909 Jarosław 7 kwietnia 2024 - 15:00
Cosmos Nowotaniec 7 - 4 Lechia Sędziszów Małopolski 6 kwietnia 2024 - 17:00
Izolator Boguchwała 2 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 6 kwietnia 2024 - 11:00
Igloopol Dębica 1 - 1 Stal Łańcut 6 kwietnia 2024 - 16:00
Legion Pilzno 1 - 2 Ekoball Sanok 6 kwietnia 2024 - 12:00
Stal II Rzeszów 2 - 2 Wisłok Wiśniowa 7 kwietnia 2024 - 11:00
Błękitni Ropczyce 6 - 0 Korona Rzeszów 6 kwietnia 2024 - 16:00
Resovia II Rzeszów 0 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 6 kwietnia 2024 - 13:00
Kolejka 23 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Resovia II Rzeszów 1 - 1 Polonia Przemyśl 13 kwietnia 2024 - 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 1 Błękitni Ropczyce 12 kwietnia 2024 - 17:00
Korona Rzeszów 0 - 6 Stal II Rzeszów 13 kwietnia 2024 - 16:00
Wisłok Wiśniowa 1 - 1 Legion Pilzno 13 kwietnia 2024 - 16:00
Ekoball Sanok 1 - 0 Igloopol Dębica 13 kwietnia 2024 - 17:00
Stal Łańcut 3 - 0 Izolator Boguchwała 13 kwietnia 2024 - 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 0 Cosmos Nowotaniec 13 kwietnia 2024 - 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 3 Sokół Kamień 13 kwietnia 2024 - 11:00
JKS 1909 Jarosław 2 - 3 Pogoń-Sokół Lubaczów 13 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 24 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Polonia Przemyśl 0 - 1 JKS 1909 Jarosław 1 maja 2024 - 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski 20 kwietnia 2024 - 16:00
Sokół Kamień 3 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 20 kwietnia 2024 - 16:30
Cosmos Nowotaniec 3 - 3 Stal Łańcut 20 kwietnia 2024 - 16:00
Izolator Boguchwała 0 - 2 Ekoball Sanok 20 kwietnia 2024 - 15:00
Igloopol Dębica 1 - 2 Wisłok Wiśniowa 20 kwietnia 2024 - 13:00
Legion Pilzno 3 - 1 Korona Rzeszów 20 kwietnia 2024 - 13:00
Stal II Rzeszów 1 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 20 kwietnia 2024 - 12:00
Błękitni Ropczyce 4 - 1 Resovia II Rzeszów 20 kwietnia 2024 - 17:00
Kolejka 25 - 24. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Błękitni Ropczyce 3 - 1 Polonia Przemyśl 15 maja 2024 - 17:30
Resovia II Rzeszów 0 - 0 Stal II Rzeszów 24 kwietnia 2024 - 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 0 Legion Pilzno 24 kwietnia 2024 - 17:30
Korona Rzeszów 1 - 4 Igloopol Dębica 24 kwietnia 2024 - 17:30
Wisłok Wiśniowa 2 - 1 Izolator Boguchwała 24 kwietnia 2024 - 16:00
Ekoball Sanok 1 - 0 Cosmos Nowotaniec 24 kwietnia 2024 - 17:00
Stal Łańcut 5 - 1 Sokół Kamień 24 kwietnia 2024 - 18:00
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 3 Pogoń-Sokół Lubaczów 24 kwietnia 2024 - 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 3 JKS 1909 Jarosław 24 kwietnia 2024 - 17:00
Kolejka 26 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Polonia Przemyśl 0 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 27 kwietnia 2024 - 11:00
JKS 1909 Jarosław 2 - 3 Głogovia Głogów Małopolski 27 kwietnia 2024 - 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 4 - 1 Stal Łańcut 28 kwietnia 2024 - 14:00
Sokół Kamień 1 - 3 Ekoball Sanok 28 kwietnia 2024 - 16:00
Cosmos Nowotaniec 2 - 0 Wisłok Wiśniowa 27 kwietnia 2024 - 16:00
Izolator Boguchwała 7 - 0 Korona Rzeszów 27 kwietnia 2024 - 11:00
Igloopol Dębica 1 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 27 kwietnia 2024 - 17:00
Legion Pilzno 3 - 0 Resovia II Rzeszów 27 kwietnia 2024 - 14:00
Stal II Rzeszów 6 - 1 Błękitni Ropczyce 28 kwietnia 2024 - 10:00
Kolejka 27 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Stal II Rzeszów 2 - 0 Polonia Przemyśl 5 maja 2024 - 11:00
Błękitni Ropczyce 6 - 2 Legion Pilzno 5 maja 2024 - 17:30
Resovia II Rzeszów 1 - 1 Igloopol Dębica 8 maja 2024 - 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 0 Izolator Boguchwała 5 maja 2024 - 13:30
Korona Rzeszów 2 - 5 Cosmos Nowotaniec 4 maja 2024 - 11:00
Wisłok Wiśniowa 0 - 2 Sokół Kamień 4 maja 2024 - 16:00
Ekoball Sanok 0 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów 4 maja 2024 - 17:00
Stal Łańcut 1 - 1 JKS 1909 Jarosław 4 maja 2024 - 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 4 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 4 maja 2024 - 16:00
Kolejka 28 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Polonia Przemyśl 0 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 11 maja 2024 - 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 4 Stal Łańcut 10 maja 2024 - 18:00
JKS 1909 Jarosław 1 - 2 Ekoball Sanok 11 maja 2024 - 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 - 1 Wisłok Wiśniowa 11 maja 2024 - 17:00
Sokół Kamień 4 - 3 Korona Rzeszów 12 maja 2024 - 17:00
Cosmos Nowotaniec 0 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 maja 2024 - 17:00
Izolator Boguchwała 2 - 1 Resovia II Rzeszów 11 maja 2024 - 16:30
Igloopol Dębica 0 - 0 Błękitni Ropczyce 11 maja 2024 - 11:00
Legion Pilzno 2 - 1 Stal II Rzeszów 11 maja 2024 - 13:00
Kolejka 29 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Legion Pilzno 2 - 2 Polonia Przemyśl 19 maja 2024 - 17:00
Stal II Rzeszów 0 - 2 Igloopol Dębica 19 maja 2024 - 11:00
Błękitni Ropczyce 0 - 4 Izolator Boguchwała 18 maja 2024 - 13:00
Resovia II Rzeszów 1 - 2 Cosmos Nowotaniec 19 maja 2024 - 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 2 Sokół Kamień 18 maja 2024 - 17:00
Korona Rzeszów 0 - 7 Pogoń-Sokół Lubaczów 17 maja 2024 - 19:46
Wisłok Wiśniowa 1 - 0 JKS 1909 Jarosław 18 maja 2024 - 17:00
Ekoball Sanok 3 - 2 Lechia Sędziszów Małopolski 18 maja 2024 - 17:00
Stal Łańcut 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 17 maja 2024 - 19:00
Kolejka 30 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Polonia Przemyśl 1 - 2 Stal Łańcut 25 maja 2024 - 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 3 Ekoball Sanok 25 maja 2024 - 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 4 Wisłok Wiśniowa 24 maja 2024 - 18:00
JKS 1909 Jarosław 2 - 0 Korona Rzeszów 25 maja 2024 - 18:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 25 maja 2024 - 17:00
Sokół Kamień 1 - 2 Resovia II Rzeszów 26 maja 2024 - 17:00
Cosmos Nowotaniec 4 - 3 Błękitni Ropczyce 24 maja 2024 - 17:30
Izolator Boguchwała 1 - 0 Stal II Rzeszów 25 maja 2024 - 11:00
Igloopol Dębica 1 - 1 Legion Pilzno 25 maja 2024 - 17:30
Kolejka 31 - 29. maja 2024 [szczegóły]  
Igloopol Dębica 5 - 0 Polonia Przemyśl 29 maja 2024 - 17:00
Legion Pilzno 1 - 0 Izolator Boguchwała 29 maja 2024 - 18:00
Stal II Rzeszów 2 - 3 Cosmos Nowotaniec 29 maja 2024 - 16:00
Błękitni Ropczyce 2 - 0 Sokół Kamień 29 maja 2024 - 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 - 1 Resovia II Rzeszów 29 maja 2024 - 16:30
Sokół Kolbuszowa Dolna - JKS 1909 Jarosław 4 czerwca 2024 - 18:00
Korona Rzeszów 4 - 3 Lechia Sędziszów Małopolski 29 maja 2024 - 18:00
Wisłok Wiśniowa 0 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 29 maja 2024 - 17:30
Ekoball Sanok 0 - 5 Stal Łańcut 29 maja 2024 - 18:00
Kolejka 32 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Polonia Przemyśl - Ekoball Sanok 1 czerwca 2024 - 11:00
Stal Łańcut - Wisłok Wiśniowa 1 czerwca 2024 - 18:00
Głogovia Głogów Małopolski - Korona Rzeszów 2 czerwca 2024 - 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski - Sokół Kolbuszowa Dolna 1 czerwca 2024 - 17:00
JKS 1909 Jarosław - Resovia II Rzeszów 1 czerwca 2024 - 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów - Błękitni Ropczyce 2 czerwca 2024 - 17:30
Sokół Kamień - Stal II Rzeszów 2 czerwca 2024 - 17:00
Cosmos Nowotaniec - Legion Pilzno 1 czerwca 2024 - 15:00
Izolator Boguchwała - Igloopol Dębica 2 czerwca 2024 - 17:00
Kolejka 33 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 7 czerwca 2024 - 17:00
Igloopol Dębica - Cosmos Nowotaniec 8 czerwca 2024 - 17:00
Legion Pilzno - Sokół Kamień 8 czerwca 2024 - 13:00
Stal II Rzeszów - Pogoń-Sokół Lubaczów 9 czerwca 2024 - 11:30
Błękitni Ropczyce - JKS 1909 Jarosław 8 czerwca 2024 - 17:00
Resovia II Rzeszów - Lechia Sędziszów Małopolski 8 czerwca 2024 - 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna - Głogovia Głogów Małopolski 7 czerwca 2024 - 18:00
Korona Rzeszów - Stal Łańcut 7 czerwca 2024 - 19:46
Wisłok Wiśniowa - Ekoball Sanok 8 czerwca 2024 - 17:00
Kolejka 34 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły]  
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 15 czerwca 2024 - 17:00
Ekoball Sanok - Korona Rzeszów 15 czerwca 2024 - 17:00
Stal Łańcut - Sokół Kolbuszowa Dolna 15 czerwca 2024 - 17:00
Głogovia Głogów Małopolski - Resovia II Rzeszów 15 czerwca 2024 - 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski - Błękitni Ropczyce 15 czerwca 2024 - 17:00
Stal II Rzeszów - JKS 1909 Jarosław 15 czerwca 2024 - 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów - Legion Pilzno 15 czerwca 2024 - 17:00
Sokół Kamień - Igloopol Dębica 15 czerwca 2024 - 17:00
Cosmos Nowotaniec - Izolator Boguchwała 15 czerwca 2024 - 17:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE