Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Gwiazda Karsin |
2 - 0 |
Jantar Ustka |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Cartusia Kartuzy |
6 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
10 sierpnia 2019
10.08 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 2 |
Stolem Gniewino |
10 sierpnia 2019
10.08 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
0 - 1 |
GKS Kowale |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Gryf Słupsk |
0 - 0 |
Wikęd Luzino |
10 sierpnia 2019
10.08 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
0 - 1 |
Wda Lipusz |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
7 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
10 sierpnia 2019
10.08 - 16:00 |
GKS Przodkowo |
3 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
10 sierpnia 2019
10.08 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 2 |
Arka II Gdynia |
10 sierpnia 2019
10.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Jantar Ustka |
3 - 4 |
Arka II Gdynia |
15 sierpnia 2019
15.08 - 18:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
15 sierpnia 2019
15.08 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 2 |
GKS Przodkowo |
14 sierpnia 2019
14.08 - 18:00 |
Wda Lipusz |
2 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
15 sierpnia 2019
15.08 - 15:00 |
Wikęd Luzino |
1 - 0 |
Pogoń Lębork |
15 sierpnia 2019
15.08 - 13:00 |
GKS Kowale |
1 - 2 |
Gryf Słupsk |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
4 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
15 sierpnia 2019
15.08 - 12:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
15 sierpnia 2019
15.08 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
15 sierpnia 2019
15.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Cartusia Kartuzy |
4 - 2 |
Jantar Ustka |
18 sierpnia 2019
18.08 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Gwiazda Karsin |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
18 sierpnia 2019
18.08 - 15:00 |
Gryf Słupsk |
3 - 3 |
Stolem Gniewino |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 2 |
GKS Kowale |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Wikęd Luzino |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 |
GKS Przodkowo |
4 - 0 |
Wda Lipusz |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 |
Arka II Gdynia |
5 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 |
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Jantar Ustka |
2 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 1 |
Arka II Gdynia |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Wda Lipusz |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Wikęd Luzino |
1 - 3 |
GKS Przodkowo |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
GKS Kowale |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
24 sierpnia 2019
24.08 - 14:00 |
Stolem Gniewino |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
24 sierpnia 2019
24.08 - 14:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
Gryf Słupsk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 4 |
Lipniczanka Lipnica |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Kolejka 5 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
Gedania Gdańsk |
6 - 3 |
Jantar Ustka |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
0 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
1 września 2019
1.09 - 15:00 |
Gryf Słupsk |
5 - 3 |
Gwiazda Karsin |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
31 sierpnia 2019
31.08 - 14:00 |
GKS Przodkowo |
4 - 1 |
GKS Kowale |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 2 |
Wikęd Luzino |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Arka II Gdynia |
5 - 2 |
Wda Lipusz |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
Kolejka 6 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
Jantar Ustka |
2 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Wda Lipusz |
4 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
7 września 2019
7.09 - 13:00 |
Wikęd Luzino |
0 - 3 |
Arka II Gdynia |
8 września 2019
8.09 - 13:30 |
GKS Kowale |
0 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
1 - 1 |
GKS Przodkowo |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
4 - 3 |
Gwiazda Karsin |
11 września 2019
11.09 - 17:30 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 3 |
Gryf Słupsk |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
Lipniczanka Lipnica |
0 - 6 |
Jantar Ustka |
15 września 2019
15.09 - 15:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 0 |
Gedania Gdańsk |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
3 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
15 września 2019
15.09 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 3 |
Gwiazda Karsin |
14 września 2019
14.09 - 14:00 |
GKS Przodkowo |
2 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
11 - 0 |
Stolem Gniewino |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Arka II Gdynia |
4 - 2 |
GKS Kowale |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 2 |
Wikęd Luzino |
14 września 2019
14.09 - 13:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 0 |
Wda Lipusz |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Kolejka 8 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
Jantar Ustka |
1 - 0 |
Wda Lipusz |
21 września 2019
21.09 - 17:00 |
Wikęd Luzino |
2 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
GKS Kowale |
1 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
21 września 2019
21.09 - 14:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 1 |
Arka II Gdynia |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 1 |
GKS Przodkowo |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
0 - 3 |
Gryf Słupsk |
22 września 2019
22.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
Gryf Słupsk |
2 - 1 |
Jantar Ustka |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
8 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
4 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 2 |
Gwiazda Karsin |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Arka II Gdynia |
3 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
29 września 2019
29.09 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 5 |
Stolem Gniewino |
28 września 2019
28.09 - 13:00 |
Wierzyca Pelplin |
2 - 1 |
GKS Kowale |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Wda Lipusz |
3 - 3 |
Wikęd Luzino |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Kolejka 10 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
Jantar Ustka |
1 - 4 |
Wikęd Luzino |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
GKS Kowale |
0 - 5 |
Wda Lipusz |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
7 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
0 - 3 |
Arka II Gdynia |
23 października 2019
23.10 - 15:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
GKS Przodkowo |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
6 października 2019
6.10 - 16:00 |
Gryf Słupsk |
3 - 0 |
Pogoń Lębork |
5 października 2019
5.10 - 13:00 |
Kolejka 11 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Jantar Ustka |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 0 |
Gryf Słupsk |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
5 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Arka II Gdynia |
5 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 5 |
Gwiazda Karsin |
12 października 2019
12.10 - 12:00 |
Wierzyca Pelplin |
4 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Wda Lipusz |
4 - 3 |
Stolem Gniewino |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Wikęd Luzino |
1 - 2 |
GKS Kowale |
12 października 2019
12.10 - 15:30 |
Kolejka 12 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
Jantar Ustka |
0 - 1 |
GKS Kowale |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
4 - 1 |
Wikęd Luzino |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
Wda Lipusz |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
3 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 5 |
Arka II Gdynia |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
0 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 1 |
GKS Przodkowo |
20 października 2019
20.10 - 12:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 1 |
Jantar Ustka |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 1 |
Gryf Słupsk |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Arka II Gdynia |
2 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
Wierzyca Pelplin |
2 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Wda Lipusz |
6 - 1 |
Gwiazda Karsin |
30 października 2019
30.10 - 15:00 |
Wikęd Luzino |
5 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
27 października 2019
27.10 - 13:30 |
GKS Kowale |
2 - 3 |
Stolem Gniewino |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
Jantar Ustka |
0 - 3 |
Stolem Gniewino |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
GKS Kowale |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 6 |
Wikęd Luzino |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 2 |
Wda Lipusz |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 1 |
Arka II Gdynia |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Pogoń Lębork |
0 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 5 |
GKS Przodkowo |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
GKS Przodkowo |
4 - 3 |
Jantar Ustka |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Arka II Gdynia |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 2 |
Gryf Słupsk |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Wierzyca Pelplin |
4 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Wda Lipusz |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Wikęd Luzino |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
10 listopada 2019
10.11 - 13:30 |
GKS Kowale |
1 - 2 |
Gwiazda Karsin |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | |
Jantar Ustka |
2 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Gwiazda Karsin |
0 - 3 |
Stolem Gniewino |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
GKS Kowale |
16 listopada 2019
16.11 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 4 |
Wikęd Luzino |
16 listopada 2019
16.11 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 1 |
Wda Lipusz |
17 listopada 2019
17.11 - 13:00 |
Gryf Słupsk |
5 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
Pogoń Lębork |
4 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 2 |
Arka II Gdynia |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
GKS Przodkowo |
4 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
16 listopada 2019
16.11 - 11:00 |
Kolejka 17 - 23/24. listopada 2019 [szczegóły] | |
Lechia II Gdańsk |
8 - 0 |
Jantar Ustka |
24 listopada 2019
24.11 - 11:00 |
Arka II Gdynia |
0 - 2 |
GKS Przodkowo |
23 listopada 2019
23.11 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 5 |
Kaszubia Kościerzyna |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Wierzyca Pelplin |
4 - 1 |
Pogoń Lębork |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Wda Lipusz |
0 - 2 |
Gryf Słupsk |
24 listopada 2019
24.11 - 13:00 |
Wikęd Luzino |
5 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
24 listopada 2019
24.11 - 13:30 |
GKS Kowale |
3 - 6 |
Gedania Gdańsk |
23 listopada 2019
23.11 - 14:00 |
Stolem Gniewino |
4 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
23 listopada 2019
23.11 - 12:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 2 |
Gwiazda Karsin |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Kolejka 18 - 8. marca 2020 [szczegóły] | |
Jantar Ustka |
1 - 3 |
Gwiazda Karsin |
8 marca 2020
8.03 - 16:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
8 marca 2020
8.03 - 14:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
8 marca 2020
8.03 - 12:00 |
GKS Kowale |
2 - 3 |
Lipniczanka Lipnica |
8 marca 2020
8.03 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
1 - 0 |
Gryf Słupsk |
8 marca 2020
8.03 - 13:30 |
Wda Lipusz |
0 - 2 |
Pogoń Lębork |
8 marca 2020
8.03 - 14:00 |
Wierzyca Pelplin |
0 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
8 marca 2020
8.03 - 12:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 3 |
GKS Przodkowo |
8 marca 2020
8.03 - 11:00 |
Arka II Gdynia |
- |
Lechia II Gdańsk |
25 marca 2020
25.03 - 11:00 |
Kolejka 19 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | |
Arka II Gdynia |
- |
Jantar Ustka |
14 marca 2020
14.03 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
- |
Jaguar Gdańsk |
14 marca 2020
14.03 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
- |
Wierzyca Pelplin |
14 marca 2020
14.03 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Wda Lipusz |
15 marca 2020
15.03 - 14:00 |
Pogoń Lębork |
- |
Wikęd Luzino |
14 marca 2020
14.03 - 15:00 |
Gryf Słupsk |
- |
GKS Kowale |
15 marca 2020
15.03 - 12:00 |
Lipniczanka Lipnica |
- |
Stolem Gniewino |
14 marca 2020
14.03 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
14 marca 2020
14.03 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
- |
Gwiazda Karsin |
14 marca 2020
14.03 - 11:00 |
Kolejka 20 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | |
Jantar Ustka |
- |
Cartusia Kartuzy |
21 marca 2020
21.03 - 14:30 |
Gwiazda Karsin |
- |
Gedania Gdańsk |
21 marca 2020
21.03 - 11:07 |
Powiśle Dzierzgoń |
- |
Lipniczanka Lipnica |
22 marca 2020
22.03 - 14:00 |
Stolem Gniewino |
- |
Gryf Słupsk |
21 marca 2020
21.03 - 12:00 |
GKS Kowale |
- |
Pogoń Lębork |
21 marca 2020
21.03 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
22 marca 2020
22.03 - 13:30 |
Wda Lipusz |
- |
GKS Przodkowo |
22 marca 2020
22.03 - 16:00 |
Wierzyca Pelplin |
- |
Lechia II Gdańsk |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
- |
Arka II Gdynia |
21 marca 2020
21.03 - 11:00 |
Kolejka 21 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
Jaguar Gdańsk |
- |
Jantar Ustka |
29 marca 2020
29.03 - 15:30 |
Arka II Gdynia |
- |
Wierzyca Pelplin |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
- |
Wda Lipusz |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
- |
Wikęd Luzino |
28 marca 2020
28.03 - 12:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
- |
GKS Kowale |
28 marca 2020
28.03 - 14:00 |
Pogoń Lębork |
- |
Stolem Gniewino |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Gryf Słupsk |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
29 marca 2020
29.03 - 12:00 |
Lipniczanka Lipnica |
- |
Gwiazda Karsin |
28 marca 2020
28.03 - 15:30 |
Gedania Gdańsk |
- |
Cartusia Kartuzy |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Kolejka 22 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Jantar Ustka |
- |
Gedania Gdańsk |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Cartusia Kartuzy |
- |
Lipniczanka Lipnica |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
- |
Gryf Słupsk |
4 kwietnia 2020
4.04 - 15:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
- |
Pogoń Lębork |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Stolem Gniewino |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
4 kwietnia 2020
4.04 - 12:00 |
GKS Kowale |
- |
GKS Przodkowo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
- |
Lechia II Gdańsk |
5 kwietnia 2020
5.04 - 13:30 |
Wda Lipusz |
- |
Arka II Gdynia |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Wierzyca Pelplin |
- |
Jaguar Gdańsk |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Kolejka 23 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Wierzyca Pelplin |
- |
Jantar Ustka |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:30 |
Jaguar Gdańsk |
- |
Wda Lipusz |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 |
Arka II Gdynia |
- |
Wikęd Luzino |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
- |
GKS Kowale |
8 kwietnia 2020
8.04 - 15:00 |
GKS Przodkowo |
- |
Stolem Gniewino |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Gwiazda Karsin |
- |
Pogoń Lębork |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Gryf Słupsk |
- |
Cartusia Kartuzy |
11 kwietnia 2020
11.04 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
- |
Gedania Gdańsk |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:00 |
Kolejka 24 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Jantar Ustka |
- |
Lipniczanka Lipnica |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
- |
Gryf Słupsk |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
- |
Pogoń Lębork |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
- |
GKS Przodkowo |
19 kwietnia 2020
19.04 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
- |
Lechia II Gdańsk |
18 kwietnia 2020
18.04 - 12:00 |
GKS Kowale |
- |
Arka II Gdynia |
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
- |
Jaguar Gdańsk |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:30 |
Wda Lipusz |
- |
Wierzyca Pelplin |
19 kwietnia 2020
19.04 - 17:00 |
Kolejka 25 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Wda Lipusz |
- |
Jantar Ustka |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Wierzyca Pelplin |
- |
Wikęd Luzino |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
- |
GKS Kowale |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Arka II Gdynia |
- |
Stolem Gniewino |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
- |
Gwiazda Karsin |
25 kwietnia 2020
25.04 - 12:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Cartusia Kartuzy |
26 kwietnia 2020
26.04 - 13:00 |
Pogoń Lębork |
- |
Gedania Gdańsk |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Gryf Słupsk |
- |
Lipniczanka Lipnica |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Kolejka 26 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | |
Jantar Ustka |
- |
Gryf Słupsk |
2 maja 2020
2.05 - 18:00 |
Lipniczanka Lipnica |
- |
Pogoń Lębork |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
29 kwietnia 2020
29.04 - 17:30 |
Cartusia Kartuzy |
- |
GKS Przodkowo |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
- |
Lechia II Gdańsk |
2 maja 2020
2.05 - 15:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
- |
Arka II Gdynia |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Stolem Gniewino |
- |
Jaguar Gdańsk |
1 maja 2020
1.05 - 12:00 |
GKS Kowale |
- |
Wierzyca Pelplin |
2 maja 2020
2.05 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
- |
Wda Lipusz |
|
Kolejka 27 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
Wikęd Luzino |
- |
Jantar Ustka |
10 maja 2020
10.05 - 13:30 |
Wda Lipusz |
- |
GKS Kowale |
9 maja 2020
9.05 - 15:00 |
Wierzyca Pelplin |
- |
Stolem Gniewino |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
9 maja 2020
9.05 - 14:00 |
Arka II Gdynia |
- |
Gwiazda Karsin |
9 maja 2020
9.05 - 13:00 |
Lechia II Gdańsk |
- |
Cartusia Kartuzy |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
- |
Gedania Gdańsk |
9 maja 2020
9.05 - 12:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Lipniczanka Lipnica |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
- |
Gryf Słupsk |
8 maja 2020
8.05 - 18:00 |
Kolejka 28 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
Jantar Ustka |
- |
Pogoń Lębork |
16 maja 2020
16.05 - 18:00 |
Gryf Słupsk |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica |
- |
GKS Przodkowo |
17 maja 2020
17.05 - 12:00 |
Gedania Gdańsk |
- |
Lechia II Gdańsk |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
- |
Arka II Gdynia |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
- |
Jaguar Gdańsk |
16 maja 2020
16.05 - 15:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
- |
Wierzyca Pelplin |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
Stolem Gniewino |
- |
Wda Lipusz |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
GKS Kowale |
- |
Wikęd Luzino |
16 maja 2020
16.05 - 14:00 |
Kolejka 29 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
GKS Kowale |
- |
Jantar Ustka |
23 maja 2020
23.05 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
- |
Stolem Gniewino |
24 maja 2020
24.05 - 13:30 |
Wda Lipusz |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Wierzyca Pelplin |
- |
Gwiazda Karsin |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
- |
Cartusia Kartuzy |
24 maja 2020
24.05 - 18:00 |
Arka II Gdynia |
- |
Gedania Gdańsk |
23 maja 2020
23.05 - 13:00 |
Lechia II Gdańsk |
- |
Lipniczanka Lipnica |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
- |
Gryf Słupsk |
23 maja 2020
23.05 - 12:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Pogoń Lębork |
24 maja 2020
24.05 - 13:00 |
Kolejka 30 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
Jantar Ustka |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
30 maja 2020
30.05 - 18:00 |
Pogoń Lębork |
- |
GKS Przodkowo |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Gryf Słupsk |
- |
Lechia II Gdańsk |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica |
- |
Arka II Gdynia |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
- |
Jaguar Gdańsk |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
- |
Wierzyca Pelplin |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
- |
Wda Lipusz |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
- |
Wikęd Luzino |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
Stolem Gniewino |
- |
GKS Kowale |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
Kolejka 31 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Stolem Gniewino |
- |
Jantar Ustka |
6 czerwca 2020
6.06 - 12:00 |
GKS Kowale |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
6 czerwca 2020
6.06 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
- |
Gwiazda Karsin |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Wda Lipusz |
- |
Cartusia Kartuzy |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Wierzyca Pelplin |
- |
Gedania Gdańsk |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
- |
Lipniczanka Lipnica |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:30 |
Arka II Gdynia |
- |
Gryf Słupsk |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
- |
Pogoń Lębork |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
6 czerwca 2020
6.06 - 12:00 |
Kolejka 32 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Jantar Ustka |
- |
GKS Przodkowo |
11 czerwca 2020
11.06 - 18:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Lechia II Gdańsk |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
- |
Arka II Gdynia |
11 czerwca 2020
11.06 - 17:00 |
Gryf Słupsk |
- |
Jaguar Gdańsk |
11 czerwca 2020
11.06 - 17:00 |
Lipniczanka Lipnica |
- |
Wierzyca Pelplin |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
- |
Wda Lipusz |
11 czerwca 2020
11.06 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
- |
Wikęd Luzino |
11 czerwca 2020
11.06 - 13:00 |
Gwiazda Karsin |
- |
GKS Kowale |
11 czerwca 2020
11.06 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
- |
Stolem Gniewino |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
Kolejka 33 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Powiśle Dzierzgoń |
- |
Jantar Ustka |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
- |
Gwiazda Karsin |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
GKS Kowale |
- |
Cartusia Kartuzy |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Wikęd Luzino |
- |
Gedania Gdańsk |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Wda Lipusz |
- |
Lipniczanka Lipnica |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Wierzyca Pelplin |
- |
Gryf Słupsk |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
- |
Pogoń Lębork |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Arka II Gdynia |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Lechia II Gdańsk |
- |
GKS Przodkowo |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Kolejka 34 - 20. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Jantar Ustka |
- |
Lechia II Gdańsk |
20 czerwca 2020
20.06 - 15:00 |
GKS Przodkowo |
- |
Arka II Gdynia |
20 czerwca 2020
20.06 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Jaguar Gdańsk |
20 czerwca 2020
20.06 - 15:00 |
Pogoń Lębork |
- |
Wierzyca Pelplin |
20 czerwca 2020
20.06 - 15:00 |
Gryf Słupsk |
- |
Wda Lipusz |
20 czerwca 2020
20.06 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
- |
Wikęd Luzino |
20 czerwca 2020
20.06 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
- |
GKS Kowale |
20 czerwca 2020
20.06 - 15:00 |
Cartusia Kartuzy |
- |
Stolem Gniewino |
20 czerwca 2020
20.06 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
20 czerwca 2020
20.06 - 15:00 |
|