IV liga - wielkopolska - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kotwica Kórnik 34 79 25 4 5 99 - 41
2. Lipno Stęszew 34 71 21 8 5 85 - 41
3. Obra Kościan 34 66 20 6 8 64 - 47
4. Huragan Pobiedziska 34 62 19 5 10 60 - 38
5. Polonia 1912 Leszno 34 60 18 6 10 52 - 35
6. Nielba Wągrowiec 34 57 16 9 9 70 - 45
7. Polonia Chodzież 34 52 15 7 12 59 - 56
8. Victoria Września 34 48 14 6 14 71 - 58
9. Mieszko Gniezno 34 47 14 5 15 65 - 58 2 6 2 0 0 10 - 4
10. Wiara Lecha Poznań 34 47 14 5 15 53 - 55 2 0 0 0 2 4 - 10
11. LKS Gołuchów 34 44 12 8 14 54 - 62
12. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 34 42 11 9 14 45 - 50
13. Centra Ostrów Wielkopolski 34 41 11 8 15 54 - 80
14. Jarota Jarocin 34 33 9 6 19 58 - 86
15. Korona Piaski 34 31 8 7 19 53 - 65
16. Polonia Kępno 34 29 6 11 17 40 - 72
17. Tarnovia Tarnowo Podgórne 34 27 7 6 21 51 - 69
18. Pogoń Łobżenica 34 21 5 6 23 44 - 119


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 18

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 - 6 Lipno Stęszew 5 sierpnia 2023 - 17:00
Korona Piaski 1 - 2 Obra Kościan 5 sierpnia 2023 - 17:00
Polonia Chodzież 0 - 2 Kotwica Kórnik 5 sierpnia 2023 - 17:00
Huragan Pobiedziska 2 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 5 sierpnia 2023 - 16:00
Mieszko Gniezno 0 - 4 LKS Gołuchów 5 sierpnia 2023 - 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Wiara Lecha Poznań 5 sierpnia 2023 - 17:00
Nielba Wągrowiec 2 - 1 Polonia 1912 Leszno 5 sierpnia 2023 - 17:00
Polonia Kępno 4 - 1 Victoria Września 5 sierpnia 2023 - 17:00
Pogoń Łobżenica 4 - 3 Jarota Jarocin 5 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Wiara Lecha Poznań 5 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 12 sierpnia 2023 - 18:00
LKS Gołuchów 2 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 12 sierpnia 2023 - 14:00
Kotwica Kórnik 4 - 1 Mieszko Gniezno 12 sierpnia 2023 - 11:00
Nielba Wągrowiec 2 - 1 Victoria Września 12 sierpnia 2023 - 12:00
Obra Kościan 2 - 0 Polonia Chodzież 12 sierpnia 2023 - 16:00
Jarota Jarocin 1 - 3 Korona Piaski 12 sierpnia 2023 - 17:00
Lipno Stęszew 5 - 2 Pogoń Łobżenica 12 sierpnia 2023 - 17:00
Polonia 1912 Leszno 1 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 12 sierpnia 2023 - 11:00
Huragan Pobiedziska 3 - 0 Polonia Kępno 11 sierpnia 2023 - 19:00
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 2 Polonia Kępno 15 sierpnia 2023 - 11:00
Nielba Wągrowiec 0 - 1 Huragan Pobiedziska 15 sierpnia 2023 - 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 - 2 Victoria Września 15 sierpnia 2023 - 17:00
Pogoń Łobżenica 3 - 1 Polonia 1912 Leszno 15 sierpnia 2023 - 17:00
Korona Piaski 2 - 2 Lipno Stęszew 15 sierpnia 2023 - 17:00
Polonia Chodzież 3 - 2 Jarota Jarocin 15 sierpnia 2023 - 17:30
Mieszko Gniezno 3 - 0 Obra Kościan 15 sierpnia 2023 - 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 1 Kotwica Kórnik 15 sierpnia 2023 - 12:00
Wiara Lecha Poznań 1 - 0 LKS Gołuchów 15 sierpnia 2023 - 19:00
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Centra Ostrów Wielkopolski 4 - 1 LKS Gołuchów 19 sierpnia 2023 - 11:00
Kotwica Kórnik 1 - 1 Wiara Lecha Poznań 20 sierpnia 2023 - 11:00
Jarota Jarocin 2 - 0 Mieszko Gniezno 19 sierpnia 2023 - 16:00
Lipno Stęszew 5 - 0 Polonia Chodzież 19 sierpnia 2023 - 17:00
Polonia 1912 Leszno 3 - 0 Korona Piaski 19 sierpnia 2023 - 15:00
Victoria Września 7 - 1 Pogoń Łobżenica 19 sierpnia 2023 - 16:00
Obra Kościan 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 19 sierpnia 2023 - 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 - 2 Huragan Pobiedziska 19 sierpnia 2023 - 17:00
Polonia Kępno 0 - 4 Nielba Wągrowiec 19 sierpnia 2023 - 15:00
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5 - 0 Polonia Kępno 25 sierpnia 2023 - 18:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Nielba Wągrowiec 26 sierpnia 2023 - 17:00
Huragan Pobiedziska 4 - 0 Pogoń Łobżenica 26 sierpnia 2023 - 17:00
Korona Piaski 2 - 4 Victoria Września 26 sierpnia 2023 - 15:00
Polonia 1912 Leszno 1 - 0 Polonia Chodzież 27 sierpnia 2023 - 11:00
Mieszko Gniezno 0 - 4 Lipno Stęszew 26 sierpnia 2023 - 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 - 1 Jarota Jarocin 30 sierpnia 2023 - 17:30
Wiara Lecha Poznań 2 - 3 Obra Kościan 26 sierpnia 2023 - 19:00
LKS Gołuchów 2 - 3 Kotwica Kórnik 26 sierpnia 2023 - 16:00
Kolejka 6 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Obra Kościan 1 - 2 LKS Gołuchów 2 września 2023 - 16:00
Lipno Stęszew 2 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 września 2023 - 17:00
Polonia 1912 Leszno 1 - 0 Mieszko Gniezno 2 września 2023 - 16:00
Victoria Września 4 - 1 Polonia Chodzież 2 września 2023 - 16:00
Huragan Pobiedziska 2 - 1 Korona Piaski 2 września 2023 - 16:00
Polonia Kępno 2 - 2 Pogoń Łobżenica 2 września 2023 - 16:00
Nielba Wągrowiec 2 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 września 2023 - 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 2 Kotwica Kórnik 2 września 2023 - 14:00
Jarota Jarocin 2 - 2 Wiara Lecha Poznań 3 września 2023 - 16:00
Kolejka 7 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Korona Piaski 0 - 1 Polonia Kępno 9 września 2023 - 15:00
Polonia Chodzież 2 - 2 Huragan Pobiedziska 9 września 2023 - 17:00
Mieszko Gniezno 1 - 3 Victoria Września 9 września 2023 - 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 2 Polonia 1912 Leszno 10 września 2023 - 16:00
Wiara Lecha Poznań 1 - 4 Lipno Stęszew 9 września 2023 - 19:00
LKS Gołuchów 1 - 3 Jarota Jarocin 7 września 2023 - 17:00
Kotwica Kórnik 2 - 0 Obra Kościan 9 września 2023 - 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 10 września 2023 - 17:00
Pogoń Łobżenica 2 - 4 Nielba Wągrowiec 10 września 2023 - 17:00
Kolejka 8 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Lipno Stęszew 2 - 2 LKS Gołuchów 16 września 2023 - 15:00
Polonia 1912 Leszno 2 - 1 Wiara Lecha Poznań 17 września 2023 - 16:00
Victoria Września 3 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 16 września 2023 - 15:00
Huragan Pobiedziska 4 - 0 Mieszko Gniezno 15 września 2023 - 18:30
Polonia Kępno 0 - 2 Polonia Chodzież 16 września 2023 - 16:00
Nielba Wągrowiec 3 - 1 Korona Piaski 16 września 2023 - 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 0 Pogoń Łobżenica 16 września 2023 - 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 2 Obra Kościan 16 września 2023 - 14:00
Jarota Jarocin 5 - 0 Kotwica Kórnik 16 września 2023 - 16:00
Kolejka 9 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
LKS Gołuchów 0 - 3 Polonia 1912 Leszno 23 września 2023 - 14:00
Pogoń Łobżenica 2 - 5 Centra Ostrów Wielkopolski 24 września 2023 - 16:30
Korona Piaski 1 - 4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 23 września 2023 - 16:00
Polonia Chodzież 0 - 5 Nielba Wągrowiec 23 września 2023 - 14:00
Mieszko Gniezno 3 - 3 Polonia Kępno 23 września 2023 - 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 3 Huragan Pobiedziska 23 września 2023 - 11:00
Victoria Września 1 - 2 Wiara Lecha Poznań 24 września 2023 - 15:00
Kotwica Kórnik 3 - 1 Lipno Stęszew 23 września 2023 - 12:00
Obra Kościan 0 - 0 Jarota Jarocin 23 września 2023 - 16:00
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Polonia 1912 Leszno 2 - 2 Kotwica Kórnik 30 września 2023 - 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 - 0 Polonia Chodzież 30 września 2023 - 16:00
Pogoń Łobżenica 0 - 2 Korona Piaski 1 października 2023 - 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 6 - 2 Jarota Jarocin 30 września 2023 - 11:00
Lipno Stęszew 5 - 0 Obra Kościan 30 września 2023 - 15:00
Victoria Września 1 - 1 LKS Gołuchów 30 września 2023 - 15:00
Huragan Pobiedziska 2 - 1 Wiara Lecha Poznań 30 września 2023 - 15:00
Polonia Kępno 0 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 września 2023 - 16:00
Nielba Wągrowiec 0 - 0 Mieszko Gniezno 30 września 2023 - 14:00
Kolejka 11 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Mieszko Gniezno 2 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 października 2023 - 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 2 Nielba Wągrowiec 7 października 2023 - 15:00
Wiara Lecha Poznań 2 - 0 Polonia Kępno 7 października 2023 - 19:00
LKS Gołuchów 2 - 1 Huragan Pobiedziska 7 października 2023 - 14:00
Kotwica Kórnik 5 - 1 Victoria Września 7 października 2023 - 13:00
Obra Kościan 0 - 3 Polonia 1912 Leszno 7 października 2023 - 15:00
Lipno Stęszew 3 - 0 Jarota Jarocin 7 października 2023 - 14:00
Korona Piaski 1 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 7 października 2023 - 15:00
Pogoń Łobżenica 1 - 1 Polonia Chodzież 7 października 2023 - 15:00
Kolejka 12 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Victoria Września 2 - 3 Obra Kościan 14 października 2023 - 15:00
Huragan Pobiedziska 0 - 0 Kotwica Kórnik 14 października 2023 - 16:00
Polonia Kępno 1 - 1 LKS Gołuchów 14 października 2023 - 15:00
Nielba Wągrowiec 1 - 0 Wiara Lecha Poznań 14 października 2023 - 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 14 października 2023 - 15:00
Pogoń Łobżenica 1 - 6 Mieszko Gniezno 14 października 2023 - 12:00
Korona Piaski 4 - 2 Polonia Chodzież 14 października 2023 - 14:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 1 Lipno Stęszew 14 października 2023 - 14:00
Polonia 1912 Leszno 0 - 1 Jarota Jarocin 14 października 2023 - 15:00
Kolejka 13 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7 - 2 Pogoń Łobżenica 21 października 2023 - 14:00
LKS Gołuchów 2 - 3 Nielba Wągrowiec 22 października 2023 - 13:00
Kotwica Kórnik 2 - 0 Polonia Kępno 21 października 2023 - 13:00
Lipno Stęszew 1 - 2 Polonia 1912 Leszno 21 października 2023 - 13:00
Obra Kościan 1 - 0 Huragan Pobiedziska 21 października 2023 - 14:00
Wiara Lecha Poznań 2 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 października 2023 - 19:00
Jarota Jarocin 0 - 1 Victoria Września 21 października 2023 - 15:30
Polonia Chodzież 5 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski 21 października 2023 - 14:00
Mieszko Gniezno 2 - 0 Korona Piaski 21 października 2023 - 11:00
Kolejka 14 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 - 3 LKS Gołuchów 28 października 2023 - 15:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 1 Polonia 1912 Leszno 28 października 2023 - 13:00
Lipno Stęszew 1 - 0 Victoria Września 28 listopada 2023 - 20:00
Huragan Pobiedziska 2 - 2 Jarota Jarocin 29 października 2023 - 15:00
Polonia Kępno 1 - 2 Obra Kościan 28 października 2023 - 11:00
Pogoń Łobżenica 0 - 2 Wiara Lecha Poznań 28 października 2023 - 14:00
Korona Piaski 1 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 28 października 2023 - 13:00
Polonia Chodzież 2 - 0 Mieszko Gniezno 29 października 2023 - 14:00
Nielba Wągrowiec 0 - 1 Kotwica Kórnik 28 października 2023 - 14:00
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Obra Kościan 2 - 1 Nielba Wągrowiec 4 listopada 2023 - 13:00
Jarota Jarocin 3 - 3 Polonia Kępno 4 listopada 2023 - 14:00
Lipno Stęszew 2 - 1 Huragan Pobiedziska 4 listopada 2023 - 13:00
Polonia 1912 Leszno 2 - 2 Victoria Września 4 listopada 2023 - 14:00
LKS Gołuchów 3 - 3 Pogoń Łobżenica 4 listopada 2023 - 11:00
Korona Piaski 1 - 2 Wiara Lecha Poznań 5 listopada 2023 - 13:00
Mieszko Gniezno 1 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski 4 listopada 2023 - 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 1 Polonia Chodzież 4 listopada 2023 - 13:00
Kotwica Kórnik 4 - 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 9 marca 2024 - 15:30
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Pogoń Łobżenica 3 - 1 Kotwica Kórnik 11 listopada 2023 - 13:00
Korona Piaski 3 - 4 LKS Gołuchów 11 listopada 2023 - 13:00
Wiara Lecha Poznań 1 - 2 Polonia Chodzież 11 listopada 2023 - 20:00
Mieszko Gniezno 3 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 11 listopada 2023 - 14:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Victoria Września 11 listopada 2023 - 13:00
Huragan Pobiedziska 3 - 0 Polonia 1912 Leszno 11 listopada 2023 - 14:00
vo, na boisku 2-3
Polonia Kępno 1 - 1 Lipno Stęszew 12 listopada 2023 - 13:00
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Jarota Jarocin 11 listopada 2023 - 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 - 2 Obra Kościan 11 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
Jarota Jarocin 4 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 18 listopada 2023 - 13:30
Lipno Stęszew 3 - 6 Nielba Wągrowiec 18 listopada 2023 - 12:00
Polonia 1912 Leszno 2 - 1 Polonia Kępno 18 listopada 2023 - 12:00
Victoria Września 1 - 2 Huragan Pobiedziska 18 listopada 2023 - 12:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 18 listopada 2023 - 17:00
Wiara Lecha Poznań 2 - 6 Mieszko Gniezno 18 listopada 2023 - 19:00
LKS Gołuchów 1 - 0 Polonia Chodzież 18 listopada 2023 - 11:00
Kotwica Kórnik 7 - 1 Korona Piaski 18 listopada 2023 - 13:00
Obra Kościan 5 - 0 Pogoń Łobżenica 18 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 18 - 25/26. listopada 2023 [szczegóły]  
Lipno Stęszew 4 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 26 listopada 2023 - 14:00
Obra Kościan 1 - 1 Korona Piaski 25 listopada 2023 - 13:00
Kotwica Kórnik 3 - 1 Polonia Chodzież 25 listopada 2023 - 14:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 2 Huragan Pobiedziska 25 listopada 2023 - 11:00
LKS Gołuchów 1 - 2 Mieszko Gniezno 25 listopada 2023 - 11:00
Wiara Lecha Poznań 3 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 25 listopada 2023 - 15:00
Polonia 1912 Leszno 1 - 1 Nielba Wągrowiec 25 listopada 2023 - 12:00
Victoria Września 3 - 1 Polonia Kępno 25 listopada 2023 - 12:00
Jarota Jarocin 2 - 1 Pogoń Łobżenica 25 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 19 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 0 Wiara Lecha Poznań 17 marca 2024 - 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4 - 0 LKS Gołuchów 16 marca 2024 - 15:00
Mieszko Gniezno 2 - 0 Kotwica Kórnik 17 marca 2024 - 18:00
Victoria Września 0 - 1 Nielba Wągrowiec 1 maja 2024 - 13:00
Polonia Chodzież 0 - 2 Obra Kościan 16 marca 2024 - 14:00
Korona Piaski 2 - 0 Jarota Jarocin 16 marca 2024 - 14:00
Pogoń Łobżenica 2 - 3 Lipno Stęszew 16 marca 2024 - 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 1 Polonia 1912 Leszno 16 marca 2024 - 15:00
Polonia Kępno 0 - 1 Huragan Pobiedziska 16 marca 2024 - 14:00
Kolejka 20 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Polonia Kępno 2 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski 23 marca 2024 - 14:00
Huragan Pobiedziska 2 - 1 Nielba Wągrowiec 23 marca 2024 - 16:00
Victoria Września 2 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 23 marca 2024 - 14:00
Polonia 1912 Leszno 4 - 0 Pogoń Łobżenica 23 marca 2024 - 14:00
Lipno Stęszew 1 - 0 Korona Piaski 23 marca 2024 - 14:00
Jarota Jarocin 0 - 4 Polonia Chodzież 23 marca 2024 - 15:30
Obra Kościan 2 - 1 Mieszko Gniezno 23 marca 2024 - 15:00
Kotwica Kórnik 2 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 23 marca 2024 - 14:30
LKS Gołuchów 0 - 1 Wiara Lecha Poznań 23 marca 2024 - 14:00
Kolejka 21 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
LKS Gołuchów 1 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 30 marca 2024 - 11:00
Wiara Lecha Poznań 2 - 5 Kotwica Kórnik 30 marca 2024 - 12:00
Mieszko Gniezno 7 - 0 Jarota Jarocin 30 marca 2024 - 11:00
Polonia Chodzież 2 - 2 Lipno Stęszew 30 marca 2024 - 11:00
Korona Piaski 0 - 0 Polonia 1912 Leszno 30 marca 2024 - 14:00
Pogoń Łobżenica 0 - 3 Victoria Września 30 marca 2024 - 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Obra Kościan 29 marca 2024 - 16:00
Huragan Pobiedziska 2 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 30 marca 2024 - 16:00
Nielba Wągrowiec 4 - 0 Polonia Kępno 30 marca 2024 - 12:00
Kolejka 22 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Polonia Kępno 3 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 6 kwietnia 2024 - 15:00
Nielba Wągrowiec 2 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski 6 kwietnia 2024 - 12:00
Pogoń Łobżenica 1 - 2 Huragan Pobiedziska 6 kwietnia 2024 - 16:00
Victoria Września 2 - 1 Korona Piaski 6 kwietnia 2024 - 15:00
Polonia Chodzież 2 - 2 Polonia 1912 Leszno 6 kwietnia 2024 - 11:00
Lipno Stęszew 2 - 2 Mieszko Gniezno 6 kwietnia 2024 - 15:00
Jarota Jarocin 0 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6 kwietnia 2024 - 15:00
Obra Kościan 1 - 0 Wiara Lecha Poznań 6 kwietnia 2024 - 16:00
Kotwica Kórnik 5 - 3 LKS Gołuchów 6 kwietnia 2024 - 12:00
Kolejka 23 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
LKS Gołuchów 0 - 1 Obra Kościan 13 kwietnia 2024 - 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 3 Lipno Stęszew 13 kwietnia 2024 - 14:00
Mieszko Gniezno 2 - 0 Polonia 1912 Leszno 12 kwietnia 2024 - 18:30
Polonia Chodzież 1 - 3 Victoria Września 13 kwietnia 2024 - 15:00
Korona Piaski 1 - 1 Huragan Pobiedziska 13 kwietnia 2024 - 15:00
Pogoń Łobżenica 2 - 2 Polonia Kępno 13 kwietnia 2024 - 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 - 3 Nielba Wągrowiec 13 kwietnia 2024 - 15:00
Kotwica Kórnik 7 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 13 kwietnia 2024 - 13:00
Wiara Lecha Poznań 3 - 1 Jarota Jarocin 14 kwietnia 2024 - 16:30
Kolejka 24 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Polonia Kępno 2 - 2 Korona Piaski 20 kwietnia 2024 - 15:00
Huragan Pobiedziska 0 - 1 Polonia Chodzież 20 kwietnia 2024 - 17:00
Victoria Września 2 - 0 Mieszko Gniezno 20 kwietnia 2024 - 16:00
Polonia 1912 Leszno 2 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 20 kwietnia 2024 - 16:00
Lipno Stęszew 1 - 0 Wiara Lecha Poznań 20 kwietnia 2024 - 17:00
Jarota Jarocin 2 - 3 LKS Gołuchów 20 kwietnia 2024 - 17:00
Obra Kościan 1 - 1 Kotwica Kórnik 20 kwietnia 2024 - 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 20 kwietnia 2024 - 14:00
Nielba Wągrowiec 6 - 0 Pogoń Łobżenica 20 kwietnia 2024 - 14:00
Kolejka 25 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
LKS Gołuchów 1 - 1 Lipno Stęszew 27 kwietnia 2024 - 14:00
Wiara Lecha Poznań 1 - 2 Polonia 1912 Leszno 27 kwietnia 2024 - 19:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 2 Victoria Września 27 kwietnia 2024 - 16:00
Mieszko Gniezno 0 - 3 Huragan Pobiedziska 26 kwietnia 2024 - 19:00
Polonia Chodzież 2 - 1 Polonia Kępno 28 kwietnia 2024 - 11:00
Korona Piaski 0 - 1 Nielba Wągrowiec 27 kwietnia 2024 - 13:00
Pogoń Łobżenica 2 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 27 kwietnia 2024 - 16:00
Obra Kościan 3 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 27 kwietnia 2024 - 16:00
Kotwica Kórnik 7 - 2 Jarota Jarocin 27 kwietnia 2024 - 11:00
Kolejka 26 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Polonia 1912 Leszno 2 - 0 LKS Gołuchów 4 maja 2024 - 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 3 Pogoń Łobżenica 1 maja 2024 - 13:00
vo, na boisku 6-0
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 - 1 Korona Piaski 4 maja 2024 - 16:00
Nielba Wągrowiec 2 - 2 Polonia Chodzież 4 maja 2024 - 14:00
Polonia Kępno 1 - 3 Mieszko Gniezno 4 maja 2024 - 11:00
Huragan Pobiedziska 1 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 maja 2024 - 14:00
Wiara Lecha Poznań 1 - 2 Victoria Września 5 maja 2024 - 19:00
Lipno Stęszew 0 - 2 Kotwica Kórnik 1 maja 2024 - 13:00
Jarota Jarocin 2 - 3 Obra Kościan 4 maja 2024 - 17:00
Kolejka 27 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik 1 - 0 Polonia 1912 Leszno 11 maja 2024 - 13:00
Polonia Chodzież 1 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 12 maja 2024 - 14:00
Korona Piaski 4 - 0 Pogoń Łobżenica 11 maja 2024 - 16:00
Jarota Jarocin 4 - 3 Centra Ostrów Wielkopolski 11 maja 2024 - 16:00
Obra Kościan 1 - 1 Lipno Stęszew 11 maja 2024 - 16:00
LKS Gołuchów 2 - 1 Victoria Września 11 maja 2024 - 14:00
Wiara Lecha Poznań 2 - 1 Huragan Pobiedziska 11 maja 2024 - 19:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Polonia Kępno 11 maja 2024 - 13:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 Nielba Wągrowiec 10 maja 2024 - 19:00
Kolejka 28 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 0 Mieszko Gniezno 19 maja 2024 - 17:00
Nielba Wągrowiec 1 - 3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 18 maja 2024 - 14:00
Polonia Kępno 0 - 0 Wiara Lecha Poznań 18 maja 2024 - 16:00
Huragan Pobiedziska 3 - 1 LKS Gołuchów 18 maja 2024 - 14:00
Victoria Września 2 - 3 Kotwica Kórnik 18 maja 2024 - 15:00
Polonia 1912 Leszno 2 - 3 Obra Kościan 19 maja 2024 - 11:00
Jarota Jarocin 2 - 0 Lipno Stęszew 18 maja 2024 - 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 7 Korona Piaski 18 maja 2024 - 14:00
Polonia Chodzież 4 - 2 Pogoń Łobżenica 18 maja 2024 - 15:00
Kolejka 29 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Obra Kościan 2 - 1 Victoria Września 25 maja 2024 - 16:00
Kotwica Kórnik 2 - 1 Huragan Pobiedziska 25 maja 2024 - 13:00
LKS Gołuchów 1 - 1 Polonia Kępno 25 maja 2024 - 14:00
Wiara Lecha Poznań 2 - 1 Nielba Wągrowiec 26 maja 2024 - 19:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 25 maja 2024 - 16:00
Mieszko Gniezno 3 - 3 Pogoń Łobżenica 24 maja 2024 - 19:00
Polonia Chodzież 3 - 2 Korona Piaski 26 maja 2024 - 14:00
Lipno Stęszew 1 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 25 maja 2024 - 17:00
Jarota Jarocin 2 - 1 Polonia 1912 Leszno 26 maja 2024 - 16:00
Kolejka 30 - 30. maja 2024 [szczegóły]  
Pogoń Łobżenica 2 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 maja 2024 - 17:00
Nielba Wągrowiec 1 - 3 LKS Gołuchów 30 maja 2024 - 16:00
Polonia Kępno 0 - 5 Kotwica Kórnik 30 maja 2024 - 16:00
Polonia 1912 Leszno 0 - 2 Lipno Stęszew 30 maja 2024 - 14:00
Huragan Pobiedziska 1 - 0 Obra Kościan 30 maja 2024 - 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 2 Wiara Lecha Poznań 29 maja 2024 - 17:00
Victoria Września 4 - 1 Jarota Jarocin 30 maja 2024 - 15:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 4 Polonia Chodzież 30 maja 2024 - 11:00
Korona Piaski 1 - 3 Mieszko Gniezno 29 maja 2024 - 18:00
Kolejka 31 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
LKS Gołuchów 1 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 18 czerwca 2024 - 18:00
Polonia 1912 Leszno 0 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 2 czerwca 2024 - 12:00
Victoria Września 1 - 2 Lipno Stęszew 19 czerwca 2024 - 18:00
Jarota Jarocin 0 - 2 Huragan Pobiedziska 2 czerwca 2024 - 17:00
Obra Kościan 1 - 4 Polonia Kępno 2 czerwca 2024 - 16:00
Wiara Lecha Poznań 3 - 0 Pogoń Łobżenica 2 czerwca 2024 - 19:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4 - 1 Korona Piaski 2 czerwca 2024 - 14:00
Mieszko Gniezno 3 - 4 Polonia Chodzież 5 czerwca 2024 - 18:00
Kotwica Kórnik 3 - 1 Nielba Wągrowiec 2 czerwca 2024 - 13:00
Kolejka 32 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Nielba Wągrowiec 3 - 4 Obra Kościan 8 czerwca 2024 - 14:00
Polonia Kępno 2 - 1 Jarota Jarocin 8 czerwca 2024 - 16:00
Huragan Pobiedziska 1 - 6 Lipno Stęszew 9 czerwca 2024 - 15:00
Victoria Września 1 - 2 Polonia 1912 Leszno 8 czerwca 2024 - 15:00
Pogoń Łobżenica 0 - 4 LKS Gołuchów 8 czerwca 2024 - 17:00
vo, na boisku 2-4
Wiara Lecha Poznań 3 - 3 Korona Piaski 8 czerwca 2024 - 19:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Mieszko Gniezno 8 czerwca 2024 - 11:00
Polonia Chodzież 0 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 9 czerwca 2024 - 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 3 Kotwica Kórnik 8 czerwca 2024 - 16:00
Kolejka 33 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik 10 - 0 Pogoń Łobżenica 15 czerwca 2024 - 13:00
LKS Gołuchów 2 - 1 Korona Piaski 15 czerwca 2024 - 14:00
Polonia Chodzież 3 - 0 Wiara Lecha Poznań 15 czerwca 2024 - 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 3 Mieszko Gniezno 14 czerwca 2024 - 18:00
Victoria Września 5 - 5 Centra Ostrów Wielkopolski 15 czerwca 2024 - 14:00
Polonia 1912 Leszno 3 - 1 Huragan Pobiedziska 15 czerwca 2024 - 16:00
Lipno Stęszew 6 - 1 Polonia Kępno 15 czerwca 2024 - 16:00
Jarota Jarocin 2 - 2 Nielba Wągrowiec 15 czerwca 2024 - 17:00
Obra Kościan 5 - 3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 15 czerwca 2024 - 14:00
Kolejka 34 - 22/23. czerwca 2024 [szczegóły]  
Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 - 5 Jarota Jarocin 22 czerwca 2024 - 16:00
Nielba Wągrowiec 2 - 2 Lipno Stęszew 22 czerwca 2024 - 16:00
Polonia Kępno 0 - 3 Polonia 1912 Leszno 22 czerwca 2024 - 16:00
Huragan Pobiedziska 2 - 2 Victoria Września 22 czerwca 2024 - 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 20 czerwca 2024 - 18:00
Mieszko Gniezno 4 - 2 Wiara Lecha Poznań 22 czerwca 2024 - 16:00
Polonia Chodzież 4 - 0 LKS Gołuchów 22 czerwca 2024 - 11:00
Korona Piaski 2 - 0 Kotwica Kórnik 22 czerwca 2024 - 16:00
Pogoń Łobżenica 0 - 7 Obra Kościan 22 czerwca 2024 - 15:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE