Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Lechia Piechowice |
2 - 0 |
Czarni Przedwojów |
13 sierpnia 2022
13.08 - 16:00 |
Orzeł Mysłakowice |
7 - 0 |
Pub Gol Jelenia Góra |
13 sierpnia 2022
13.08 - 16:00 |
Orzeł Wojcieszów |
5 - 3 |
Czarni Strzyżowiec |
14 sierpnia 2022
14.08 - 15:00 |
Halniak Miłków |
3 - 1 |
Skalnik Czarny Bór |
14 sierpnia 2022
14.08 - 11:00 |
Rudawy Janowice Wielkie |
3 - 4 |
Piast Bolków |
14 sierpnia 2022
14.08 - 11:00 |
Amfibolit Leszczyniec |
5 - 0 |
Mitex Podgórzyn |
14 sierpnia 2022
14.08 - 11:00 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
4 - 0 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
14 sierpnia 2022
14.08 - 11:00 |
vo, na boisku 4-2 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
0 - 1 |
Olimpia Kamienna Góra |
14 sierpnia 2022
14.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Czarni Strzyżowiec |
0 - 5 |
Orzeł Mysłakowice |
21 sierpnia 2022
21.08 - 15:00 |
Olimpia Kamienna Góra |
4 - 1 |
Halniak Miłków |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Czarni Przedwojów |
1 - 4 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Piast Bolków |
1 - 5 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
20 sierpnia 2022
20.08 - 15:00 |
Lechia Piechowice |
3 - 1 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
21 sierpnia 2022
21.08 - 11:00 |
Skalnik Czarny Bór |
0 - 1 |
Amfibolit Leszczyniec |
21 sierpnia 2022
21.08 - 11:00 |
Mitex Podgórzyn |
0 - 6 |
Orzeł Wojcieszów |
21 sierpnia 2022
21.08 - 11:00 |
Pub Gol Jelenia Góra |
5 - 2 |
Rudawy Janowice Wielkie |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Wojcieszów |
0 - 1 |
Skalnik Czarny Bór |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
4 - 4 |
Piast Bolków |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Orzeł Mysłakowice |
2 - 2 |
Mitex Podgórzyn |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Amfibolit Leszczyniec |
1 - 3 |
Olimpia Kamienna Góra |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
8 - 1 |
Pub Gol Jelenia Góra |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Czarni Strzyżowiec |
4 - 2 |
Rudawy Janowice Wielkie |
28 sierpnia 2022
28.08 - 15:00 |
Halniak Miłków |
0 - 3 |
Lechia Piechowice |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
0 - 2 |
Czarni Przedwojów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Mitex Podgórzyn |
2 - 1 |
Rudawy Janowice Wielkie |
3 września 2022
3.09 - 18:00 |
Pub Gol Jelenia Góra |
1 - 1 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
2 września 2022
2.09 - 19:00 |
Olimpia Kamienna Góra |
1 - 4 |
Orzeł Wojcieszów |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Skalnik Czarny Bór |
0 - 3 |
Orzeł Mysłakowice |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Czarni Przedwojów |
0 - 0 |
Piast Bolków |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Czarni Strzyżowiec |
3 - 2 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Lechia Piechowice |
5 - 2 |
Amfibolit Leszczyniec |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
1 - 5 |
Halniak Miłków |
4 września 2022
4.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Karkonosze II Jelenia Góra |
3 - 2 |
Mitex Podgórzyn |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
Orzeł Wojcieszów |
4 - 3 |
Lechia Piechowice |
10 września 2022
10.09 - 15:00 |
Amfibolit Leszczyniec |
4 - 1 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Piast Bolków |
6 - 2 |
Pub Gol Jelenia Góra |
14 września 2022
14.09 - 17:00 |
Halniak Miłków |
5 - 0 |
Czarni Przedwojów |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
2 - 5 |
Czarni Strzyżowiec |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Orzeł Mysłakowice |
0 - 4 |
Olimpia Kamienna Góra |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Rudawy Janowice Wielkie |
2 - 1 |
Skalnik Czarny Bór |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Czarni Przedwojów |
2 - 2 |
Pub Gol Jelenia Góra |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Olimpia Kamienna Góra |
5 - 1 |
Rudawy Janowice Wielkie |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Lechia Piechowice |
0 - 9 |
Orzeł Mysłakowice |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Halniak Miłków |
1 - 2 |
Amfibolit Leszczyniec |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Mitex Podgórzyn |
1 - 1 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
17 września 2022
17.09 - 16:30 |
Skalnik Czarny Bór |
0 - 11 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Czarni Strzyżowiec |
5 - 1 |
Piast Bolków |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
3 - 4 |
Orzeł Wojcieszów |
18 września 2022
18.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Amfibolit Leszczyniec |
1 - 0 |
Czarni Przedwojów |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Orzeł Wojcieszów |
4 - 1 |
Halniak Miłków |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
0 - 3 |
Olimpia Kamienna Góra |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Piast Bolków |
3 - 0 |
Mitex Podgórzyn |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Orzeł Mysłakowice |
12 - 0 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Rudawy Janowice Wielkie |
1 - 6 |
Lechia Piechowice |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
1 - 3 |
Skalnik Czarny Bór |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Pub Gol Jelenia Góra |
0 - 2 |
Czarni Strzyżowiec |
24 września 2022
24.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Mitex Podgórzyn |
1 - 4 |
Pub Gol Jelenia Góra |
1 października 2022
1.10 - 15:30 |
Czarni Przedwojów |
3 - 1 |
Czarni Strzyżowiec |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Amfibolit Leszczyniec |
3 - 3 |
Orzeł Wojcieszów |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Lechia Piechowice |
3 - 2 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Halniak Miłków |
2 - 9 |
Orzeł Mysłakowice |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Olimpia Kamienna Góra |
8 - 2 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Skalnik Czarny Bór |
2 - 3 |
Piast Bolków |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
2 - 4 |
Rudawy Janowice Wielkie |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
1 - 4 |
Lechia Piechowice |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Orzeł Wojcieszów |
6 - 1 |
Czarni Przedwojów |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Orzeł Mysłakowice |
7 - 0 |
Amfibolit Leszczyniec |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Rudawy Janowice Wielkie |
1 - 3 |
Halniak Miłków |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
3 - 1 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Piast Bolków |
1 - 4 |
Olimpia Kamienna Góra |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Czarni Strzyżowiec |
8 - 1 |
Mitex Podgórzyn |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Pub Gol Jelenia Góra |
3 - 0 |
Skalnik Czarny Bór |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Wojcieszów |
3 - 3 |
Orzeł Mysłakowice |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Czarni Przedwojów |
2 - 1 |
Mitex Podgórzyn |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Amfibolit Leszczyniec |
3 - 2 |
Rudawy Janowice Wielkie |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Skalnik Czarny Bór |
1 - 3 |
Czarni Strzyżowiec |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Lechia Piechowice |
4 - 0 |
Piast Bolków |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Olimpia Kamienna Góra |
7 - 1 |
Pub Gol Jelenia Góra |
15 października 2022
15.10 - 16:00 |
Halniak Miłków |
2 - 0 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
3 - 0 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Rudawy Janowice Wielkie |
1 - 3 |
Orzeł Wojcieszów |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
1 - 6 |
Halniak Miłków |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Czarni Strzyżowiec |
3 - 2 |
Olimpia Kamienna Góra |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Pub Gol Jelenia Góra |
1 - 5 |
Lechia Piechowice |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Piast Bolków |
7 - 4 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Orzeł Mysłakowice |
7 - 2 |
Czarni Przedwojów |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Mitex Podgórzyn |
2 - 2 |
Skalnik Czarny Bór |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
4 - 2 |
Amfibolit Leszczyniec |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Czarni Przedwojów |
3 - 0 |
Skalnik Czarny Bór |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Olimpia Kamienna Góra |
8 - 0 |
Mitex Podgórzyn |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Halniak Miłków |
4 - 1 |
Piast Bolków |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Orzeł Mysłakowice |
11 - 0 |
Rudawy Janowice Wielkie |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Amfibolit Leszczyniec |
6 - 1 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Orzeł Wojcieszów |
1 - 1 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Lechia Piechowice |
3 - 0 |
Czarni Strzyżowiec |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
vo, na boisku 2-0 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
2 - 1 |
Pub Gol Jelenia Góra |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Pub Gol Jelenia Góra |
2 - 4 |
Halniak Miłków |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Mitex Podgórzyn |
0 - 4 |
Lechia Piechowice |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
0 - 9 |
Orzeł Wojcieszów |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Rudawy Janowice Wielkie |
1 - 4 |
Czarni Przedwojów |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
6 - 5 |
Orzeł Mysłakowice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Piast Bolków |
1 - 2 |
Amfibolit Leszczyniec |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Skalnik Czarny Bór |
1 - 6 |
Olimpia Kamienna Góra |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Czarni Strzyżowiec |
2 - 0 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Rudawy Janowice Wielkie |
1 - 6 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
Lechia Piechowice |
7 - 0 |
Skalnik Czarny Bór |
12 listopada 2022
12.11 - 14:30 |
Halniak Miłków |
2 - 0 |
Czarni Strzyżowiec |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Amfibolit Leszczyniec |
4 - 1 |
Pub Gol Jelenia Góra |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Orzeł Wojcieszów |
3 - 2 |
Piast Bolków |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Orzeł Mysłakowice |
3 - 0 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Czarni Przedwojów |
0 - 2 |
Olimpia Kamienna Góra |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
7 - 1 |
Mitex Podgórzyn |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
3 - 4 |
Rudawy Janowice Wielkie |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Pub Gol Jelenia Góra |
0 - 12 |
Orzeł Wojcieszów |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Czarni Strzyżowiec |
3 - 0 |
Amfibolit Leszczyniec |
20 listopada 2022
20.11 - 13:00 |
Olimpia Kamienna Góra |
1 - 1 |
Lechia Piechowice |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
Mitex Podgórzyn |
1 - 1 |
Halniak Miłków |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Skalnik Czarny Bór |
2 - 3 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
6 - 1 |
Czarni Przedwojów |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
Piast Bolków |
2 - 9 |
Orzeł Mysłakowice |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 11/12. marca 2023 [szczegóły] | |
Czarni Przedwojów |
2 - 2 |
Lechia Piechowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Pub Gol Jelenia Góra |
2 - 3 |
Orzeł Mysłakowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Czarni Strzyżowiec |
2 - 1 |
Orzeł Wojcieszów |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
Skalnik Czarny Bór |
0 - 3 |
Halniak Miłków |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Piast Bolków |
1 - 0 |
Rudawy Janowice Wielkie |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Mitex Podgórzyn |
0 - 4 |
Amfibolit Leszczyniec |
12 marca 2023
12.03 - 11:00 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
0 - 13 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
12 marca 2023
12.03 - 18:15 |
Olimpia Kamienna Góra |
7 - 0 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Kolejka 17 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Mysłakowice |
5 - 0 |
Czarni Strzyżowiec |
18 marca 2023
18.03 - 16:00 |
Halniak Miłków |
2 - 7 |
Olimpia Kamienna Góra |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
1 - 4 |
Czarni Przedwojów |
19 marca 2023
19.03 - 18:00 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
4 - 0 |
Piast Bolków |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
2 - 0 |
Lechia Piechowice |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
Amfibolit Leszczyniec |
4 - 0 |
Skalnik Czarny Bór |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Orzeł Wojcieszów |
4 - 0 |
Mitex Podgórzyn |
19 marca 2023
19.03 - 13:00 |
Rudawy Janowice Wielkie |
2 - 1 |
Pub Gol Jelenia Góra |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Kolejka 18 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Skalnik Czarny Bór |
1 - 8 |
Orzeł Wojcieszów |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Piast Bolków |
1 - 2 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Mitex Podgórzyn |
1 - 10 |
Orzeł Mysłakowice |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Olimpia Kamienna Góra |
3 - 0 |
Amfibolit Leszczyniec |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Pub Gol Jelenia Góra |
2 - 6 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Rudawy Janowice Wielkie |
2 - 2 |
Czarni Strzyżowiec |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Lechia Piechowice |
3 - 0 |
Halniak Miłków |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Czarni Przedwojów |
1 - 2 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Rudawy Janowice Wielkie |
3 - 2 |
Mitex Podgórzyn |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
3 - 2 |
Pub Gol Jelenia Góra |
2 kwietnia 2023
2.04 - 17:00 |
Orzeł Wojcieszów |
1 - 5 |
Olimpia Kamienna Góra |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:30 |
Orzeł Mysłakowice |
3 - 0 |
Skalnik Czarny Bór |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Piast Bolków |
1 - 1 |
Czarni Przedwojów |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
3 - 1 |
Czarni Strzyżowiec |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Amfibolit Leszczyniec |
0 - 1 |
Lechia Piechowice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Halniak Miłków |
4 - 1 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Kolejka 20 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Mitex Podgórzyn |
0 - 7 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Lechia Piechowice |
1 - 0 |
Orzeł Wojcieszów |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
1 - 3 |
Amfibolit Leszczyniec |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
Pub Gol Jelenia Góra |
7 - 0 |
Piast Bolków |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Czarni Przedwojów |
4 - 2 |
Halniak Miłków |
15 kwietnia 2023
15.04 - 14:00 |
Czarni Strzyżowiec |
3 - 3 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Olimpia Kamienna Góra |
1 - 3 |
Orzeł Mysłakowice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Skalnik Czarny Bór |
0 - 3 |
Rudawy Janowice Wielkie |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Pub Gol Jelenia Góra |
4 - 3 |
Czarni Przedwojów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Rudawy Janowice Wielkie |
0 - 7 |
Olimpia Kamienna Góra |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Orzeł Mysłakowice |
5 - 0 |
Lechia Piechowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Amfibolit Leszczyniec |
0 - 2 |
Halniak Miłków |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
1 - 2 |
Mitex Podgórzyn |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
14 - 0 |
Skalnik Czarny Bór |
23 kwietnia 2023
23.04 - 12:00 |
Piast Bolków |
2 - 2 |
Czarni Strzyżowiec |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Orzeł Wojcieszów |
7 - 3 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:00 |
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Czarni Przedwojów |
4 - 3 |
Amfibolit Leszczyniec |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Halniak Miłków |
0 - 0 |
Orzeł Wojcieszów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Olimpia Kamienna Góra |
1 - 1 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Mitex Podgórzyn |
2 - 0 |
Piast Bolków |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
0 - 5 |
Orzeł Mysłakowice |
30 kwietnia 2023
30.04 - 14:00 |
Lechia Piechowice |
6 - 1 |
Rudawy Janowice Wielkie |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Skalnik Czarny Bór |
3 - 7 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Czarni Strzyżowiec |
1 - 3 |
Pub Gol Jelenia Góra |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:00 |
Kolejka 23 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Pub Gol Jelenia Góra |
3 - 3 |
Mitex Podgórzyn |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Czarni Strzyżowiec |
1 - 2 |
Czarni Przedwojów |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
Orzeł Wojcieszów |
2 - 2 |
Amfibolit Leszczyniec |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
1 - 1 |
Lechia Piechowice |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
Orzeł Mysłakowice |
7 - 0 |
Halniak Miłków |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
0 - 5 |
Olimpia Kamienna Góra |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Piast Bolków |
3 - 0 |
Skalnik Czarny Bór |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Rudawy Janowice Wielkie |
2 - 1 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Kolejka 24 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Lechia Piechowice |
4 - 1 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Czarni Przedwojów |
1 - 5 |
Orzeł Wojcieszów |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Amfibolit Leszczyniec |
1 - 4 |
Orzeł Mysłakowice |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Halniak Miłków |
3 - 1 |
Rudawy Janowice Wielkie |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
1 - 4 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Olimpia Kamienna Góra |
3 - 0 |
Piast Bolków |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Mitex Podgórzyn |
1 - 2 |
Czarni Strzyżowiec |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
Skalnik Czarny Bór |
0 - 3 |
Pub Gol Jelenia Góra |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Kolejka 25 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Mysłakowice |
5 - 1 |
Orzeł Wojcieszów |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Mitex Podgórzyn |
1 - 1 |
Czarni Przedwojów |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Rudawy Janowice Wielkie |
4 - 2 |
Amfibolit Leszczyniec |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Czarni Strzyżowiec |
3 - 0 |
Skalnik Czarny Bór |
21 maja 2023
21.05 - 15:00 |
Piast Bolków |
3 - 1 |
Lechia Piechowice |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Pub Gol Jelenia Góra |
0 - 7 |
Olimpia Kamienna Góra |
20 maja 2023
20.05 - 17:30 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
4 - 4 |
Halniak Miłków |
21 maja 2023
21.05 - 15:00 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
1 - 2 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Wojcieszów |
2 - 0 |
Rudawy Janowice Wielkie |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Halniak Miłków |
3 - 1 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Olimpia Kamienna Góra |
5 - 1 |
Czarni Strzyżowiec |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Lechia Piechowice |
2 - 2 |
Pub Gol Jelenia Góra |
28 maja 2023
28.05 - 15:00 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
2 - 4 |
Piast Bolków |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Czarni Przedwojów |
2 - 5 |
Orzeł Mysłakowice |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Skalnik Czarny Bór |
0 - 3 |
Mitex Podgórzyn |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Amfibolit Leszczyniec |
3 - 0 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Kolejka 27 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Skalnik Czarny Bór |
0 - 3 |
Czarni Przedwojów |
|
Mitex Podgórzyn |
0 - 5 |
Olimpia Kamienna Góra |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Piast Bolków |
1 - 2 |
Halniak Miłków |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Rudawy Janowice Wielkie |
0 - 4 |
Orzeł Mysłakowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
2 - 7 |
Amfibolit Leszczyniec |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
2 - 3 |
Orzeł Wojcieszów |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:00 |
Czarni Strzyżowiec |
2 - 2 |
Lechia Piechowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:00 |
Pub Gol Jelenia Góra |
3 - 3 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Kolejka 28 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Halniak Miłków |
0 - 2 |
Pub Gol Jelenia Góra |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Lechia Piechowice |
5 - 0 |
Mitex Podgórzyn |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Orzeł Wojcieszów |
7 - 4 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Czarni Przedwojów |
2 - 3 |
Rudawy Janowice Wielkie |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Orzeł Mysłakowice |
8 - 2 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
10 czerwca 2023
10.06 - 15:00 |
Amfibolit Leszczyniec |
3 - 0 |
Piast Bolków |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Olimpia Kamienna Góra |
3 - 0 |
Skalnik Czarny Bór |
|
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
1 - 2 |
Czarni Strzyżowiec |
11 czerwca 2023
11.06 - 14:00 |
Kolejka 29 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Karkonosze II Jelenia Góra |
2 - 1 |
Rudawy Janowice Wielkie |
18 czerwca 2023
18.06 - 15:00 |
Skalnik Czarny Bór |
0 - 3 |
Lechia Piechowice |
|
Czarni Strzyżowiec |
1 - 3 |
Halniak Miłków |
18 czerwca 2023
18.06 - 15:00 |
Pub Gol Jelenia Góra |
4 - 2 |
Amfibolit Leszczyniec |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
Piast Bolków |
0 - 4 |
Orzeł Wojcieszów |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
2 - 15 |
Orzeł Mysłakowice |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:30 |
Olimpia Kamienna Góra |
6 - 1 |
Czarni Przedwojów |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Mitex Podgórzyn |
3 - 0 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
vo, na boisku 1-1 |
Kolejka 30 - 24/25. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Rudawy Janowice Wielkie |
7 - 1 |
KS Maciejowa Jelenia Góra |
25 czerwca 2023
25.06 - 11:00 |
Orzeł Wojcieszów |
9 - 1 |
Pub Gol Jelenia Góra |
21 czerwca 2023
21.06 - 18:00 |
Amfibolit Leszczyniec |
5 - 1 |
Czarni Strzyżowiec |
25 czerwca 2023
25.06 - 11:00 |
Lechia Piechowice |
2 - 1 |
Olimpia Kamienna Góra |
25 czerwca 2023
25.06 - 11:00 |
Halniak Miłków |
3 - 2 |
Mitex Podgórzyn |
25 czerwca 2023
25.06 - 11:00 |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
3 - 0 |
Skalnik Czarny Bór |
|
Czarni Przedwojów |
3 - 6 |
Karkonosze II Jelenia Góra |
24 czerwca 2023
24.06 - 12:00 |
Orzeł Mysłakowice |
7 - 0 |
Piast Bolków |
25 czerwca 2023
25.06 - 11:00 |
|