IV liga - świętokrzyska - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Korona II Kielce 24 59 19 2 3 92 - 21
2. AKS 1947 Busko Zdrój 24 49 15 4 5 60 - 28
3. Klimontowianka Klimontów 24 47 14 5 5 53 - 29 1 3 1 0 0 2 - 1
4. Alit Ożarów 24 47 15 2 7 48 - 30 1 0 0 0 1 1 - 2
5. Łysica Bodzentyn 24 43 13 4 7 67 - 37
6. Moravia Morawica 24 41 13 2 9 71 - 32 1 3 1 0 0 1 - 0
7. Neptun Końskie 24 41 12 5 7 37 - 28 1 0 0 0 1 0 - 1
8. Orlęta Kielce 24 40 11 7 6 53 - 29
9. GKS Nowiny 24 39 12 3 9 54 - 30 1 3 1 0 0 1 - 0
10. Wierna Małogoszcz 24 39 11 6 7 41 - 26 1 0 0 0 1 0 - 1
11. Granat Skarżysko-Kamienna 24 38 11 5 8 54 - 36
12. GKS Rudki 24 36 11 3 10 40 - 30
13. Arka Pawłów 24 31 9 4 11 52 - 47
14. Spartakus Daleszyce 24 27 8 3 13 36 - 49
15. Pogoń 1945 Staszów 24 14 3 5 16 30 - 53
16. Hetman Włoszczowa 24 11 3 2 19 30 - 74
17. Stal Kunów 24 7 2 1 21 20 - 95
18. Wisła Sandomierz 24 6 1 3 20 9 - 173


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Wierna Małogoszcz 0 - 2 GKS Rudki 12 sierpnia 2023 - 11:00
Arka Pawłów 3 - 2 GKS Nowiny 12 sierpnia 2023 - 17:00
Stal Kunów 6 - 0 Wisła Sandomierz 26 listopada 2023 - 12:00
Neptun Końskie 1 - 0 Hetman Włoszczowa 12 sierpnia 2023 - 17:00
Klimontowianka Klimontów 3 - 2 Korona II Kielce 12 sierpnia 2023 - 15:00
Łysica Bodzentyn 2 - 1 Pogoń 1945 Staszów 12 sierpnia 2023 - 17:00
Orlęta Kielce 0 - 0 Granat Skarżysko-Kamienna 12 sierpnia 2023 - 17:00
Moravia Morawica 0 - 1 AKS 1947 Busko Zdrój 12 sierpnia 2023 - 17:00
Spartakus Daleszyce 0 - 1 Alit Ożarów 12 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2023 [szczegóły]  
GKS Nowiny 2 - 1 GKS Rudki 15 sierpnia 2023 - 17:00
Alit Ożarów 3 - 2 Wierna Małogoszcz 15 sierpnia 2023 - 16:00
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 2 Spartakus Daleszyce 15 sierpnia 2023 - 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 4 - 0 Moravia Morawica 15 sierpnia 2023 - 17:00
Pogoń 1945 Staszów 0 - 1 Orlęta Kielce 15 sierpnia 2023 - 17:00
Korona II Kielce 6 - 1 Łysica Bodzentyn 16 sierpnia 2023 - 17:00
Hetman Włoszczowa 0 - 3 Klimontowianka Klimontów 15 sierpnia 2023 - 17:00
Neptun Końskie 5 - 1 Wisła Sandomierz 13 września 2023 - 16:00
Arka Pawłów 2 - 2 Stal Kunów 15 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
GKS Nowiny 6 - 0 Stal Kunów 19 sierpnia 2023 - 17:00
Neptun Końskie 1 - 0 Arka Pawłów 20 sierpnia 2023 - 17:00
Klimontowianka Klimontów 3 - 0 Wisła Sandomierz 6 września 2023 - 16:00
Łysica Bodzentyn 4 - 2 Hetman Włoszczowa 20 sierpnia 2023 - 17:00
Orlęta Kielce 2 - 2 Korona II Kielce 20 sierpnia 2023 - 17:00
Moravia Morawica 8 - 1 Pogoń 1945 Staszów 20 sierpnia 2023 - 17:00
Spartakus Daleszyce 2 - 3 Granat Skarżysko-Kamienna 6 września 2023 - 16:30
Wierna Małogoszcz 1 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 19 sierpnia 2023 - 17:00
GKS Rudki 1 - 2 Alit Ożarów 20 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
GKS Nowiny 0 - 1 Alit Ożarów 26 sierpnia 2023 - 17:00
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 0 GKS Rudki 26 sierpnia 2023 - 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1 - 2 Wierna Małogoszcz 27 sierpnia 2023 - 17:00
Pogoń 1945 Staszów 0 - 2 Spartakus Daleszyce 27 sierpnia 2023 - 17:00
Korona II Kielce 2 - 0 Moravia Morawica 26 sierpnia 2023 - 17:00
Hetman Włoszczowa 1 - 1 Orlęta Kielce 26 sierpnia 2023 - 11:00
Wisła Sandomierz 0 - 10 Łysica Bodzentyn 26 sierpnia 2023 - 15:30
Arka Pawłów 2 - 5 Klimontowianka Klimontów 27 sierpnia 2023 - 16:00
Stal Kunów 1 - 2 Neptun Końskie 27 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 5 - 30. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Neptun Końskie 1 - 0 GKS Nowiny 30 sierpnia 2023 - 17:00
Klimontowianka Klimontów 3 - 0 Stal Kunów 30 sierpnia 2023 - 17:00
Łysica Bodzentyn 0 - 0 Arka Pawłów 30 sierpnia 2023 - 17:00
Orlęta Kielce 9 - 0 Wisła Sandomierz 30 sierpnia 2023 - 17:00
Moravia Morawica 6 - 0 Hetman Włoszczowa 30 sierpnia 2023 - 17:00
Spartakus Daleszyce 0 - 5 Korona II Kielce 30 sierpnia 2023 - 17:00
Wierna Małogoszcz 2 - 1 Pogoń 1945 Staszów 30 sierpnia 2023 - 17:00
GKS Rudki 2 - 2 Granat Skarżysko-Kamienna 13 września 2023 - 16:30
Alit Ożarów 2 - 3 AKS 1947 Busko Zdrój 30 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 6 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
GKS Nowiny 4 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 2 września 2023 - 13:00
Granat Skarżysko-Kamienna 4 - 1 Alit Ożarów 2 września 2023 - 12:00
Pogoń 1945 Staszów 1 - 2 GKS Rudki 2 września 2023 - 16:00
Korona II Kielce 3 - 0 Wierna Małogoszcz 3 września 2023 - 12:00
Hetman Włoszczowa 0 - 3 Spartakus Daleszyce 3 września 2023 - 16:00
Wisła Sandomierz 0 - 15 Moravia Morawica 3 września 2023 - 16:00
Arka Pawłów 1 - 5 Orlęta Kielce 3 września 2023 - 16:00
Stal Kunów 0 - 9 Łysica Bodzentyn 3 września 2023 - 16:00
Neptun Końskie 1 - 0 Klimontowianka Klimontów 3 września 2023 - 16:00
Kolejka 7 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Klimontowianka Klimontów 2 - 1 GKS Nowiny 10 września 2023 - 16:00
Łysica Bodzentyn 1 - 1 Neptun Końskie 10 września 2023 - 16:00
Orlęta Kielce 5 - 1 Stal Kunów 10 września 2023 - 16:00
Moravia Morawica 2 - 1 Arka Pawłów 10 września 2023 - 16:00
Spartakus Daleszyce 3 - 0 Wisła Sandomierz 10 września 2023 - 16:00
Wierna Małogoszcz 4 - 0 Hetman Włoszczowa 9 września 2023 - 16:00
GKS Rudki 3 - 2 Korona II Kielce 8 września 2023 - 16:45
Alit Ożarów 2 - 2 Pogoń 1945 Staszów 9 września 2023 - 16:00
AKS 1947 Busko Zdrój 1 - 0 Granat Skarżysko-Kamienna 10 września 2023 - 16:00
Kolejka 8 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
GKS Nowiny 0 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna 16 września 2023 - 16:00
Pogoń 1945 Staszów 2 - 3 AKS 1947 Busko Zdrój 16 września 2023 - 16:30
Korona II Kielce 6 - 0 Alit Ożarów 17 września 2023 - 16:00
Hetman Włoszczowa 1 - 0 GKS Rudki 17 września 2023 - 16:30
Wisła Sandomierz 0 - 4 Wierna Małogoszcz 17 września 2023 - 16:00
Arka Pawłów 4 - 1 Spartakus Daleszyce 17 września 2023 - 16:00
Stal Kunów 0 - 5 Moravia Morawica 17 września 2023 - 16:00
Neptun Końskie 2 - 0 Orlęta Kielce 17 września 2023 - 16:00
Klimontowianka Klimontów 3 - 2 Łysica Bodzentyn 17 września 2023 - 16:00
Kolejka 9 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Łysica Bodzentyn 3 - 1 GKS Nowiny 24 września 2023 - 16:00
Orlęta Kielce 0 - 3 Klimontowianka Klimontów 24 września 2023 - 16:00
Moravia Morawica 1 - 0 Neptun Końskie 24 września 2023 - 16:00
Spartakus Daleszyce 3 - 2 Stal Kunów 24 września 2023 - 16:00
Wierna Małogoszcz 2 - 0 Arka Pawłów 23 września 2023 - 16:00
GKS Rudki 8 - 0 Wisła Sandomierz 23 września 2023 - 16:00
Alit Ożarów 3 - 0 Hetman Włoszczowa 24 września 2023 - 16:00
AKS 1947 Busko Zdrój 1 - 2 Korona II Kielce 23 września 2023 - 19:00
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 2 Pogoń 1945 Staszów 23 września 2023 - 12:00
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
GKS Nowiny 2 - 1 Pogoń 1945 Staszów 30 września 2023 - 15:00
Korona II Kielce 6 - 2 Granat Skarżysko-Kamienna 30 września 2023 - 12:00
Hetman Włoszczowa 0 - 4 AKS 1947 Busko Zdrój 1 października 2023 - 15:00
Wisła Sandomierz 0 - 8 Alit Ożarów 1 października 2023 - 15:00
Arka Pawłów 2 - 1 GKS Rudki 1 października 2023 - 15:30
Stal Kunów 0 - 5 Wierna Małogoszcz 1 października 2023 - 15:00
Neptun Końskie 4 - 1 Spartakus Daleszyce 1 października 2023 - 15:00
Klimontowianka Klimontów 2 - 2 Moravia Morawica 30 września 2023 - 16:00
Łysica Bodzentyn 1 - 2 Orlęta Kielce 1 października 2023 - 15:00
Kolejka 11 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Orlęta Kielce 0 - 0 GKS Nowiny 8 października 2023 - 15:00
Moravia Morawica 5 - 2 Łysica Bodzentyn 8 października 2023 - 15:00
Spartakus Daleszyce 1 - 4 Klimontowianka Klimontów 8 października 2023 - 15:00
Wierna Małogoszcz 1 - 1 Neptun Końskie 7 października 2023 - 15:00
GKS Rudki 2 - 0 Stal Kunów 7 października 2023 - 14:00
Alit Ożarów 3 - 0 Arka Pawłów 7 października 2023 - 15:00
AKS 1947 Busko Zdrój 13 - 0 Wisła Sandomierz 8 października 2023 - 15:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3 - 1 Hetman Włoszczowa 7 października 2023 - 12:00
Pogoń 1945 Staszów 0 - 8 Korona II Kielce 8 października 2023 - 15:00
Kolejka 12 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
GKS Nowiny 2 - 3 Korona II Kielce 14 października 2023 - 14:00
Hetman Włoszczowa 1 - 1 Pogoń 1945 Staszów 14 października 2023 - 11:00
Wisła Sandomierz 1 - 13 Granat Skarżysko-Kamienna 14 października 2023 - 15:00
Arka Pawłów 0 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 15 października 2023 - 15:00
Stal Kunów 1 - 3 Alit Ożarów 15 października 2023 - 13:00
Neptun Końskie 1 - 1 GKS Rudki 15 października 2023 - 15:00
Klimontowianka Klimontów 0 - 2 Wierna Małogoszcz 15 października 2023 - 15:00
Łysica Bodzentyn 0 - 0 Spartakus Daleszyce 14 października 2023 - 11:00
Orlęta Kielce 2 - 0 Moravia Morawica 14 października 2023 - 15:00
Kolejka 13 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Moravia Morawica 1 - 3 GKS Nowiny 21 października 2023 - 15:00
Spartakus Daleszyce 2 - 3 Orlęta Kielce 22 października 2023 - 14:00
Wierna Małogoszcz 2 - 2 Łysica Bodzentyn 21 października 2023 - 14:00
GKS Rudki 5 - 0 Klimontowianka Klimontów 21 października 2023 - 14:00
Alit Ożarów 0 - 1 Neptun Końskie 21 października 2023 - 12:00
AKS 1947 Busko Zdrój 7 - 0 Stal Kunów 22 października 2023 - 14:00
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 2 Arka Pawłów 21 października 2023 - 14:00
Pogoń 1945 Staszów 7 - 0 Wisła Sandomierz 21 października 2023 - 14:30
Korona II Kielce 5 - 1 Hetman Włoszczowa 21 października 2023 - 14:00
Kolejka 14 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
GKS Nowiny 4 - 2 Hetman Włoszczowa 28 października 2023 - 14:00
Wisła Sandomierz 0 - 17 Korona II Kielce 29 października 2023 - 13:00
Arka Pawłów 3 - 0 Pogoń 1945 Staszów 29 października 2023 - 13:30
Stal Kunów 2 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna 29 października 2023 - 13:00
Neptun Końskie 0 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 29 października 2023 - 13:00
Klimontowianka Klimontów 2 - 1 Alit Ożarów 29 października 2023 - 13:00
Łysica Bodzentyn 1 - 3 GKS Rudki 29 października 2023 - 13:00
Orlęta Kielce 1 - 1 Wierna Małogoszcz 3 marca 2024 - 14:00
Moravia Morawica 3 - 1 Spartakus Daleszyce 29 października 2023 - 13:00
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Spartakus Daleszyce 0 - 3 GKS Nowiny 5 listopada 2023 - 13:00
Wierna Małogoszcz 1 - 0 Moravia Morawica 4 listopada 2023 - 13:00
GKS Rudki 1 - 1 Orlęta Kielce 4 listopada 2023 - 13:00
Alit Ożarów 1 - 0 Łysica Bodzentyn 4 listopada 2023 - 11:30
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 0 Klimontowianka Klimontów 4 listopada 2023 - 11:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3 - 0 Neptun Końskie 4 listopada 2023 - 13:00
Pogoń 1945 Staszów 4 - 1 Stal Kunów 5 listopada 2023 - 13:00
Korona II Kielce 2 - 0 Arka Pawłów 4 listopada 2023 - 13:00
Hetman Włoszczowa 9 - 0 Wisła Sandomierz 5 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
GKS Nowiny 11 - 0 Wisła Sandomierz 11 listopada 2023 - 13:00
Arka Pawłów 3 - 1 Hetman Włoszczowa 12 listopada 2023 - 13:30
Stal Kunów 0 - 3 Korona II Kielce 12 listopada 2023 - 13:00
vo, na boisku 2-3
Neptun Końskie 0 - 0 Pogoń 1945 Staszów 12 listopada 2023 - 13:00
Klimontowianka Klimontów 4 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna 12 listopada 2023 - 13:00
Łysica Bodzentyn 1 - 0 AKS 1947 Busko Zdrój 12 listopada 2023 - 13:00
Orlęta Kielce 1 - 0 Alit Ożarów 11 listopada 2023 - 13:00
Moravia Morawica 1 - 2 GKS Rudki 12 listopada 2023 - 13:00
Spartakus Daleszyce 0 - 3 Wierna Małogoszcz 12 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
Wierna Małogoszcz 0 - 1 GKS Nowiny 18 listopada 2023 - 11:00
GKS Rudki 2 - 1 Spartakus Daleszyce 18 listopada 2023 - 10:00
Alit Ożarów 2 - 2 Moravia Morawica 18 listopada 2023 - 12:00
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 1 Orlęta Kielce 18 listopada 2023 - 12:00
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 1 Łysica Bodzentyn 18 listopada 2023 - 12:00
Pogoń 1945 Staszów 2 - 2 Klimontowianka Klimontów 18 listopada 2023 - 13:30
Korona II Kielce 2 - 0 Neptun Końskie 2 marca 2024 - 12:45
Hetman Włoszczowa 5 - 2 Stal Kunów 19 listopada 2023 - 12:00
Wisła Sandomierz 0 - 11 Arka Pawłów 19 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 18 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
GKS Rudki 0 - 3 Wierna Małogoszcz 10 marca 2024 - 14:00
GKS Nowiny 3 - 0 Arka Pawłów 9 marca 2024 - 11:00
Wisła Sandomierz 3 - 1 Stal Kunów 10 marca 2024 - 14:00
Hetman Włoszczowa 1 - 3 Neptun Końskie 10 marca 2024 - 14:00
Korona II Kielce 2 - 1 Klimontowianka Klimontów 10 marca 2024 - 15:15
Pogoń 1945 Staszów 0 - 2 Łysica Bodzentyn 9 marca 2024 - 14:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3 - 1 Orlęta Kielce 9 marca 2024 - 14:00
AKS 1947 Busko Zdrój 0 - 3 Moravia Morawica 10 marca 2024 - 14:00
Alit Ożarów 3 - 1 Spartakus Daleszyce 9 marca 2024 - 11:00
Kolejka 19 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
GKS Rudki 0 - 1 GKS Nowiny 16 marca 2024 - 13:00
Wierna Małogoszcz 1 - 2 Alit Ożarów 16 marca 2024 - 14:00
Spartakus Daleszyce 2 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 17 marca 2024 - 14:00
Moravia Morawica 1 - 3 Granat Skarżysko-Kamienna 17 kwietnia 2024 - 17:15
Orlęta Kielce 3 - 1 Pogoń 1945 Staszów 16 marca 2024 - 14:00
Łysica Bodzentyn 3 - 1 Korona II Kielce 17 marca 2024 - 13:00
Klimontowianka Klimontów 7 - 0 Hetman Włoszczowa 17 marca 2024 - 14:00
Wisła Sandomierz 2 - 2 Neptun Końskie 17 marca 2024 - 14:00
Stal Kunów 0 - 4 Arka Pawłów 17 marca 2024 - 14:00
Kolejka 20 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Stal Kunów 1 - 2 GKS Nowiny 24 marca 2024 - 15:00
Arka Pawłów 5 - 2 Neptun Końskie 24 marca 2024 - 15:00
Wisła Sandomierz 0 - 0 Klimontowianka Klimontów 24 marca 2024 - 15:00
Hetman Włoszczowa 1 - 2 Łysica Bodzentyn 24 marca 2024 - 15:00
Korona II Kielce 2 - 1 Orlęta Kielce 23 marca 2024 - 11:00
Pogoń 1945 Staszów 0 - 1 Moravia Morawica 23 marca 2024 - 15:00
Granat Skarżysko-Kamienna 0 - 1 Spartakus Daleszyce 23 marca 2024 - 12:00
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 2 Wierna Małogoszcz 24 marca 2024 - 15:00
Alit Ożarów 0 - 2 GKS Rudki 23 marca 2024 - 11:00
Kolejka 21 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
Alit Ożarów 1 - 0 GKS Nowiny 30 marca 2024 - 11:00
GKS Rudki 0 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 30 marca 2024 - 11:00
Wierna Małogoszcz 0 - 0 Granat Skarżysko-Kamienna 30 marca 2024 - 11:00
Spartakus Daleszyce 2 - 0 Pogoń 1945 Staszów 30 marca 2024 - 15:00
Moravia Morawica 0 - 4 Korona II Kielce 30 marca 2024 - 15:00
Orlęta Kielce 6 - 2 Hetman Włoszczowa 30 marca 2024 - 15:00
Łysica Bodzentyn 5 - 2 Wisła Sandomierz 30 marca 2024 - 15:00
Klimontowianka Klimontów 2 - 2 Arka Pawłów 30 marca 2024 - 15:00
Neptun Końskie 4 - 0 Stal Kunów 30 marca 2024 - 15:00
Kolejka 22 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
GKS Nowiny 3 - 4 Neptun Końskie 6 kwietnia 2024 - 11:00
Stal Kunów 0 - 2 Klimontowianka Klimontów 7 kwietnia 2024 - 16:00
Arka Pawłów 3 - 4 Łysica Bodzentyn 7 kwietnia 2024 - 15:00
Wisła Sandomierz 0 - 0 Orlęta Kielce 6 kwietnia 2024 - 16:00
Hetman Włoszczowa 1 - 3 Moravia Morawica 7 kwietnia 2024 - 16:00
Korona II Kielce 5 - 0 Spartakus Daleszyce 7 kwietnia 2024 - 11:00
Pogoń 1945 Staszów 3 - 0 Wierna Małogoszcz 6 kwietnia 2024 - 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3 - 0 GKS Rudki 6 kwietnia 2024 - 16:00
AKS 1947 Busko Zdrój 1 - 3 Alit Ożarów 6 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 23 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 2 GKS Nowiny 14 kwietnia 2024 - 17:00
Alit Ożarów 4 - 0 Granat Skarżysko-Kamienna 13 kwietnia 2024 - 16:00
GKS Rudki 2 - 1 Pogoń 1945 Staszów 14 kwietnia 2024 - 16:00
Wierna Małogoszcz 1 - 1 Korona II Kielce 13 kwietnia 2024 - 16:00
Spartakus Daleszyce 4 - 0 Hetman Włoszczowa 14 kwietnia 2024 - 16:00
Moravia Morawica 9 - 0 Wisła Sandomierz 14 kwietnia 2024 - 16:00
Orlęta Kielce 2 - 4 Arka Pawłów 14 kwietnia 2024 - 16:00
Łysica Bodzentyn 9 - 0 Stal Kunów 14 kwietnia 2024 - 16:00
Klimontowianka Klimontów 1 - 0 Neptun Końskie 14 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 24 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
GKS Nowiny 1 - 1 Klimontowianka Klimontów 21 kwietnia 2024 - 17:00
Neptun Końskie 1 - 2 Łysica Bodzentyn 21 kwietnia 2024 - 16:00
Stal Kunów 0 - 6 Orlęta Kielce 20 kwietnia 2024 - 16:00
Arka Pawłów 0 - 3 Moravia Morawica 21 kwietnia 2024 - 16:00
Wisła Sandomierz 0 - 4 Spartakus Daleszyce 20 kwietnia 2024 - 16:00
Hetman Włoszczowa 1 - 2 Wierna Małogoszcz 21 kwietnia 2024 - 16:00
Korona II Kielce 1 - 0 GKS Rudki 20 kwietnia 2024 - 11:30
Pogoń 1945 Staszów 0 - 2 Alit Ożarów 20 kwietnia 2024 - 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 20 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 25 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Granat Skarżysko-Kamienna - GKS Nowiny 27 kwietnia 2024 - 12:00
AKS 1947 Busko Zdrój - Pogoń 1945 Staszów 28 kwietnia 2024 - 16:00
Alit Ożarów - Korona II Kielce 27 kwietnia 2024 - 16:00
GKS Rudki - Hetman Włoszczowa 27 kwietnia 2024 - 14:00
Wierna Małogoszcz - Wisła Sandomierz 27 kwietnia 2024 - 12:00
Spartakus Daleszyce - Arka Pawłów 28 kwietnia 2024 - 16:00
Moravia Morawica - Stal Kunów 28 kwietnia 2024 - 16:00
Orlęta Kielce - Neptun Końskie 28 kwietnia 2024 - 16:00
Łysica Bodzentyn - Klimontowianka Klimontów 27 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 26 - 1. maja 2024 [szczegóły]  
GKS Nowiny - Łysica Bodzentyn 1 maja 2024 - 17:00
Klimontowianka Klimontów - Orlęta Kielce 1 maja 2024 - 17:00
Neptun Końskie - Moravia Morawica 1 maja 2024 - 15:00
Stal Kunów - Spartakus Daleszyce 1 maja 2024 - 17:00
Arka Pawłów - Wierna Małogoszcz 1 maja 2024 - 16:00
Wisła Sandomierz - GKS Rudki 1 maja 2024 - 17:00
Hetman Włoszczowa - Alit Ożarów 1 maja 2024 - 11:00
Korona II Kielce - AKS 1947 Busko Zdrój 1 maja 2024 - 17:00
Pogoń 1945 Staszów - Granat Skarżysko-Kamienna 1 maja 2024 - 17:30
Kolejka 27 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Pogoń 1945 Staszów - GKS Nowiny 4 maja 2024 - 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna - Korona II Kielce 5 maja 2024 - 13:00
AKS 1947 Busko Zdrój - Hetman Włoszczowa 5 maja 2024 - 17:00
Alit Ożarów - Wisła Sandomierz 4 maja 2024 - 17:00
GKS Rudki - Arka Pawłów 4 maja 2024 - 16:00
Wierna Małogoszcz - Stal Kunów 5 maja 2024 - 14:00
Spartakus Daleszyce - Neptun Końskie 5 maja 2024 - 17:00
Moravia Morawica - Klimontowianka Klimontów 5 maja 2024 - 17:00
Orlęta Kielce - Łysica Bodzentyn 5 maja 2024 - 17:00
Kolejka 28 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
GKS Nowiny - Orlęta Kielce 12 maja 2024 - 17:00
Łysica Bodzentyn - Moravia Morawica 12 maja 2024 - 17:00
Klimontowianka Klimontów - Spartakus Daleszyce 12 maja 2024 - 17:00
Neptun Końskie - Wierna Małogoszcz 12 maja 2024 - 15:00
Stal Kunów - GKS Rudki 12 maja 2024 - 17:00
Arka Pawłów - Alit Ożarów 12 maja 2024 - 16:00
Wisła Sandomierz - AKS 1947 Busko Zdrój 12 maja 2024 - 17:00
Hetman Włoszczowa - Granat Skarżysko-Kamienna 12 maja 2024 - 17:00
Korona II Kielce - Pogoń 1945 Staszów 12 maja 2024 - 17:00
Kolejka 29 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Korona II Kielce - GKS Nowiny 19 maja 2024 - 17:00
Pogoń 1945 Staszów - Hetman Włoszczowa 18 maja 2024 - 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna - Wisła Sandomierz 19 maja 2024 - 17:00
AKS 1947 Busko Zdrój - Arka Pawłów 19 maja 2024 - 17:00
Alit Ożarów - Stal Kunów 18 maja 2024 - 17:00
GKS Rudki - Neptun Końskie 19 maja 2024 - 17:00
Wierna Małogoszcz - Klimontowianka Klimontów 18 maja 2024 - 11:00
Spartakus Daleszyce - Łysica Bodzentyn 19 maja 2024 - 17:00
Moravia Morawica - Orlęta Kielce 19 maja 2024 - 17:00
Kolejka 30 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
GKS Nowiny - Moravia Morawica 26 maja 2024 - 17:00
Orlęta Kielce - Spartakus Daleszyce 26 maja 2024 - 17:00
Łysica Bodzentyn - Wierna Małogoszcz 26 maja 2024 - 17:00
Klimontowianka Klimontów - GKS Rudki 26 maja 2024 - 17:00
Neptun Końskie - Alit Ożarów 26 maja 2024 - 15:00
Stal Kunów - AKS 1947 Busko Zdrój 26 maja 2024 - 17:00
Arka Pawłów - Granat Skarżysko-Kamienna 26 maja 2024 - 16:00
Wisła Sandomierz - Pogoń 1945 Staszów 26 maja 2024 - 17:00
Hetman Włoszczowa - Korona II Kielce 26 maja 2024 - 17:00
Kolejka 31 - 30. maja 2024 [szczegóły]  
Hetman Włoszczowa - GKS Nowiny 30 maja 2024 - 15:00
Korona II Kielce - Wisła Sandomierz 30 maja 2024 - 15:00
Pogoń 1945 Staszów - Arka Pawłów 30 maja 2024 - 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna - Stal Kunów 30 maja 2024 - 15:00
AKS 1947 Busko Zdrój - Neptun Końskie 30 maja 2024 - 15:00
Alit Ożarów - Klimontowianka Klimontów 30 maja 2024 - 15:00
GKS Rudki - Łysica Bodzentyn 30 maja 2024 - 15:00
Wierna Małogoszcz - Orlęta Kielce 30 maja 2024 - 16:00
Spartakus Daleszyce - Moravia Morawica 30 maja 2024 - 15:00
Kolejka 32 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
GKS Nowiny - Spartakus Daleszyce 2 czerwca 2024 - 17:00
Moravia Morawica - Wierna Małogoszcz 2 czerwca 2024 - 17:00
Orlęta Kielce - GKS Rudki 2 czerwca 2024 - 17:00
Łysica Bodzentyn - Alit Ożarów 2 czerwca 2024 - 17:00
Klimontowianka Klimontów - AKS 1947 Busko Zdrój 2 czerwca 2024 - 17:00
Neptun Końskie - Granat Skarżysko-Kamienna 2 czerwca 2024 - 17:00
Stal Kunów - Pogoń 1945 Staszów 2 czerwca 2024 - 17:00
Arka Pawłów - Korona II Kielce 2 czerwca 2024 - 17:00
Wisła Sandomierz - Hetman Włoszczowa 2 czerwca 2024 - 17:00
Kolejka 33 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Wisła Sandomierz - GKS Nowiny 9 czerwca 2024 - 17:00
Hetman Włoszczowa - Arka Pawłów 9 czerwca 2024 - 17:00
Korona II Kielce - Stal Kunów 9 czerwca 2024 - 17:00
Pogoń 1945 Staszów - Neptun Końskie 8 czerwca 2024 - 14:00
Granat Skarżysko-Kamienna - Klimontowianka Klimontów 9 czerwca 2024 - 17:00
AKS 1947 Busko Zdrój - Łysica Bodzentyn 9 czerwca 2024 - 17:00
Alit Ożarów - Orlęta Kielce 8 czerwca 2024 - 17:00
GKS Rudki - Moravia Morawica 9 czerwca 2024 - 17:00
Wierna Małogoszcz - Spartakus Daleszyce 8 czerwca 2024 - 11:00
Kolejka 34 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły]  
GKS Nowiny - Wierna Małogoszcz 16 czerwca 2024 - 17:00
Spartakus Daleszyce - GKS Rudki 16 czerwca 2024 - 17:00
Moravia Morawica - Alit Ożarów 16 czerwca 2024 - 17:00
Orlęta Kielce - AKS 1947 Busko Zdrój 16 czerwca 2024 - 17:00
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 16 czerwca 2024 - 17:00
Klimontowianka Klimontów - Pogoń 1945 Staszów 16 czerwca 2024 - 17:00
Neptun Końskie - Korona II Kielce 16 czerwca 2024 - 17:00
Stal Kunów - Hetman Włoszczowa 16 czerwca 2024 - 17:00
Arka Pawłów - Wisła Sandomierz 16 czerwca 2024 - 17:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE