IV liga - śląska - grupa II - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Podbeskidzie II Bielsko-Biała 22 48 14 6 2 66 - 23
2. Polonia Łaziska Górne 22 44 13 5 4 51 - 18
3. Spójnia Landek 22 38 11 5 6 36 - 23
4. Gwarek Ornontowice 22 37 10 7 5 42 - 18 1 3 1 0 0 2 - 0
5. Odra Wodzisław Śląski 22 37 11 4 7 40 - 30 1 0 0 0 1 0 - 2
6. ROW 1964 Rybnik 22 36 11 3 8 46 - 46
7. Rekord II Bielsko-Biała 22 34 11 1 10 38 - 39
8. Orzeł Łękawica 22 33 10 3 9 37 - 25 1 3 1 0 0 3 - 0
9. LKS Bełk 22 33 9 6 7 38 - 28 1 0 0 0 1 0 - 3
10. GKS II Tychy 22 31 9 4 9 38 - 35 1 1 0 1 0 2 - 2
11. Kuźnia Ustroń 21 31 8 7 6 44 - 36 1 1 0 1 0 2 - 2
12. Tempo Puńców 22 30 8 6 8 38 - 47
13. MRKS Czechowice-Dziedzice 22 23 6 5 11 29 - 35
14. LKS Tworków 22 18 5 3 14 34 - 59
15. LKS Czaniec 21 16 3 7 11 26 - 44
16. MKS Lędziny 22 0 0 0 22 9 - 106


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 15

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
LKS Czaniec 0 - 3 Gwarek Ornontowice 12 sierpnia 2023 - 11:00
Spójnia Landek 1 - 2 Polonia Łaziska Górne 12 sierpnia 2023 - 13:00
LKS Bełk 1 - 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 12 sierpnia 2023 - 17:00
Kuźnia Ustroń 1 - 2 ROW 1964 Rybnik 12 sierpnia 2023 - 17:00
Rekord II Bielsko-Biała 0 - 1 MRKS Czechowice-Dziedzice 12 sierpnia 2023 - 17:00
Tempo Puńców 6 - 0 MKS Lędziny 12 sierpnia 2023 - 17:00
GKS II Tychy 0 - 2 Odra Wodzisław Śląski 13 sierpnia 2023 - 11:00
LKS Tworków 1 - 0 Orzeł Łękawica 13 sierpnia 2023 - 15:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2023 [szczegóły]  
MRKS Czechowice-Dziedzice 1 - 1 Tempo Puńców 15 sierpnia 2023 - 11:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 3 Kuźnia Ustroń 15 sierpnia 2023 - 11:00
LKS Czaniec 1 - 1 Spójnia Landek 15 sierpnia 2023 - 11:00
Gwarek Ornontowice 9 - 0 MKS Lędziny 15 sierpnia 2023 - 13:00
Polonia Łaziska Górne 0 - 0 LKS Bełk 15 sierpnia 2023 - 14:00
Orzeł Łękawica 1 - 2 Rekord II Bielsko-Biała 15 sierpnia 2023 - 17:00
Odra Wodzisław Śląski 0 - 0 LKS Tworków 15 sierpnia 2023 - 17:00
ROW 1964 Rybnik 0 - 6 GKS II Tychy 16 sierpnia 2023 - 16:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Spójnia Landek 2 - 1 Gwarek Ornontowice 19 sierpnia 2023 - 11:00
GKS II Tychy 0 - 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 19 sierpnia 2023 - 11:00
LKS Bełk 5 - 1 LKS Czaniec 19 sierpnia 2023 - 16:00
Kuźnia Ustroń 1 - 3 Polonia Łaziska Górne 19 sierpnia 2023 - 17:00
MKS Lędziny 0 - 4 MRKS Czechowice-Dziedzice 19 sierpnia 2023 - 17:00
LKS Tworków 3 - 3 ROW 1964 Rybnik 20 sierpnia 2023 - 15:00
Rekord II Bielsko-Biała 1 - 3 Odra Wodzisław Śląski 20 sierpnia 2023 - 17:00
Tempo Puńców 3 - 2 Orzeł Łękawica 20 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8 - 4 LKS Tworków 26 sierpnia 2023 - 11:00
Polonia Łaziska Górne 1 - 0 GKS II Tychy 26 sierpnia 2023 - 14:00
Gwarek Ornontowice 1 - 0 MRKS Czechowice-Dziedzice 26 sierpnia 2023 - 15:00
Orzeł Łękawica 4 - 0 MKS Lędziny 27 sierpnia 2023 - 12:00
Odra Wodzisław Śląski 4 - 1 Tempo Puńców 26 sierpnia 2023 - 17:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 3 Rekord II Bielsko-Biała 26 sierpnia 2023 - 17:00
LKS Czaniec 3 - 3 Kuźnia Ustroń 26 sierpnia 2023 - 11:00
Spójnia Landek 3 - 0 LKS Bełk 26 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 5 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
LKS Bełk 1 - 1 Gwarek Ornontowice 2 września 2023 - 16:00
Kuźnia Ustroń 1 - 3 Spójnia Landek 2 września 2023 - 16:00
GKS II Tychy 2 - 0 LKS Czaniec 2 września 2023 - 11:00
Tempo Puńców 1 - 4 ROW 1964 Rybnik 2 września 2023 - 16:00
MKS Lędziny 0 - 5 Odra Wodzisław Śląski 2 września 2023 - 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2 - 4 Orzeł Łękawica 2 września 2023 - 16:00
LKS Tworków 1 - 1 Polonia Łaziska Górne 3 września 2023 - 15:00
Rekord II Bielsko-Biała 0 - 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 września 2023 - 12:00
Kolejka 6 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Polonia Łaziska Górne 1 - 0 Rekord II Bielsko-Biała 9 września 2023 - 14:00
Gwarek Ornontowice 1 - 2 Orzeł Łękawica 9 września 2023 - 15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 1 Tempo Puńców 9 września 2023 - 15:00
Odra Wodzisław Śląski 1 - 1 MRKS Czechowice-Dziedzice 9 września 2023 - 16:00
ROW 1964 Rybnik 2 - 1 MKS Lędziny 9 września 2023 - 16:00
LKS Czaniec 4 - 0 LKS Tworków 9 września 2023 - 11:00
Spójnia Landek 1 - 1 GKS II Tychy 10 września 2023 - 16:00
LKS Bełk 2 - 3 Kuźnia Ustroń 9 września 2023 - 16:00
Kolejka 7 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Kuźnia Ustroń 1 - 1 Gwarek Ornontowice 16 września 2023 - 14:00
GKS II Tychy 0 - 4 LKS Bełk 17 września 2023 - 16:00
Rekord II Bielsko-Biała 1 - 0 LKS Czaniec 17 września 2023 - 15:00
MKS Lędziny 1 - 5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16 września 2023 - 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1 - 2 ROW 1964 Rybnik 16 września 2023 - 16:00
Orzeł Łękawica 1 - 0 Odra Wodzisław Śląski 16 września 2023 - 16:00
LKS Tworków 0 - 2 Spójnia Landek 17 września 2023 - 15:00
Tempo Puńców 1 - 0 Polonia Łaziska Górne 17 września 2023 - 16:00
Kolejka 8 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Polonia Łaziska Górne 6 - 0 MKS Lędziny 18 listopada 2023 - 13:00
Gwarek Ornontowice 2 - 0 Odra Wodzisław Śląski 23 września 2023 - 11:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 0 Orzeł Łękawica 22 września 2023 - 19:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4 - 2 MRKS Czechowice-Dziedzice 23 września 2023 - 11:00
LKS Czaniec 2 - 2 Tempo Puńców 23 września 2023 - 16:00
Spójnia Landek 3 - 0 Rekord II Bielsko-Biała 23 września 2023 - 11:00
LKS Bełk 4 - 2 LKS Tworków 23 września 2023 - 16:00
Kuźnia Ustroń 2 - 2 GKS II Tychy 23 września 2023 - 16:00
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
GKS II Tychy 2 - 1 Gwarek Ornontowice 30 września 2023 - 11:00
Rekord II Bielsko-Biała 0 - 2 LKS Bełk 1 października 2023 - 14:00
MKS Lędziny 0 - 5 LKS Czaniec 30 września 2023 - 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0 - 5 Polonia Łaziska Górne 30 września 2023 - 14:30
Orzeł Łękawica 2 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 września 2023 - 16:00
Odra Wodzisław Śląski 3 - 1 ROW 1964 Rybnik 30 września 2023 - 19:22
LKS Tworków 3 - 2 Kuźnia Ustroń 1 października 2023 - 15:00
Tempo Puńców 1 - 0 Spójnia Landek 1 października 2023 - 16:00
Kolejka 10 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Polonia Łaziska Górne 2 - 0 Orzeł Łękawica 7 października 2023 - 14:00
Gwarek Ornontowice 2 - 0 ROW 1964 Rybnik 7 października 2023 - 15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4 - 0 Odra Wodzisław Śląski 7 października 2023 - 11:00
LKS Czaniec 1 - 1 MRKS Czechowice-Dziedzice 7 października 2023 - 15:00
Spójnia Landek 5 - 0 MKS Lędziny 7 października 2023 - 15:00
LKS Bełk 0 - 0 Tempo Puńców 7 października 2023 - 15:00
Kuźnia Ustroń 4 - 1 Rekord II Bielsko-Biała 7 października 2023 - 15:00
GKS II Tychy 1 - 0 LKS Tworków 7 października 2023 - 11:00
Kolejka 11 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Rekord II Bielsko-Biała 3 - 0 GKS II Tychy 15 października 2023 - 15:00
MKS Lędziny 0 - 6 LKS Bełk 14 października 2023 - 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1 - 2 Spójnia Landek 14 października 2023 - 15:00
Orzeł Łękawica 4 - 0 LKS Czaniec 14 października 2023 - 15:00
Odra Wodzisław Śląski 0 - 5 Polonia Łaziska Górne 14 października 2023 - 15:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 17 października 2023 - 18:00
LKS Tworków 0 - 1 Gwarek Ornontowice 15 października 2023 - 15:00
Tempo Puńców 2 - 1 Kuźnia Ustroń 15 października 2023 - 15:00
Kolejka 12 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Polonia Łaziska Górne 5 - 1 ROW 1964 Rybnik 21 października 2023 - 14:00
Gwarek Ornontowice 0 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 21 października 2023 - 15:00
LKS Czaniec 1 - 2 Odra Wodzisław Śląski 21 października 2023 - 15:00
Spójnia Landek 1 - 0 Orzeł Łękawica 21 października 2023 - 15:00
LKS Bełk 1 - 0 MRKS Czechowice-Dziedzice 21 października 2023 - 15:00
Kuźnia Ustroń 5 - 0 MKS Lędziny 21 października 2023 - 15:00
GKS II Tychy 5 - 1 Tempo Puńców 22 października 2023 - 11:30
LKS Tworków 4 - 0 Rekord II Bielsko-Biała 22 października 2023 - 15:00
Kolejka 13 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Rekord II Bielsko-Biała 2 - 1 Gwarek Ornontowice 29 października 2023 - 13:00
GKS II Tychy 4 - 1 MKS Lędziny 28 października 2023 - 14:30
MRKS Czechowice-Dziedzice 1 - 1 Kuźnia Ustroń 28 października 2023 - 11:00
Orzeł Łękawica 3 - 0 LKS Bełk 28 października 2023 - 14:00
Odra Wodzisław Śląski 1 - 3 Spójnia Landek 28 października 2023 - 14:00
ROW 1964 Rybnik 3 - 1 LKS Czaniec 29 października 2023 - 18:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 - 2 Polonia Łaziska Górne 28 października 2023 - 12:00
Tempo Puńców 4 - 2 LKS Tworków 29 października 2023 - 14:00
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Gwarek Ornontowice 1 - 1 Polonia Łaziska Górne 4 listopada 2023 - 14:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6 - 0 LKS Czaniec 3 listopada 2023 - 15:00
Spójnia Landek 0 - 2 ROW 1964 Rybnik 4 listopada 2023 - 14:00
Odra Wodzisław Śląski 1 - 2 LKS Bełk 5 listopada 2023 - 13:00
Kuźnia Ustroń 3 - 2 Orzeł Łękawica 4 listopada 2023 - 14:00
GKS II Tychy 0 - 2 MRKS Czechowice-Dziedzice 4 listopada 2023 - 11:00
Rekord II Bielsko-Biała 6 - 2 Tempo Puńców 4 listopada 2023 - 17:30
LKS Tworków 5 - 2 MKS Lędziny 5 listopada 2023 - 14:00
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
MKS Lędziny 1 - 2 Rekord II Bielsko-Biała 11 listopada 2023 - 13:30
MRKS Czechowice-Dziedzice 3 - 2 LKS Tworków 11 listopada 2023 - 13:30
Orzeł Łękawica 3 - 1 GKS II Tychy 11 listopada 2023 - 13:30
Odra Wodzisław Śląski 1 - 1 Kuźnia Ustroń 12 listopada 2023 - 13:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 LKS Bełk 11 listopada 2023 - 13:30
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 - 2 Spójnia Landek 11 listopada 2023 - 11:00
Polonia Łaziska Górne 3 - 2 LKS Czaniec 11 listopada 2023 - 13:30
Tempo Puńców 0 - 3 Gwarek Ornontowice 12 listopada 2023 - 13:30
vo, na boisku 1-1
Kolejka 16 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
Gwarek Ornontowice 2 - 0 LKS Czaniec 9 marca 2024 - 15:00
Polonia Łaziska Górne 0 - 0 Spójnia Landek 9 marca 2024 - 12:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 - 1 LKS Bełk 10 marca 2024 - 16:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Kuźnia Ustroń 9 marca 2024 - 13:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1 - 2 Rekord II Bielsko-Biała 9 marca 2024 - 15:00
MKS Lędziny 1 - 5 Tempo Puńców 9 marca 2024 - 15:00
Odra Wodzisław Śląski 2 - 0 GKS II Tychy 9 marca 2024 - 15:00
Orzeł Łękawica 0 - 1 LKS Tworków 9 marca 2024 - 15:00
Kolejka 17 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Tempo Puńców 2 - 1 MRKS Czechowice-Dziedzice 17 marca 2024 - 15:00
Kuźnia Ustroń 0 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16 marca 2024 - 13:00
Spójnia Landek 0 - 0 LKS Czaniec 16 marca 2024 - 15:00
MKS Lędziny 1 - 6 Gwarek Ornontowice 16 marca 2024 - 15:00
LKS Bełk 2 - 0 Polonia Łaziska Górne 16 marca 2024 - 15:00
Rekord II Bielsko-Biała 2 - 2 Orzeł Łękawica 17 marca 2024 - 16:30
LKS Tworków 2 - 4 Odra Wodzisław Śląski 17 marca 2024 - 15:00
GKS II Tychy 5 - 2 ROW 1964 Rybnik 17 marca 2024 - 11:00
Kolejka 18 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Gwarek Ornontowice 2 - 0 Spójnia Landek 23 marca 2024 - 15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 1 GKS II Tychy 23 marca 2024 - 12:30
LKS Czaniec 0 - 0 LKS Bełk 23 marca 2024 - 15:30
Polonia Łaziska Górne 3 - 1 Kuźnia Ustroń 23 marca 2024 - 14:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 4 - 0 MKS Lędziny 23 marca 2024 - 15:30
ROW 1964 Rybnik 5 - 1 LKS Tworków 23 marca 2024 - 14:00
Odra Wodzisław Śląski 3 - 2 Rekord II Bielsko-Biała 23 marca 2024 - 15:00
Orzeł Łękawica 2 - 2 Tempo Puńców 23 marca 2024 - 15:30
Kolejka 19 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
LKS Tworków 0 - 4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 marca 2024 - 13:00
GKS II Tychy 2 - 1 Polonia Łaziska Górne 30 marca 2024 - 13:30
MRKS Czechowice-Dziedzice 0 - 0 Gwarek Ornontowice 30 marca 2024 - 13:00
MKS Lędziny 0 - 2 Orzeł Łękawica 30 marca 2024 - 11:00
Tempo Puńców 0 - 0 Odra Wodzisław Śląski 3 kwietnia 2024 - 17:00
Rekord II Bielsko-Biała 5 - 3 ROW 1964 Rybnik 30 marca 2024 - 10:30
Kuźnia Ustroń - LKS Czaniec 22 maja 2024 - 18:00
LKS Bełk 1 - 2 Spójnia Landek 30 marca 2024 - 13:00
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Gwarek Ornontowice 1 - 1 LKS Bełk 6 kwietnia 2024 - 15:00
Spójnia Landek 2 - 3 Kuźnia Ustroń 6 kwietnia 2024 - 17:00
LKS Czaniec 1 - 1 GKS II Tychy 6 kwietnia 2024 - 17:00
ROW 1964 Rybnik 4 - 1 Tempo Puńców 6 kwietnia 2024 - 17:00
Odra Wodzisław Śląski 6 - 1 MKS Lędziny 6 kwietnia 2024 - 17:00
Orzeł Łękawica 1 - 2 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 kwietnia 2024 - 17:00
Polonia Łaziska Górne 6 - 0 LKS Tworków 6 kwietnia 2024 - 14:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 0 Rekord II Bielsko-Biała 6 kwietnia 2024 - 13:00
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Rekord II Bielsko-Biała 3 - 1 Polonia Łaziska Górne 14 kwietnia 2024 - 17:00
Orzeł Łękawica 1 - 1 Gwarek Ornontowice 13 kwietnia 2024 - 14:00
Tempo Puńców 2 - 5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 14 kwietnia 2024 - 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1 - 2 Odra Wodzisław Śląski 13 kwietnia 2024 - 15:00
MKS Lędziny 0 - 4 ROW 1964 Rybnik 17 kwietnia 2024 - 17:00
LKS Tworków 2 - 3 LKS Czaniec 14 kwietnia 2024 - 15:00
GKS II Tychy 3 - 1 Spójnia Landek 13 kwietnia 2024 - 11:00
Kuźnia Ustroń 3 - 1 LKS Bełk 16 kwietnia 2024 - 17:00
Kolejka 22 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Gwarek Ornontowice 2 - 4 Kuźnia Ustroń 20 kwietnia 2024 - 15:00
LKS Bełk 3 - 2 GKS II Tychy 20 kwietnia 2024 - 17:00
LKS Czaniec 1 - 3 Rekord II Bielsko-Biała 20 kwietnia 2024 - 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6 - 0 MKS Lędziny 20 kwietnia 2024 - 15:00
ROW 1964 Rybnik 3 - 0 MRKS Czechowice-Dziedzice 21 kwietnia 2024 - 11:00
Odra Wodzisław Śląski 0 - 1 Orzeł Łękawica 20 kwietnia 2024 - 17:00
Spójnia Landek 2 - 1 LKS Tworków 20 kwietnia 2024 - 17:00
Polonia Łaziska Górne 3 - 0 Tempo Puńców 20 kwietnia 2024 - 14:00
Kolejka 23 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
MKS Lędziny - Polonia Łaziska Górne 27 kwietnia 2024 - 17:00
Odra Wodzisław Śląski - Gwarek Ornontowice 27 kwietnia 2024 - 17:00
Orzeł Łękawica - ROW 1964 Rybnik 27 kwietnia 2024 - 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 27 kwietnia 2024 - 17:00
Tempo Puńców - LKS Czaniec 28 kwietnia 2024 - 17:00
Rekord II Bielsko-Biała - Spójnia Landek 28 kwietnia 2024 - 17:30
LKS Tworków - LKS Bełk 28 kwietnia 2024 - 15:00
GKS II Tychy - Kuźnia Ustroń 28 kwietnia 2024 - 14:00
Kolejka 24 - 1. maja 2024 [szczegóły]  
Gwarek Ornontowice - GKS II Tychy 1 maja 2024 - 11:00
LKS Bełk - Rekord II Bielsko-Biała 1 maja 2024 - 17:00
LKS Czaniec - MKS Lędziny 1 maja 2024 - 13:00
Polonia Łaziska Górne - MRKS Czechowice-Dziedzice 1 maja 2024 - 11:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Orzeł Łękawica 1 maja 2024 - 17:00
ROW 1964 Rybnik - Odra Wodzisław Śląski 1 maja 2024 - 17:00
Kuźnia Ustroń - LKS Tworków 1 maja 2024 - 17:00
Spójnia Landek - Tempo Puńców 1 maja 2024 - 17:00
Kolejka 25 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Orzeł Łękawica - Polonia Łaziska Górne 4 maja 2024 - 17:00
ROW 1964 Rybnik - Gwarek Ornontowice 4 maja 2024 - 17:00
Odra Wodzisław Śląski - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4 maja 2024 - 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Czaniec 4 maja 2024 - 11:00
MKS Lędziny - Spójnia Landek 4 maja 2024 - 17:00
Tempo Puńców - LKS Bełk 5 maja 2024 - 17:00
Rekord II Bielsko-Biała - Kuźnia Ustroń 5 maja 2024 - 17:00
LKS Tworków - GKS II Tychy 4 maja 2024 - 17:00
Kolejka 26 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
GKS II Tychy - Rekord II Bielsko-Biała 11 maja 2024 - 11:00
LKS Bełk - MKS Lędziny 11 maja 2024 - 17:00
Spójnia Landek - MRKS Czechowice-Dziedzice 11 maja 2024 - 17:00
LKS Czaniec - Orzeł Łękawica 11 maja 2024 - 17:00
Polonia Łaziska Górne - Odra Wodzisław Śląski 11 maja 2024 - 11:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - ROW 1964 Rybnik 12 maja 2024 - 16:30
Gwarek Ornontowice - LKS Tworków 11 maja 2024 - 15:00
Kuźnia Ustroń - Tempo Puńców 11 maja 2024 - 17:00
Kolejka 27 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik - Polonia Łaziska Górne 18 maja 2024 - 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Gwarek Ornontowice 18 maja 2024 - 17:00
Odra Wodzisław Śląski - LKS Czaniec 18 maja 2024 - 17:00
Orzeł Łękawica - Spójnia Landek 18 maja 2024 - 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Bełk 18 maja 2024 - 17:00
MKS Lędziny - Kuźnia Ustroń 18 maja 2024 - 17:00
Tempo Puńców - GKS II Tychy 18 maja 2024 - 17:00
Rekord II Bielsko-Biała - LKS Tworków 18 maja 2024 - 17:00
Kolejka 28 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Gwarek Ornontowice - Rekord II Bielsko-Biała 25 maja 2024 - 15:00
MKS Lędziny - GKS II Tychy 25 maja 2024 - 17:00
Kuźnia Ustroń - MRKS Czechowice-Dziedzice 26 maja 2024 - 17:00
LKS Bełk - Orzeł Łękawica 25 maja 2024 - 17:00
Spójnia Landek - Odra Wodzisław Śląski 25 maja 2024 - 17:00
LKS Czaniec - ROW 1964 Rybnik 25 maja 2024 - 17:00
Polonia Łaziska Górne - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 25 maja 2024 - 14:00
LKS Tworków - Tempo Puńców 26 maja 2024 - 15:00
Kolejka 29 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Polonia Łaziska Górne - Gwarek Ornontowice 1 czerwca 2024 - 14:00
LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 czerwca 2024 - 17:00
ROW 1964 Rybnik - Spójnia Landek 1 czerwca 2024 - 17:00
LKS Bełk - Odra Wodzisław Śląski 1 czerwca 2024 - 17:00
Orzeł Łękawica - Kuźnia Ustroń 1 czerwca 2024 - 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS II Tychy 1 czerwca 2024 - 17:00
Tempo Puńców - Rekord II Bielsko-Biała 1 czerwca 2024 - 17:00
MKS Lędziny - LKS Tworków 1 czerwca 2024 - 17:00
Kolejka 30 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Rekord II Bielsko-Biała - MKS Lędziny 8 czerwca 2024 - 17:00
LKS Tworków - MRKS Czechowice-Dziedzice 9 czerwca 2024 - 15:00
GKS II Tychy - Orzeł Łękawica 8 czerwca 2024 - 17:00
Kuźnia Ustroń - Odra Wodzisław Śląski 8 czerwca 2024 - 17:00
LKS Bełk - ROW 1964 Rybnik 8 czerwca 2024 - 17:00
Spójnia Landek - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8 czerwca 2024 - 17:00
LKS Czaniec - Polonia Łaziska Górne 8 czerwca 2024 - 17:00
Gwarek Ornontowice - Tempo Puńców 8 czerwca 2024 - 15:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE