Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
AKS Mikołów |
0 - 2 |
Śląsk Świętochłowice |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Sarmacja Będzin |
3 - 0 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Polonia Poraj |
1 - 1 |
Unia Kosztowy |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Szombierki Bytom |
2 - 0 |
Warta Zawiercie |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Znicz Kłobuck |
1 - 0 |
Ruch Radzionków |
11 sierpnia 2019
11.08 - 16:00 |
Drama Zbrosławice |
1 - 3 |
Slavia Ruda Śląska |
10 sierpnia 2019
10.08 - 12:30 |
Gwarek Ornontowice |
4 - 1 |
RKS Grodziec |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Raków II Częstochowa |
1 - 1 |
Przemsza Siewierz |
10 sierpnia 2019
10.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Śląsk Świętochłowice |
2 - 2 |
Przemsza Siewierz |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
RKS Grodziec |
2 - 1 |
Raków II Częstochowa |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Slavia Ruda Śląska |
0 - 3 |
Gwarek Ornontowice |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Ruch Radzionków |
4 - 0 |
Drama Zbrosławice |
18 sierpnia 2019
18.08 - 19:19 |
Warta Zawiercie |
3 - 1 |
Znicz Kłobuck |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Unia Kosztowy |
0 - 0 |
Szombierki Bytom |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
3 - 0 |
Polonia Poraj |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
AKS Mikołów |
0 - 0 |
Sarmacja Będzin |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Sarmacja Będzin |
2 - 0 |
Śląsk Świętochłowice |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Polonia Poraj |
0 - 2 |
AKS Mikołów |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 |
Szombierki Bytom |
3 - 1 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Znicz Kłobuck |
1 - 4 |
Unia Kosztowy |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Drama Zbrosławice |
3 - 4 |
Warta Zawiercie |
24 sierpnia 2019
24.08 - 12:30 |
Gwarek Ornontowice |
3 - 1 |
Ruch Radzionków |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Raków II Częstochowa |
4 - 1 |
Slavia Ruda Śląska |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Przemsza Siewierz |
3 - 1 |
RKS Grodziec |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
Śląsk Świętochłowice |
1 - 0 |
RKS Grodziec |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Slavia Ruda Śląska |
2 - 1 |
Przemsza Siewierz |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Ruch Radzionków |
2 - 1 |
Raków II Częstochowa |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Warta Zawiercie |
2 - 2 |
Gwarek Ornontowice |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Unia Kosztowy |
5 - 1 |
Drama Zbrosławice |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
1 - 0 |
Znicz Kłobuck |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
AKS Mikołów |
1 - 1 |
Szombierki Bytom |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Sarmacja Będzin |
1 - 1 |
Polonia Poraj |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
Polonia Poraj |
2 - 0 |
Śląsk Świętochłowice |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Szombierki Bytom |
2 - 1 |
Sarmacja Będzin |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Znicz Kłobuck |
2 - 1 |
AKS Mikołów |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
Drama Zbrosławice |
1 - 1 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
7 września 2019
7.09 - 12:30 |
Gwarek Ornontowice |
2 - 2 |
Unia Kosztowy |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Raków II Częstochowa |
1 - 5 |
Warta Zawiercie |
8 września 2019
8.09 - 11:30 |
Przemsza Siewierz |
1 - 3 |
Ruch Radzionków |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
RKS Grodziec |
3 - 1 |
Slavia Ruda Śląska |
6 września 2019
6.09 - 17:30 |
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
Śląsk Świętochłowice |
2 - 2 |
Slavia Ruda Śląska |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Ruch Radzionków |
2 - 2 |
RKS Grodziec |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Warta Zawiercie |
2 - 3 |
Przemsza Siewierz |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Unia Kosztowy |
4 - 2 |
Raków II Częstochowa |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
1 - 0 |
Gwarek Ornontowice |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
AKS Mikołów |
3 - 0 |
Drama Zbrosławice |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Sarmacja Będzin |
1 - 1 |
Znicz Kłobuck |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Polonia Poraj |
1 - 3 |
Szombierki Bytom |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
Szombierki Bytom |
3 - 1 |
Śląsk Świętochłowice |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Znicz Kłobuck |
3 - 3 |
Polonia Poraj |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Drama Zbrosławice |
0 - 7 |
Sarmacja Będzin |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
Gwarek Ornontowice |
1 - 2 |
AKS Mikołów |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Raków II Częstochowa |
2 - 1 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Przemsza Siewierz |
1 - 3 |
Unia Kosztowy |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
RKS Grodziec |
0 - 4 |
Warta Zawiercie |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Slavia Ruda Śląska |
0 - 2 |
Ruch Radzionków |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
Śląsk Świętochłowice |
2 - 1 |
Ruch Radzionków |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Warta Zawiercie |
2 - 1 |
Slavia Ruda Śląska |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Unia Kosztowy |
6 - 1 |
RKS Grodziec |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
1 - 4 |
Przemsza Siewierz |
28 września 2019
28.09 - 10:30 |
Raków II Częstochowa |
0 - 1 |
AKS Mikołów |
29 września 2019
29.09 - 11:30 |
Sarmacja Będzin |
0 - 0 |
Gwarek Ornontowice |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Polonia Poraj |
2 - 2 |
Drama Zbrosławice |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Szombierki Bytom |
1 - 0 |
Znicz Kłobuck |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
Znicz Kłobuck |
5 - 0 |
Śląsk Świętochłowice |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Drama Zbrosławice |
2 - 5 |
Szombierki Bytom |
5 października 2019
5.10 - 12:30 |
Gwarek Ornontowice |
4 - 0 |
Polonia Poraj |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Raków II Częstochowa |
4 - 0 |
Sarmacja Będzin |
6 października 2019
6.10 - 12:30 |
Przemsza Siewierz |
0 - 0 |
AKS Mikołów |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
RKS Grodziec |
2 - 2 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Slavia Ruda Śląska |
1 - 0 |
Unia Kosztowy |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Ruch Radzionków |
2 - 1 |
Warta Zawiercie |
4 października 2019
4.10 - 19:00 |
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
Śląsk Świętochłowice |
2 - 1 |
Warta Zawiercie |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Unia Kosztowy |
1 - 0 |
Ruch Radzionków |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
2 - 0 |
Slavia Ruda Śląska |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
AKS Mikołów |
2 - 0 |
RKS Grodziec |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Sarmacja Będzin |
1 - 1 |
Przemsza Siewierz |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Polonia Poraj |
2 - 0 |
Raków II Częstochowa |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Szombierki Bytom |
2 - 1 |
Gwarek Ornontowice |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Znicz Kłobuck |
6 - 1 |
Drama Zbrosławice |
12 października 2019
12.10 - 12:00 |
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
Drama Zbrosławice |
5 - 2 |
Śląsk Świętochłowice |
19 października 2019
19.10 - 12:30 |
Gwarek Ornontowice |
0 - 3 |
Znicz Kłobuck |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Raków II Częstochowa |
3 - 1 |
Szombierki Bytom |
20 października 2019
20.10 - 11:30 |
Przemsza Siewierz |
2 - 1 |
Polonia Poraj |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
RKS Grodziec |
1 - 3 |
Sarmacja Będzin |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Slavia Ruda Śląska |
1 - 1 |
AKS Mikołów |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Ruch Radzionków |
4 - 0 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Warta Zawiercie |
0 - 2 |
Unia Kosztowy |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
Śląsk Świętochłowice |
0 - 3 |
Unia Kosztowy |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
0 - 1 |
Warta Zawiercie |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
AKS Mikołów |
1 - 1 |
Ruch Radzionków |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Sarmacja Będzin |
2 - 2 |
Slavia Ruda Śląska |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Polonia Poraj |
3 - 1 |
RKS Grodziec |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Szombierki Bytom |
3 - 3 |
Przemsza Siewierz |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Znicz Kłobuck |
3 - 0 |
Raków II Częstochowa |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Drama Zbrosławice |
0 - 2 |
Gwarek Ornontowice |
26 października 2019
26.10 - 12:30 |
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
Gwarek Ornontowice |
1 - 5 |
Śląsk Świętochłowice |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Raków II Częstochowa |
2 - 1 |
Drama Zbrosławice |
3 listopada 2019
3.11 - 11:30 |
Przemsza Siewierz |
2 - 6 |
Znicz Kłobuck |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
RKS Grodziec |
0 - 1 |
Szombierki Bytom |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Slavia Ruda Śląska |
0 - 2 |
Polonia Poraj |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Ruch Radzionków |
5 - 2 |
Sarmacja Będzin |
30 października 2019
30.10 - 18:00 |
Warta Zawiercie |
3 - 0 |
AKS Mikołów |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Unia Kosztowy |
4 - 0 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
Śląsk Świętochłowice |
1 - 3 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 |
AKS Mikołów |
1 - 0 |
Unia Kosztowy |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Sarmacja Będzin |
1 - 3 |
Warta Zawiercie |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Polonia Poraj |
1 - 1 |
Ruch Radzionków |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Szombierki Bytom |
0 - 3 |
Slavia Ruda Śląska |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
Znicz Kłobuck |
2 - 1 |
RKS Grodziec |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Drama Zbrosławice |
3 - 1 |
Przemsza Siewierz |
9 listopada 2019
9.11 - 12:30 |
Gwarek Ornontowice |
2 - 3 |
Raków II Częstochowa |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | |
Raków II Częstochowa |
2 - 2 |
Śląsk Świętochłowice |
17 listopada 2019
17.11 - 11:30 |
Przemsza Siewierz |
3 - 2 |
Gwarek Ornontowice |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
RKS Grodziec |
3 - 3 |
Drama Zbrosławice |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
Slavia Ruda Śląska |
2 - 3 |
Znicz Kłobuck |
16 listopada 2019
16.11 - 11:00 |
Ruch Radzionków |
2 - 5 |
Szombierki Bytom |
15 listopada 2019
15.11 - 19:19 |
Warta Zawiercie |
2 - 4 |
Polonia Poraj |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
Unia Kosztowy |
1 - 1 |
Sarmacja Będzin |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
1 - 1 |
AKS Mikołów |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
Kolejka 16 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | |
Śląsk Świętochłowice |
- |
AKS Mikołów |
|
Unia Dąbrowa Górnicza |
- |
Sarmacja Będzin |
|
Unia Kosztowy |
- |
Polonia Poraj |
|
Warta Zawiercie |
- |
Szombierki Bytom |
|
Ruch Radzionków |
- |
Znicz Kłobuck |
|
Slavia Ruda Śląska |
- |
Drama Zbrosławice |
|
RKS Grodziec |
- |
Gwarek Ornontowice |
|
Przemsza Siewierz |
- |
Raków II Częstochowa |
|
Kolejka 17 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | |
Przemsza Siewierz |
- |
Śląsk Świętochłowice |
|
Raków II Częstochowa |
- |
RKS Grodziec |
|
Gwarek Ornontowice |
- |
Slavia Ruda Śląska |
|
Drama Zbrosławice |
- |
Ruch Radzionków |
|
Znicz Kłobuck |
- |
Warta Zawiercie |
|
Szombierki Bytom |
- |
Unia Kosztowy |
|
Polonia Poraj |
- |
Unia Dąbrowa Górnicza |
|
Sarmacja Będzin |
- |
AKS Mikołów |
|
Kolejka 18 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
Śląsk Świętochłowice |
- |
Sarmacja Będzin |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
AKS Mikołów |
- |
Polonia Poraj |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
- |
Szombierki Bytom |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Unia Kosztowy |
- |
Znicz Kłobuck |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Warta Zawiercie |
- |
Drama Zbrosławice |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Ruch Radzionków |
- |
Gwarek Ornontowice |
27 marca 2020
27.03 - 18:30 |
Slavia Ruda Śląska |
- |
Raków II Częstochowa |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
RKS Grodziec |
- |
Przemsza Siewierz |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Kolejka 19 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
RKS Grodziec |
- |
Śląsk Świętochłowice |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Przemsza Siewierz |
- |
Slavia Ruda Śląska |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Raków II Częstochowa |
- |
Ruch Radzionków |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:30 |
Gwarek Ornontowice |
- |
Warta Zawiercie |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Drama Zbrosławice |
- |
Unia Kosztowy |
4 kwietnia 2020
4.04 - 12:30 |
Znicz Kłobuck |
- |
Unia Dąbrowa Górnicza |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Szombierki Bytom |
- |
AKS Mikołów |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:00 |
Polonia Poraj |
- |
Sarmacja Będzin |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 11. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Śląsk Świętochłowice |
- |
Polonia Poraj |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Sarmacja Będzin |
- |
Szombierki Bytom |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
AKS Mikołów |
- |
Znicz Kłobuck |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
- |
Drama Zbrosławice |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 |
Unia Kosztowy |
- |
Gwarek Ornontowice |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Warta Zawiercie |
- |
Raków II Częstochowa |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Ruch Radzionków |
- |
Przemsza Siewierz |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Slavia Ruda Śląska |
- |
RKS Grodziec |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 |
Kolejka 21 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Slavia Ruda Śląska |
- |
Śląsk Świętochłowice |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
RKS Grodziec |
- |
Ruch Radzionków |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Przemsza Siewierz |
- |
Warta Zawiercie |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Raków II Częstochowa |
- |
Unia Kosztowy |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:30 |
Gwarek Ornontowice |
- |
Unia Dąbrowa Górnicza |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Drama Zbrosławice |
- |
AKS Mikołów |
18 kwietnia 2020
18.04 - 12:30 |
Znicz Kłobuck |
- |
Sarmacja Będzin |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Szombierki Bytom |
- |
Polonia Poraj |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Śląsk Świętochłowice |
- |
Szombierki Bytom |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Polonia Poraj |
- |
Znicz Kłobuck |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Sarmacja Będzin |
- |
Drama Zbrosławice |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
AKS Mikołów |
- |
Gwarek Ornontowice |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
- |
Raków II Częstochowa |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Unia Kosztowy |
- |
Przemsza Siewierz |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Warta Zawiercie |
- |
RKS Grodziec |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Ruch Radzionków |
- |
Slavia Ruda Śląska |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Kolejka 23 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | |
Ruch Radzionków |
- |
Śląsk Świętochłowice |
30 kwietnia 2020
30.04 - 19:00 |
Slavia Ruda Śląska |
- |
Warta Zawiercie |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
RKS Grodziec |
- |
Unia Kosztowy |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Przemsza Siewierz |
- |
Unia Dąbrowa Górnicza |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
AKS Mikołów |
- |
Raków II Częstochowa |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Gwarek Ornontowice |
- |
Sarmacja Będzin |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Drama Zbrosławice |
- |
Polonia Poraj |
2 maja 2020
2.05 - 12:30 |
Znicz Kłobuck |
- |
Szombierki Bytom |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 6. maja 2020 [szczegóły] | |
Śląsk Świętochłowice |
- |
Znicz Kłobuck |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Szombierki Bytom |
- |
Drama Zbrosławice |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Polonia Poraj |
- |
Gwarek Ornontowice |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Sarmacja Będzin |
- |
Raków II Częstochowa |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
AKS Mikołów |
- |
Przemsza Siewierz |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
- |
RKS Grodziec |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Unia Kosztowy |
- |
Slavia Ruda Śląska |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Warta Zawiercie |
- |
Ruch Radzionków |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Kolejka 25 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
Warta Zawiercie |
- |
Śląsk Świętochłowice |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Ruch Radzionków |
- |
Unia Kosztowy |
8 maja 2020
8.05 - 19:00 |
Slavia Ruda Śląska |
- |
Unia Dąbrowa Górnicza |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
RKS Grodziec |
- |
AKS Mikołów |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Przemsza Siewierz |
- |
Sarmacja Będzin |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Raków II Częstochowa |
- |
Polonia Poraj |
10 maja 2020
10.05 - 11:30 |
Gwarek Ornontowice |
- |
Szombierki Bytom |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Drama Zbrosławice |
- |
Znicz Kłobuck |
9 maja 2020
9.05 - 12:30 |
Kolejka 26 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
Śląsk Świętochłowice |
- |
Drama Zbrosławice |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Znicz Kłobuck |
- |
Gwarek Ornontowice |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Szombierki Bytom |
- |
Raków II Częstochowa |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Polonia Poraj |
- |
Przemsza Siewierz |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Sarmacja Będzin |
- |
RKS Grodziec |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
AKS Mikołów |
- |
Slavia Ruda Śląska |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
- |
Ruch Radzionków |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Unia Kosztowy |
- |
Warta Zawiercie |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
Unia Kosztowy |
- |
Śląsk Świętochłowice |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Warta Zawiercie |
- |
Unia Dąbrowa Górnicza |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Ruch Radzionków |
- |
AKS Mikołów |
22 maja 2020
22.05 - 19:00 |
Slavia Ruda Śląska |
- |
Sarmacja Będzin |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
RKS Grodziec |
- |
Polonia Poraj |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Przemsza Siewierz |
- |
Szombierki Bytom |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Raków II Częstochowa |
- |
Znicz Kłobuck |
24 maja 2020
24.05 - 11:30 |
Gwarek Ornontowice |
- |
Drama Zbrosławice |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 27. maja 2020 [szczegóły] | |
Śląsk Świętochłowice |
- |
Gwarek Ornontowice |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Drama Zbrosławice |
- |
Raków II Częstochowa |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Znicz Kłobuck |
- |
Przemsza Siewierz |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Szombierki Bytom |
- |
RKS Grodziec |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Polonia Poraj |
- |
Slavia Ruda Śląska |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Sarmacja Będzin |
- |
Ruch Radzionków |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
AKS Mikołów |
- |
Warta Zawiercie |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
- |
Unia Kosztowy |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Kolejka 29 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
Unia Dąbrowa Górnicza |
- |
Śląsk Świętochłowice |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Unia Kosztowy |
- |
AKS Mikołów |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Warta Zawiercie |
- |
Sarmacja Będzin |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Ruch Radzionków |
- |
Polonia Poraj |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Slavia Ruda Śląska |
- |
Szombierki Bytom |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
RKS Grodziec |
- |
Znicz Kłobuck |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Przemsza Siewierz |
- |
Drama Zbrosławice |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Raków II Częstochowa |
- |
Gwarek Ornontowice |
31 maja 2020
31.05 - 11:30 |
Kolejka 30 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Śląsk Świętochłowice |
- |
Raków II Częstochowa |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Gwarek Ornontowice |
- |
Przemsza Siewierz |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Drama Zbrosławice |
- |
RKS Grodziec |
6 czerwca 2020
6.06 - 12:30 |
Znicz Kłobuck |
- |
Slavia Ruda Śląska |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Szombierki Bytom |
- |
Ruch Radzionków |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Polonia Poraj |
- |
Warta Zawiercie |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Sarmacja Będzin |
- |
Unia Kosztowy |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
AKS Mikołów |
- |
Unia Dąbrowa Górnicza |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
|