IV liga - podlaska - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wigry Suwałki 34 93 30 3 1 159 - 31
2. KS Wasilków 34 91 29 4 1 129 - 27
3. Ruch Wysokie Mazowieckie 34 83 27 2 5 101 - 42
4. Warmia Grajewo 34 77 24 5 5 112 - 38
5. Tur Bielsk Podlaski 34 55 16 7 11 64 - 51
6. MOSP Białystok 34 52 15 7 12 69 - 61
7. Wissa Szczuczyn 34 46 13 7 14 63 - 81 2 6 2 0 0 6 - 4
8. KS Michałowo 34 46 14 4 16 77 - 76 2 0 0 0 2 4 - 6
9. Krypnianka Krypno 34 43 11 10 13 50 - 66
10. Orlęta Czyżew 34 42 12 6 16 73 - 92
11. Promień Mońki 34 40 11 7 16 56 - 78
12. Sparta 1951 Szepietowo 34 39 12 3 19 47 - 68
13. KS Śniadowo 34 34 10 4 20 59 - 86
14. Hetman Tykocin 34 32 9 5 20 50 - 102
15. KS Grabówka 34 30 7 9 18 48 - 81
16. Czarni Czarna Białostocka 34 26 6 8 20 40 - 85
17. Cresovia Siemiatycze 34 22 7 1 26 45 - 114
18. Dąb Dąbrowa Białostocka 34 18 4 6 24 41 - 104


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Krypnianka Krypno 0 - 3 KS Wasilków 4 sierpnia 2023 - 17:00
Warmia Grajewo 9 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka 4 sierpnia 2023 - 18:00
KS Śniadowo 0 - 3 Promień Mońki 5 sierpnia 2023 - 11:30
Wissa Szczuczyn 7 - 2 KS Grabówka 5 sierpnia 2023 - 12:00
Hetman Tykocin 1 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie 5 sierpnia 2023 - 17:00
MOSP Białystok 0 - 2 Wigry Suwałki 6 sierpnia 2023 - 15:30
Orlęta Czyżew 4 - 1 Cresovia Siemiatycze 6 sierpnia 2023 - 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 4 - 3 KS Michałowo 6 sierpnia 2023 - 16:00
Tur Bielsk Podlaski 2 - 1 Czarni Czarna Białostocka 6 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
KS Michałowo 4 - 2 Promień Mońki 10 sierpnia 2023 - 18:30
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 1 MOSP Białystok 11 sierpnia 2023 - 17:00
KS Wasilków 5 - 1 KS Śniadowo 12 sierpnia 2023 - 14:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 Warmia Grajewo 12 sierpnia 2023 - 16:00
Czarni Czarna Białostocka 5 - 0 Hetman Tykocin 12 sierpnia 2023 - 16:00
Cresovia Siemiatycze 1 - 2 Tur Bielsk Podlaski 12 sierpnia 2023 - 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 3 Krypnianka Krypno 12 sierpnia 2023 - 16:00
Wissa Szczuczyn 4 - 1 Orlęta Czyżew 12 sierpnia 2023 - 18:00
Wigry Suwałki 5 - 0 KS Grabówka 13 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
MOSP Białystok 3 - 1 KS Michałowo 19 sierpnia 2023 - 15:00
Krypnianka Krypno 0 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 sierpnia 2023 - 16:00
Warmia Grajewo 6 - 0 Czarni Czarna Białostocka 19 sierpnia 2023 - 16:00
KS Śniadowo 2 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka 20 sierpnia 2023 - 16:00
Tur Bielsk Podlaski 1 - 3 Wissa Szczuczyn 20 sierpnia 2023 - 17:00
Orlęta Czyżew 0 - 4 Wigry Suwałki 20 sierpnia 2023 - 17:00
KS Grabówka 0 - 1 Sparta 1951 Szepietowo 20 sierpnia 2023 - 17:30
Hetman Tykocin 0 - 2 Cresovia Siemiatycze 20 sierpnia 2023 - 18:00
Promień Mońki 0 - 3 KS Wasilków 20 sierpnia 2023 - 17:15
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 4 Promień Mońki 25 sierpnia 2023 - 17:30
KS Michałowo 1 - 6 KS Wasilków 26 sierpnia 2023 - 16:00
KS Śniadowo 1 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie 27 sierpnia 2023 - 17:00
KS Grabówka 0 - 3 MOSP Białystok 25 sierpnia 2023 - 17:30
vo, na boisku 3-1
Czarni Czarna Białostocka 0 - 1 Krypnianka Krypno 26 sierpnia 2023 - 17:00
Cresovia Siemiatycze 0 - 12 Warmia Grajewo 26 sierpnia 2023 - 16:00
Hetman Tykocin 1 - 4 Wissa Szczuczyn 27 sierpnia 2023 - 17:30
Sparta 1951 Szepietowo 0 - 0 Orlęta Czyżew 27 sierpnia 2023 - 16:00
Wigry Suwałki 6 - 1 Tur Bielsk Podlaski 18 października 2023 - 18:00
Kolejka 5 - 30. sierpnia 2023 [szczegóły]  
KS Grabówka 0 - 3 KS Michałowo 30 sierpnia 2023 - 17:30
vo, na boisku 2-0
KS Wasilków 4 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka 30 sierpnia 2023 - 17:00
KS Śniadowo 1 - 4 Czarni Czarna Białostocka 18 listopada 2023 - 13:00
Warmia Grajewo 4 - 1 Wissa Szczuczyn 30 sierpnia 2023 - 17:00
Orlęta Czyżew 3 - 2 MOSP Białystok 30 sierpnia 2023 - 17:00
Hetman Tykocin 1 - 8 Wigry Suwałki 30 sierpnia 2023 - 17:30
Krypnianka Krypno 1 - 0 Cresovia Siemiatycze 30 sierpnia 2023 - 18:00
Tur Bielsk Podlaski 3 - 0 Sparta 1951 Szepietowo 30 sierpnia 2023 - 17:30
Promień Mońki 2 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 30 sierpnia 2023 - 17:15
Kolejka 6 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
KS Grabówka 1 - 1 Orlęta Czyżew 3 września 2023 - 17:00
KS Wasilków 1 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 września 2023 - 16:00
MOSP Białystok 0 - 2 Tur Bielsk Podlaski 2 września 2023 - 11:00
Czarni Czarna Białostocka 0 - 2 Promień Mońki 3 września 2023 - 15:00
KS Michałowo 4 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka 3 września 2023 - 17:00
Cresovia Siemiatycze 1 - 5 KS Śniadowo 2 września 2023 - 16:50
Krypnianka Krypno 0 - 0 Wissa Szczuczyn 2 września 2023 - 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 2 - 1 Hetman Tykocin 2 września 2023 - 16:00
Wigry Suwałki 2 - 2 Warmia Grajewo 3 września 2023 - 16:00
Kolejka 7 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Hetman Tykocin 3 - 3 MOSP Białystok 9 września 2023 - 16:00
Warmia Grajewo 4 - 0 Sparta 1951 Szepietowo 9 września 2023 - 16:00
Krypnianka Krypno 1 - 2 Wigry Suwałki 10 września 2023 - 14:00
KS Wasilków 5 - 0 Czarni Czarna Białostocka 8 września 2023 - 17:00
Tur Bielsk Podlaski 4 - 0 KS Grabówka 6 września 2023 - 17:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 10 września 2023 - 15:00
Promień Mońki 6 - 3 Cresovia Siemiatycze 10 września 2023 - 16:30
Orlęta Czyżew 0 - 5 KS Michałowo 10 września 2023 - 16:00
KS Śniadowo 0 - 4 Wissa Szczuczyn 10 września 2023 - 17:00
Kolejka 8 - 13. września 2023 [szczegóły]  
KS Grabówka 1 - 2 Hetman Tykocin 13 września 2023 - 17:00
MOSP Białystok 1 - 2 Warmia Grajewo 13 września 2023 - 17:00
Czarni Czarna Białostocka 1 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka 13 września 2023 - 17:30
KS Michałowo 1 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 13 września 2023 - 17:30
Cresovia Siemiatycze 0 - 7 KS Wasilków 13 września 2023 - 17:00
Promień Mońki 4 - 2 Wissa Szczuczyn 13 września 2023 - 16:45
Sparta 1951 Szepietowo 4 - 2 Krypnianka Krypno 13 września 2023 - 16:30
Orlęta Czyżew 1 - 4 Tur Bielsk Podlaski 13 września 2023 - 16:00
Wigry Suwałki 5 - 2 KS Śniadowo 13 września 2023 - 18:00
Kolejka 9 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Warmia Grajewo 4 - 1 KS Grabówka 16 września 2023 - 16:00
Hetman Tykocin 3 - 6 Orlęta Czyżew 16 września 2023 - 15:00
Krypnianka Krypno 4 - 2 MOSP Białystok 16 września 2023 - 15:00
Czarni Czarna Białostocka 0 - 5 Ruch Wysokie Mazowieckie 16 września 2023 - 14:00
KS Wasilków 4 - 0 Wissa Szczuczyn 18 września 2023 - 16:30
Tur Bielsk Podlaski 1 - 1 KS Michałowo 17 września 2023 - 15:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 3 - 1 Cresovia Siemiatycze 17 września 2023 - 16:00
Promień Mońki 2 - 6 Wigry Suwałki 16 września 2023 - 16:30
KS Śniadowo 2 - 0 Sparta 1951 Szepietowo 17 września 2023 - 16:00
Kolejka 10 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Wigry Suwałki 5 - 5 KS Wasilków 23 września 2023 - 15:00
KS Grabówka 0 - 0 Krypnianka Krypno 23 września 2023 - 16:00
MOSP Białystok 3 - 1 KS Śniadowo 23 września 2023 - 11:00
KS Michałowo 4 - 1 Czarni Czarna Białostocka 24 września 2023 - 16:00
Cresovia Siemiatycze 0 - 5 Ruch Wysokie Mazowieckie 22 września 2023 - 17:15
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 1 Wissa Szczuczyn 23 września 2023 - 15:00
Tur Bielsk Podlaski 3 - 0 Hetman Tykocin 23 września 2023 - 15:00
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 0 Promień Mońki 24 września 2023 - 16:00
Orlęta Czyżew 3 - 4 Warmia Grajewo 24 września 2023 - 16:00
Kolejka 11 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Warmia Grajewo 1 - 1 Tur Bielsk Podlaski 30 września 2023 - 15:30
Hetman Tykocin 0 - 1 KS Michałowo 30 września 2023 - 16:00
Krypnianka Krypno 5 - 2 Orlęta Czyżew 1 października 2023 - 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Wissa Szczuczyn 1 października 2023 - 14:00
Czarni Czarna Białostocka 3 - 1 Cresovia Siemiatycze 1 października 2023 - 16:00
KS Wasilków 5 - 2 Sparta 1951 Szepietowo 30 września 2023 - 15:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 5 Wigry Suwałki 1 października 2023 - 13:00
Promień Mońki 3 - 0 MOSP Białystok 30 września 2023 - 13:00
KS Śniadowo 3 - 2 KS Grabówka 1 października 2023 - 16:00
Kolejka 12 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Hetman Tykocin 2 - 4 Warmia Grajewo 7 października 2023 - 16:00
KS Grabówka 1 - 2 Promień Mońki 7 października 2023 - 14:00
MOSP Białystok 1 - 7 KS Wasilków 7 października 2023 - 11:00
KS Michałowo 4 - 3 Cresovia Siemiatycze 8 października 2023 - 14:00
Czarni Czarna Białostocka 2 - 2 Wissa Szczuczyn 28 września 2023 - 16:30
Tur Bielsk Podlaski 0 - 0 Krypnianka Krypno 7 października 2023 - 15:00
Sparta 1951 Szepietowo 3 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka 8 października 2023 - 16:00
Wigry Suwałki 4 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 8 października 2023 - 12:00
Orlęta Czyżew 2 - 1 KS Śniadowo 8 października 2023 - 14:00
Kolejka 13 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Warmia Grajewo 0 - 1 KS Michałowo 14 października 2023 - 15:30
Krypnianka Krypno 3 - 0 Hetman Tykocin 14 października 2023 - 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 Sparta 1951 Szepietowo 15 października 2023 - 14:00
Czarni Czarna Białostocka 1 - 2 Wigry Suwałki 14 października 2023 - 15:30
KS Wasilków 6 - 0 KS Grabówka 14 października 2023 - 14:00
Cresovia Siemiatycze 0 - 2 Wissa Szczuczyn 14 października 2023 - 15:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 1 MOSP Białystok 14 października 2023 - 13:00
Promień Mońki 2 - 1 Orlęta Czyżew 14 października 2023 - 14:00
KS Śniadowo 1 - 2 Tur Bielsk Podlaski 15 października 2023 - 15:00
Kolejka 14 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Wigry Suwałki 3 - 0 Cresovia Siemiatycze 21 października 2023 - 17:30
Warmia Grajewo 1 - 1 Krypnianka Krypno 21 października 2023 - 15:00
Hetman Tykocin 2 - 3 KS Śniadowo 21 października 2023 - 15:00
KS Grabówka 1 - 2 Dąb Dąbrowa Białostocka 21 października 2023 - 14:00
MOSP Białystok 1 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie 21 października 2023 - 12:00
KS Michałowo 3 - 4 Wissa Szczuczyn 22 października 2023 - 13:00
Tur Bielsk Podlaski 3 - 1 Promień Mońki 21 października 2023 - 13:00
Sparta 1951 Szepietowo 2 - 1 Czarni Czarna Białostocka 21 października 2023 - 14:40
Orlęta Czyżew 3 - 3 KS Wasilków 8 listopada 2023 - 19:00
Kolejka 15 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Krypnianka Krypno 5 - 3 KS Michałowo 28 października 2023 - 13:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 2 KS Grabówka 28 października 2023 - 15:00
Czarni Czarna Białostocka 1 - 1 MOSP Białystok 29 października 2023 - 14:00
KS Wasilków 4 - 0 Tur Bielsk Podlaski 28 października 2023 - 14:00
Cresovia Siemiatycze 0 - 6 Sparta 1951 Szepietowo 28 października 2023 - 15:00
Wissa Szczuczyn 2 - 2 Wigry Suwałki 28 października 2023 - 17:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 3 - 1 Orlęta Czyżew 29 października 2023 - 13:00
Promień Mońki 1 - 2 Hetman Tykocin 28 października 2023 - 14:00
KS Śniadowo 0 - 3 Warmia Grajewo 29 października 2023 - 14:00
Kolejka 16 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Hetman Tykocin 1 - 3 KS Wasilków 5 listopada 2023 - 14:00
KS Grabówka 1 - 1 Czarni Czarna Białostocka 4 listopada 2023 - 16:00
Krypnianka Krypno 0 - 3 KS Śniadowo 5 listopada 2023 - 13:00
MOSP Białystok 1 - 0 Cresovia Siemiatycze 4 listopada 2023 - 14:00
KS Michałowo 0 - 4 Wigry Suwałki 5 listopada 2023 - 13:00
Warmia Grajewo 4 - 0 Promień Mońki 4 listopada 2023 - 13:30
Tur Bielsk Podlaski 4 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka 4 listopada 2023 - 12:00
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 3 Wissa Szczuczyn 5 listopada 2023 - 14:00
Orlęta Czyżew 3 - 7 Ruch Wysokie Mazowieckie 5 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 17 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 0 Tur Bielsk Podlaski 10 listopada 2023 - 18:00
Czarni Czarna Białostocka 2 - 3 Orlęta Czyżew 12 listopada 2023 - 13:00
KS Wasilków 3 - 2 Warmia Grajewo 11 listopada 2023 - 13:00
Cresovia Siemiatycze 1 - 3 KS Grabówka 11 listopada 2023 - 14:00
Wissa Szczuczyn 1 - 2 MOSP Białystok 11 listopada 2023 - 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 0 - 0 Hetman Tykocin 12 listopada 2023 - 13:00
Promień Mońki 3 - 1 Krypnianka Krypno 11 listopada 2023 - 13:00
Wigry Suwałki 8 - 2 Sparta 1951 Szepietowo 10 listopada 2023 - 18:00
KS Śniadowo 1 - 1 KS Michałowo 12 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 18 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
KS Wasilków 8 - 0 Krypnianka Krypno 10 marca 2024 - 18:30
Dąb Dąbrowa Białostocka 0 - 3 Warmia Grajewo 10 marca 2024 - 13:00
Promień Mońki 1 - 4 KS Śniadowo 10 marca 2024 - 15:00
KS Grabówka 1 - 1 Wissa Szczuczyn 10 marca 2024 - 11:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 4 - 1 Hetman Tykocin 10 marca 2024 - 14:00
Wigry Suwałki 5 - 0 MOSP Białystok 9 marca 2024 - 17:00
Cresovia Siemiatycze 1 - 2 Orlęta Czyżew 9 marca 2024 - 15:00
KS Michałowo 3 - 1 Sparta 1951 Szepietowo 10 marca 2024 - 14:00
Czarni Czarna Białostocka 0 - 1 Tur Bielsk Podlaski 10 marca 2024 - 15:00
Kolejka 19 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Promień Mońki 1 - 1 KS Michałowo 17 marca 2024 - 15:00
MOSP Białystok 3 - 0 Sparta 1951 Szepietowo 16 marca 2024 - 12:30
KS Śniadowo 0 - 3 KS Wasilków 17 marca 2024 - 14:00
Warmia Grajewo 1 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 16 marca 2024 - 15:00
Hetman Tykocin 2 - 1 Czarni Czarna Białostocka 16 marca 2024 - 18:30
Tur Bielsk Podlaski 3 - 0 Cresovia Siemiatycze 17 marca 2024 - 14:00
Krypnianka Krypno 2 - 2 Dąb Dąbrowa Białostocka 17 marca 2024 - 14:00
Orlęta Czyżew 4 - 2 Wissa Szczuczyn 17 marca 2024 - 14:00
KS Grabówka 1 - 3 Wigry Suwałki 17 marca 2024 - 11:00
Kolejka 20 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
KS Michałowo 1 - 2 MOSP Białystok 23 marca 2024 - 13:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 2 Krypnianka Krypno 23 marca 2024 - 19:00
Czarni Czarna Białostocka 0 - 2 Warmia Grajewo 23 marca 2024 - 16:30
Dąb Dąbrowa Białostocka 4 - 2 KS Śniadowo 23 marca 2024 - 15:00
Wissa Szczuczyn 1 - 3 Tur Bielsk Podlaski 24 marca 2024 - 14:00
Wigry Suwałki 11 - 1 Orlęta Czyżew 23 marca 2024 - 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 0 - 1 KS Grabówka 24 marca 2024 - 14:00
Cresovia Siemiatycze 2 - 4 Hetman Tykocin 23 marca 2024 - 15:00
KS Wasilków 6 - 0 Promień Mońki 23 marca 2024 - 13:00
Kolejka 21 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
Promień Mońki 1 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka 29 marca 2024 - 16:00
KS Wasilków 6 - 0 KS Michałowo 29 marca 2024 - 16:15
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 2 KS Śniadowo 28 marca 2024 - 18:00
MOSP Białystok 4 - 1 KS Grabówka 29 marca 2024 - 19:00
Krypnianka Krypno 1 - 1 Czarni Czarna Białostocka 30 marca 2024 - 13:00
Warmia Grajewo 3 - 2 Cresovia Siemiatycze 30 marca 2024 - 15:00
Wissa Szczuczyn 1 - 3 Hetman Tykocin 30 marca 2024 - 13:00
Orlęta Czyżew 3 - 1 Sparta 1951 Szepietowo 30 marca 2024 - 15:00
Tur Bielsk Podlaski 1 - 3 Wigry Suwałki 30 marca 2024 - 13:30
Kolejka 22 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
KS Michałowo 0 - 3 KS Grabówka 15 maja 2024 - 18:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 2 KS Wasilków 7 kwietnia 2024 - 13:00
Czarni Czarna Białostocka 2 - 1 KS Śniadowo 7 kwietnia 2024 - 14:00
Wissa Szczuczyn 0 - 5 Warmia Grajewo 7 kwietnia 2024 - 16:00
MOSP Białystok 2 - 0 Orlęta Czyżew 7 kwietnia 2024 - 12:00
Wigry Suwałki 5 - 0 Hetman Tykocin 6 kwietnia 2024 - 18:00
Cresovia Siemiatycze 0 - 2 Krypnianka Krypno 6 kwietnia 2024 - 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 0 - 0 Tur Bielsk Podlaski 7 kwietnia 2024 - 14:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 4 - 2 Promień Mońki 6 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 23 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Orlęta Czyżew 2 - 2 KS Grabówka 13 kwietnia 2024 - 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 KS Wasilków 13 kwietnia 2024 - 16:00
Tur Bielsk Podlaski 0 - 1 MOSP Białystok 13 kwietnia 2024 - 16:00
Promień Mońki 0 - 0 Czarni Czarna Białostocka 13 kwietnia 2024 - 17:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 3 - 5 KS Michałowo 14 kwietnia 2024 - 14:00
KS Śniadowo 6 - 0 Cresovia Siemiatycze 14 kwietnia 2024 - 17:00
Wissa Szczuczyn 3 - 2 Krypnianka Krypno 13 kwietnia 2024 - 16:00
Hetman Tykocin 3 - 2 Sparta 1951 Szepietowo 13 kwietnia 2024 - 17:00
Warmia Grajewo 2 - 1 Wigry Suwałki 13 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 24 - 17. kwietnia 2024 [szczegóły]  
MOSP Białystok 3 - 3 Hetman Tykocin 17 kwietnia 2024 - 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 3 Warmia Grajewo 17 kwietnia 2024 - 17:30
Wigry Suwałki 4 - 0 Krypnianka Krypno 17 kwietnia 2024 - 18:00
Czarni Czarna Białostocka 0 - 5 KS Wasilków 17 kwietnia 2024 - 17:30
KS Grabówka 1 - 1 Tur Bielsk Podlaski 17 kwietnia 2024 - 17:30
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka 17 kwietnia 2024 - 18:00
Cresovia Siemiatycze 3 - 1 Promień Mońki 17 kwietnia 2024 - 16:00
KS Michałowo 2 - 4 Orlęta Czyżew 17 kwietnia 2024 - 17:00
Wissa Szczuczyn 1 - 1 KS Śniadowo 17 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 25 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Hetman Tykocin 2 - 2 KS Grabówka 20 kwietnia 2024 - 15:00
Warmia Grajewo 4 - 3 MOSP Białystok 20 kwietnia 2024 - 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 3 Czarni Czarna Białostocka 19 kwietnia 2024 - 17:30
Ruch Wysokie Mazowieckie 4 - 3 KS Michałowo 20 kwietnia 2024 - 16:00
KS Wasilków 2 - 1 Cresovia Siemiatycze 20 kwietnia 2024 - 13:00
Wissa Szczuczyn 2 - 1 Promień Mońki 21 kwietnia 2024 - 16:00
Krypnianka Krypno 1 - 2 Sparta 1951 Szepietowo 20 kwietnia 2024 - 16:00
Tur Bielsk Podlaski 5 - 4 Orlęta Czyżew 20 kwietnia 2024 - 15:00
KS Śniadowo 1 - 6 Wigry Suwałki 21 kwietnia 2024 - 17:00
Kolejka 26 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
KS Grabówka 5 - 3 Warmia Grajewo 27 kwietnia 2024 - 17:00
Orlęta Czyżew 0 - 1 Hetman Tykocin 28 kwietnia 2024 - 17:00
MOSP Białystok 0 - 0 Krypnianka Krypno 27 kwietnia 2024 - 12:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 Czarni Czarna Białostocka 27 kwietnia 2024 - 16:00
Wissa Szczuczyn 0 - 5 KS Wasilków 28 kwietnia 2024 - 14:00
KS Michałowo 4 - 2 Tur Bielsk Podlaski 27 kwietnia 2024 - 16:00
Cresovia Siemiatycze 4 - 2 Dąb Dąbrowa Białostocka 25 kwietnia 2024 - 17:30
Wigry Suwałki 7 - 1 Promień Mońki 27 kwietnia 2024 - 18:00
Sparta 1951 Szepietowo 0 - 3 KS Śniadowo 27 kwietnia 2024 - 13:00
Kolejka 27 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
KS Wasilków 1 - 3 Wigry Suwałki 5 maja 2024 - 16:00
Krypnianka Krypno 2 - 0 KS Grabówka 30 kwietnia 2024 - 18:00
KS Śniadowo 2 - 5 MOSP Białystok 5 maja 2024 - 16:00
Czarni Czarna Białostocka 0 - 0 KS Michałowo 4 maja 2024 - 14:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 7 - 2 Cresovia Siemiatycze 4 maja 2024 - 16:00
Wissa Szczuczyn 2 - 2 Dąb Dąbrowa Białostocka 7 maja 2024 - 17:30
Hetman Tykocin 0 - 5 Tur Bielsk Podlaski 1 maja 2024 - 17:00
Promień Mońki 2 - 0 Sparta 1951 Szepietowo 1 maja 2024 - 17:00
Warmia Grajewo 4 - 0 Orlęta Czyżew 4 maja 2024 - 16:00
Kolejka 28 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Tur Bielsk Podlaski 1 - 2 Warmia Grajewo 12 maja 2024 - 15:00
KS Michałowo 5 - 0 Hetman Tykocin 11 maja 2024 - 16:30
Orlęta Czyżew 2 - 0 Krypnianka Krypno 9 maja 2024 - 19:30
Wissa Szczuczyn 0 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 maja 2024 - 16:00
Cresovia Siemiatycze 2 - 1 Czarni Czarna Białostocka 11 maja 2024 - 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 0 - 1 KS Wasilków 12 maja 2024 - 14:00
Wigry Suwałki 7 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka 10 maja 2024 - 19:30
MOSP Białystok 3 - 2 Promień Mońki 11 maja 2024 - 15:00
KS Grabówka 4 - 0 KS Śniadowo 12 maja 2024 - 17:00
Kolejka 29 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Warmia Grajewo 6 - 2 Hetman Tykocin 18 maja 2024 - 16:00
Promień Mońki 2 - 2 KS Grabówka 18 maja 2024 - 16:00
KS Wasilków 2 - 0 MOSP Białystok 18 maja 2024 - 14:00
Cresovia Siemiatycze 4 - 2 KS Michałowo 18 maja 2024 - 17:00
Wissa Szczuczyn 1 - 3 Czarni Czarna Białostocka 18 maja 2024 - 14:00
Krypnianka Krypno 4 - 1 Tur Bielsk Podlaski 19 maja 2024 - 14:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 3 Sparta 1951 Szepietowo 18 maja 2024 - 16:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 2 Wigry Suwałki 18 maja 2024 - 16:00
KS Śniadowo 1 - 1 Orlęta Czyżew 19 maja 2024 - 16:00
Kolejka 30 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
KS Michałowo 0 - 1 Warmia Grajewo 26 maja 2024 - 16:00
Hetman Tykocin 0 - 0 Krypnianka Krypno 26 maja 2024 - 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 26 maja 2024 - 17:00
Wigry Suwałki 13 - 0 Czarni Czarna Białostocka 25 maja 2024 - 18:00
KS Grabówka 1 - 3 KS Wasilków 26 maja 2024 - 18:00
Wissa Szczuczyn 4 - 2 Cresovia Siemiatycze 25 maja 2024 - 17:00
MOSP Białystok 5 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka 24 maja 2024 - 17:00
Orlęta Czyżew 2 - 2 Promień Mońki 24 maja 2024 - 19:00
Tur Bielsk Podlaski 1 - 1 KS Śniadowo 26 maja 2024 - 15:00
Kolejka 31 - 29. maja 2024 [szczegóły]  
Cresovia Siemiatycze 0 - 5 Wigry Suwałki 29 maja 2024 - 17:00
Krypnianka Krypno 2 - 2 Warmia Grajewo 29 maja 2024 - 18:00
KS Śniadowo 5 - 3 Hetman Tykocin 29 maja 2024 - 18:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 3 KS Grabówka 29 maja 2024 - 17:30
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 1 MOSP Białystok 29 maja 2024 - 18:00
Wissa Szczuczyn 2 - 1 KS Michałowo 29 maja 2024 - 17:30
Promień Mońki 0 - 0 Tur Bielsk Podlaski 29 maja 2024 - 18:00
Czarni Czarna Białostocka 1 - 3 Sparta 1951 Szepietowo 29 maja 2024 - 15:00
KS Wasilków 3 - 1 Orlęta Czyżew 29 maja 2024 - 17:00
Kolejka 32 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
KS Michałowo 5 - 1 Krypnianka Krypno 1 czerwca 2024 - 16:00
KS Grabówka 4 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 czerwca 2024 - 17:00
MOSP Białystok 3 - 1 Czarni Czarna Białostocka 1 czerwca 2024 - 16:00
Tur Bielsk Podlaski 1 - 2 KS Wasilków 2 czerwca 2024 - 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 2 - 3 Cresovia Siemiatycze 2 czerwca 2024 - 17:00
Wigry Suwałki 5 - 0 Wissa Szczuczyn 2 czerwca 2024 - 18:00
Orlęta Czyżew 6 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka 2 czerwca 2024 - 17:00
Hetman Tykocin 3 - 2 Promień Mońki 1 czerwca 2024 - 17:00
Warmia Grajewo 2 - 0 KS Śniadowo 1 czerwca 2024 - 16:00
Kolejka 33 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
KS Wasilków 4 - 1 Hetman Tykocin 9 czerwca 2024 - 17:00
Czarni Czarna Białostocka 2 - 2 KS Grabówka 8 czerwca 2024 - 16:30
KS Śniadowo 2 - 3 Krypnianka Krypno 8 czerwca 2024 - 18:00
Cresovia Siemiatycze 1 - 1 MOSP Białystok 8 czerwca 2024 - 16:45
Wigry Suwałki 4 - 2 KS Michałowo 7 czerwca 2024 - 19:30
Promień Mońki 0 - 6 Warmia Grajewo 8 czerwca 2024 - 18:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 3 - 5 Tur Bielsk Podlaski 9 czerwca 2024 - 16:00
Wissa Szczuczyn 1 - 3 Sparta 1951 Szepietowo 8 czerwca 2024 - 16:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Orlęta Czyżew 7 czerwca 2024 - 19:00
Kolejka 34 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły]  
Tur Bielsk Podlaski 1 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 czerwca 2024 - 16:00
Orlęta Czyżew 6 - 2 Czarni Czarna Białostocka 15 czerwca 2024 - 16:00
Warmia Grajewo 1 - 1 KS Wasilków 14 czerwca 2024 - 18:00
KS Grabówka 0 - 4 Cresovia Siemiatycze 15 czerwca 2024 - 16:00
MOSP Białystok 8 - 0 Wissa Szczuczyn 14 czerwca 2024 - 19:00
Hetman Tykocin 3 - 2 Dąb Dąbrowa Białostocka 15 czerwca 2024 - 16:00
Krypnianka Krypno 1 - 1 Promień Mońki 14 czerwca 2024 - 18:30
Sparta 1951 Szepietowo 0 - 2 Wigry Suwałki 15 czerwca 2024 - 16:00
KS Michałowo 3 - 1 KS Śniadowo 15 czerwca 2024 - 16:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE