IV liga - śląska - grupa I - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Podlesianka Katowice 30 62 18 8 4 59 - 29
2. Drama Zbrosławice 30 59 18 5 7 83 - 39
3. Sparta Katowice 30 56 16 8 6 64 - 43
4. Ruch Radzionków 30 54 15 9 6 57 - 32
5. Unia Dąbrowa Górnicza 30 50 15 5 10 46 - 43 2 4 1 1 0 4 - 1
6. Victoria Częstochowa 30 50 14 8 8 51 - 49 2 1 0 1 1 1 - 4
7. Piast II Gliwice 30 47 11 14 5 59 - 42
8. Rozwój Katowice 30 46 14 4 12 48 - 40
9. Przemsza Siewierz 30 45 13 6 11 51 - 56
10. MKS Myszków 30 39 12 3 15 69 - 61
11. Szombierki Bytom 30 36 9 9 12 41 - 56
12. Zagłębie II Sosnowiec 30 32 8 8 14 46 - 53
13. Szczakowianka Jaworzno 30 23 5 8 17 35 - 54
14. Unia Rędziny 30 22 6 4 20 26 - 58
15. Orzeł Miedary 30 21 4 9 17 31 - 76 2 4 1 1 0 3 - 2
16. Znicz Kłobuck 30 21 5 6 19 31 - 66 2 1 0 1 1 2 - 3


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 15

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Victoria Częstochowa 1 - 0 Rozwój Katowice 11 sierpnia 2023 - 17:30
Piast II Gliwice 0 - 0 Podlesianka Katowice 12 sierpnia 2023 - 11:00
Drama Zbrosławice 2 - 1 Ruch Radzionków 12 sierpnia 2023 - 11:00
Szczakowianka Jaworzno 2 - 2 Unia Rędziny 12 sierpnia 2023 - 17:00
Znicz Kłobuck 0 - 6 MKS Myszków 12 sierpnia 2023 - 17:00
Orzeł Miedary 0 - 2 Przemsza Siewierz 12 sierpnia 2023 - 17:00
Sparta Katowice 0 - 0 Szombierki Bytom 12 sierpnia 2023 - 17:00
Zagłębie II Sosnowiec 0 - 2 Unia Dąbrowa Górnicza 13 sierpnia 2023 - 11:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Rozwój Katowice 2 - 1 Znicz Kłobuck 15 sierpnia 2023 - 11:00
Unia Rędziny 1 - 3 Drama Zbrosławice 15 sierpnia 2023 - 11:00
Podlesianka Katowice 1 - 1 Szombierki Bytom 15 sierpnia 2023 - 17:00
Przemsza Siewierz 1 - 2 Sparta Katowice 15 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 4 - 1 Orzeł Miedary 15 sierpnia 2023 - 17:00
MKS Myszków 1 - 3 Zagłębie II Sosnowiec 15 sierpnia 2023 - 13:00
Ruch Radzionków 1 - 2 Victoria Częstochowa 15 sierpnia 2023 - 17:00
Piast II Gliwice 1 - 1 Szczakowianka Jaworzno 15 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Drama Zbrosławice 3 - 2 Piast II Gliwice 19 sierpnia 2023 - 11:00
Zagłębie II Sosnowiec 5 - 0 Rozwój Katowice 19 sierpnia 2023 - 11:00
Sparta Katowice 0 - 2 Unia Dąbrowa Górnicza 19 sierpnia 2023 - 11:00
Victoria Częstochowa 1 - 0 Unia Rędziny 19 sierpnia 2023 - 13:00
Szczakowianka Jaworzno 0 - 0 Podlesianka Katowice 19 sierpnia 2023 - 17:00
Znicz Kłobuck 0 - 0 Ruch Radzionków 19 sierpnia 2023 - 17:00
Orzeł Miedary 0 - 8 MKS Myszków 19 sierpnia 2023 - 17:00
Szombierki Bytom 3 - 2 Przemsza Siewierz 19 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Piast II Gliwice 3 - 2 Victoria Częstochowa 26 sierpnia 2023 - 11:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1 - 1 Szombierki Bytom 26 sierpnia 2023 - 14:00
Przemsza Siewierz 3 - 0 Podlesianka Katowice 26 sierpnia 2023 - 17:00
vo, na boisku 1-1
MKS Myszków 1 - 6 Sparta Katowice 26 sierpnia 2023 - 17:00
Rozwój Katowice 1 - 2 Orzeł Miedary 26 sierpnia 2023 - 11:00
Ruch Radzionków 3 - 0 Zagłębie II Sosnowiec 26 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Rędziny 2 - 0 Znicz Kłobuck 26 sierpnia 2023 - 17:00
Szczakowianka Jaworzno 2 - 1 Drama Zbrosławice 26 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 5 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Drama Zbrosławice 2 - 1 Podlesianka Katowice 2 września 2023 - 15:00
Sparta Katowice 1 - 2 Rozwój Katowice 2 września 2023 - 11:00
Victoria Częstochowa 3 - 1 Szczakowianka Jaworzno 2 września 2023 - 16:00
Znicz Kłobuck 0 - 0 Piast II Gliwice 2 września 2023 - 11:00
Zagłębie II Sosnowiec 5 - 1 Unia Rędziny 2 września 2023 - 11:00
Orzeł Miedary 1 - 3 Ruch Radzionków 2 września 2023 - 16:00
Szombierki Bytom 0 - 4 MKS Myszków 3 września 2023 - 11:00
Przemsza Siewierz 1 - 3 Unia Dąbrowa Górnicza 2 września 2023 - 11:00
Kolejka 6 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Piast II Gliwice 1 - 3 Zagłębie II Sosnowiec 9 września 2023 - 11:00
Drama Zbrosławice 4 - 1 Victoria Częstochowa 9 września 2023 - 11:00
Podlesianka Katowice 2 - 0 Unia Dąbrowa Górnicza 9 września 2023 - 16:00
MKS Myszków 4 - 5 Przemsza Siewierz 9 września 2023 - 16:00
Rozwój Katowice 5 - 0 Szombierki Bytom 9 września 2023 - 11:00
Ruch Radzionków 3 - 2 Sparta Katowice 10 września 2023 - 16:00
Unia Rędziny 1 - 2 Orzeł Miedary 9 września 2023 - 11:00
Szczakowianka Jaworzno 4 - 0 Znicz Kłobuck 9 września 2023 - 16:00
Kolejka 7 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Sparta Katowice 3 - 2 Unia Rędziny 16 września 2023 - 11:00
Victoria Częstochowa 0 - 6 Podlesianka Katowice 16 września 2023 - 16:00
Znicz Kłobuck 1 - 1 Drama Zbrosławice 16 września 2023 - 16:00
Zagłębie II Sosnowiec 2 - 2 Szczakowianka Jaworzno 16 września 2023 - 11:00
Orzeł Miedary 1 - 2 Piast II Gliwice 16 września 2023 - 11:00
Szombierki Bytom 0 - 0 Ruch Radzionków 16 września 2023 - 16:00
Przemsza Siewierz 1 - 0 Rozwój Katowice 16 września 2023 - 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3 - 2 MKS Myszków 16 września 2023 - 16:00
Kolejka 8 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Piast II Gliwice 1 - 1 Sparta Katowice 23 września 2023 - 11:00
Drama Zbrosławice 3 - 1 Zagłębie II Sosnowiec 23 września 2023 - 11:00
Podlesianka Katowice 1 - 0 MKS Myszków 23 września 2023 - 16:00
Rozwój Katowice 2 - 3 Unia Dąbrowa Górnicza 23 września 2023 - 11:00
Ruch Radzionków 0 - 0 Przemsza Siewierz 23 września 2023 - 16:00
Unia Rędziny 0 - 1 Szombierki Bytom 23 września 2023 - 16:00
Szczakowianka Jaworzno 1 - 1 Orzeł Miedary 23 września 2023 - 16:00
Victoria Częstochowa 0 - 2 Znicz Kłobuck 23 września 2023 - 16:00
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Sparta Katowice 0 - 0 Szczakowianka Jaworzno 30 września 2023 - 17:00
Znicz Kłobuck 1 - 2 Podlesianka Katowice 1 października 2023 - 11:00
Zagłębie II Sosnowiec 2 - 3 Victoria Częstochowa 30 września 2023 - 11:00
Orzeł Miedary 0 - 2 Drama Zbrosławice 30 września 2023 - 11:00
Szombierki Bytom 2 - 1 Piast II Gliwice 30 września 2023 - 16:00
Przemsza Siewierz 4 - 1 Unia Rędziny 30 września 2023 - 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1 - 1 Ruch Radzionków 30 września 2023 - 16:00
MKS Myszków 3 - 2 Rozwój Katowice 30 września 2023 - 16:00
Kolejka 10 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Piast II Gliwice 4 - 1 Przemsza Siewierz 8 października 2023 - 11:00
Drama Zbrosławice 3 - 3 Sparta Katowice 7 października 2023 - 11:00
Podlesianka Katowice 2 - 1 Rozwój Katowice 7 października 2023 - 15:00
Ruch Radzionków 1 - 1 MKS Myszków 7 października 2023 - 15:00
Unia Rędziny 1 - 0 Unia Dąbrowa Górnicza 7 października 2023 - 10:00
Szczakowianka Jaworzno 1 - 4 Szombierki Bytom 7 października 2023 - 15:00
Victoria Częstochowa 1 - 1 Orzeł Miedary 7 października 2023 - 15:00
Znicz Kłobuck 0 - 2 Zagłębie II Sosnowiec 7 października 2023 - 15:00
Kolejka 11 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Sparta Katowice 4 - 4 Victoria Częstochowa 14 października 2023 - 11:00
Zagłębie II Sosnowiec 2 - 3 Podlesianka Katowice 14 października 2023 - 13:00
Orzeł Miedary 0 - 0 Znicz Kłobuck 15 października 2023 - 11:00
Szombierki Bytom 1 - 4 Drama Zbrosławice 14 października 2023 - 11:00
Przemsza Siewierz 3 - 3 Szczakowianka Jaworzno 14 października 2023 - 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3 - 2 Piast II Gliwice 14 października 2023 - 15:00
MKS Myszków 7 - 2 Unia Rędziny 13 października 2023 - 18:00
Rozwój Katowice 2 - 1 Ruch Radzionków 14 października 2023 - 11:00
Kolejka 12 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Piast II Gliwice 2 - 2 MKS Myszków 21 października 2023 - 11:00
Drama Zbrosławice 2 - 2 Przemsza Siewierz 21 października 2023 - 11:00
Podlesianka Katowice 1 - 0 Ruch Radzionków 21 października 2023 - 15:00
Unia Rędziny 1 - 2 Rozwój Katowice 21 października 2023 - 11:00
Szczakowianka Jaworzno 4 - 1 Unia Dąbrowa Górnicza 21 października 2023 - 15:00
Victoria Częstochowa 3 - 0 Szombierki Bytom 21 października 2023 - 15:00
Znicz Kłobuck 1 - 2 Sparta Katowice 21 października 2023 - 15:00
Zagłębie II Sosnowiec 1 - 2 Orzeł Miedary 22 października 2023 - 11:00
Kolejka 13 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Sparta Katowice 1 - 0 Zagłębie II Sosnowiec 28 października 2023 - 15:30
Orzeł Miedary 1 - 1 Podlesianka Katowice 18 listopada 2023 - 13:00
Szombierki Bytom 2 - 3 Znicz Kłobuck 28 października 2023 - 11:00
Przemsza Siewierz 1 - 4 Victoria Częstochowa 28 października 2023 - 14:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0 - 0 Drama Zbrosławice 28 października 2023 - 14:00
MKS Myszków 2 - 1 Szczakowianka Jaworzno 27 października 2023 - 19:00
Rozwój Katowice 0 - 0 Piast II Gliwice 28 października 2023 - 11:00
Ruch Radzionków 4 - 0 Unia Rędziny 28 października 2023 - 14:00
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Piast II Gliwice 3 - 3 Ruch Radzionków 4 listopada 2023 - 11:00
Drama Zbrosławice 1 - 2 MKS Myszków 4 listopada 2023 - 11:00
Podlesianka Katowice 4 - 0 Unia Rędziny 4 listopada 2023 - 14:00
Szczakowianka Jaworzno 3 - 2 Rozwój Katowice 4 listopada 2023 - 14:00
Victoria Częstochowa 1 - 1 Unia Dąbrowa Górnicza 4 listopada 2023 - 14:00
Znicz Kłobuck 2 - 4 Przemsza Siewierz 4 listopada 2023 - 14:00
Zagłębie II Sosnowiec 1 - 1 Szombierki Bytom 4 listopada 2023 - 12:00
Orzeł Miedary 1 - 2 Sparta Katowice 4 listopada 2023 - 14:00
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Sparta Katowice 1 - 3 Podlesianka Katowice 11 listopada 2023 - 15:00
Szombierki Bytom 2 - 0 Orzeł Miedary 11 listopada 2023 - 11:00
Przemsza Siewierz 1 - 1 Zagłębie II Sosnowiec 11 listopada 2023 - 13:30
Unia Dąbrowa Górnicza 2 - 1 Znicz Kłobuck 11 listopada 2023 - 11:00
MKS Myszków 0 - 1 Victoria Częstochowa 11 listopada 2023 - 13:30
Rozwój Katowice 3 - 2 Drama Zbrosławice 11 listopada 2023 - 11:00
Ruch Radzionków 1 - 0 Szczakowianka Jaworzno 11 listopada 2023 - 17:00
Unia Rędziny 0 - 1 Piast II Gliwice 11 listopada 2023 - 11:00
Kolejka 16 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
Rozwój Katowice 0 - 1 Victoria Częstochowa 9 marca 2024 - 11:00
Podlesianka Katowice 1 - 1 Piast II Gliwice 9 marca 2024 - 15:00
Ruch Radzionków 4 - 3 Drama Zbrosławice 9 marca 2024 - 17:00
Unia Rędziny 2 - 0 Szczakowianka Jaworzno 9 marca 2024 - 11:00
MKS Myszków 1 - 2 Znicz Kłobuck 9 marca 2024 - 15:00
Przemsza Siewierz 3 - 1 Orzeł Miedary 9 marca 2024 - 15:00
Szombierki Bytom 1 - 2 Sparta Katowice 9 marca 2024 - 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1 - 0 Zagłębie II Sosnowiec 9 marca 2024 - 15:00
Kolejka 17 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Znicz Kłobuck 1 - 2 Rozwój Katowice 15 marca 2024 - 19:00
Drama Zbrosławice 1 - 2 Unia Rędziny 16 marca 2024 - 12:45
Szombierki Bytom 1 - 4 Podlesianka Katowice 16 marca 2024 - 13:00
Sparta Katowice 1 - 0 Przemsza Siewierz 16 marca 2024 - 11:00
Orzeł Miedary 0 - 4 Unia Dąbrowa Górnicza 16 marca 2024 - 13:00
Zagłębie II Sosnowiec 3 - 2 MKS Myszków 16 marca 2024 - 11:00
Victoria Częstochowa 0 - 0 Ruch Radzionków 16 marca 2024 - 15:00
Szczakowianka Jaworzno 0 - 2 Piast II Gliwice 16 marca 2024 - 15:00
Kolejka 18 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Piast II Gliwice 0 - 2 Drama Zbrosławice 23 marca 2024 - 11:00
Rozwój Katowice 3 - 0 Zagłębie II Sosnowiec 23 marca 2024 - 11:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0 - 3 Sparta Katowice 23 marca 2024 - 15:30
Unia Rędziny 0 - 1 Victoria Częstochowa 23 marca 2024 - 12:00
Podlesianka Katowice 2 - 0 Szczakowianka Jaworzno 23 marca 2024 - 15:30
Ruch Radzionków 3 - 0 Znicz Kłobuck 23 marca 2024 - 18:00
MKS Myszków 2 - 2 Orzeł Miedary 23 marca 2024 - 16:30
Przemsza Siewierz 2 - 1 Szombierki Bytom 23 marca 2024 - 15:30
Kolejka 19 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
Victoria Częstochowa 3 - 3 Piast II Gliwice 30 marca 2024 - 15:30
Szombierki Bytom 3 - 1 Unia Dąbrowa Górnicza 30 marca 2024 - 13:00
Podlesianka Katowice 3 - 0 Przemsza Siewierz 30 marca 2024 - 13:00
Sparta Katowice 4 - 0 MKS Myszków 30 marca 2024 - 11:00
Orzeł Miedary 2 - 2 Rozwój Katowice 30 marca 2024 - 11:00
Zagłębie II Sosnowiec 1 - 4 Ruch Radzionków 30 marca 2024 - 11:00
Znicz Kłobuck 0 - 0 Unia Rędziny 29 marca 2024 - 19:00
Drama Zbrosławice 6 - 0 Szczakowianka Jaworzno 30 marca 2024 - 11:00
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Podlesianka Katowice 2 - 4 Drama Zbrosławice 6 kwietnia 2024 - 17:00
Rozwój Katowice 1 - 1 Sparta Katowice 6 kwietnia 2024 - 11:00
Szczakowianka Jaworzno 1 - 1 Victoria Częstochowa 6 kwietnia 2024 - 17:00
Piast II Gliwice 6 - 1 Znicz Kłobuck 6 kwietnia 2024 - 11:00
Unia Rędziny 0 - 2 Zagłębie II Sosnowiec 6 kwietnia 2024 - 12:00
Ruch Radzionków 1 - 1 Orzeł Miedary 6 kwietnia 2024 - 19:00
MKS Myszków 4 - 2 Szombierki Bytom 6 kwietnia 2024 - 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2 - 1 Przemsza Siewierz 6 kwietnia 2024 - 17:00
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Zagłębie II Sosnowiec 1 - 4 Piast II Gliwice 13 kwietnia 2024 - 11:00
Victoria Częstochowa 0 - 5 Drama Zbrosławice 13 kwietnia 2024 - 15:30
Unia Dąbrowa Górnicza 0 - 1 Podlesianka Katowice 13 kwietnia 2024 - 17:00
Przemsza Siewierz 0 - 3 MKS Myszków 13 kwietnia 2024 - 15:00
Szombierki Bytom 0 - 1 Rozwój Katowice 13 kwietnia 2024 - 17:00
Sparta Katowice 2 - 1 Ruch Radzionków 13 kwietnia 2024 - 11:00
Orzeł Miedary 0 - 2 Unia Rędziny 13 kwietnia 2024 - 11:00
Znicz Kłobuck 2 - 1 Szczakowianka Jaworzno 13 kwietnia 2024 - 17:00
Kolejka 22 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Unia Rędziny 3 - 1 Sparta Katowice 20 kwietnia 2024 - 12:00
Podlesianka Katowice 1 - 1 Victoria Częstochowa 20 kwietnia 2024 - 17:00
Drama Zbrosławice 0 - 2 Znicz Kłobuck 20 kwietnia 2024 - 11:00
Szczakowianka Jaworzno 0 - 1 Zagłębie II Sosnowiec 20 kwietnia 2024 - 17:00
Piast II Gliwice 1 - 0 Orzeł Miedary 20 kwietnia 2024 - 11:00
Ruch Radzionków 6 - 1 Szombierki Bytom 20 kwietnia 2024 - 19:19
Rozwój Katowice 2 - 0 Przemsza Siewierz 20 kwietnia 2024 - 11:00
MKS Myszków 1 - 0 Unia Dąbrowa Górnicza 20 kwietnia 2024 - 17:00
Kolejka 23 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Sparta Katowice 1 - 5 Piast II Gliwice 27 kwietnia 2024 - 11:00
Zagłębie II Sosnowiec 0 - 2 Drama Zbrosławice 27 kwietnia 2024 - 11:00
MKS Myszków 1 - 3 Podlesianka Katowice 27 kwietnia 2024 - 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1 - 3 Rozwój Katowice 27 kwietnia 2024 - 13:30
Przemsza Siewierz 2 - 1 Ruch Radzionków 27 kwietnia 2024 - 17:00
Szombierki Bytom 0 - 0 Unia Rędziny 27 kwietnia 2024 - 17:00
Orzeł Miedary 0 - 5 Szczakowianka Jaworzno 27 kwietnia 2024 - 17:00
Znicz Kłobuck 0 - 3 Victoria Częstochowa 26 kwietnia 2024 - 19:00
Kolejka 24 - 1. maja 2024 [szczegóły]  
Szczakowianka Jaworzno 0 - 2 Sparta Katowice 1 maja 2024 - 17:00
Podlesianka Katowice 5 - 2 Znicz Kłobuck 1 maja 2024 - 17:00
Victoria Częstochowa 3 - 1 Zagłębie II Sosnowiec 1 maja 2024 - 11:30
Drama Zbrosławice 6 - 0 Orzeł Miedary 1 maja 2024 - 11:00
Piast II Gliwice 2 - 1 Szombierki Bytom 1 maja 2024 - 11:00
Unia Rędziny 0 - 2 Przemsza Siewierz 1 maja 2024 - 11:00
Ruch Radzionków 3 - 0 Unia Dąbrowa Górnicza 1 maja 2024 - 17:00
Rozwój Katowice 1 - 0 MKS Myszków 15 maja 2024 - 19:00
Kolejka 25 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz 4 - 4 Piast II Gliwice 4 maja 2024 - 17:00
Sparta Katowice 2 - 1 Drama Zbrosławice 4 maja 2024 - 11:00
Rozwój Katowice 0 - 1 Podlesianka Katowice 4 maja 2024 - 11:00
MKS Myszków 1 - 2 Ruch Radzionków 4 maja 2024 - 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1 - 0 Unia Rędziny 4 maja 2024 - 17:00
Szombierki Bytom 2 - 0 Szczakowianka Jaworzno 5 maja 2024 - 15:00
Orzeł Miedary 2 - 3 Victoria Częstochowa 4 maja 2024 - 17:00
Zagłębie II Sosnowiec 3 - 3 Znicz Kłobuck 4 maja 2024 - 11:00
Kolejka 26 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Victoria Częstochowa 1 - 4 Sparta Katowice 11 maja 2024 - 11:00
Podlesianka Katowice 1 - 1 Zagłębie II Sosnowiec 11 maja 2024 - 17:00
Znicz Kłobuck 2 - 3 Orzeł Miedary 10 maja 2024 - 19:00
Drama Zbrosławice 2 - 2 Szombierki Bytom 11 maja 2024 - 11:00
Szczakowianka Jaworzno 0 - 1 Przemsza Siewierz 11 maja 2024 - 17:00
Piast II Gliwice 1 - 1 Unia Dąbrowa Górnicza 11 maja 2024 - 11:00
Unia Rędziny 0 - 5 MKS Myszków 11 maja 2024 - 11:00
Ruch Radzionków 2 - 1 Rozwój Katowice 11 maja 2024 - 17:00
Kolejka 27 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
MKS Myszków 1 - 3 Piast II Gliwice 18 maja 2024 - 11:00
Przemsza Siewierz 0 - 6 Drama Zbrosławice 18 maja 2024 - 17:00
Ruch Radzionków 4 - 3 Podlesianka Katowice 18 maja 2024 - 17:00
Rozwój Katowice 3 - 2 Unia Rędziny 18 maja 2024 - 11:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2 - 1 Szczakowianka Jaworzno 18 maja 2024 - 17:00
Szombierki Bytom 0 - 0 Victoria Częstochowa 18 maja 2024 - 17:00
Sparta Katowice 2 - 0 Znicz Kłobuck 18 maja 2024 - 11:00
Orzeł Miedary 2 - 2 Zagłębie II Sosnowiec 18 maja 2024 - 13:00
Kolejka 28 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Zagłębie II Sosnowiec 1 - 1 Sparta Katowice 25 maja 2024 - 16:00
Podlesianka Katowice 2 - 0 Orzeł Miedary 25 maja 2024 - 17:00
Znicz Kłobuck 2 - 4 Szombierki Bytom 25 maja 2024 - 17:00
Victoria Częstochowa 2 - 3 Przemsza Siewierz 25 maja 2024 - 11:00
Drama Zbrosławice 6 - 2 Unia Dąbrowa Górnicza 25 maja 2024 - 11:00
Szczakowianka Jaworzno 2 - 3 MKS Myszków 25 maja 2024 - 17:00
Piast II Gliwice 1 - 1 Rozwój Katowice 25 maja 2024 - 11:00
Unia Rędziny 0 - 1 Ruch Radzionków 25 maja 2024 - 12:00
Kolejka 29 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Ruch Radzionków 2 - 2 Piast II Gliwice 1 czerwca 2024 - 17:30
MKS Myszków 2 - 4 Drama Zbrosławice 1 czerwca 2024 - 17:00
Unia Rędziny 0 - 1 Podlesianka Katowice 1 czerwca 2024 - 12:00
Rozwój Katowice 4 - 0 Szczakowianka Jaworzno 1 czerwca 2024 - 11:00
vo, na boisku 4-1
Unia Dąbrowa Górnicza 3 - 0 Victoria Częstochowa 1 czerwca 2024 - 11:00
Przemsza Siewierz 2 - 1 Znicz Kłobuck 1 czerwca 2024 - 11:00
Szombierki Bytom 3 - 2 Zagłębie II Sosnowiec 2 czerwca 2024 - 15:00
Sparta Katowice 8 - 3 Orzeł Miedary 1 czerwca 2024 - 11:00
Kolejka 30 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Podlesianka Katowice 2 - 2 Sparta Katowice 8 czerwca 2024 - 17:00
Orzeł Miedary 2 - 2 Szombierki Bytom 7 czerwca 2024 - 18:00
Zagłębie II Sosnowiec 0 - 0 Przemsza Siewierz 8 czerwca 2024 - 11:00
Znicz Kłobuck 1 - 2 Unia Dąbrowa Górnicza 8 czerwca 2024 - 11:00
Victoria Częstochowa 5 - 0 MKS Myszków 8 czerwca 2024 - 15:30
Drama Zbrosławice 2 - 0 Rozwój Katowice 8 czerwca 2024 - 11:00
Szczakowianka Jaworzno 0 - 1 Ruch Radzionków 8 czerwca 2024 - 17:00
Piast II Gliwice 1 - 1 Unia Rędziny 8 czerwca 2024 - 11:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE